Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

6

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

7

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

8

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

9

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

10

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

11

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

12

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

13

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

14

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

“Sandıklı Türkiye’nin gözbebeği oluyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Sandıklı Türkiye’nin gözbebeği oluyor”Megabirlik Medya’ya ziyarete bulunan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, yaptığı açıklamada, Sandıklı ilçesinin Afyonkarahisar’ın ve Türkiye’nin göz bebeği olma noktasında ilerlemeye devam ettiğini söyledi.
  SİYASET    14.05.2019 10:48:00


Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan Başkan Çöl, Sandıklı’nın tanıtımına büyük destek veren Megabirlik Medya Yönetimine, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e ve Megabirlik Medya çalışanlarına teşekkür etti.
BAŞKAN ÇÖL TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Çöl, Sandıklı ilçesinin hızla gelişmeye devam ettiğini belirterek, “Sandıklı ilçemiz, termaliyle, turizmiyle, seracılıkla, Akdağ Tabiat Parkı’yla, Afyonkarahisar’ın ve Türkiye’nin göz bebeği olmakta ilerlemektedir. Ben ilçem adına tüm bunların tanıtımına verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
“SANDIKLI’NIN TANITIMINA KATKI
VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Sandıklı ilçesinin Mustafa Çöl ile iyi bir sinerji yakaladığını belirterek, “Sandıklı ilçesinin tanıtımı için her platformu değerlendiriyorsunuz. Bütün bakanlıkları değerlendiriyorsunuz. Sadece İller Bankası’ndan gelenlerle yetinmeyip, gittiğiniz her yerden heybesi dolu olarak geliyorsunuz. Biz Kanal 3 ve Gazete 3 olarak Sandıklı ilçesine ve sizlere destek vermeye devam edeceğiz. Programlarımızda sık sık yer vereceğiz. İlk tanıtacağımız yerde Akdağ Tabiat Parkı olacak” dedi.>>>Alkan Kurt-Özel

  SİYASET    14.05.2019 10:48:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER