Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Askerlerimiz teröristlerin inlerine girdi’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da Mazlum Et Entegre Tesisi’nin açılışına katılarak, açılışı yaptı. Eroğlu, burada y..

2

Image

‘Batı Türkiye’yi Suriye’ye çevirmek istiyor’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Türkiye üzerinde büyük oyun var. Batı Türkiye'yi Suriye’ye çevirmek istiyor. PKK'yı kuran kim? Bat..

3

Image

‘Yeni bir Türkiye için hazırız’
ESOB Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret eden AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Akdeniz Bölgesi Sorumlusu Ahmet Koca istikrar ve geleceğimiz için ..

4

Image

‘AK Parti’nin istikrar söylemi inandırıcılığını yitirdi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, AKP’nin tek adam rejiminin, sahte bir istikrar söylemiyle şekillendirmeye ..

5

Image

‘Kalkınıyoruz diye kandırılıyoruz’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, AK Parti hükümetinin vatandaşları kalkınma yalanlarıyla kandırdığını iddia etti..

6

Image

‘Şahsiyetli bir dış politika oluşturacağız’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Halit Kuş, Saadet Partisi iktidarında şahsiyetli dış politika ilişkileri kuracaklarını söyledi.
..

7

Image

Özkaya, Kanal 3’te açıkladı: ‘Uyan, AK Parti’den belediye başkan adayı olmak istemişti’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programında İsmail Sagun, İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in sorularını yanıtlayan ..

8

Image

BAKANIMIZ, ZAFER’E EL ATIYOR
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin ardından Zafer Bölgesel Havalimanı’na yapılacak olan seferlerin artırılması..

9

Image

‘Ortak kaygımız vatan ve millet’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Sezen, or..

10

Image

MÜTEVAZI BAKAN
Tempo Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar'ın işsizliğin ..

11

Image

‘AK Parti ne varsa mirasyedi evlat gibi sattı’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hasan Basri Kantar, AK Parti’nin 16 yıllık iktidarlık sürecinde ülkemizin önemli fabrikalarını mirasy..

12

Image

Dinar TSO’dan İYİ Parti’ye ziyaret
Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri İYİ Parti seçim bürosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Dinar TSO Başkanı A..

13

Image

“CHP iktidarında yandaş değil, üretici kazanacak”
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP iktidarında zengini daha zengin etmeye dayalı mevcut büyüme anlayışı yerine,..

14

Image

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘Belediye Başkanı adayı olma gibi bir talebim olmadı’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, Mil..

15

Image

‘Türkiye muhteşem süper güç olacak’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Türkiye'nin bahtı açık ve Allah'ın izniyle onlar inişte, biz yükselişteyiz. Bakın o büyük görünen ..

16

Image

‘CHP ile HDP ikiz gibi’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "CHP ile HDP şu anda ikizler gibi. CHP artık Atatürk'ün partisi olmaktan tamamen çıktı. CHP'li kard..

17

Image

‘İşsizliği 5 yılda yüzde 5’in altına indireceğiz’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'le birlikte gerçekleştirdiği seçim çal..

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’


Çaylı vatandaşlar tarafından bağırlara basılan MHP Milletvekili İbrahim Aksu, MHP’nin 24 Haziran seçimlerinden iyi bir oy oranı ile çıkacağını söyleyerek, en az 150 milletvekilini Meclise sokacaklarını söyledi.
  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan öncülüğünde Milletvekili Adayı İbrahim Aksu, Çay ilçesini ziyaret etti. Öğrenim durumunun bir dönemini Çay ilçesinde tamamlayan Aksu, Çay’lı vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Afyonkarahisar’ı karış karış dolaşan MHP Milletvekili Aksu vatandaşlara Milletvekili olduğu takdirde yapacağı çalışmaları anlattı. İbrahim Aksu’yu milletvekili olarak mecliste görmek istediklerini ifade eden Çaylı Vatandaşlar ise Aksu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

“Çay’ın ekonomisini güçlendireceğiz”

Çay ilçesinin ekonomisini güçlendireceklerinden bahseden Aksu: “Ben Afyonkarahisar Sandıklı’lıyım. Babamın işi gereği sürekli Türkiye’yi gezdik. Çay ilçesinde 8 yıl kaldık. Burası benim hayatımda çok büyük önem arz eden bir yerdir. Çay’ı inanın bir Çaylı kadar çok seviyorum. Biraz önce beraber gezdik. Sınıf arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Burada ayrı bir güzellik var. Çay’ın sosyal ekonomik yapısını güçlendirecek hizmetlere girmememiz gerekiyor. Bunun da çalışmalarını inşallah yapacağız. Ben Çay’daki ilgiyi güzel insanlara bağlarım. Esnafın çoğu bizim hem kardeşlerimiz hem ağabeylerimiz hem de çocukluk arkadaşlarımız. Çay’dan çok güzel şeyler gelecek inşallah. Öncelikle Cumhur İttifakı ve ardından kesinlikle MHP’ye büyük destek gelecek” dedi.

“MHP BU ÜLKENİN GERÇEK SAHİBİDİR”

Cumhur İttifakının önemine dikkat çeken Milletvekili Adayı Aksu: “Önemli olan MHP için mecliste en az 150 bandında bir milletvekili sokmamız lazım. Çünkü meclisteki Milliyetçi Hareket Partisi fazlalığı demek bu ülkenin artık ülkücüleşmesi demek. Bu ülkücüleşmek illa Milliyetçi Hareket Partisi’nin birinci partisi olmak demek değil. Ülke yönetiminin ülkücü Hareketin ve ülkücülerin gerçek yaşam, ahlak ve namus kitaplarıyla yönetilmesi demek. Bu bizim için çok çok önemli. Biz ne kadar fazla Milletvekilini ülkücü hareketin içinden meclise sokarsak, bu devletin gerçek sahibi olan Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının artık devlet, yönetmeye başlaması demektir” diye konuştu.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

“Devlet bekası için devletin yanındayız” diyen Aksu konuşmalarını şöyle sürdürdü: “13 yıldır Devlet Bey, Fethullah Gülen cemaatine karşı olduğunu söylüyor. Yıllardır Devlet Bey bir şeyler söylüyor. Bugün AK Parti ile biz ittifak halindeyiz. Fakat biz AK Parti’yle yıllarca ters düştük bazı konularda. Şuanda hepsi Devlet Beyin dediği çizgiye geldi. Bize arkadaşlarımız daha önce neden iktidarla birlikte hareket etmediniz diye soruyor. O zamanki şartlar oydu bugünkü şartlar bu. Bizim için önemli olan şey şanlı güzel bayrağımızın hala dimdik dalgalanması ve camilerde ezanın okunması. Biz işte bunun için devletin yanındayız. Biz AK Parti’nin yanında değiliz devlet bekası için devletin cumhurun yanındayız.”>>>Mehmet TABAK

  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.06.2018
21.06.2018
21.06.2018
OZEL HABERLER