Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

7

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

‘Şuhut Vakfı önemli hizmetler yapıyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Şuhut Vakfı önemli hizmetler yapıyor’


Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Şuhut Vakfı’nın önemli hizmetlerde bulunduğunu belirterek, vakfın Şuhut Merkez ve köylerinde sosyal faaliyetlerini her geçen gün daha da artırdığını dile getirdi
  SİYASET    11.04.2022 17:44:57

Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun davetlisi olarak, Yemen Vakfı üyeleri ile Şuhut Vakfı mütevelli üyeleri, İstanbul’da düzenlenen İftar yemeğinde bir araya geldiler. İftar programına Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy, Şuhut Müftüsü Fatih Aytekin yanında, Şuhutlu ve Afyonkarahisarlı akademisyen, iş adamları ve yöneticiler katıldılar.

EROĞLU, YEMEN’İN BİR AN ÖNCE BARIŞ VE
HUZUR ORTAMINA KAVUŞMASINI DİLEDİ
Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Şuhut Vakfı’nın önemli hizmetlerde bulunduğunu; Şuhut’taki hafızlık geleneğinin devam ettirilmesinde önemli bir rol üstlendiğini, Şuhut merkez ve köylerinde sosyal faaliyetlerini her geçen gün daha da artırdığını belirterek vakfın çok daha etkin hizmetler yapacağına inancını belirtti. Yemen’in tarihimizdeki önemine de değinen Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yemen’in bir an önce huzur ve barış ortamına kavuşmasını, Yemen’in kardeş ülkemiz olduğunu, Yemen Türküsü’nün bu diyarlarla bağın nişanesi olduğunu belirterek, Şuhut Vakfı ile Yemen Vakfı’nın kardeş vakıflar olması temennisinde bulundu. Yemen Vakfı Başkanı Dr. Ahmed Aloqabi de Türkiye’nin kendilerine kucak açtığını, iki ülkenin kardeşliğinin tarihten gelen önemli bir zenginlik olduğunu belirterek davet edilmiş olmaktan dolayı müteşekkir olduklarını belirtti.

GEL BİR YETİMİ DE SEN
GİYDİR KAMPANYASI
Vakıf Başkanı Mustafa Uysal da yaptığı konuşmada, vakıf medeniyetinin kültür miras içindeki yerinin çok önemli olduğunu, insanların fani yaşamlarında geriye bıraktıkları eserlerin vakıf kişiliğinde devamlılığını koruduğunu, sosyal yardımlaşma ve dayanışmamızın Ülke olarak en büyük zenginliğimiz olduğunu, Şuhut Vakfı’nın bu açıdan ortak bir değer olduğunu, vakıf emanetini taşımanın sorumluluğu içinde hareket ettiklerini, Şuhut ve köylerinin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınması için imkanları dahilinde en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olduklarını belirtti. Bu yıl Ramazan ayının 15. Günü Yetimler Haftası Etkinliğinde Dosteli Derneği ile işbirliği içinde “Gel Bir Yetimi De Sen Giydir kampanyası başlattıklarını, 16 Nisan 2022 tarihinde verecekleri iftar programında da yetimler ile bir araya geleceklerini belirtti. İftar programına Şuhut’tan katılan, Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt da yaptıkları konuşmalarda, Şuhut Vakfı’nın etkinliklerine destek olduklarını belirterek, İstanbul’da hemşerilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.>>>Gazete3

  SİYASET    11.04.2022 17:44:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER