Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

2

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

3

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

4

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

5

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

6

Image

Başkan Çoban’dan Arslan’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından Eğitim-Bir- Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanlığına seçilen..

7

Image

‘Memur kadrolarına geçirilmeliler’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

8

Image

MHP ‘Çetinkaya’ dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı belirlendi...

9

Image

‘Afyon spor branşlarında şaha kalktı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hakem camiasını ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, uzun yıllar sporun içinde olmasına karşın son 10..

10

Image

‘Herhangi bir ittifak söz konusu değil’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. ..

11

Image

Afyon’a hizmet etmek benim için şereftir’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da vatandaşlara seslendi. Koçak, Afyonkarahisar’a hizmet etmenin kend..

12

Image

‘Yaptığınız hizmetler unutulamaz’
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Kent Konse..

13

Image

‘Yemen acil yardım bekliyor’
Afyonkarahisar STK Platformu, Yemen’de yaşanan katliamları protesto etti. Platform adına açıklama yapan Ahmet Ertürk, Yemen’deki katliamların durdurul..

14

Image

‘Başkan Çoban İGM Başkanlığı’na düşünülüyor’
Kanal 3 ekranlarında Gazeteciler Mehmet Emin Güzbey, Ertuğrul Sevim ve İsmail Akar’ın yorumlarıyla siyasetin nabzını tutan program Mega Siyaset’te, bu..

15

Image

‘Adaylarımızla damga vuracağız’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için müracaatta bulunan MHP Afyonkarahisar aday ada..

16

Image

‘İzin vermeyeceğiz’
Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan TSK bünyesinde görev yapan kadın personellerin başörtü takması konusunda yaşanan son gelişme..

17

Image

‘Su yönetimi kalkınmada etkili olacak’
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilimizde 06-07 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenen 1. Uluslararası İçme Suyu ve Atıksuyu Sempozyumu Vali Mus..

‘Sürpriz adaylar olabilir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti.
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti. CHP Genel Merkezi tarafından yapılan İl Yönetimi ataması hakkında da konuşan Ercan, geçtiğimiz günlerde yaptıkları yönetim kurulu toplantısı sonrası görev dağılımlarının yapıldığını söyleyen Ercan, yeni yönetimin birlik beraberlik içinde yerel seçimlere çalışacağını söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik olarak yapılan ‘HDP ile terörle yan yana duruyorlar’ iddialarına cevap veren Ercan, CHP’lilerin asla terörle yan yana olmadığını ve gelmediğini belirtti.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Yapılan görev dağılımından sonra CHP yönetimi şu şekilde oluştu: İl Başkanı Nevzat Ercan, Örgütlerden Sorumlu Bşk Yardımcısı Halil Hasırcıoğlu, Medya İletişim ve Reklamlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Karanfil, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Melehat İpek Yılmaz Göktürk, Tarım Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Tosun, Kent Konseyi Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Dereağzı, Kadın ve Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Hafize Özmen, İşçi İşveren ve Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Karadeniz, Bilim ve Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tolga Ayduğan, Halkla İlişkiler Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hatice Nazan Aksu,

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Necati Sarı,
Kelo Karagöz
Gülbin Taşer
Ayşe Dudu Göktaş
İrem Çankaya
Sabri Durak
Seydi Akgöl
Mevlüt Çolakoğlu
İl Sekreteri Hamdi Yakut
İl Eğitim Sekreteri Güray Şallı
İl Saymanı Kazım Sarıtaş.>>>Gazete3
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.12.2018
12.12.2018
12.12.2018
OZEL HABERLER