Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kurumlararası işbirliği sürecek’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın..

2

Image

Bankacılardan ziyaret
Vakıfbank yetkilileri, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’i ziyaret etti..

3

Image

Protokolden Kütahya’ya çıkarması
Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kütahya bazı z..

4

Image

Kadın Girişimcilere ödül
TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen 2019 Batı Akdeniz’in Fark Yaratan Kadın Girişimcileri Yarışması’nda TOBB Afyonkarahisar K..

5

Image

‘Televizyon izlemek yerine oyun oynayın’
TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu öğrencilerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, çocuklara boş vakitlerinde televizyon izlemek yerine, oyu..

6

Image

28 Şubat’ın analizi yapıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesi ile Afyonkarahisar İslami İlimler Derneği tarafından 28 Şubat Darbesi’nin Analizi konulu ko..

7

Image

Doktor ataması yapılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Sağlık Bakanı Fahre..

8

Image

Hocalı Katliamı unutulmadı
Azerbaycan’ın Hocalı beldesinde Azerbaycan Türklerinin Ermenistan’a bağlı kuvvetler tarafından toplu şekilde öldürülmesi sonucunda meydana gelen Hocal..

9

Image

‘Herşey Sandıklı için’
Sandıklı ilçesi Zafer Mahallesi sakinlerini ağırlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek için gayret ett..

10

Image

Tarihin kara bir lekesi’
Belediye Başkanı Zeybek, 28 Şubat postmodern darbesinin tarihin kara bir lekesi olduğunu söyledi..

11

Image

‘Son sözü millet söyler’
28 Şubat 1997 postmodern darbesinin 23’ncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Darbecilere destek veren, d..

12

Image

Hikaye ve masalların rolü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Afyon Meslek Yüksekokulu (MYO) Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü tarafından “Hikâye ve Masal Dünyasına Bir Y..

13

Image

‘Milletimiz en güzel cevabı verdi’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya 28 Şubat darbesi ile ilgili basın açıklaması yaptı. Özkaya “Milletimize karşı yapılan darbeye en güzel..

14

Image

‘Geçmişimizi unutmayalım’
28 Şubat Postmodern darbesi ile ilgili bir açıklama yapan Milletvekili Yurdunuseven, Türk milletinin geçmişini unutmaması ve birliğini bozmaması gerek..

15

Image

DEVLET PERSONELİNE SUÇÜSTÜ
Afyon Emniyet Müdürlüğü ekipleri Dinar’da Orman Müdürlüğü’nde çalışan bir şahsı uyuşturucu madde satarken yakaladı. Emniyet Müdürü Temiz, uyuşturucu i..

16

Image

Erbakan’ı andılar
Saadet Partisi İl Kadın Kolları Necmettin Erbakan’ı anma ve anlama programı düzenledi...

17

Image

‘Afyon termalin başkenti’
Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Derneği Başkanı Ersin Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başka..

‘SİYASETTEKİ FETÖ kalıntıları temizlenmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘SİYASETTEKİ FETÖ kalıntıları temizlenmeli’


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’nda konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, siyasetin içindeki FETÖ kalıntılarının temizlenmesi gerektiğini söyledi.
  SİYASET    20.01.2020 11:39:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’nın ikincisi, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve MHP Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan’ın ev sahipliğinde, Dinar ilçesinde gerçekleşti. MHP teşkilatı, ilçede bulunan Suçıkan Parkı’nda MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı karşıladıktan sonra öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemeğin ardından Milletvekili Taytak ve Başkan Sarı, Suçıkan Parkı’nda bulunan tarihi müzeyi gezdi.

“ŞANSLI BİR BELEDİYE BAŞKANIYIM”

Desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Cumhur İttifakı belediye başkanı olduğu için kendisinin şanslı olduğunu söyledi. Başkan Sarı, “Partimizin her ay gerçekleştirdiği istişare toplantısının ikincisi ilçemizde gerçekleşmektedir. Sizleri belediyemizde ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyuyorum. Toplantımızın partimize ve ilimize, hayırlara vesile olmasını dilerim.” dedi.

“İSTİŞARELER DEVAM EDECEK”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nın düzenlediği istişare toplantılarının devam edeceğini belirten Başkan Kocacan, toplantıya katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Başkan Kocacan, “Hem belediye başkanlarımız hem de ilçe başkanlarımızın talep ve isteklerini bu toplantılarımızda çözüme kavuşturacağız. Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey de sağolsun, Ankara’da bizim için elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır. Vekilimizin desteği ile belediyelerimiz, her türlü imkanlardan faydalanmaktadır. Ben, buradan vekilimize tekrar teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

“EN BÜYÜK BEKLENTİMİZ”

“Siyasetteki FETÖ kalıntılarının temizlenerek Türkiye’nin önünün tam olarak aydınlanması, önümüzdeki süreçte en büyük beklentimizdir.” diyen Taytak, “FETÖ temizlendikçe TSK, emniyet ve jandarmanın etkinliği artmış, üst üste önemli sınır ötesi harekâtlar yapılmış, sınırlarımızın içinde ve dışında terörle mücadelede destan yazılmaya başlanmıştır. FET֒nün gerçek yüzünün ortaya çıkmaya başlamasıyla devlet ve toplum hayatımızın sekiz alanında hâkimiyet kurmak amacıyla örgütlendiği görülmüştür. Bu alanlar; Türk Silahlı Kuvvetleri, yargı, emniyet, kamu kurum ve kuruluşları, basın ve yayın organları ve sosyal medya, üniversiteler ve eğitim kurumları, iş dünyası, siyaset kurumu ve siyasi partilerdir. Bugüne kadar sekiz ayağın yedisinde önemli mesafelerin alındığı ve örgüte büyük darbe vurulduğu görülmektedir. Bununla birlikte FET֒nün siyasi ayağına ilişkin bu düzeyde bir mücadele yapıldığı ve sonuç alındığı söylenemeyecektir.” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI İLE TÜRKİYE'NİN ÖNÜ AÇIKTIR”

Cumhur İttifakı ile Türkiye'nin önünün açık ve geleceğinin aydınlık olduğunu vurgulayan Taytak, “Türkiye, Cumhur İttifakı ile FETÖ, PKK ve DEAŞ şerrinden milletimizi kurtaracaktır. Komşu coğrafyalarda yaşadığımız son gelişmeler, bizlere jeopolitik risklere hazırlıklı olmamız gerektiğini bir kez daha göstermiştir. Türkiye olarak bu riskleri yönetmek ve önleyici müdahaleler için de politikalar geliştirmeye devam etmekteyiz. Türkiye; dört bir yandan sıkıştırılan, kuşatılan, hatta stratejik alanlardan soyutlanmaya çalışılan bir ülke konumundadır.” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    20.01.2020 11:39:01

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.02.2020
28.02.2020
28.02.2020
OZEL HABERLER