Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

14

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘Projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz’


Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt mega projeler için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ankara’da görüşmeler yapan Bozkurt yapılacak olan projeler için destek aldı. Bozkurt, havaların ısınmasının ardından projeleri bir bir hayata geçireceklerini söyledi
  SİYASET    18.02.2021 13:18:40

Ankara ziyaretlerine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile başlayan Başkan Bozkurt Bakanlığa bağlı Çevre Yönetimi Genel Müdürü Eyyüp Karahan ile görüştü. Çok olumlu geçen toplantının ardından Başkan Bozkurt Eyüp Karahan’a Şuhut Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü’nün son çıkan ürünü olan Şuhut Tarihi kitabını hediye edip kendilerini Şuhut’a davet etti.
BOZKURT MİLLETVEKİLLERİ İLE GÖRÜŞTÜ
Başkan Bozkurt Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Recep Akdeniz ile de görüştü. Başkan Bozkurt Çevre Bakanlığı ziyareti sonrasında Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçti. Başkan Bozkurt Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Meclis Genel Kurulu toplantısı öncesi AK Parti meclis grubu kulislerinde kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi.
“ŞUHUT İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR”
Toplantı sonrasında Eroğlu, “Tüm hemşehrilerime Ankara’daki selamlar. Hepinizi çok özledim. Ülkemiz için Afyonkarahisar için tüm ilkelerimiz ve Şuhut için çalışmalarımız devam ediyor” dedi. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ile de görüşme gerçekleştiren Başkan Bozkurt destekleri için teşekkür etti. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ile Genel Kurul sebebi ile telefonda görüşen Başkan Bozkurt, Vekil Yurdunuseven’e projelerini anlattı.
“SON DERECE VERİMLİ
GÖRÜŞMELER YAPTIK”
Ankara ziyaretini ilçeye geldikten sonra değerlendiren Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Oldukça bereketli bir günü geride bıraktık. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndaki görüşmelerimiz son derece olumlu geçti. Havaların ısınmasıyla birlikte projelerimizi bir bir hayata geçirmeye başlayacağız. Durmak yok yola devam” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    18.02.2021 13:18:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER