Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

2

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

3

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

4

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

5

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

6

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

7

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

8

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

9

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

10

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

11

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

12

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

13

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

14

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

15

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

16

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

17

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’


Çaylı vatandaşlar tarafından bağırlara basılan MHP Milletvekili İbrahim Aksu, MHP’nin 24 Haziran seçimlerinden iyi bir oy oranı ile çıkacağını söyleyerek, en az 150 milletvekilini Meclise sokacaklarını söyledi.
  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan öncülüğünde Milletvekili Adayı İbrahim Aksu, Çay ilçesini ziyaret etti. Öğrenim durumunun bir dönemini Çay ilçesinde tamamlayan Aksu, Çay’lı vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Afyonkarahisar’ı karış karış dolaşan MHP Milletvekili Aksu vatandaşlara Milletvekili olduğu takdirde yapacağı çalışmaları anlattı. İbrahim Aksu’yu milletvekili olarak mecliste görmek istediklerini ifade eden Çaylı Vatandaşlar ise Aksu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

“Çay’ın ekonomisini güçlendireceğiz”

Çay ilçesinin ekonomisini güçlendireceklerinden bahseden Aksu: “Ben Afyonkarahisar Sandıklı’lıyım. Babamın işi gereği sürekli Türkiye’yi gezdik. Çay ilçesinde 8 yıl kaldık. Burası benim hayatımda çok büyük önem arz eden bir yerdir. Çay’ı inanın bir Çaylı kadar çok seviyorum. Biraz önce beraber gezdik. Sınıf arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Burada ayrı bir güzellik var. Çay’ın sosyal ekonomik yapısını güçlendirecek hizmetlere girmememiz gerekiyor. Bunun da çalışmalarını inşallah yapacağız. Ben Çay’daki ilgiyi güzel insanlara bağlarım. Esnafın çoğu bizim hem kardeşlerimiz hem ağabeylerimiz hem de çocukluk arkadaşlarımız. Çay’dan çok güzel şeyler gelecek inşallah. Öncelikle Cumhur İttifakı ve ardından kesinlikle MHP’ye büyük destek gelecek” dedi.

“MHP BU ÜLKENİN GERÇEK SAHİBİDİR”

Cumhur İttifakının önemine dikkat çeken Milletvekili Adayı Aksu: “Önemli olan MHP için mecliste en az 150 bandında bir milletvekili sokmamız lazım. Çünkü meclisteki Milliyetçi Hareket Partisi fazlalığı demek bu ülkenin artık ülkücüleşmesi demek. Bu ülkücüleşmek illa Milliyetçi Hareket Partisi’nin birinci partisi olmak demek değil. Ülke yönetiminin ülkücü Hareketin ve ülkücülerin gerçek yaşam, ahlak ve namus kitaplarıyla yönetilmesi demek. Bu bizim için çok çok önemli. Biz ne kadar fazla Milletvekilini ülkücü hareketin içinden meclise sokarsak, bu devletin gerçek sahibi olan Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının artık devlet, yönetmeye başlaması demektir” diye konuştu.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

“Devlet bekası için devletin yanındayız” diyen Aksu konuşmalarını şöyle sürdürdü: “13 yıldır Devlet Bey, Fethullah Gülen cemaatine karşı olduğunu söylüyor. Yıllardır Devlet Bey bir şeyler söylüyor. Bugün AK Parti ile biz ittifak halindeyiz. Fakat biz AK Parti’yle yıllarca ters düştük bazı konularda. Şuanda hepsi Devlet Beyin dediği çizgiye geldi. Bize arkadaşlarımız daha önce neden iktidarla birlikte hareket etmediniz diye soruyor. O zamanki şartlar oydu bugünkü şartlar bu. Bizim için önemli olan şey şanlı güzel bayrağımızın hala dimdik dalgalanması ve camilerde ezanın okunması. Biz işte bunun için devletin yanındayız. Biz AK Parti’nin yanında değiliz devlet bekası için devletin cumhurun yanındayız.”>>>Mehmet TABAK

  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2018
19.10.2018
19.10.2018
OZEL HABERLER