Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özdilek’te 4 günlük kampanya
Özdilekteyim.com’da 26 - 29 Şubat tarihleri arasında 4 gün boyunca sürecek kampanyalar kullanıcıları bekliyor ..

2

Image

‘Geleceği girişimcilikle görüyoruz’
Serteser’in de katılım gösterdiği ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi’nin açılışında konuşan Hisarcıklıoğlu, geleceği girişimcilikle gördükl..

3

Image

BAL 8.Grup’ta Bergama rahat
Bu sezon 80 ilden 152 takımın katılımıyla 11 grupta oynanan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de hem şampiyonluk yarışı hem de ligde kalma mücadelesi sürü..

4

Image

Başkan Çöl Maliyecileri ağırladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Vergi Haftası dolayısıyla Defterdarlık heyetini makamında ağırladı..

5

Image

Basketbol Süper Ligi’ne devam
ING Basketbol Süper Ligi’ne kısa bir aradan sonra bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edilecek...

6

Image

‘Afyon’a hizmetler devam edecek’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden TBMM eski Başkanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’a güzel hizmetler yapılmaya devam ..

7

Image

Filmin geliri AEV’e
Afyonkarahisar'da çekilen ve 28 Şubat 2020 günü Türkiye genelinde gösterime girecek "Geçerken Uğradım" filminin tüm gelirleri Afyon Eğitim Vakfı'na ba..

8

Image

‘Şahsi çıkar için siyaset yapmayacağız’
CHP İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ramazan Akgöz, şahsi çıkar için siyaset yapmayacaklarını ifade etti. ..

9

Image

“Erbakan demek bereket demektir”
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, “Erbakan demek Milli Görüş demek, milletin hakkını gasp eden, milleti sömüren zihniyete karşı du..

10

Image

Türkü ve şiir gecesi düzenlendi
Afyonkarahisar Belediyesi yeni bir kültürel etkinliğe daha imza attı. Kültür Sanat Evi’nde Karahisar Şiir Akşamları programı kapsamında Denizli Gurbet..

11

Image

Mercan Ortaokulu’na kütüphane
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, İscehisar Belediye Başkan V. Osman Çelebi, ilçedeki Mercan Ortaokulu okul kütüphanesinin açılış programına katıldı...

12

Image

‘Ziyaret taleplerimiz kabul edilmiyor’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, bazı kurum müdürlerinin, İYİ Parti’nin ziyaret taleplerini kabul etmediğini söyledi..

13

Image

‘TOKİ’nin ihtiyaçları giderilecek’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut 2.Etap TOKİ bölgesini gezerek, ihtiyaçları tespit etti, talepleri aldı..

14

Image

‘Huzur dolu günler başladı’
Belediye Başkanımız Ahmet Şahin Mübarek Üç Ayların başlangıcı ile ilgili mesaj yayımladı...

15

Image

Turizmdeki sıkıntılar ele alındı
Güney Marmara Turizm ve Otel İşletmecileri Birliği Derneği tarafından Afyonkarahisar’da düzenlenen toplantıda Türkiye’de turizm alanında yaşanan sıkın..

16

Image

‘GELECEK GİRİŞİMDE’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser’in katılımıyla İstanbul’da düzenlenen ICC İstanbul Bölge Ofisi’nin açılışında konuşan Hisarcıklıoğlu, geleceği gi..

17

Image

Esnaflara siftah parası dağıttılar
Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı esnafa siftah parası dağıttı.

..

‘Silah işini bitireceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Silah işini bitireceğiz’


Afyonkarahisar’daki muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, kentte düğünlerde silah sıkma olaylarını azalttıklarını söyleyerek, “Bu silah işini bitireceğiz” dedi.
  SİYASET    23.01.2020 09:35:41

Vali Mustafa Tutulmaz, merkez mahalle ve köy muhtarları ile toplantıda bir araya geldi. Toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Özer, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy, İdare ve Denetim Müdür V. Abdurrahman Özdilekler ile ilgili kurum müdürleri ve muhtarlar hazır bulundu.

