Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

2

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

3

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

4

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

5

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

14

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’


Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Erhan Akpınar ve Mahalli İdareler Başkanı İlyas Dikici ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde ülkemizde yaşanan bazı sıkıntılar dile getirilerek, Saadet Partisi’nin sıkıntıların çözümü noktasında projelerinin hazır olduğu ifade edildi.

  SİYASET    18.10.2018 11:09:48

Çalışmalarını sürdüren heyet Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan ve İnşaat Mühendisler Odasını Başkanı Sinan Millik’i ziyaret etti. Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını ifade ettiler. Mesleki konularda değerlendirmelerde ve görüş alışverişinde bulundular. Ülkemizde yaşanan sıkıntılar gündeme getirildi. Saadet Partisi heyeti adına konuşan İlyas Dikici; “İşi bilenlerin, ehliyet ve liyakat sahibi olanların meselenin başında olması bizim inanç değerlerimizin ötesinde evrensel bir değerdir” dedi. Türkiye'de uzun dönemdir uygulanan ekonomik ve sosyal politikalar sonucu yatırım, üretim ve sanayileşmeden uzaklaşılması, mühendislerin eğitim sürecini, üretim sürecindeki konumlarını, çalışma koşullarını, çalışma alanlarını, mesleki beklentilerini olumsuz yönde etkilemiştir. Bu süreçte gerek kamu gerek özel sektörde birçok mühendis, aldıkları eğitime uymayan koşullarda çalışmak zorunda kalarak meslek alanlarından uzaklaşmaktadırlar. İnşaat sektörü kontrolsüz bir gelişme durumundadır devletin bir an önce yapılaşma ve müteahhitlik üzerine düzenleme yapması gerekmektedir. Teknik olması gereken mevzu tamamen ticari bir mevzuya dönüşmüştür. Şehirleşme ve sağlıklı yapılaşma olmalıdır. Müteahhitlik ehliyet esaslı olmalıdır. Mağduriyetlerin olmaması için herkes bu işi yapmamalıdır. Vatandaşlar artık Afyonkarahisar’ın hedeflerinin büyümesini istiyor.İş sahalarının ve üretimin çoğalmasını gurur duyulacak bir şehir istediklerini ifade ediyorlar.Bütün sosyal ve teknik altyapısıyla, yatırımlarıyla, kimliğiyle, heyecanlığıyla sadece kuru bir fiziki planlamanın ötesinde; Afyonkarahisar’ın sosyal hayatını, geleneklerini, heyecanlarını, istek ve arzularını o plana taşıyacak yeni bir planlama anlayışıyla yeni bir heyecan gelmesi isteniyor bunu da ancak Saadet Partisi ve inançlı kadroları yapar” diye konuştu.>>>Gazete3


  SİYASET    18.10.2018 11:09:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER