Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Ülkemizin geleceği gençlerin elinde’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kut..

2

Image

Kardeşlik İftarı
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ), Afyonkarahisar Müftülüğü, Sivil Toplum Kuruluşu Platformu ve Afyonkarahisar Gençlik Merk..

3

Image

FRİGKÜM toplantısı yapıldı

Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği (FRİGKÜM) Mayıs Ayı Birlik Meclisi Olağan toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında Afyo..

4

Image

Asker olmanın sevincini yaşadılar

Afyonkarahisar ve çevre illerde yaşayan 22 engelli vatandaş, Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen ‘Temsili Askerlik’ töreniyle bir günlüğüne..

5

Image

AFYON ŞAHLANACAK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yaptığı konuşmada, Afyonk..

6

Image

‘Yatırımların destekçisi olacağım’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veyse..

7

Image

Çocuk Evi’nde iftar

Vali Mustafa Tutulmaz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Fatih Çocuk Evi’nde kalan gençleri ziyaret ederek onlarla birlikte ..

8

Image

Türkeli Gazetesi’nden Zeybek’e ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy ve beraberindeki köşe yazarlarını, muhabirleri makamında kabul etti...

9

Image

Ataköy'de iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi'nin geleneksel mahalle iftarları ,Ataköy mahallesi ile devam etti. İftara büyük ilgi gösteren vatandaşlar, Belediye..

10

Image

Gönül belediyeciliği artık cepte

Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların öneri, şikâyet ve taleplerini daha hızlı iletebilmeleri için WhatsApp iletişim hattı kurdu. WhatsApp il..

11

Image

Beşer yeniden başkan yardımcısı

TOSYÖV Mütevelli Heyet Olan Genel Kurulu Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği..

12

Image

‘Genç girişimciliği arttıracağız’

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan TOBB Afyonkarah..

13

Image

‘Kalkınma için ortak hareket’

Ömer-Gecek ve Gazlıgöl Turizm Merkezleri Birlik Meclisi toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapıldı. ..

14

Image

Mesleki Yeterlilik Sınavı yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Motorlu Kara Taşıtı Alım Satım Yeterlilik Belgesi Sınavı gerçekleştirildi...

15

Image

‘İscehisar daha fazla gelişecek’

İscehisar Mermerciler Derneği yönetimini makamında ağırlayan Kaymakam Ahmet Nuri Demir, birlik ve beraberlik içinde İscehisar’ı daha fazla gelişt..

16

Image

‘AFRAY’a destek olacağız’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Demiryolları Makinistleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Reşat Petek, AFRAY P..

17

Image

Turkcell Afyon’da iftar yemeği verdi

Türkiye’nin Turkcell’i sevgi, paylaşma ve bereket ayı Ramazan’da iftar organizasyonlarına bu yıl da devam ediyor. Afyonkarahisarlı vatandaşlarla ..

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’


Çaylı vatandaşlar tarafından bağırlara basılan MHP Milletvekili İbrahim Aksu, MHP’nin 24 Haziran seçimlerinden iyi bir oy oranı ile çıkacağını söyleyerek, en az 150 milletvekilini Meclise sokacaklarını söyledi.
  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan öncülüğünde Milletvekili Adayı İbrahim Aksu, Çay ilçesini ziyaret etti. Öğrenim durumunun bir dönemini Çay ilçesinde tamamlayan Aksu, Çay’lı vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Afyonkarahisar’ı karış karış dolaşan MHP Milletvekili Aksu vatandaşlara Milletvekili olduğu takdirde yapacağı çalışmaları anlattı. İbrahim Aksu’yu milletvekili olarak mecliste görmek istediklerini ifade eden Çaylı Vatandaşlar ise Aksu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

“Çay’ın ekonomisini güçlendireceğiz”

Çay ilçesinin ekonomisini güçlendireceklerinden bahseden Aksu: “Ben Afyonkarahisar Sandıklı’lıyım. Babamın işi gereği sürekli Türkiye’yi gezdik. Çay ilçesinde 8 yıl kaldık. Burası benim hayatımda çok büyük önem arz eden bir yerdir. Çay’ı inanın bir Çaylı kadar çok seviyorum. Biraz önce beraber gezdik. Sınıf arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Burada ayrı bir güzellik var. Çay’ın sosyal ekonomik yapısını güçlendirecek hizmetlere girmememiz gerekiyor. Bunun da çalışmalarını inşallah yapacağız. Ben Çay’daki ilgiyi güzel insanlara bağlarım. Esnafın çoğu bizim hem kardeşlerimiz hem ağabeylerimiz hem de çocukluk arkadaşlarımız. Çay’dan çok güzel şeyler gelecek inşallah. Öncelikle Cumhur İttifakı ve ardından kesinlikle MHP’ye büyük destek gelecek” dedi.

“MHP BU ÜLKENİN GERÇEK SAHİBİDİR”

Cumhur İttifakının önemine dikkat çeken Milletvekili Adayı Aksu: “Önemli olan MHP için mecliste en az 150 bandında bir milletvekili sokmamız lazım. Çünkü meclisteki Milliyetçi Hareket Partisi fazlalığı demek bu ülkenin artık ülkücüleşmesi demek. Bu ülkücüleşmek illa Milliyetçi Hareket Partisi’nin birinci partisi olmak demek değil. Ülke yönetiminin ülkücü Hareketin ve ülkücülerin gerçek yaşam, ahlak ve namus kitaplarıyla yönetilmesi demek. Bu bizim için çok çok önemli. Biz ne kadar fazla Milletvekilini ülkücü hareketin içinden meclise sokarsak, bu devletin gerçek sahibi olan Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının artık devlet, yönetmeye başlaması demektir” diye konuştu.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

“Devlet bekası için devletin yanındayız” diyen Aksu konuşmalarını şöyle sürdürdü: “13 yıldır Devlet Bey, Fethullah Gülen cemaatine karşı olduğunu söylüyor. Yıllardır Devlet Bey bir şeyler söylüyor. Bugün AK Parti ile biz ittifak halindeyiz. Fakat biz AK Parti’yle yıllarca ters düştük bazı konularda. Şuanda hepsi Devlet Beyin dediği çizgiye geldi. Bize arkadaşlarımız daha önce neden iktidarla birlikte hareket etmediniz diye soruyor. O zamanki şartlar oydu bugünkü şartlar bu. Bizim için önemli olan şey şanlı güzel bayrağımızın hala dimdik dalgalanması ve camilerde ezanın okunması. Biz işte bunun için devletin yanındayız. Biz AK Parti’nin yanında değiliz devlet bekası için devletin cumhurun yanındayız.”>>>Mehmet TABAK

  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.05.2019
18.05.2019
18.05.2019
OZEL HABERLER