Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Aile Destek Merkezi kuruldu
Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından kent merkezinde genelde dar gelirli ailelerin yaşadığı Akmescit Mahall..

2

Image

Hüdai Kaplıcaları çığır açmaya hazırlanıyor
Şifalı suları ile tarih boyunca ün salan Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesindeki Hüdai Kaplıcaları normalleşme süreci ile birlikte ziyaretçilerini ağır..

3

Image

Bürokratlardan merkeze tam not
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde hizmet veren ve Türkiye’de ilklerden biri olma özelliği taşıyan Çocuk ve Genç Ruh Sağlığı Merkezi Aile ve Sosyal H..

4

Image

Afyon'daki çalışmalar örnek oluyor
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Afyonkarahisar'ın tarihi mekanlarında in..

5

Image

'Türkiye'ye örnek bir proje olacak'
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Veteriner Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliğinde yapılan manda yetiştiriciliğinin hem bölgeye hem de ülke genel..

6

Image

'Her zaman destek olacağız'
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, kadınların ürettikleri el emeği ürünlerin satılabilmesi için belediyenin her zaman destek olacağını söyledi ..

7

Image

'Türkiye'yi yeni değerler üzerine inşa edeceğiz'
Afyonkarahisar'da teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mehmet Tolga Akalın, Önümüzdeki ik..

8

Image

Afyon dünyaya tanıtılıyor
Avrupa 65/85 cc Motokros Şampiyonası ve Balkan Motosiklet Birliği (BMU) Avrupa Motokros Şampiyonası'na hafta sonu Afyonkarahisar'ın ev sahipliği yapac..

9

Image

FETÖ'cü şahıslar yakalandı
Afyonkarahisar’da Fetullahçı terör Örgütü davalarında haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şahıs, polisin düzenlediği operasyonlarda yakaland..

10

Image

Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi
ATSO KOBİ Akademisi ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi, video konferans yöntemiy..

11

Image

'Gıda güvenli büyük önem arz ediyor'
AKÜ Veteriner Fakültesi Besin/Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zeki Gürler, günümüzde gıda güvenliğinin önem arz ettiğini söyleyerek..

12

Image

Yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı
Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından Sandıklı Devlet Hastanesi’nde tatbikat gerçekleştirildi. Tatbikatta senaryo gereği hastane binasına y..

13

Image

'Türkiye'yi temsil eden okullar arasındayız'
Özel Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Önder Artuk,PISA 2021'de Türkiye'yi temsil eden 43 okuldan birisi olduklarını belir..

14

Image

Bakan Soylu'ya sevgi seli
Afyonkarahisar’da esnaf ziyareti gerçekleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu iş yeri sahipleri havai fişek ve konfeti patlatarak karşıladı. Girdi..

15

Image

Yapılacak çalışmalar görüşüldü
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, ziyaretlerine gelen konuklarıyla Afyonkarahisar'la ilgili olarak konularda istişare etti..

16

Image

'Verilen sözler yerine getirilecek'
Güney beldesinde seçimler sonuçlandı. Cumhur İttifakı adayı Erol Karabacak belediye başkanı seçildi. AK Parti Milletvekilleri ve teşkilat mensupları y..

17

Image

'Dünyaya medeniyeti nakşedeceğiz'
Afyonkarahisar Belediyesi ziyaretinde vatandaşlara seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hızlı tren gibi olduğ..

‘Sözümüzü yerine getireceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sözümüzü yerine getireceğiz’


AK Parti İhsaniye ve Bayat Kongrelerinde konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri 20 bin üye sözünü yerine getireceklerini söyledi
  SİYASET    15.09.2020 10:51:03


İhsaniye 6. Olağan, Bayat 7. Olağan kongreleri koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleşti.
Kongrelere AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve çok sayıda partili katıldı.

“İNANÇLI VE KARARLI MİLYONLARCA ÜYEMİZ VAR”

Kongrelerde ilk konuşmayı İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi yaptı. Çelebi, “Aciz bir yönetim anlayışından kendine ve milletine güvenen, medeniyetinden ilham alan, ruh kökünü kaybetmeden dünyaya açılan yepyeni bir vizyonla hareket eden anlayışla yapılamaz denilenleri yapıp geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Büyük projeleri yaparak hayallerimizi gerçeğe dönüştürerek yarınlara hızla ilerliyoruz” dedi. İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban da “Buradaki arkadaşlarımızın da teşkilatımızın da vakıf olduğu İl Özel İdarede yapılan en uzun en kapsamlı en masraflı yol İhsaniye’ye yapıldığını hatırlatmak istiyorum” diye konuştu.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ
UYGULAMAYA ÇALIŞIYORUM”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise “Maalesef bazı ilçelerimizde, beldelerimizde yol kazaları yaşadık ancak bu kazaları telafi ederek 2023’te yeni bir dönemin başlangıcının yapılacağını düşünüyorum. Afyonkarahisar’da Belediye Başkanı olarak görev yaparken bu dönemde Sayın Genel Başkanımızın ifade ettiği üzere ‘Gönül Belediyeciliğini’ birebir harfiyen uygulamaya çalışan bir kardeşinizim. İnşallah bundan sonra da tüm ilçe ve beldelerde AK Partili Belediye Başkanı arkadaşlarımız görev başına gelirler, ilçe ve beldeleri hak ettiği yere getirirler diye düşünüyorum. Kongrelerimiz tekrar hayırlı uğurlu olsun. Arkadaşlara başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

“CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİĞİMİZ
SÖZÜ YERİNE GETİRECEĞİZ”

Zeybek’in ardından sözü AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen aldı. Sezen, “Afyonkarahisar AK Partimizin kalelerinden biridir. Hamdolsun her seçimde Türkiye ortalamasının %10 - 15’in üstünde oy alan bir şehir. Tabii ki bu yeter mi yetmez. Biz tüm Afyonkarahisar halkımızın oylarına talibiz. Yedi düvele karşı mücadele eden Sayın Cumhurbaşkanımız bu kadar işin gücün arasında teşkilatlarımıza ayrı bir değer veriyor. Afyonkarahisar teşkilatı olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza bir söz verdik. Yılbaşına kadar inşallah kongrelerimiz tamamlanır tamamlanmaz Afyonkarahisar’dan da 20 bin yeni üye ile Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğunuz sözü yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİZLER BU KUTLU DAVANIN
YILMAZ BEKÇİLERİYİZ”

“Bugün zor bir dönemden geçiyoruz” diyen AK Parti Milletvekili Ali Özkaya şöyle konuştu; “Türkiye bir ateş çemberinin içinden geçiyor. Dört bir koldan saldırı altındayız. Çok şükür tüm bunlara gereken cevap verebilecek bir liderimiz var. Birlik, beraberlik, cesaret ve dayanışma içerisindeyiz. Bu büyük bir nimettir. AK Parti sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en güçlü, en disiplin siyasi organizasyonudur. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha güzel bir geleceğe hep Birlikte yürüyeceğiz.”>>>Gazete3

  SİYASET    15.09.2020 10:51:03

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER