Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

3

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘Topyekün silkelenişe ihtiyacımız var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Topyekün silkelenişe ihtiyacımız var’Kütahya’nın Simav ilçesinde belediye başkan adaylarıyla bir araya gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ülkemizin çok derinden ilerleyen sorunları olduğunu ve topyekün bir silkelenişin sağlanması gerektiğini belirtti.
  SİYASET    09.02.2019 10:48:45


Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Kütahya Simav’da belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi. Programda konuşan Uysal, şunları kaydetti: “Herkesin bambaşka hedeflerle ikbal arayışı içinde olduğu dönemlerde Türkiye’nin her toprağında sayısız hizmetleri olan bir parti olarak söz söyleme hakkımızın bir gereği olarak siyasette dik duruşumuzu, hizmet etme kabiliyetimizi bir kez daha ispat etmek adına ülkemizin tüm bölgelerinde aday belirleme çalışmalarımızı yürütüyoruz. Siyasetin alternatif maliyetinin çok yüksek olduğu bir dönem geçirdiğimizin farkındayız. Maalesef ülkemizde insanların siyasetten caydırıldığı, parti devletine dönüştürülmeye çalışıldığı, devletin bütçesiyle siyaset yapanlara karşı adil olmayan bir seçim yarışına dönüştürülmüş bir ortamda köklerimizden aldığımız cesaret ve inançla siyasi mücadelemizi sürdürüyoruz.”

“ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN DERİNDEN SORUNLARI VAR”

Türkiye’nin derinden ilerleyen sorunları olduğunu söyleyen Uysal, “Çok derinden ilerleyen sorunları var milletimizin. Topyekûn bir silkelenişe ihtiyacımız var. Birbirine muhalefet edermiş gibi yapan partilerin çok dar parantezlere hapsedilmiş hedefleri olduğunu görüyoruz. Türkiye’de yeniden siyaseti dengeleyecek, toplumu milli ve manevi temel ortak değerlerimizde birleştirecek irade olarak kendimizi görüyoruz. Kutuplaştırılmaya, ayrıştırılmaya, ötekileştirilmeye çalışılan milletimize diyoruz ki “Mahkûm değilsin, Demokrat Parti var” dedi. >>>Gazete3

  SİYASET    09.02.2019 10:48:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER