Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Müjdeyi Nihat Sarı verdi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde bulunan Galericiler Sitesi projesi için son aşamaya gelindi...

2

Image

Şehit yakınları için duygulandıran "reçete"

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın, personele hitaben, şehit yakınlarının hastanelerde daha iyi şart..

3

Image

Hep beraber güzel hizmetler yaptık

Vali Mustafa Tutulmaz son yayınlanan 08/08/2019 tarihli ve 268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcıları..

4

Image

Tanrıkulu için veda yemeği düzenlendi

Çay Kaymakamı Erol Tanrıkulu için ilçede veda yemeği düzelendi.
..

5

Image

Özkaya; “Problemler kısa sürede çözülecek”

AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. ..

6

Image

Saltanat Kayığı hizmete sunuldu

Bölgenin sayılı doğal güzellikleri arasında kendine yer bulan, ünü Türkiye’de hızla yayılan, sosyal medya aramalarında her geçen gün yükselişte o..

7

Image

Hastaneye kaldırılan motosiklet sürücüsü yaşamını yitirdi

Denizli'nin Çivril ilçesinde dün otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
..

8

Image

Proje onaylandı

Dinar İlçesine Zafer Kalkınma Ajansı Destek Projesiyle 2 adet beceri atölyesi kurulacak...

9

Image

Uygulamalı girişimcilik eğitimi için mülakat yapıldı

ATSO’da 22 Ağustos’ta başlayacak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için mülakat yapıldı. ..

10

Image

Şahin, adli yıl açılış törenine katılacak

Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, "2 Eylül'de yapılacak adli yıl açılış töreni, yargının bu strateji belgesine (Yargı Reformu Strateji Be..

11

Image

Köksal'dan engelli vatandaşlar için kanun teklifi


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başk..

12

Image

Sadem organik ürünlerini reklam filmiyle tanıttı


Bir Özdilek markası olan Sadem, özel olarak ürettiği organik ürünlerinden oluşan koleksiyonunu, yayınladığı reklam filmiyle kullanıcılarının..

13

Image

İktidar ülkeyi yönetemiyor

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya düzenlediği basın toplantısında AK Parti hükümetini ülkeyi kötü yöneltmekle suçladı. Başkan İnk..

14

Image

İmzalar atıldı

Vali Tutulmaz, Özel Eğitim Uygulama Okulunun protokolünü imzaladı...

15

Image

Duyarlı çocuklar ödüllerini aldı

Vali Tutulmaz “Dikkat Sizden, Notlar Bizden” Projesinde Duyarlı Olan Çocukların Ödül Törenine Katıldı..

16

Image

İlçenin asayişi konuşuldu

Afyonkarahisar İscehisar İlçesinde Asayiş Koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlık yaptı...

17

Image

Çay’da camilere belediye eli değdi

Çay Belediyesi İlçede bulunan camilerin bakım ve onarımlarını yapıyor. Bu kapsamda Aktaş Mahallesinde bulunan Hacı Latif Camiinde bakım onarım ça..

‘Topyekün silkelenişe ihtiyacımız var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Topyekün silkelenişe ihtiyacımız var’Kütahya’nın Simav ilçesinde belediye başkan adaylarıyla bir araya gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ülkemizin çok derinden ilerleyen sorunları olduğunu ve topyekün bir silkelenişin sağlanması gerektiğini belirtti.
  SİYASET    09.02.2019 10:48:45


Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Kütahya Simav’da belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi. Programda konuşan Uysal, şunları kaydetti: “Herkesin bambaşka hedeflerle ikbal arayışı içinde olduğu dönemlerde Türkiye’nin her toprağında sayısız hizmetleri olan bir parti olarak söz söyleme hakkımızın bir gereği olarak siyasette dik duruşumuzu, hizmet etme kabiliyetimizi bir kez daha ispat etmek adına ülkemizin tüm bölgelerinde aday belirleme çalışmalarımızı yürütüyoruz. Siyasetin alternatif maliyetinin çok yüksek olduğu bir dönem geçirdiğimizin farkındayız. Maalesef ülkemizde insanların siyasetten caydırıldığı, parti devletine dönüştürülmeye çalışıldığı, devletin bütçesiyle siyaset yapanlara karşı adil olmayan bir seçim yarışına dönüştürülmüş bir ortamda köklerimizden aldığımız cesaret ve inançla siyasi mücadelemizi sürdürüyoruz.”

“ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN DERİNDEN SORUNLARI VAR”

Türkiye’nin derinden ilerleyen sorunları olduğunu söyleyen Uysal, “Çok derinden ilerleyen sorunları var milletimizin. Topyekûn bir silkelenişe ihtiyacımız var. Birbirine muhalefet edermiş gibi yapan partilerin çok dar parantezlere hapsedilmiş hedefleri olduğunu görüyoruz. Türkiye’de yeniden siyaseti dengeleyecek, toplumu milli ve manevi temel ortak değerlerimizde birleştirecek irade olarak kendimizi görüyoruz. Kutuplaştırılmaya, ayrıştırılmaya, ötekileştirilmeye çalışılan milletimize diyoruz ki “Mahkûm değilsin, Demokrat Parti var” dedi. >>>Gazete3

  SİYASET    09.02.2019 10:48:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.08.2019
21.08.2019
21.08.2019
OZEL HABERLER