“MUHTAR BİLGİ SİSTEMİ’Nİ BİLİNÇLİ KULLANALIM”

Yılda en az bir kez de olsa muhtarlarla bir araya geldiğini söyleyen ve Muhtar bilgi Sistemi konusunda bilgiler veren Vali Mustafa Tutulmaz: “Muhtar Bilgi Sistemi sizin bundan sonraki işinizi kolaylaştıracak. Bu sistemi iyi kullanmanız gerekiyor. İhtiyaçlarınızı anında iletebilme ve takip edebilme imkânı var. Her konuda olduğu gibi bu sistemi de bilinçli kullanmak gerekiyor. Bilinçli kullanılmadığı zaman sistem ne kadar iyi olursa olsun verim alınamaz. Bu açıdan dikkatli olalım” dedi.

“HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE GİDİYORUZ”

Afyonkarahisar’ın her geçen gün iyiye gittiğini ve sorunların hızla çözüme kavuştuğunu söyleyen Vali Mustafa Tutulmaz: “Köy ve mahallerin sorunlarını sizlerle bir araya geldiğimiz toplantılarda çözmeye ve tartışmaya çalışıyoruz. Afyonkarahisar her geçen gün daha iyiye doğru hızla ilerliyor. Köylerimizde de, şehir merkezinde de problemler var ancak çözülemeyecek problemler değil. Problemleri çözme noktasında da ilgili arkadaşlarımızın çalışmaları ve gayretleri devam ediyor. Her geçen gün bir önceki günden daha iyiye doğru gidişimiz var. Tüm rakamlar bunu açıkça ortaya koyuyor. Asayiş başta olmak üzere, refah düzeyinin artması, köy ve mahallerimizin de bu doğrultuda daha yaşanabilir duruma gelmesi için arkadaşlarımızın gayretleri devam ediyor. Ben tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTIĞINDA BAŞARI GELİR”

Başarının bir ekip işi olduğunu söyleyen Vali Tutulmaz: “Siz muhtarlarımızın köylerinize, mahallerinize iyi hizmet verme noktasında gayretleri sürüyor. Bu başarılar bir ekip işi, biz hepimiz bir ekibiz. En ücra köşedeki ekibimizden valiye, kadar herkes işin bir ucundan tutuyor. Böyle de olması gerekiyor. Herkes üzerine düşeni yaptığında başarı beraberinde gelir. Size verilen makamlar emanet makamlar. Bu görevlerde bulunduğumuz süre içerisinde vatandaşlara en iyi hizmeti nasıl yapabiliriz bunun düşüncesi içerisinde olalım. Bunun yöntemi de empati yapmaktan geçiyor. Biz kendimizi o beldenin bir kişisi olarak değerlendirir, benim muhtarım, benim valim, benim başkanım bana nasıl hizmet etsin diye kendimize soru sorarsak çalışmamızın ölçüsünü bulmuş oluruz. Benim muhtarım bana nasıl davransın, jandarmam, emniyetim, milli eğitim, sağlık ve diğer alanlarda hizmet sunanlar bize nasıl davransın diye bir soru sorduğumuzda davranışın ölçüsünü buluruz. Bize nasıl davranılmasını istiyorsak millete de öyle davranırsak bu işi çözeriz” ifadelerini kullandı.

“KARARLIYIZ”

Afyonkarahisar’da şuana kadar bir sıkıntı yaşanmadığını dile getiren ve ufak çaplı sıkıntıların da çözüldüğünü söyleyen Vali Mustafa Tutulmaz. “Toplumda herhangi bir gerginlik yaratmadan köylerimiz olsun, mahallelerimiz olsun, merkezde olsun, ilçelerimizde olsun. Çalışmalarımızı gayretli ve verimli bir şekilde hep beraber bir ekip olarak yürütüyoruz. Ben bu gayretlerinizden dolayı, çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Düğün ve eğlencelerde silah sıkmayla ilgili sıkıtılar var. Köy muhtarlarımız biraz daha iyi ama beldelerimizde sıkıntılar var. Bundan sonra kararlıyız, kararımızı biraz daha katı hale getirerek uygulayacağız. Bu silah işini bitireceğiz. Yani şuanda %10’lara düştü. Bunu da bitirmemiz lazım” şeklinde konuştu.>>>İsmail Sagun

  SİYASET    23.01.2020 09:35:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.02.2020
26.02.2020
26.02.2020
OZEL HABERLER