Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Usulsüz atamalar yapıldı’
Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yönetici atamalarında usulsüz atamalar yapı..

2

Image

Afyon’da Tokatlılar gecesi

Afyon Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Erol ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Gökberk Narin’in gerçekleştirdiği or..

3

Image

Erkmen’de iftar geleneği

İlimizin güzide merkezlerinden biri olan Erkmen beldesinde bu yıl 15’ncisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Yakla..

4

Image

İmar planlarını İGM yapacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi...

5

Image

İFTAR BEREKETİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞANDI

Ramazan ayı Mahalle İftarlarımızı Sandıklımızın en güzel seyredebileceğiniz mekânlardan olan Fatih Mahallesinde, vatandaşlarımızın katılımıyla ge..

6

Image

“Ramazan’ın bereketini hep beraber hissediyoruz”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO 15. Meslek Komitesi, ATSO İftar Çadırı’nda vatandaşlara yemek ik..

7

Image

Jeotermal enerji konuşuldu
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesinde Jeotermal Enerji Hüdai Kaplıcalar Birliği ve muhtarlar toplantılarına katıldı...

8

Image

360 kişi istihdam edildi

İŞKUR Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Karakaya, İş başı Eğitim Programı (İEP) çerçevesinde kentte 54 firmada 360 kişinin iş başı yaptığını belirtt..

9

Image

10 öğrenciye tablet bilgisayar

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2018-2019 eğitim döneminde Merkez Atık Su Arıtma Tesisi’nde teknik gezi ve eğitime katılan öğrenci..

10

Image

56 kaçak telefon ele geçirildi

Afyonkarahisar polisi tarafından 3 telefon bayiisinde yapılan aramalarda toplam 56 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi...

11

Image

Genç MÜSİAD’tan Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ..

12

Image

‘İşsizlik Sigorta fonu nerede kullanılıyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

13

Image

Kanalizasyon hattı döşeniyor

Dinar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Amirliği altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

14

Image

Kil terapisi

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri, görme engelli öğrencilerle kil terapisi çalışması yaptı...

15

Image

Yeni mezbahanede çevre düzenlemesi

Çay Belediyesi’ne ait yeni yapılan mezbahanede çevre düzenleme çalışmaları kapsamında perde duvarı yapılıyor...

16

Image

‘Devlet rehberlik etmeli’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin..

17

Image

KARDEŞLİK İFTARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde başlatılan Kardeşlik İftarı’nın altıncısı geniş katılımla gerçekleştirildi. ..

‘Sağlıkta büyük dönüşüm yaşandı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sağlıkta büyük dönüşüm yaşandı’Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende yaptığı açıklamada, 16 yıllık süreçte sağlık alanında devrim niteliğinde dönüşüme imza attıklarını söyledi.
  SİYASET    15.03.2019 10:54:58Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende AK Parti hükümetinin yaptığı sağlık yatırımları konusunda açıklamalarda bulundu. Eroğlu, eskiden Türkiye’de sağlık alanında çok büyük sıkıntılar yaşandığını belirterek, “Daha önce parası olmayanların hastane kapılarından geri çevrildiği bir Türkiye vardı. Bebeklerin ve cenazelerin rehin tutulduğu bir Türkiye vardı. Artık o günleri geride bıraktık. Devlete ait bütün hastaneleri tek çatı altında topladık. Özel kuruluşlardan yararlanma imkânı getirdik. Kamu veya özel demeden hastanelerin kapısını herkese açtık. Bütçeden sağlığa ayrılan payı yükselttik. Koruyucu sağlık hizmetlerini yaygınlaştırdık. Son 16 yılda inşa edilen 3.000’in üzerinde hastane ve tedavi kurumuyla millete daha kaliteli hizmet verilmesini sağladık” dedi.

“AFYON SAĞLIK YATIRIMLARINDAN PAYINI ALDI”

Afyonkarahisar’ın sağlık yatırımlarından payını en yüksek alan illerden olduğunu belirten Eroğlu, “Afyonkarahisar’da 500 milyon TL maliyetli 20’si hastane olmak üzere 40 sağlık tesisini hizmete sunduk. Bunlardan bazıları 400 yataklı Devlet Hastanesi, 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi. İlçelerimize Devlet Hastaneleri yaptık, yapmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3


  SİYASET    15.03.2019 10:54:58

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER