Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

2

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

3

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

4

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

5

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

6

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

7

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

8

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

9

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

10

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

11

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

12

Image

HAİNLER SÜRÜSÜ TARİHE GÖMÜLDÜ
Dinar ilçesinde "15 Temmuz'u İyi Anlayalım" konulu konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğretim üyesi Doç. Dr. ..

13

Image

EMEKLİLER EK ÖDEME İSTİYOR
Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Eğe, emeklilere "kira ve yakacak yardımı" adı altında ek bir ödeme yapılması talebinde bul..

14

Image

TÜRKİYE'NİN GELECEK HEDEFLERİ GERİYE DÜŞTÜ
11.Kalkınma Planı hakkında açıklama yapan Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Türkiye’nin gelecek hedeflerinin..

15

Image

DEVLETE VE MİLLETE BAĞLI EVLATLAR YETİŞTİRMELİYİZ
15 Temmuz ve Milli İrade konulu konferansta konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, FETÖ tarafından topluma fitne ateşinin atıldığını..

16

Image

ÖĞRENCİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR
Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Kolejinde öğrenci kayıtları hızla devam ediyor...

17

Image

Motokros pisti şampiyonaya hazırlanıyor
Dünya Motosiklet Federasyonu(FİM) tarafından geçen yıl düzenlenen şampiyonanın ardından Dünyanın en iyi pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Me..

‘Tarıma ve çiftçilere sahip çıkılmalı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Tarıma ve çiftçilere sahip çıkılmalı’


Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan toplantı da konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, Türkiye’de tarımın bir an önce yolunu koyulması ve çiftçilere sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
  SİYASET    05.07.2019 18:02:04

Şenel toplantı da gündeme ilişkin olarak açıklamalarda bulundu. Türkiye’de tarımın çok kötü bir halde olduğunu söyleyen Şenel, “Türkiye ekonomisi bugünden itibaren bütün kaynaklarını üretime tahsis etmezse ekonomi düzelmez. Üretime hizmet etmeyen hiçbir yatırım başlatılmamalı. Bizim bu itirazlarımızdan hiç ders almıyorlar. “Siz kimsiniz ki sizden ders alacağız, bizim 17 yıllık tecrübemiz var” diyorlar. İşte tecrübeleri ortada. Üretime yönelik yatırımlara ağırlık verin, israf ve yolsuzluğun önünü kesin. Tarım’ı bir an önce canlandırmanın yollarına gidin. Şimdi hasat mevsimi başladı. Tarımdaki girdilerin tamamından vergiler kaldırılmalıdır. Çiftçinin elinden tutulmalı, ortada bırakılmamalıdır. Çiftçi her attığı adımda bir vergi ödemek zorunda kalıyor. Bu şekilde çiftçi nasıl üretim yapsın. Mazottan, gübreden, ilaçtan, elektrikten nerede bir vergi varsa muhakkak kaldırılmalı Çiftçinin elinden tutulmalı hasat zamanı çiftçi ortada kalmamalı” dedi.
“BİRİLERİ OLAY ÇIKMASI İÇİN ÇABA SARF EDİYOR”
Ülkemize sığınan Suriyeli mültecilere yönelik saldırıların durdurulması konusunda görüşlerini dile getiren Şenel, “Son günlerde bizi endişeye sevk eden bir başka konu ise Suriyeli Mültecilere karşı gerçekleşen saldırılardır. Birileri sanki Suriyeli mülteciler meselesini bilhassa kaşıyor ve olayların çıkması için çaba sarf ediyor. Suriyeli mültecilerin durumu ne yazık ki iktidarın yanlış Suriye politikasının bir sonucudur. Bugün savaştan kaçarak ülkemize sığınan Suriyelileri mağdur etmek ise insanlık suçudur. Suriyeli mülteci meselesinin çözümü mültecilere kötü davranmak, insanlık dışı uygulamalarda bulunmak değildir. Bu meselenin hallolmasının en önemli faktörü Suriye’de barışın biran önce tesis edilmesidir. Bunun için görünen o ki Esad kalıcı. Esad’ı hem ABD hem Rusya koruyor” diye konuştu.>>>Ferhat Yüksel


  SİYASET    05.07.2019 18:02:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER