Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kolaylı ailesinin acı günü

Afyonkarahisar’ın tanınmış iş adamı Ahmet Kolaylı’nın annesi Mükerreme Kolaylı vefat etti. Merhume Kolaylı, dün İmaret Camii’nde kılınan cenaze n..

2

Image

‘Haktan yana ölmek en şerefli lütuftur’

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatı dolayısıyla yapılan açıklamada, “..

3

Image

Bakan Selçuk geliyor

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün Afyonkarahisar’a geliyor...

4

Image

‘Türkiye ve Çin yıldız ülkeler olacak’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye ve Çin’in gelecekte dünyanın yıldız ülkeleri olacağı..

5

Image

“Filistinliler Türkiye’yi hami olarak görüyor”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Cami Gençlik Topluluğu tarafından Beytü’l Makdis konulu konferansta konuşan AKÜ Cami Gençlik Topluluğu Akademik..

6

Image

Zeybek konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Afyonkarahisar Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nu..

7

Image

Kızıl geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında vatandaşlar tarafından bitkin halde bulunan kızıl geyik yavrusu Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabili..

8

Image

MYO’nun sorunları konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) üniversite öğrencilerinin ve eğitim, öğretime ilişkin bazı sorunların görüş..

9

Image

Afyon yeşile boyanıyor

Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmalarına hız verdi. Kentte yeni bir imaj ve çehre k..

10

Image

‘Silah atılmasını engelleyeceğiz’
Afyonkarahisar Valiliği tarafından Haziran ayı Halk Günü Toplantısı düzenlendi. ..

11

Image

Başkan Çöl’den seçim ziyaretleri

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İstanbul’daki Afyonkarahisarlılarla bazı temaslarda bulundu...

12

Image

‘Unutmayacağız, unutturmayacağız’

AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu, Muhammed Mursi’nin zalimlerin mahkemesinde şehadete yürüdüğünü söyleyerek, yapılan zulümleri ..

13

Image

‘Hukuku ve adaleti tekrar sağlayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İstanbul'da bu..

14

Image

“Mısır’daki zulme dur denmeli”

Afyonkarahisar STK Platformu Sözcüsü Ahmet Ertürk, bütün dünya liderlerinin harekete geçerek, Mısır’da yaşanan bu zulme dur demeleri gerektiğini ..

15

Image

Erkekliğe ilk adımı attılar
Afyonkarahisar’ın Nuribey beldesinin tanınmış isimlerinden Fatih Çelik’in oğlu Hasan Çelik ile İbrahim Çelik’in oğlu Hasan Çelik, sünnet olarak erkekl..

16

Image

Başkan Sarı’dan anlamlı ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Babalar Günü’nde Buhurcular Huzurevi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. ..

17

Image

Maliye bölümünde mezuniyet coşkusu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölümü 41. dönem mezuniyet töreni yapıldı. ..

‘Sağlıklı aileler Sağlıklı nesiller’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sağlıklı aileler Sağlıklı nesiller’


Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Karakaş’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde uygulanan sağlıklı aile ve sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla yürütülen çalışmalara AKܒnün de bilimsel olarak destek olmasını istedi.
  SİYASET    17.05.2019 10:36:46


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulundu. Eroğlu, AK Parti İl Başkanlığı’nı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.
“AKÜ GURURUMUZ OLAN BİR ÜNİVERSİTE”
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı ziyaretinde konuşan ve AKܒden övgüyle söz eden Eroğlu, “Afyon Kocatepe Üniversitemiz bizim gururumuz oldu. Marka bir üniversite. Bizde buraya bir akademisyen olarak destek vermeye her zaman hazırız. Sizlerden bir talebimiz, sağlıklı bir nesil sağlıklı bir aile yapısını oluşturmak için Afyonkarahisar’da bir çalışma başlatmıştık. Valiliğimiz öncülüğünde başlatılan çalışmada, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Müftülük, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafları oluşturuyor. Sizlerinde daha fazla dahil olması ve ağırlık vermesini istiyoruz. O konu biraz yavaş gidiyor. Devleti teşkil eden temel taş ailedir. Dolayısıyla Afyonkarahisar’da sağlıklı bir aile yapısı ve şuurlu gençlik yetiştirmek için gayret edelim” dedi. Rektör Karakaş ise, Eroğlu’nun bahsettiği konularda Afyon Kocatepe Üniversitesi olarak gereken desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
“BAKANIMIZIN BÜYÜK FAYDALARINI GÖRDÜK”
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Prof.Dr. Eroğlu, Başkan Çoban’ın, Afyonkarahisar’da destan yazdığını, kente ilkleri yaşatan bir belediye başkanı olduğunu söyledi. Eroğlu, Başkan Çoban’ın, İl Genel Meclisi Başkanlığı görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çoban, ise Eroğlu’nun bakanlık görevlerinde bulunduğu dönemlerde büyük faydasını gördüklerini söyleyerek, ne zaman gitseler ellerini boş çevirmediğini kaydetti.
“NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”
Eroğlu, Afyonkarahisar’ın 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı’na ve AK Parti’ye büyük destekler verdiğini söyleyerek, “Afyonkarahisar bu seçimde büyük örnek oldu. Çünkü Afyonkarahisar’ı almak için şer güçler çok çalışıyordu. Onlara farklı yerlerden, yurt dışından paralar aktarıldı. Bazı iş adamları Afyonkarahisar’a bavullarla para getirdi. Onların paraları varsa bizimde yüreğimiz var. Afyonkarahisarlılara teşekkür ediyorum. Onlar bizlere güvendi. Bizlerde onlara ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı. >>>Alkan Kurt  SİYASET    17.05.2019 10:36:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.06.2019
19.06.2019
19.06.2019
OZEL HABERLER