Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

2

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

3

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

4

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

5

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

6

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

7

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

8

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

9

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

10

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

11

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

12

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

13

Image

‘Emperyalist düzen yıkılmalı’
Kudüs’ün emperyalist güçler tarafından gasp edildiğini söyleyen Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, dünya üzerindeki ..

14

Image

‘Tüm belediyeler AK Belediyecilikle tanışacak’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi, yürütme kurulu üyelerini açıkladı. Toplantıda yerel seçimler..

15

Image

‘İşimiz hizmet olacak’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu İş’te Başkan programında Evciler ilçesi konusunda açıklamalarda bulunan Evciler Belediye Başka..

16

Image

Temmuz ayı siyasetine Sandıklı’daki çalıştay yön verdi
Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından hazırlanan raporda, Temmuz ayının siyaset öne çıkan siyaset başlıkları açıkladı...

17

Image

HAMM’DA AFYONRING
2007 yılında başlayan Hamm ve Afyonkarahisar şehirleri arasındaki kardeşlik projesinin onuncu yılı kutlamaları kapsamında Hamm şehrinde ‘‘Afyon Bulvar..

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’


Çaylı vatandaşlar tarafından bağırlara basılan MHP Milletvekili İbrahim Aksu, MHP’nin 24 Haziran seçimlerinden iyi bir oy oranı ile çıkacağını söyleyerek, en az 150 milletvekilini Meclise sokacaklarını söyledi.
  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan öncülüğünde Milletvekili Adayı İbrahim Aksu, Çay ilçesini ziyaret etti. Öğrenim durumunun bir dönemini Çay ilçesinde tamamlayan Aksu, Çay’lı vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Afyonkarahisar’ı karış karış dolaşan MHP Milletvekili Aksu vatandaşlara Milletvekili olduğu takdirde yapacağı çalışmaları anlattı. İbrahim Aksu’yu milletvekili olarak mecliste görmek istediklerini ifade eden Çaylı Vatandaşlar ise Aksu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

“Çay’ın ekonomisini güçlendireceğiz”

Çay ilçesinin ekonomisini güçlendireceklerinden bahseden Aksu: “Ben Afyonkarahisar Sandıklı’lıyım. Babamın işi gereği sürekli Türkiye’yi gezdik. Çay ilçesinde 8 yıl kaldık. Burası benim hayatımda çok büyük önem arz eden bir yerdir. Çay’ı inanın bir Çaylı kadar çok seviyorum. Biraz önce beraber gezdik. Sınıf arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Burada ayrı bir güzellik var. Çay’ın sosyal ekonomik yapısını güçlendirecek hizmetlere girmememiz gerekiyor. Bunun da çalışmalarını inşallah yapacağız. Ben Çay’daki ilgiyi güzel insanlara bağlarım. Esnafın çoğu bizim hem kardeşlerimiz hem ağabeylerimiz hem de çocukluk arkadaşlarımız. Çay’dan çok güzel şeyler gelecek inşallah. Öncelikle Cumhur İttifakı ve ardından kesinlikle MHP’ye büyük destek gelecek” dedi.

“MHP BU ÜLKENİN GERÇEK SAHİBİDİR”

Cumhur İttifakının önemine dikkat çeken Milletvekili Adayı Aksu: “Önemli olan MHP için mecliste en az 150 bandında bir milletvekili sokmamız lazım. Çünkü meclisteki Milliyetçi Hareket Partisi fazlalığı demek bu ülkenin artık ülkücüleşmesi demek. Bu ülkücüleşmek illa Milliyetçi Hareket Partisi’nin birinci partisi olmak demek değil. Ülke yönetiminin ülkücü Hareketin ve ülkücülerin gerçek yaşam, ahlak ve namus kitaplarıyla yönetilmesi demek. Bu bizim için çok çok önemli. Biz ne kadar fazla Milletvekilini ülkücü hareketin içinden meclise sokarsak, bu devletin gerçek sahibi olan Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının artık devlet, yönetmeye başlaması demektir” diye konuştu.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

“Devlet bekası için devletin yanındayız” diyen Aksu konuşmalarını şöyle sürdürdü: “13 yıldır Devlet Bey, Fethullah Gülen cemaatine karşı olduğunu söylüyor. Yıllardır Devlet Bey bir şeyler söylüyor. Bugün AK Parti ile biz ittifak halindeyiz. Fakat biz AK Parti’yle yıllarca ters düştük bazı konularda. Şuanda hepsi Devlet Beyin dediği çizgiye geldi. Bize arkadaşlarımız daha önce neden iktidarla birlikte hareket etmediniz diye soruyor. O zamanki şartlar oydu bugünkü şartlar bu. Bizim için önemli olan şey şanlı güzel bayrağımızın hala dimdik dalgalanması ve camilerde ezanın okunması. Biz işte bunun için devletin yanındayız. Biz AK Parti’nin yanında değiliz devlet bekası için devletin cumhurun yanındayız.”>>>Mehmet TABAK

  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.08.2018
15.08.2018
15.08.2018
OZEL HABERLER