Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sigortacılığın geleceği konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu (MYO) Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri, Afyon Sigorta Acenteleri Der..

2

Image

Şehit polis ebediyete uğurlandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Barbaros Caddesi'nde 13 Ekim'de devriye gezen Süleyman Topaloğlu idaresindeki ekip aracı ile sivil aracın çarpışması..

3

Image

‘Hep beraber Dinar için çalışacağız’

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dinar Belediye Başkanı Sarı, muhtarlarla her zaman irtibat halinde olduklarını belirterek, hep beraber Dina..

4

Image

Öğrenciler Frigya’yı gezdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik düzenlendi. Düzenlenen ilk etkinlikte AKÜ Turizm Fakültesi Turi..

5

Image

‘Kura yenilenmeli’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü aracılığı ile Toplum Yararına Program (TYP) kaps..

6

Image

‘Suriye’deki harekat Kıbrıs’takiyle aynı’

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Barış Pınarı Harekatı konusundaki açıklamalarını eleştiren İYİ Parti İl Başkanı M..

7

Image

Karakaş, Başkan Mandal’ı ağırladı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Meh..

8

Image

Oda Başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, esnaf oda başkanlarını makamında ağırladı...

9

Image

Serteser’e davet

23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Teknolojisinde Yenilikler Sempozyumu D..

10

Image

‘AR-GE’ye büyük önem veriliyor’

AKÜ evsahipliğinde düzenlenen Seramik Kongresi’nde konuşan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, AR-GE yatırımlarına gelecek 5 yıl için yüzde 8..

11

Image

Erkmen’den harekâta tam destek

Erkmen Belediye Başkanlığı Belediye Meclisi Barış Pınarı Harekatına destek verdiğini açıkladı. ..

12

Image

İtfaiyeden yangın eğitimi

Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından yangında konusunda eğitim verildi. ..

13

Image

‘5 milyon insana kapılarımızı açtık’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Uyum Mahalle Buluşmaları Toplantısında konuşan Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, dünya üzerinde göç etmek..

14

Image

2020 MXGP Cumhurbaşkanımızın himayesinde

Dünya Motokros Şampiyonası 5-6 Eylül 2020 tarihinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek. Organizasyonun yeniden Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması ..

15

Image

‘Mehmetçiklerimizin yanındayız’


Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Meclisi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve h..

16

Image

Belediye Meclisi Barış Pınarı için toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla 21 Ekim Pazartesi günü saat 18.00'de olağanüstü toplanacak...

17

Image

Atık yağları minik eller topluyor

Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Birliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 7 yıldır yürütülen “Bitkisel Atık Yağlar Minik Eller Tara..

‘Tarıma ve çiftçilere sahip çıkılmalı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Tarıma ve çiftçilere sahip çıkılmalı’


Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan toplantı da konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, Türkiye’de tarımın bir an önce yolunu koyulması ve çiftçilere sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
  SİYASET    05.07.2019 18:02:04

Şenel toplantı da gündeme ilişkin olarak açıklamalarda bulundu. Türkiye’de tarımın çok kötü bir halde olduğunu söyleyen Şenel, “Türkiye ekonomisi bugünden itibaren bütün kaynaklarını üretime tahsis etmezse ekonomi düzelmez. Üretime hizmet etmeyen hiçbir yatırım başlatılmamalı. Bizim bu itirazlarımızdan hiç ders almıyorlar. “Siz kimsiniz ki sizden ders alacağız, bizim 17 yıllık tecrübemiz var” diyorlar. İşte tecrübeleri ortada. Üretime yönelik yatırımlara ağırlık verin, israf ve yolsuzluğun önünü kesin. Tarım’ı bir an önce canlandırmanın yollarına gidin. Şimdi hasat mevsimi başladı. Tarımdaki girdilerin tamamından vergiler kaldırılmalıdır. Çiftçinin elinden tutulmalı, ortada bırakılmamalıdır. Çiftçi her attığı adımda bir vergi ödemek zorunda kalıyor. Bu şekilde çiftçi nasıl üretim yapsın. Mazottan, gübreden, ilaçtan, elektrikten nerede bir vergi varsa muhakkak kaldırılmalı Çiftçinin elinden tutulmalı hasat zamanı çiftçi ortada kalmamalı” dedi.
“BİRİLERİ OLAY ÇIKMASI İÇİN ÇABA SARF EDİYOR”
Ülkemize sığınan Suriyeli mültecilere yönelik saldırıların durdurulması konusunda görüşlerini dile getiren Şenel, “Son günlerde bizi endişeye sevk eden bir başka konu ise Suriyeli Mültecilere karşı gerçekleşen saldırılardır. Birileri sanki Suriyeli mülteciler meselesini bilhassa kaşıyor ve olayların çıkması için çaba sarf ediyor. Suriyeli mültecilerin durumu ne yazık ki iktidarın yanlış Suriye politikasının bir sonucudur. Bugün savaştan kaçarak ülkemize sığınan Suriyelileri mağdur etmek ise insanlık suçudur. Suriyeli mülteci meselesinin çözümü mültecilere kötü davranmak, insanlık dışı uygulamalarda bulunmak değildir. Bu meselenin hallolmasının en önemli faktörü Suriye’de barışın biran önce tesis edilmesidir. Bunun için görünen o ki Esad kalıcı. Esad’ı hem ABD hem Rusya koruyor” diye konuştu.>>>Ferhat Yüksel


  SİYASET    05.07.2019 18:02:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2019
16.10.2019
16.10.2019
OZEL HABERLER