Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

2

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

3

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

4

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

5

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

6

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

7

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

8

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

9

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

10

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

11

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

12

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

13

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

14

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

15

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

16

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

17

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

‘Sivil toplum diyalogu önemli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sivil toplum diyalogu önemli’


TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) 39 uncu toplantısında yaptığı açıklamada, kurulan ilişkilerde sivil toplum diyaloğunun önemli olduğunu vurguladı
  SİYASET    11.09.2020 10:55:37Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) 39 uncu toplantısı hibrit formatta gerçekleştirildi. Türkiye-AB KİK Eş-Başkanları M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Panagiotis Gkofas eş-başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Margaritis Schinas ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Faruk Kaymakcı da katılarak konuşma yaptı.

TÜRKİYE-AB İLİŞKİLERİ ELE ALINDI

Toplantıya, Türkiye ve AB kanadından çalışanlar, işverenler ile esnaf, kadın kuruluşları temsilcileri iştirak etti. Toplantıya Türkiye’den TOBB Başkanı ve KİK Eş-Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TESK Başkanı Bendevi Palandöken, Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın, T. Kamu –Sen Başkanı Önder Kahveci, TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol, HAK-İş Başkanı Mahmut Arslan, Türk-İş Eğitim Genel Sekreteri Eyüp Alemdar, İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Ekrem Keskin, TOBB AB Uyum Komisyonu Üyesi Filiz Akkaş, TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç katıldı. Toplantıda genel olarak Türkiye-AB ilişkileri, mülteci konusu, gümrük birliğinin güncellenmesi, Türkiye-AB katılım müzakerelerinin canlandırılması ve Erasmus programının katkıları gibi konular ele alındı. İlişkilerde, sivil toplum diyaloğunun önemi vurgulandı.>>>Gazete3

  SİYASET    11.09.2020 10:55:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER