Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

2

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

3

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

4

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

5

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

6

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

10

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

11

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

12

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

13

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

14

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

15

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

16

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

17

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

‘Sürpriz adaylar olabilir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti.
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti. CHP Genel Merkezi tarafından yapılan İl Yönetimi ataması hakkında da konuşan Ercan, geçtiğimiz günlerde yaptıkları yönetim kurulu toplantısı sonrası görev dağılımlarının yapıldığını söyleyen Ercan, yeni yönetimin birlik beraberlik içinde yerel seçimlere çalışacağını söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik olarak yapılan ‘HDP ile terörle yan yana duruyorlar’ iddialarına cevap veren Ercan, CHP’lilerin asla terörle yan yana olmadığını ve gelmediğini belirtti.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Yapılan görev dağılımından sonra CHP yönetimi şu şekilde oluştu: İl Başkanı Nevzat Ercan, Örgütlerden Sorumlu Bşk Yardımcısı Halil Hasırcıoğlu, Medya İletişim ve Reklamlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Karanfil, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Melehat İpek Yılmaz Göktürk, Tarım Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Tosun, Kent Konseyi Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Dereağzı, Kadın ve Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Hafize Özmen, İşçi İşveren ve Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Karadeniz, Bilim ve Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tolga Ayduğan, Halkla İlişkiler Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hatice Nazan Aksu,

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Necati Sarı,
Kelo Karagöz
Gülbin Taşer
Ayşe Dudu Göktaş
İrem Çankaya
Sabri Durak
Seydi Akgöl
Mevlüt Çolakoğlu
İl Sekreteri Hamdi Yakut
İl Eğitim Sekreteri Güray Şallı
İl Saymanı Kazım Sarıtaş.>>>Gazete3
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER