Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Ülkemizin geleceği gençlerin elinde’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kut..

2

Image

Kardeşlik İftarı
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ), Afyonkarahisar Müftülüğü, Sivil Toplum Kuruluşu Platformu ve Afyonkarahisar Gençlik Merk..

3

Image

Asker olmanın sevincini yaşadılar

Afyonkarahisar ve çevre illerde yaşayan 22 engelli vatandaş, Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen ‘Temsili Askerlik’ töreniyle bir günlüğüne..

4

Image

FRİGKÜM toplantısı yapıldı

Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği (FRİGKÜM) Mayıs Ayı Birlik Meclisi Olağan toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında Afyo..

5

Image

AFYON ŞAHLANACAK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yaptığı konuşmada, Afyonk..

6

Image

‘Yatırımların destekçisi olacağım’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veyse..

7

Image

Çocuk Evi’nde iftar

Vali Mustafa Tutulmaz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Fatih Çocuk Evi’nde kalan gençleri ziyaret ederek onlarla birlikte ..

8

Image

Türkeli Gazetesi’nden Zeybek’e ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy ve beraberindeki köşe yazarlarını, muhabirleri makamında kabul etti...

9

Image

Ataköy'de iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi'nin geleneksel mahalle iftarları ,Ataköy mahallesi ile devam etti. İftara büyük ilgi gösteren vatandaşlar, Belediye..

10

Image

Gönül belediyeciliği artık cepte

Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların öneri, şikâyet ve taleplerini daha hızlı iletebilmeleri için WhatsApp iletişim hattı kurdu. WhatsApp il..

11

Image

Beşer yeniden başkan yardımcısı

TOSYÖV Mütevelli Heyet Olan Genel Kurulu Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği..

12

Image

‘Genç girişimciliği arttıracağız’

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan TOBB Afyonkarah..

13

Image

‘Kalkınma için ortak hareket’

Ömer-Gecek ve Gazlıgöl Turizm Merkezleri Birlik Meclisi toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapıldı. ..

14

Image

Mesleki Yeterlilik Sınavı yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Motorlu Kara Taşıtı Alım Satım Yeterlilik Belgesi Sınavı gerçekleştirildi...

15

Image

‘İscehisar daha fazla gelişecek’

İscehisar Mermerciler Derneği yönetimini makamında ağırlayan Kaymakam Ahmet Nuri Demir, birlik ve beraberlik içinde İscehisar’ı daha fazla gelişt..

16

Image

‘AFRAY’a destek olacağız’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Demiryolları Makinistleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Reşat Petek, AFRAY P..

17

Image

Turkcell Afyon’da iftar yemeği verdi

Türkiye’nin Turkcell’i sevgi, paylaşma ve bereket ayı Ramazan’da iftar organizasyonlarına bu yıl da devam ediyor. Afyonkarahisarlı vatandaşlarla ..

‘Sürpriz adaylar olabilir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti.
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti. CHP Genel Merkezi tarafından yapılan İl Yönetimi ataması hakkında da konuşan Ercan, geçtiğimiz günlerde yaptıkları yönetim kurulu toplantısı sonrası görev dağılımlarının yapıldığını söyleyen Ercan, yeni yönetimin birlik beraberlik içinde yerel seçimlere çalışacağını söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik olarak yapılan ‘HDP ile terörle yan yana duruyorlar’ iddialarına cevap veren Ercan, CHP’lilerin asla terörle yan yana olmadığını ve gelmediğini belirtti.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Yapılan görev dağılımından sonra CHP yönetimi şu şekilde oluştu: İl Başkanı Nevzat Ercan, Örgütlerden Sorumlu Bşk Yardımcısı Halil Hasırcıoğlu, Medya İletişim ve Reklamlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Karanfil, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Melehat İpek Yılmaz Göktürk, Tarım Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Tosun, Kent Konseyi Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Dereağzı, Kadın ve Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Hafize Özmen, İşçi İşveren ve Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Karadeniz, Bilim ve Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tolga Ayduğan, Halkla İlişkiler Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hatice Nazan Aksu,

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Necati Sarı,
Kelo Karagöz
Gülbin Taşer
Ayşe Dudu Göktaş
İrem Çankaya
Sabri Durak
Seydi Akgöl
Mevlüt Çolakoğlu
İl Sekreteri Hamdi Yakut
İl Eğitim Sekreteri Güray Şallı
İl Saymanı Kazım Sarıtaş.>>>Gazete3
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.05.2019
18.05.2019
18.05.2019
OZEL HABERLER