Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

2

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

3

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

4

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

5

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

8

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

9

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

10

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

11

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

12

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

13

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

14

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

15

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

16

Image

‘Afyon’da iktidar olacağız’
İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan konuklar, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar...

17

Image

Köy yolu yapımı başladı
İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan köy yollarının ilki Kozluca Köy Yolu’nun yapımıyla başladı ..

‘Sözümüzü yerine getireceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sözümüzü yerine getireceğiz’


AK Parti İhsaniye ve Bayat Kongrelerinde konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri 20 bin üye sözünü yerine getireceklerini söyledi
  SİYASET    15.09.2020 10:51:03


İhsaniye 6. Olağan, Bayat 7. Olağan kongreleri koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleşti.
Kongrelere AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve çok sayıda partili katıldı.

“İNANÇLI VE KARARLI MİLYONLARCA ÜYEMİZ VAR”

Kongrelerde ilk konuşmayı İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi yaptı. Çelebi, “Aciz bir yönetim anlayışından kendine ve milletine güvenen, medeniyetinden ilham alan, ruh kökünü kaybetmeden dünyaya açılan yepyeni bir vizyonla hareket eden anlayışla yapılamaz denilenleri yapıp geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Büyük projeleri yaparak hayallerimizi gerçeğe dönüştürerek yarınlara hızla ilerliyoruz” dedi. İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban da “Buradaki arkadaşlarımızın da teşkilatımızın da vakıf olduğu İl Özel İdarede yapılan en uzun en kapsamlı en masraflı yol İhsaniye’ye yapıldığını hatırlatmak istiyorum” diye konuştu.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ
UYGULAMAYA ÇALIŞIYORUM”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise “Maalesef bazı ilçelerimizde, beldelerimizde yol kazaları yaşadık ancak bu kazaları telafi ederek 2023’te yeni bir dönemin başlangıcının yapılacağını düşünüyorum. Afyonkarahisar’da Belediye Başkanı olarak görev yaparken bu dönemde Sayın Genel Başkanımızın ifade ettiği üzere ‘Gönül Belediyeciliğini’ birebir harfiyen uygulamaya çalışan bir kardeşinizim. İnşallah bundan sonra da tüm ilçe ve beldelerde AK Partili Belediye Başkanı arkadaşlarımız görev başına gelirler, ilçe ve beldeleri hak ettiği yere getirirler diye düşünüyorum. Kongrelerimiz tekrar hayırlı uğurlu olsun. Arkadaşlara başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

“CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİĞİMİZ
SÖZÜ YERİNE GETİRECEĞİZ”

Zeybek’in ardından sözü AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen aldı. Sezen, “Afyonkarahisar AK Partimizin kalelerinden biridir. Hamdolsun her seçimde Türkiye ortalamasının %10 - 15’in üstünde oy alan bir şehir. Tabii ki bu yeter mi yetmez. Biz tüm Afyonkarahisar halkımızın oylarına talibiz. Yedi düvele karşı mücadele eden Sayın Cumhurbaşkanımız bu kadar işin gücün arasında teşkilatlarımıza ayrı bir değer veriyor. Afyonkarahisar teşkilatı olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza bir söz verdik. Yılbaşına kadar inşallah kongrelerimiz tamamlanır tamamlanmaz Afyonkarahisar’dan da 20 bin yeni üye ile Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğunuz sözü yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİZLER BU KUTLU DAVANIN
YILMAZ BEKÇİLERİYİZ”

“Bugün zor bir dönemden geçiyoruz” diyen AK Parti Milletvekili Ali Özkaya şöyle konuştu; “Türkiye bir ateş çemberinin içinden geçiyor. Dört bir koldan saldırı altındayız. Çok şükür tüm bunlara gereken cevap verebilecek bir liderimiz var. Birlik, beraberlik, cesaret ve dayanışma içerisindeyiz. Bu büyük bir nimettir. AK Parti sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en güçlü, en disiplin siyasi organizasyonudur. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha güzel bir geleceğe hep Birlikte yürüyeceğiz.”>>>Gazete3

  SİYASET    15.09.2020 10:51:03

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER