Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Demiral ailesinin acı günü

Kanalımız program yapımcısı Gazeteci Hasan Öğünç’ün kayınpederi Hacı Ahmet Hikmet Demiral, vefat etti. Merhum Demiral dün kılınan cenaze namazını..

2

Image

‘OSB’miz büyümeye devam ediyor’

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni hizmete açılan işletmenin açılış törenine katıldı. Koyuncu, OSB..

3

Image

Afyonkarahisar’ı özel kılan lezzet: Manda kaymaklı ekmek kadayıfı

Ünlü yemek eleştirmeni Prof. Dr. Vedat Milor, kendisine ait Lezzet Rehberi sayfasına Afyonkarahisar’da bulunan Nur Lokantası’nı ekledi. Twitter h..

4

Image

İbrahim Telek ebediyete uğurlandı

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi eski Başkanlarından, Demokrat Parti eski İl Başkanı İbrahim Telek, vefat etti. Merhum Telek, dün İ..

5

Image

‘BÜYÜK BİR ZAFER KAZANDIK’

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in moderatörlüğünde Gazeteciler İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in yorumlarıyla gündemin nabzını tutan prog..

6

Image

‘Amorium konusunda Afyon’u destekleyeceğiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen istişare toplantısı konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, tüm acentelerle Frig Vadisi’ni ziyaret ederek tanıtımına..

7

Image

Suna mazbatasını aldı

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen Refah Partisi Afyonkarahisar 1. Olağan Genel Kurulu’nda il başkanı seçilen İbrahim Derviş Suna, dün Seçim ..

8

Image

Karaca’dan ABAMED’e ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca, Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneğini (ABAMED) ziyaret etti. ..

9

Image

Kurumlararası işbirliği yapılacak

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu ile AKÜ kurumlararası işbirliği kapsamında görüşmeler yaptı. ..

10

Image

Frig Vadisi’ni gezdiler

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik gerçekleştirildi. Akademik oryantasyon dersi kapsamında Turizm ..

11

Image

‘Ölümlü kazalar azaldı’
Mobil Trafik TIR’ının Afyonkarahisar’daki etkinliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da trafik konusunda yapılan eğitimler ve projeler..

12

Image

211 personelle operasyon

Jandarma ekipleri düğünlerde silah atılmasına ilişkin olarak yaptıkları araştırmalar sonucu, Dinar ilçesine bağlı Göçerli köyündeki 25 adrese 211..

13

Image

‘Gençler algıları çürütüyor’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri ile istişare toplantısında..

14

Image

25 milyon TL gelir hedefleniyor

Çay Barajı’nda incelemelerde bulunan DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın, Çay Barajı’nın kullanılmaya başlanılmasıyla beraber milli ekonomiye 25 milyon..

15

Image

1 ayda kaldıkları 4 yer yandı

Beyyazı beldesine bağlı Atatürk Mahallesi'nde yaşayan 8 kişilik Gümüştaş ailesi, son bir ayda kaldıkları 3 ev ve bir köy odasında elektrik kontağ..

16

Image

Çiçek serası kuruldu

Çay Belediyesi yeni mezbahane alanında inşa ettiği seranın kurulum çalışmaları tamamlandı...

17

Image

‘Muhtarlar gözümüz kulağımız’

Başkan Mehmet Zeybek, muhtarların mahallelerin gözü kulakları olduğunu söyledi. ..

‘Sizlere minnet borcumuz var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sizlere minnet borcumuz var’19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bu şanlı bayrak bugün ülkemizin dört bir yanında dalgalanıyorsa, canlarını seve seve veren şehitlerimize ve kanlarını döken siz gazilerimize borçluyuz. Sizlere minnet borcumuz var.
  SİYASET    20.09.2019 11:13:30


Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Müşir ve Gazi’ unvanı verilişinin yıl dönümü ve 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi. Kocatepe Parkı’nda düzenlenen törene Vali Mustafa Tutulmaz, Garnizon Komutanı Tuğg. Osman Alp, Belediye Başkan Vekili Süleyman Karakuş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Deniz Fırat, il müdürleri, gaziler, askeri erkân, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Törende Afyonkarahisar Valiliği, İkmal ve Garnizon Komutanlığı, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği adına Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.
GAZİLERE ŞÜKRAN VE MİNNETLERİNİ İLETTİLER
Kocatepe Parkı Atatürk Anıtı’nda düzenlenen tören sonrası Vali Mustafa Tutulmaz ve protokol üyeleri Türkiye Muharip Gaziler Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği’ni ziyaret ederek, bu toprakları bizlere vatan kılan, bugünümüzü kendilerine borçlu olduğumuz tüm kahraman gazilerimizin gününü kutlayarak, şükran ve minnetlerini ilettiler. Dernek Başkanı Hürkal’da ziyaretleri dolayısıyla gaziler adına başta Vali Tutulmaz olmak üzere tüm protokol üyelerine teşekkür etti. Vali Mustafa Tutulmaz, askeri erkân ve protokol üyeleri ziyaret sonrasında bu anlamlı gün dolayısıyla Gaziler onuruna Valilik tarafından düzenlenen öğle yemeği programına katıldı.
“BİZ BÜYÜK BİR MİLLETİZ”
Yemekte konuşan ve bu coğrafyada yaşamanın zor olduğuna değinen Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “Bu şanlı bayrak bugün ülkemizin dört bir yanında dalgalanıyorsa, canlarını seve seve veren şehitlerimize ve kanlarını döken siz gazilerimize borçluyuz. Sizlere minnet borcumuz var. Allah sizlerden razı olsun. Bu coğrafyada ayakta kalmanın yolu güçlü olmaktan geçiyor. 1071’den itibaren bugüne kadar çok şehitler verildi, çok ta gazimiz var. Ben tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimize de sağlıklı huzur ömürler versin. Bu millet sizleri asla unutmaz. Şehit yakınları ve gazilerimiz bizlerin başının tacıdır. Bizlerin yüreğindedir. Tarih bizlere çok büyük mesuliyetler yüklüyor. Gönül coğrafyasındaki tüm insanların ümidi Türkiye’dir biz büyük bir milletiz. Büyük hedeflerimizi de inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
BU MİLLETİ CENNET VATAN YAPAN SİZLERSİNİZ
Konuşmasında 19 Eylül’ün Mustafa Kemal Atatürk'e ”Gazilik” unvanı ile “Mareşal” rütbesinin verilişinin yıl dönümü olduğunu hatırlatan Vali Mustafa Tutulmaz: “Bu anlamlı günde bizlerde değerli gazilerimizle bir arada olmak istedik. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu coğrafyanın geçmişten bugüne getirdiği sıkıntılar var. Bundan sonra da olacak. Ancak milletimiz bunun her zaman üstesinden gelmesini bilmiştir. Bu azim ve kararlılık milletimizde vardır. Bunu siz değerli gazilerimiz çok iyi bir şekilde, müşahhas bir şekilde görünür bir şekilde yaşadınız ve bizlere gösterdiniz. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır dediniz. Biz vatanımız için kanımızı akıtırız dediniz. Bunun bir sonucu olarak ta milletimiz nezdinde ve dinimiz nezdinde de gazi unvanı ile şereflendiniz. Allah sizlerden razı olsun. Allah şehitlerimizden razı olsun. Bu milleti cennet vatan yapan sizlersiniz. Milletimiz adına sizlere teşekkür etmeyi bir borç biliyor. Değişik etkinliklerde yine birlikte oluyoruz. Her zaman sizlerle birlikte olmayı isteriz. Gaziler gününüz kutlu olsun. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz, yaşayan gazilerimize de sizlere sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. Allah’a emanet olun” dedi. Gaziler ve ailelerine bir kez şükranlarını sunan Vali Mustafa Tutulmaz ve protokol üyeleri Gazilere bir kez daha teşekkür ettiler.>>>Gazete3

  SİYASET    20.09.2019 11:13:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2019
19.10.2019
19.10.2019
OZEL HABERLER