Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

2

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

3

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

4

Image

Tevazu samimiyetle hep birlikte el ele

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği’ni makamında kabul etti. Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Neşe Yılmaz ve..

5

Image

“Sizden isteğim gönüllere gireceksiniz”


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Sultandağı’nda gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık etti. Toplantıda konuşan Sez..

6

Image

Yurdunuseven Halk gününde vatandaşları dinledi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği halk günü toplantılarına devam etti. ..

7

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

8

Image

EKOIFF festivalinde tek Türk filmi: Büyük Menderes
AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Özer’in yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Büyük Menderes Havzas..

9

Image

“Babalarımız gibi savaşarak ölmeyi yeğleriz”
Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi Bölüm Başkanlığı tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıl dönümü ..

10

Image

Geleceğin robotlarını tasarlıyorlar


Çocukları geleceğin dünyasına hazırlamak, ilgi, yetenek ve becerileri doğrultusunda yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen Zeka Gücü Projesi,..

11

Image

Çiçekleri satarak eğitime bağışladı

CHP Yeşilçiftlik Belediye Başkanı seçilen Mehmet Ali Sakal, belediye başkanı seçilmesi nedeniyle kendisini kutlamak için makamına gelen yüzlerce ..

12

Image

İGM’de üç parti komisyonlara alınmadı
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nin nisan ayı ikinci toplantısında komisyon üyeleri belirlendi. Komisyonlara MHP ve AK Parti dışındaki diğer partileri..

13

Image

Başkan Sarı, çocukları sevindirecek

Dinar Belediye Başkan’ı Nihat Sarı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bugün çocuklara özel “Çocuk Şenliği” düzenleyecek. ..

14

Image

AKÜ ve İGM’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ..

15

Image

Herkesin gönlünü kazanacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimlerinde kullandığı “Gönül Belediyeciliği” sloganını seçim sonunda yerine getiren Sinanpa..

16

Image

AKܒde devir teslim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Karakaş, görevini eski Rektör Prof..

17

Image

Özdilek 23’üncü yılını kutladı


Özdilek Afyonkarahisar, nisan ayına özel kampanyalar ve etkinliklerle 23. açılış yıl dönümünü kutluyor...

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’


Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Erhan Akpınar ve Mahalli İdareler Başkanı İlyas Dikici ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde ülkemizde yaşanan bazı sıkıntılar dile getirilerek, Saadet Partisi’nin sıkıntıların çözümü noktasında projelerinin hazır olduğu ifade edildi.

  SİYASET    18.10.2018 11:09:48

Çalışmalarını sürdüren heyet Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan ve İnşaat Mühendisler Odasını Başkanı Sinan Millik’i ziyaret etti. Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını ifade ettiler. Mesleki konularda değerlendirmelerde ve görüş alışverişinde bulundular. Ülkemizde yaşanan sıkıntılar gündeme getirildi. Saadet Partisi heyeti adına konuşan İlyas Dikici; “İşi bilenlerin, ehliyet ve liyakat sahibi olanların meselenin başında olması bizim inanç değerlerimizin ötesinde evrensel bir değerdir” dedi. Türkiye'de uzun dönemdir uygulanan ekonomik ve sosyal politikalar sonucu yatırım, üretim ve sanayileşmeden uzaklaşılması, mühendislerin eğitim sürecini, üretim sürecindeki konumlarını, çalışma koşullarını, çalışma alanlarını, mesleki beklentilerini olumsuz yönde etkilemiştir. Bu süreçte gerek kamu gerek özel sektörde birçok mühendis, aldıkları eğitime uymayan koşullarda çalışmak zorunda kalarak meslek alanlarından uzaklaşmaktadırlar. İnşaat sektörü kontrolsüz bir gelişme durumundadır devletin bir an önce yapılaşma ve müteahhitlik üzerine düzenleme yapması gerekmektedir. Teknik olması gereken mevzu tamamen ticari bir mevzuya dönüşmüştür. Şehirleşme ve sağlıklı yapılaşma olmalıdır. Müteahhitlik ehliyet esaslı olmalıdır. Mağduriyetlerin olmaması için herkes bu işi yapmamalıdır. Vatandaşlar artık Afyonkarahisar’ın hedeflerinin büyümesini istiyor.İş sahalarının ve üretimin çoğalmasını gurur duyulacak bir şehir istediklerini ifade ediyorlar.Bütün sosyal ve teknik altyapısıyla, yatırımlarıyla, kimliğiyle, heyecanlığıyla sadece kuru bir fiziki planlamanın ötesinde; Afyonkarahisar’ın sosyal hayatını, geleneklerini, heyecanlarını, istek ve arzularını o plana taşıyacak yeni bir planlama anlayışıyla yeni bir heyecan gelmesi isteniyor bunu da ancak Saadet Partisi ve inançlı kadroları yapar” diye konuştu.>>>Gazete3


  SİYASET    18.10.2018 11:09:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2019
24.04.2019
24.04.2019
OZEL HABERLER