Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

10

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

13

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

14

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

‘Ticaret Borsası’na büyük iş düşüyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Ticaret Borsası’na büyük iş düşüyor’Afyonkarahisar Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Ocak’ta açıkladığı manifestoda Ticaret Borsalarına büyük iş düştüğünü söyledi.
  SİYASET    09.02.2019 10:53:58


Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar milletvekili ve Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler’i makamında ziyaret etti. Eski Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, “İlimizde faaliyet gösteren sektörün bazı sıkıntılarının olduğunu biliyoruz. Allah’ın izni ile Yerel seçimler öncesi bu sıkıntılar gidecek. Üreticilerimizin ve tüccarlarımız sektörde yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri hükümetimiz yakından ilgileniyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Ocak’ta açıkladığı manifestoyla Ticaret Borsası’na büyük önem düşüyor. İlimizde tarımsal alanların genişlemesi için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

“UYUMLU ÇALIŞMA BAŞARIYI GETİRDİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’e başarılar diledi. Mühsürler konuşmasında, “Yıllarca ilimizde Bakanlık yapan Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun öncülüğünde şehrimize büyük yatırımlar geldi. Buda mevcut Belediye Başkanı ile hükümetin uyumlu çalışmasıyla birlikte gerçekleşti. Seçimlerin ülkemiz ve ilimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.>>>Mehmet Tabak

  SİYASET    09.02.2019 10:53:58

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER