Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Müjdeyi Nihat Sarı verdi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde bulunan Galericiler Sitesi projesi için son aşamaya gelindi...

2

Image

Şehit yakınları için duygulandıran "reçete"

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın, personele hitaben, şehit yakınlarının hastanelerde daha iyi şart..

3

Image

Hep beraber güzel hizmetler yaptık

Vali Mustafa Tutulmaz son yayınlanan 08/08/2019 tarihli ve 268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcıları..

4

Image

Tanrıkulu için veda yemeği düzenlendi

Çay Kaymakamı Erol Tanrıkulu için ilçede veda yemeği düzelendi.
..

5

Image

Özkaya; “Problemler kısa sürede çözülecek”

AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. ..

6

Image

Hastaneye kaldırılan motosiklet sürücüsü yaşamını yitirdi

Denizli'nin Çivril ilçesinde dün otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
..

7

Image

Proje onaylandı

Dinar İlçesine Zafer Kalkınma Ajansı Destek Projesiyle 2 adet beceri atölyesi kurulacak...

8

Image

Saltanat Kayığı hizmete sunuldu

Bölgenin sayılı doğal güzellikleri arasında kendine yer bulan, ünü Türkiye’de hızla yayılan, sosyal medya aramalarında her geçen gün yükselişte o..

9

Image

Uygulamalı girişimcilik eğitimi için mülakat yapıldı

ATSO’da 22 Ağustos’ta başlayacak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için mülakat yapıldı. ..

10

Image

Şahin, adli yıl açılış törenine katılacak

Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, "2 Eylül'de yapılacak adli yıl açılış töreni, yargının bu strateji belgesine (Yargı Reformu Strateji Be..

11

Image

Sadem organik ürünlerini reklam filmiyle tanıttı


Bir Özdilek markası olan Sadem, özel olarak ürettiği organik ürünlerinden oluşan koleksiyonunu, yayınladığı reklam filmiyle kullanıcılarının..

12

Image

İktidar ülkeyi yönetemiyor

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya düzenlediği basın toplantısında AK Parti hükümetini ülkeyi kötü yöneltmekle suçladı. Başkan İnk..

13

Image

Köksal'dan engelli vatandaşlar için kanun teklifi


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başk..

14

Image

İmzalar atıldı

Vali Tutulmaz, Özel Eğitim Uygulama Okulunun protokolünü imzaladı...

15

Image

Duyarlı çocuklar ödüllerini aldı

Vali Tutulmaz “Dikkat Sizden, Notlar Bizden” Projesinde Duyarlı Olan Çocukların Ödül Törenine Katıldı..

16

Image

İlçenin asayişi konuşuldu

Afyonkarahisar İscehisar İlçesinde Asayiş Koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlık yaptı...

17

Image

Çay’da camilere belediye eli değdi

Çay Belediyesi İlçede bulunan camilerin bakım ve onarımlarını yapıyor. Bu kapsamda Aktaş Mahallesinde bulunan Hacı Latif Camiinde bakım onarım ça..

“Sandıklı Türkiye’nin gözbebeği oluyor” | Gazete3.com.tr
Image

“Sandıklı Türkiye’nin gözbebeği oluyor”Megabirlik Medya’ya ziyarete bulunan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, yaptığı açıklamada, Sandıklı ilçesinin Afyonkarahisar’ın ve Türkiye’nin göz bebeği olma noktasında ilerlemeye devam ettiğini söyledi.
  SİYASET    14.05.2019 10:48:00


Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan Başkan Çöl, Sandıklı’nın tanıtımına büyük destek veren Megabirlik Medya Yönetimine, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e ve Megabirlik Medya çalışanlarına teşekkür etti.
BAŞKAN ÇÖL TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Çöl, Sandıklı ilçesinin hızla gelişmeye devam ettiğini belirterek, “Sandıklı ilçemiz, termaliyle, turizmiyle, seracılıkla, Akdağ Tabiat Parkı’yla, Afyonkarahisar’ın ve Türkiye’nin göz bebeği olmakta ilerlemektedir. Ben ilçem adına tüm bunların tanıtımına verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
“SANDIKLI’NIN TANITIMINA KATKI
VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Sandıklı ilçesinin Mustafa Çöl ile iyi bir sinerji yakaladığını belirterek, “Sandıklı ilçesinin tanıtımı için her platformu değerlendiriyorsunuz. Bütün bakanlıkları değerlendiriyorsunuz. Sadece İller Bankası’ndan gelenlerle yetinmeyip, gittiğiniz her yerden heybesi dolu olarak geliyorsunuz. Biz Kanal 3 ve Gazete 3 olarak Sandıklı ilçesine ve sizlere destek vermeye devam edeceğiz. Programlarımızda sık sık yer vereceğiz. İlk tanıtacağımız yerde Akdağ Tabiat Parkı olacak” dedi.>>>Alkan Kurt-Özel

  SİYASET    14.05.2019 10:48:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.08.2019
21.08.2019
21.08.2019
OZEL HABERLER