Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

2

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

3

Image

Hanımlar Lokali’ne Nermin Erbakan köşesi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaptırılarak 2014 yılında açılışı yapılan ve sosyal kombinasyon zenginliği dolayısıyla hanımların hizmetine sunu..

4

Image

Hamm heyeti el sanatlarımızı öğreniyor
Kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklar ilimizdeki temaslarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban'ın ev sahipliğinde..

5

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

6

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

7

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

8

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

9

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

10

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

11

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

12

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

13

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

14

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

15

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

16

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

17

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’


Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Erhan Akpınar ve Mahalli İdareler Başkanı İlyas Dikici ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde ülkemizde yaşanan bazı sıkıntılar dile getirilerek, Saadet Partisi’nin sıkıntıların çözümü noktasında projelerinin hazır olduğu ifade edildi.

  SİYASET    18.10.2018 11:09:48

Çalışmalarını sürdüren heyet Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan ve İnşaat Mühendisler Odasını Başkanı Sinan Millik’i ziyaret etti. Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını ifade ettiler. Mesleki konularda değerlendirmelerde ve görüş alışverişinde bulundular. Ülkemizde yaşanan sıkıntılar gündeme getirildi. Saadet Partisi heyeti adına konuşan İlyas Dikici; “İşi bilenlerin, ehliyet ve liyakat sahibi olanların meselenin başında olması bizim inanç değerlerimizin ötesinde evrensel bir değerdir” dedi. Türkiye'de uzun dönemdir uygulanan ekonomik ve sosyal politikalar sonucu yatırım, üretim ve sanayileşmeden uzaklaşılması, mühendislerin eğitim sürecini, üretim sürecindeki konumlarını, çalışma koşullarını, çalışma alanlarını, mesleki beklentilerini olumsuz yönde etkilemiştir. Bu süreçte gerek kamu gerek özel sektörde birçok mühendis, aldıkları eğitime uymayan koşullarda çalışmak zorunda kalarak meslek alanlarından uzaklaşmaktadırlar. İnşaat sektörü kontrolsüz bir gelişme durumundadır devletin bir an önce yapılaşma ve müteahhitlik üzerine düzenleme yapması gerekmektedir. Teknik olması gereken mevzu tamamen ticari bir mevzuya dönüşmüştür. Şehirleşme ve sağlıklı yapılaşma olmalıdır. Müteahhitlik ehliyet esaslı olmalıdır. Mağduriyetlerin olmaması için herkes bu işi yapmamalıdır. Vatandaşlar artık Afyonkarahisar’ın hedeflerinin büyümesini istiyor.İş sahalarının ve üretimin çoğalmasını gurur duyulacak bir şehir istediklerini ifade ediyorlar.Bütün sosyal ve teknik altyapısıyla, yatırımlarıyla, kimliğiyle, heyecanlığıyla sadece kuru bir fiziki planlamanın ötesinde; Afyonkarahisar’ın sosyal hayatını, geleneklerini, heyecanlarını, istek ve arzularını o plana taşıyacak yeni bir planlama anlayışıyla yeni bir heyecan gelmesi isteniyor bunu da ancak Saadet Partisi ve inançlı kadroları yapar” diye konuştu.>>>Gazete3


  SİYASET    18.10.2018 11:09:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.11.2018
14.11.2018
14.11.2018
OZEL HABERLER