Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Karakol ailesinin acı günü
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol’un amcası Süleyman Karakol, vefat etti. Merhum Karakol, Tınaztepe beldesinde son yolculuğuna uğurland..

2

Image

'Biz birlikte güçlüyüz'
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, kuruluşunun 16. yılı nedeniyle Kadınana Gazetesi’ne bir kutlama ..

3

Image

Sorunlar tespit edildi ÖNERİLER SUNULDU
Afyonkarahisar’da, 27 Kasım’da düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı’nda; kentimizle ilgili sorunlar belirlenerek sorunların gideril..

4

Image

‘Çalışmalarımız artarak devam edecek’
Engelliler Meclisi üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin engellilere yönelik çalışmalarının arta..

5

Image

Özdilek engellileri unutmadı
Özdilek Afyonkarahisar, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla özel eğitim ve rehabilitasyon gören çocuklara, ev sahipliği yaptı. Afyonkarahisar Özel Eğ..

6

Image

Afyon mutfağı gökyüzünde tanıtılıyor
Türk Hava Yolları’nın (THY) kabin içi dergisi olan ve ayda yaklaşık 500 bin tirajıyla Türkiye’nin en fazla okunan dergisi Skylife’ın, aralık sayısı çı..

7

Image

‘Hizmetlere ve görevlerinize odaklanın’
Kızılören ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlara hizmet noktasında muhtarlara büyük görevler düştüğünü söyleyerek; ..

8

Image

Kaplıca misafirleri ilçeyi geziyor
Sandıklı Hüdai Kaplıcaları’na gelen misafirlere, Sandıklı ilçe turları devam ediyor. ..

9

Image

‘Herkesi kucaklayalım’
Vali Mustafa Tutulmaz, Evciler ilçesinde muhtarlara çağrıda bulunarak vatandaşlara hizmet noktasında herkese eşit davranılması gerektiğini belirterek,..

10

Image

‘Yaşam standartlarını yükselteceğiz’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna; Yeniden Refah Partisi iktidarında, vatandaşların yaşam standartlarının yükseltileceğini söyledi...

11

Image

‘Engelleri hep beraber aşacağız’
Afyonkarahisar protokolü, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla mesajlar paylaştı. Engellilerin, hayatın önemli bir parçasının olduğunun ifade edildiği..

12

Image

Camiler restore edilecek
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçede bulunan Hamamönü ve Müradin camilerinin restore edilmesi için Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın’..

13

Image

6 bin fidan dağıtıldı
Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından İscehisar ilçesinde 6 bin adet fidan dağıtıldı. ..

14

Image

Kooperatifler Fuarı düzenlenecek
Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye Kooperatifler Fuarı "Küresel Ekonomiye Kooperatif Etkisi" teması ile 5-8 Aralık..

15

Image

Karakaş istişare etti
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, makamında konukların ağırlayarak, istişare etti. ..

16

Image

‘Geleceğe yönelik ümitlerimiz arttı’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 2019 yılının üçüncü çeyreğindeki büyümenin ümit verici bir gelişme olduğunu söyleyerek: “2020’de, ekonomide daha güçlü bi..

17

Image

‘İntiharların sebepleri ortadan kaldırılmalı’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Erhan Akpınar, insanların siyanürle intihar etmesini engellemek amacıyla siyanür satışının yasaklanmasını..

‘Şehre katkı sunmak istiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Şehre katkı sunmak istiyoruz’Türkeli Gazetesi sahiplerinden Önder Artuk, Türkeli Gazetesi aracılığıyla Afyonkarahisar’a katkı sunmak istediklerini söyledi.
  SİYASET    13.11.2019 11:30:50


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yöneticileri nöbet değişimi yaşanan Afyon Türkeli Gazetesi’ne “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ile Yönetim Kurulu Üyeleri Muammer Türker ve M. Emin Güzbey Afyon Türkeli Gazetesi’ni ziyaret ettiler. Ziyarette yaptığı konuşmada Afyon Türkeli Gazetesi’nin, Afyonkarahisar basının en önemli kuruluşlarından birisi olduğuna dikkat çeken ABYD Başkanı Sezer Küçükkurt, “Merhum Dr. Aygen ile başlayıp, H. Hakkı Özsoy büyüğümüzle devam eden Türkeli geleneği artık Önder Artuk ve İsmail Palalı beyler tarafından sürdürülecek. Malum olduğu üzere bir süre önce H. Hakkı Özsoy büyüğümüz, Türkeli Gazetesi’ndeki nöbetini Önder Bey ve İsmail Bey’e devrettiler. Tabir-i caizse bir bayrak değişimi oldu. Biz de bugün tüm meslektaşlarımız adına Afyon Türkeli Gazetesi’ne ve yöneticilerine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere buradayız” dedi.
“TÜRKELİ OKUL OLMA GÖREVİNİ SÜRDÜRECEK”
Afyon Türkeli’nin Afyon basınının emekli veren kurumlarından birisi olduğu gibi aynı zamanda okul görevi üstlenen kurumlarından birisi olduğunun altını çizen Küçükkurt, “Türkeli Gazetesi bugün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan birçok dostumuzun yetişmesine vesile olduğu gibi birçok meslektaşımızın da yetişmesine katkıda bulunmuştur. Bizler Türkeli’nin bu okul misyonunun, yeni yönetimle birlikte de devam edeceğine, Türkeli geleneklerinin Hakkı Özsoy büyüğümüzün öncülüğünde Önder Bey ve İsmail Bey ile de devam edeceğine inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.
“ALDIĞIMIZ BAYRAĞI YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ”
Türkeli Gazetesi’nin yeni sahiplerinden M. Önder Artuk ise basın camiasında yer alarak şehre katkı sunmayı hep istediklerini, böyle bir hizmetin Türkeli Gazetesi vasıtasıyla kendilerine nasip olmasının ayrı bir mutluluk kaynağı olduğunu belirterek, “Bizler de Hakkı Özsoy beyden devraldığımız bu bayrağı daha yükseklere taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Afyon Türkeli’nin geçmişten bu güne uzanan, Dr. Aygen’den başlayıp, Hakkı Özsoy ile devam eden geleneklerinin takipçisi olacağız. Türkeli’nin okul vasfını sürdürmesi için de ayrıca gayret göstereceğiz. Bu ziyaretiniz ve desteklerinizden dolayı sizlere şükranlarımızı sunarız” dedi.
“TÜRKELİ’Yİ EHİL ELLERE TESLİM
ETMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM”
30 yılı aşkın süre Türkeli Gazetesi’nin yayınlanmasını sağlayan duayen gazeteci H. Hakkı Özsoy ise “Devletinin emrinde, milletinin hizmetinde yayın hayatını bugünlere getiren Afyon Türkeli’yi ehil ellere teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yaşım gereğince toplumsal görevlerimden yavaş yavaş ayrılarak günlük hayatımdaki vazifelerimi hafifletmeye çalışıyorum. Bu manada nasıl ki Dr. Aygen rahmetliden Türkeli’ni ben devraldıysam, şimdi de Önder Bey ve İsmail Bey kardeşlerime devrettim. Bizlerin bugüne taşıdığımız hizmet bayrağını kendilerinin daha yükseklere taşıyacaklarına eminim, ben de kendilerine başarılar diliyor, sizlere bu hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    13.11.2019 11:30:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
04.12.2019
04.12.2019
04.12.2019
OZEL HABERLER