Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Demiral ailesinin acı günü

Kanalımız program yapımcısı Gazeteci Hasan Öğünç’ün kayınpederi Hacı Ahmet Hikmet Demiral, vefat etti. Merhum Demiral dün kılınan cenaze namazını..

2

Image

‘OSB’miz büyümeye devam ediyor’

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni hizmete açılan işletmenin açılış törenine katıldı. Koyuncu, OSB..

3

Image

Afyonkarahisar’ı özel kılan lezzet: Manda kaymaklı ekmek kadayıfı

Ünlü yemek eleştirmeni Prof. Dr. Vedat Milor, kendisine ait Lezzet Rehberi sayfasına Afyonkarahisar’da bulunan Nur Lokantası’nı ekledi. Twitter h..

4

Image

İbrahim Telek ebediyete uğurlandı

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi eski Başkanlarından, Demokrat Parti eski İl Başkanı İbrahim Telek, vefat etti. Merhum Telek, dün İ..

5

Image

‘BÜYÜK BİR ZAFER KAZANDIK’

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in moderatörlüğünde Gazeteciler İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in yorumlarıyla gündemin nabzını tutan prog..

6

Image

‘Amorium konusunda Afyon’u destekleyeceğiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen istişare toplantısı konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, tüm acentelerle Frig Vadisi’ni ziyaret ederek tanıtımına..

7

Image

Suna mazbatasını aldı

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen Refah Partisi Afyonkarahisar 1. Olağan Genel Kurulu’nda il başkanı seçilen İbrahim Derviş Suna, dün Seçim ..

8

Image

Karaca’dan ABAMED’e ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca, Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneğini (ABAMED) ziyaret etti. ..

9

Image

Kurumlararası işbirliği yapılacak

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu ile AKÜ kurumlararası işbirliği kapsamında görüşmeler yaptı. ..

10

Image

Frig Vadisi’ni gezdiler

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik gerçekleştirildi. Akademik oryantasyon dersi kapsamında Turizm ..

11

Image

‘Ölümlü kazalar azaldı’
Mobil Trafik TIR’ının Afyonkarahisar’daki etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da trafik konusunda yapılan eğitimler ve projeler..

12

Image

211 personelle operasyon

Jandarma ekipleri düğünlerde silah atılmasına ilişkin olarak yaptıkları araştırmalar sonucu, Dinar ilçesine bağlı Göçerli köyündeki 25 adrese 211..

13

Image

‘Gençler algıları çürütüyor’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri ile istişare toplantısında..

14

Image

25 milyon TL gelir hedefleniyor

Çay Barajı’nda incelemelerde bulunan DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın, Çay Barajı’nın kullanılmaya başlanılmasıyla beraber milli ekonomiye 25 milyon..

15

Image

1 ayda kaldıkları 4 yer yandı

Beyyazı beldesine bağlı Atatürk Mahallesi'nde yaşayan 8 kişilik Gümüştaş ailesi, son bir ayda kaldıkları 3 ev ve bir köy odasında elektrik kontağ..

16

Image

Çiçek serası kuruldu

Çay Belediyesi yeni mezbahane alanında inşa ettiği seranın kurulum çalışmaları tamamlandı...

17

Image

‘Muhtarlar gözümüz kulağımız’

Başkan Mehmet Zeybek, muhtarların mahallelerin gözü kulakları olduğunu söyledi. ..

‘Sağlıklı aileler Sağlıklı nesiller’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sağlıklı aileler Sağlıklı nesiller’


Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Karakaş’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde uygulanan sağlıklı aile ve sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla yürütülen çalışmalara AKܒnün de bilimsel olarak destek olmasını istedi.
  SİYASET    17.05.2019 10:36:46


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulundu. Eroğlu, AK Parti İl Başkanlığı’nı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.
“AKÜ GURURUMUZ OLAN BİR ÜNİVERSİTE”
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı ziyaretinde konuşan ve AKܒden övgüyle söz eden Eroğlu, “Afyon Kocatepe Üniversitemiz bizim gururumuz oldu. Marka bir üniversite. Bizde buraya bir akademisyen olarak destek vermeye her zaman hazırız. Sizlerden bir talebimiz, sağlıklı bir nesil sağlıklı bir aile yapısını oluşturmak için Afyonkarahisar’da bir çalışma başlatmıştık. Valiliğimiz öncülüğünde başlatılan çalışmada, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Müftülük, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafları oluşturuyor. Sizlerinde daha fazla dahil olması ve ağırlık vermesini istiyoruz. O konu biraz yavaş gidiyor. Devleti teşkil eden temel taş ailedir. Dolayısıyla Afyonkarahisar’da sağlıklı bir aile yapısı ve şuurlu gençlik yetiştirmek için gayret edelim” dedi. Rektör Karakaş ise, Eroğlu’nun bahsettiği konularda Afyon Kocatepe Üniversitesi olarak gereken desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
“BAKANIMIZIN BÜYÜK FAYDALARINI GÖRDÜK”
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Prof.Dr. Eroğlu, Başkan Çoban’ın, Afyonkarahisar’da destan yazdığını, kente ilkleri yaşatan bir belediye başkanı olduğunu söyledi. Eroğlu, Başkan Çoban’ın, İl Genel Meclisi Başkanlığı görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çoban, ise Eroğlu’nun bakanlık görevlerinde bulunduğu dönemlerde büyük faydasını gördüklerini söyleyerek, ne zaman gitseler ellerini boş çevirmediğini kaydetti.
“NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”
Eroğlu, Afyonkarahisar’ın 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı’na ve AK Parti’ye büyük destekler verdiğini söyleyerek, “Afyonkarahisar bu seçimde büyük örnek oldu. Çünkü Afyonkarahisar’ı almak için şer güçler çok çalışıyordu. Onlara farklı yerlerden, yurt dışından paralar aktarıldı. Bazı iş adamları Afyonkarahisar’a bavullarla para getirdi. Onların paraları varsa bizimde yüreğimiz var. Afyonkarahisarlılara teşekkür ediyorum. Onlar bizlere güvendi. Bizlerde onlara ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı. >>>Alkan Kurt  SİYASET    17.05.2019 10:36:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2019
19.10.2019
19.10.2019
OZEL HABERLER