Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

2

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

3

Image

‘Halkımız projelerimizi beğenecek’
Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkının beğenisine sunacağı önemli projelerinin old..

4

Image

‘45 milyon insana su temin ettik’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Cumhurbaşkanı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, hizmetleri döneminde ..

5

Image

Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör ve Kadın Kolları Teşkilatı ‘Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün’ sloganı..

6

Image

‘Mekanik otoparklar yapacağız”


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a mekanik otoparklar yapacaklarını belirtti. ..

7

Image

‘Laf değil, iş üreteceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "Amacımız laf değil, iş üretmek. Artık sistem bizimle değişiyor, laf ..

8

Image

‘Niyet hayır ise akıbette hayır olur’
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. ..

9

Image

‘Torba yasada vatandaş yok’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal torba yasada vatandaşın sorunlarına yönelik maddeler olmadığına dikkat çekti...

10

Image

‘Başkan Çoban Afyon’a mührünü vurdu’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar’a 10 yıldır b..

11

Image

Vekillerden adaylara ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ve Akha..

12

Image

AEV’den teşekkür
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, vakfa destek verenlere teşekkür etti..

13

Image

‘Türkiye’nin en hayırlı derneği’
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi, 7. Olağan Genel Kurulunda katıldı. Türkiye’nin en hayırlı der..

14

Image

‘Irak’taki sıkıntıları çözeceğiz’
Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekili ve Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Irak’ın sorunlarını bildiğini belirterek ..

15

Image

NE DEDİYSEK O...
AK Parti ilçe ve belde adaylarını dün yapılan tören ile açıkladı. Geçen hafta başında Yazarımız Mehmet Emin Güzbey, AK Parti’nin adaylarını köşe yazıs..

16

Image

‘GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ’
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Saya..

17

Image

‘Emirdağ ilçesine 5 yıldızlı hizmet’

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın Emirdağ’da başarılı çalışmalara ve büyük projelere imza attığını söyleyen MHP MYK Üyesi Afyonkarah..

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘TBMM’ye en az 150 milletvekili sokacağız’


Çaylı vatandaşlar tarafından bağırlara basılan MHP Milletvekili İbrahim Aksu, MHP’nin 24 Haziran seçimlerinden iyi bir oy oranı ile çıkacağını söyleyerek, en az 150 milletvekilini Meclise sokacaklarını söyledi.
  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan öncülüğünde Milletvekili Adayı İbrahim Aksu, Çay ilçesini ziyaret etti. Öğrenim durumunun bir dönemini Çay ilçesinde tamamlayan Aksu, Çay’lı vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Afyonkarahisar’ı karış karış dolaşan MHP Milletvekili Aksu vatandaşlara Milletvekili olduğu takdirde yapacağı çalışmaları anlattı. İbrahim Aksu’yu milletvekili olarak mecliste görmek istediklerini ifade eden Çaylı Vatandaşlar ise Aksu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

“Çay’ın ekonomisini güçlendireceğiz”

Çay ilçesinin ekonomisini güçlendireceklerinden bahseden Aksu: “Ben Afyonkarahisar Sandıklı’lıyım. Babamın işi gereği sürekli Türkiye’yi gezdik. Çay ilçesinde 8 yıl kaldık. Burası benim hayatımda çok büyük önem arz eden bir yerdir. Çay’ı inanın bir Çaylı kadar çok seviyorum. Biraz önce beraber gezdik. Sınıf arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Burada ayrı bir güzellik var. Çay’ın sosyal ekonomik yapısını güçlendirecek hizmetlere girmememiz gerekiyor. Bunun da çalışmalarını inşallah yapacağız. Ben Çay’daki ilgiyi güzel insanlara bağlarım. Esnafın çoğu bizim hem kardeşlerimiz hem ağabeylerimiz hem de çocukluk arkadaşlarımız. Çay’dan çok güzel şeyler gelecek inşallah. Öncelikle Cumhur İttifakı ve ardından kesinlikle MHP’ye büyük destek gelecek” dedi.

“MHP BU ÜLKENİN GERÇEK SAHİBİDİR”

Cumhur İttifakının önemine dikkat çeken Milletvekili Adayı Aksu: “Önemli olan MHP için mecliste en az 150 bandında bir milletvekili sokmamız lazım. Çünkü meclisteki Milliyetçi Hareket Partisi fazlalığı demek bu ülkenin artık ülkücüleşmesi demek. Bu ülkücüleşmek illa Milliyetçi Hareket Partisi’nin birinci partisi olmak demek değil. Ülke yönetiminin ülkücü Hareketin ve ülkücülerin gerçek yaşam, ahlak ve namus kitaplarıyla yönetilmesi demek. Bu bizim için çok çok önemli. Biz ne kadar fazla Milletvekilini ülkücü hareketin içinden meclise sokarsak, bu devletin gerçek sahibi olan Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının artık devlet, yönetmeye başlaması demektir” diye konuştu.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

“Devlet bekası için devletin yanındayız” diyen Aksu konuşmalarını şöyle sürdürdü: “13 yıldır Devlet Bey, Fethullah Gülen cemaatine karşı olduğunu söylüyor. Yıllardır Devlet Bey bir şeyler söylüyor. Bugün AK Parti ile biz ittifak halindeyiz. Fakat biz AK Parti’yle yıllarca ters düştük bazı konularda. Şuanda hepsi Devlet Beyin dediği çizgiye geldi. Bize arkadaşlarımız daha önce neden iktidarla birlikte hareket etmediniz diye soruyor. O zamanki şartlar oydu bugünkü şartlar bu. Bizim için önemli olan şey şanlı güzel bayrağımızın hala dimdik dalgalanması ve camilerde ezanın okunması. Biz işte bunun için devletin yanındayız. Biz AK Parti’nin yanında değiliz devlet bekası için devletin cumhurun yanındayız.”>>>Mehmet TABAK

  SİYASET    13.06.2018 10:37:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER