Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yeniden ihale edilecek
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Strateji..

2

Image

Başkan Zeybek otobüs kullandı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kullandığı otobüsle pandemi kurallarına yönelik vatandaşlara uyarıla..

3

Image

‘Afyon’u daha ileri noktaya taşıyacağız’
Vali Gökmen Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Afyonkarahisar’ı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi ..

4

Image

15 Temmuz Türkiye Kata Karate Şampiyonası Bursa’da yapılacak

Türkiye Karate Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek Türkiye Kata Şampiyonas..

5

Image

‘Müzakere edilmeli’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hüseyin Ayva ile birlikte Afyonkarahisar Baro baş..

6

Image

VER DAİRELERİ AL LOJMANLARI
İl Genel Meclisi’nin dünkü oturumunda Afyon Belediyesi’ne ait AFDORA Sitesi’ndeki evlerin, İl Özel İdaresi’ne ait lojmanlarla takas edilmesi konusu gö..

7

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

8

Image

Yerli malı belgesi sayısı yüzde 52 arttı
4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 63’üncü maddesi uyarınca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hazırlanan ve 13 Eylül 2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi ..

9

Image

Koronavirüs denetimi yapılacak
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün 81 ilde koronavirüs tedbirlerinin denetimleri yapılacak ..

10

Image

‘Güzelliklere güzellik katıyoruz’
Taşpınar Mahallesi’ni gezen Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar’ın güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi ..

11

Image

‘Afyon’a katkı sağlıyorsunuz’
Ahmet İpek Sucukları sahibi Alpay İpek ve Korel Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. ..

12

Image

Kızılay dayanışmayı online platforma taşıdı
Türk Kızılay, COVID-19’la mücadele döneminde dayanışma ruhunun büyümesi hedefiyle çalışmalarına devam ediyor..

13

Image

‘Ticari ilişkileri geliştirileceğiz’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Yunanistan ile ticari ilişkilerin geliştirilmesini istediklerini söyledi..

14

Image

Vali Çiçek Şuhut’u fethetti
Vali Gökmen Çiçek ilçe ziyaretleri kapsamında dün Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu..

15

Image

‘Tarım konusunda başarısızlar’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, hükümetin tarım konusunda başarısız politikalar yürüttüğünü söyledi ..

16

Image

TOKİ kuraları çekildi
İscehisar ilçesinde TOKİ konutlarının kuraları çekildi ..

17

Image

Gönüllüler çevreyi temizliyor
Emirdağ Kalkınma ve Dayanışma Derneği (EKDAD) öncülüğünde bir araya gelen Emirdağ gönüllüleri; daha temiz bir Emirdağ sevgisiyle 20 gün boyunca Emirda..

‘Şehre katkı sunmak istiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Şehre katkı sunmak istiyoruz’Türkeli Gazetesi sahiplerinden Önder Artuk, Türkeli Gazetesi aracılığıyla Afyonkarahisar’a katkı sunmak istediklerini söyledi.
  SİYASET    13.11.2019 11:30:50


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yöneticileri nöbet değişimi yaşanan Afyon Türkeli Gazetesi’ne “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ile Yönetim Kurulu Üyeleri Muammer Türker ve M. Emin Güzbey Afyon Türkeli Gazetesi’ni ziyaret ettiler. Ziyarette yaptığı konuşmada Afyon Türkeli Gazetesi’nin, Afyonkarahisar basının en önemli kuruluşlarından birisi olduğuna dikkat çeken ABYD Başkanı Sezer Küçükkurt, “Merhum Dr. Aygen ile başlayıp, H. Hakkı Özsoy büyüğümüzle devam eden Türkeli geleneği artık Önder Artuk ve İsmail Palalı beyler tarafından sürdürülecek. Malum olduğu üzere bir süre önce H. Hakkı Özsoy büyüğümüz, Türkeli Gazetesi’ndeki nöbetini Önder Bey ve İsmail Bey’e devrettiler. Tabir-i caizse bir bayrak değişimi oldu. Biz de bugün tüm meslektaşlarımız adına Afyon Türkeli Gazetesi’ne ve yöneticilerine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere buradayız” dedi.
“TÜRKELİ OKUL OLMA GÖREVİNİ SÜRDÜRECEK”
Afyon Türkeli’nin Afyon basınının emekli veren kurumlarından birisi olduğu gibi aynı zamanda okul görevi üstlenen kurumlarından birisi olduğunun altını çizen Küçükkurt, “Türkeli Gazetesi bugün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan birçok dostumuzun yetişmesine vesile olduğu gibi birçok meslektaşımızın da yetişmesine katkıda bulunmuştur. Bizler Türkeli’nin bu okul misyonunun, yeni yönetimle birlikte de devam edeceğine, Türkeli geleneklerinin Hakkı Özsoy büyüğümüzün öncülüğünde Önder Bey ve İsmail Bey ile de devam edeceğine inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.
“ALDIĞIMIZ BAYRAĞI YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ”
Türkeli Gazetesi’nin yeni sahiplerinden M. Önder Artuk ise basın camiasında yer alarak şehre katkı sunmayı hep istediklerini, böyle bir hizmetin Türkeli Gazetesi vasıtasıyla kendilerine nasip olmasının ayrı bir mutluluk kaynağı olduğunu belirterek, “Bizler de Hakkı Özsoy beyden devraldığımız bu bayrağı daha yükseklere taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Afyon Türkeli’nin geçmişten bu güne uzanan, Dr. Aygen’den başlayıp, Hakkı Özsoy ile devam eden geleneklerinin takipçisi olacağız. Türkeli’nin okul vasfını sürdürmesi için de ayrıca gayret göstereceğiz. Bu ziyaretiniz ve desteklerinizden dolayı sizlere şükranlarımızı sunarız” dedi.
“TÜRKELİ’Yİ EHİL ELLERE TESLİM
ETMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM”
30 yılı aşkın süre Türkeli Gazetesi’nin yayınlanmasını sağlayan duayen gazeteci H. Hakkı Özsoy ise “Devletinin emrinde, milletinin hizmetinde yayın hayatını bugünlere getiren Afyon Türkeli’yi ehil ellere teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yaşım gereğince toplumsal görevlerimden yavaş yavaş ayrılarak günlük hayatımdaki vazifelerimi hafifletmeye çalışıyorum. Bu manada nasıl ki Dr. Aygen rahmetliden Türkeli’ni ben devraldıysam, şimdi de Önder Bey ve İsmail Bey kardeşlerime devrettim. Bizlerin bugüne taşıdığımız hizmet bayrağını kendilerinin daha yükseklere taşıyacaklarına eminim, ben de kendilerine başarılar diliyor, sizlere bu hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    13.11.2019 11:30:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
08.07.2020
08.07.2020
08.07.2020
OZEL HABERLER