Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘Sürpriz adaylar olabilir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti.
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel seçim süreciyle ilgili olarak açıklama yapan Ercan, aday adaylığı için başvuruların devam ettiğini, CHP’de sürpriz adaylar olabileceğini kaydetti. CHP Genel Merkezi tarafından yapılan İl Yönetimi ataması hakkında da konuşan Ercan, geçtiğimiz günlerde yaptıkları yönetim kurulu toplantısı sonrası görev dağılımlarının yapıldığını söyleyen Ercan, yeni yönetimin birlik beraberlik içinde yerel seçimlere çalışacağını söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik olarak yapılan ‘HDP ile terörle yan yana duruyorlar’ iddialarına cevap veren Ercan, CHP’lilerin asla terörle yan yana olmadığını ve gelmediğini belirtti.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Yapılan görev dağılımından sonra CHP yönetimi şu şekilde oluştu: İl Başkanı Nevzat Ercan, Örgütlerden Sorumlu Bşk Yardımcısı Halil Hasırcıoğlu, Medya İletişim ve Reklamlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Karanfil, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Melehat İpek Yılmaz Göktürk, Tarım Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Tosun, Kent Konseyi Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Dereağzı, Kadın ve Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Hafize Özmen, İşçi İşveren ve Sendikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Karadeniz, Bilim ve Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tolga Ayduğan, Halkla İlişkiler Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hatice Nazan Aksu,

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Necati Sarı,
Kelo Karagöz
Gülbin Taşer
Ayşe Dudu Göktaş
İrem Çankaya
Sabri Durak
Seydi Akgöl
Mevlüt Çolakoğlu
İl Sekreteri Hamdi Yakut
İl Eğitim Sekreteri Güray Şallı
İl Saymanı Kazım Sarıtaş.>>>Gazete3
  SİYASET    12.10.2018 10:40:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER