Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

‘Tarih ve tabiat bir arada olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Tarih ve tabiat bir arada olacak’


İhsaniye ilçesi sınırlarındaki Frig Vadisi’ni “Emre Gölü Çevre ve Frig Medeniyet Bahçesi” projesi ile doğa ve tarih turizmine kazandırmak için çalışma başlatıldı. Vali Çiçek, Emre Gölü ve çevresinin Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından birisi haline getirmeyi planladıklarını söyledi
  SİYASET    02.08.2020 19:30:02

Frig Vadisi’nin İhsaniye ilçesi sınırlarında kalan bölümünde bulunun Emre Gölü ve çevresinde hayata geçirilecek projenin tanıtımı ve yapılacak çalışmanın yerinde görülmesi için Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile ilçe protokolünün de bulunduğu heyet proje alanında inceleme yaptı. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Emre Gölü Çevre ve Frig Medeniyet Bahçesi Projesi’nin kentin en değerli turizm projelerinden biri olduğunu söyledi.
“ÖNEMLİ BİR DESTİNASYON MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ”
Emre Gölü ve çevresini Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri haline getirmeyi planladıklarını belirten Vali Çiçek, şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ı kentin tüm dinamikleriyle Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri haline getirmeye kararlıyız. Bölgede yapılacak projenin içerisinde Emre Gölü Çevre ve Frig Medeniyet Bahçesi Projesi, Frig Vadisi havzası içerisinde 35 bin metrekare alanda uygulanacak olup içerisinde yürüyüş yolları, seyir terasları, kır bahçesi, restoran, spor alanları, 13 bin metrekare yeşil alanın olduğu birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği alandan oluşuyor. Frig Vadisi’ne ilişkin doğa ve turizm çalışmalarına yönelik başlangıç noktası olarak Ayazini ve Emre Gölü’nün tanıtımını hedef aldık” dedi.
‘BAKANLIK BURAYA BİR KAYNAK AYIRDI’
Vali Çiçek, “Bu amaçla ödenek temini amacıyla Ankara’da temaslarda bulunduk. Emre Gölü ve Ayazini Köyü turizm destinasyon projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı buraya bir kaynak ayırdı. Kendi oluşturduğumuz fon ile beraber bölgeyi Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri haline getireceğiz. Tarih ile iç içe olan gölümüzü tepeden gören Afyonkarahisar’a yakışır, Frig Vadisi’ne yakışır bir turizm destinasyonu yapacağız. Bölgeyi halkımızın hizmetine sunacağız. Turistlerimizin birçok sosyal aktivitelere ulaşabilecekleri, tarih ve tabiat duygusunu aynı anda hissedebilecekleri bir mekan oluşturacağız” ifadelerini kullandı
“KÜLTÜREL DEĞERLER
GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ise “Bölgenin değeri artıkça bölge halkının geliri de artacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde bu bölgenin tarihi mirasını ve kültürel değerlerini gün yüzüne çıkaracağız. Ben emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Beraberce Afyon’u daha iyi noktaya getireceğiz” dedi.
“BÖLGE TURİZMİN
MERKEZİ OLACAK”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuyla ilgili “Burada bir değer var. Bu değeri ortaya çıkarmalıyız. Son 5 yılda bu bölgede ciddi çalışmalar oldu. İnşallah el ele vererek bölgeyi turizmin merkezi yapacağız” ifadelerini kullandı.
“TABİAT TURİZMİNE BÜYÜK DEĞER KATACAK”
Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu da Vali Gökmen Çiçek ile telefonla görüştü. Eroğlu, Afyonkarahisar’da Tabiat Turizmini geliştirmek için başlattıkları çalışmalardan söz ederek, bölgenin bu çalışmalara çok büyük değer katacağını aktardı. Daha sonra Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, projenin detaylarını içeren bir sunum gerçekleştirdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    02.08.2020 19:30:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER