Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletveki..

2

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na yoğun ilgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete alınan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor...

3

Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi

Çay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ..

4

Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’

ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, i..

5

Image

‘Gönüllere gireceğiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri önces..

6

Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdır..

7

Image

Sayıştay Başkanı’ndan ziyaret

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

8

Image

‘Vatandaşların her zaman yanında olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar halkının doğumundan ölümüne ka..

9

Image

‘Sandıklı’da rekor bekliyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Hocalar ve Sandıklı ilçelerini ziyaret etti. Yurdunuseven, Sandıklı ilçesinde reko..

10

Image

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Dündar: ‘Bütün sorunları çözeceğiz’
Çay ilçesinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda, vatandaşlarla istişare haline Ça..

11

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

12

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

13

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

14

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

15

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

16

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

17

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

‘Sağlıkta büyük dönüşüm yaşandı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sağlıkta büyük dönüşüm yaşandı’Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende yaptığı açıklamada, 16 yıllık süreçte sağlık alanında devrim niteliğinde dönüşüme imza attıklarını söyledi.
  SİYASET    15.03.2019 10:54:58Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende AK Parti hükümetinin yaptığı sağlık yatırımları konusunda açıklamalarda bulundu. Eroğlu, eskiden Türkiye’de sağlık alanında çok büyük sıkıntılar yaşandığını belirterek, “Daha önce parası olmayanların hastane kapılarından geri çevrildiği bir Türkiye vardı. Bebeklerin ve cenazelerin rehin tutulduğu bir Türkiye vardı. Artık o günleri geride bıraktık. Devlete ait bütün hastaneleri tek çatı altında topladık. Özel kuruluşlardan yararlanma imkânı getirdik. Kamu veya özel demeden hastanelerin kapısını herkese açtık. Bütçeden sağlığa ayrılan payı yükselttik. Koruyucu sağlık hizmetlerini yaygınlaştırdık. Son 16 yılda inşa edilen 3.000’in üzerinde hastane ve tedavi kurumuyla millete daha kaliteli hizmet verilmesini sağladık” dedi.

“AFYON SAĞLIK YATIRIMLARINDAN PAYINI ALDI”

Afyonkarahisar’ın sağlık yatırımlarından payını en yüksek alan illerden olduğunu belirten Eroğlu, “Afyonkarahisar’da 500 milyon TL maliyetli 20’si hastane olmak üzere 40 sağlık tesisini hizmete sunduk. Bunlardan bazıları 400 yataklı Devlet Hastanesi, 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi. İlçelerimize Devlet Hastaneleri yaptık, yapmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3


  SİYASET    15.03.2019 10:54:58

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.03.2019
25.03.2019
25.03.2019
OZEL HABERLER