Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

10

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

13

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

14

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

‘Topyekün silkelenişe ihtiyacımız var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Topyekün silkelenişe ihtiyacımız var’Kütahya’nın Simav ilçesinde belediye başkan adaylarıyla bir araya gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ülkemizin çok derinden ilerleyen sorunları olduğunu ve topyekün bir silkelenişin sağlanması gerektiğini belirtti.
  SİYASET    09.02.2019 10:48:45


Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Kütahya Simav’da belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi. Programda konuşan Uysal, şunları kaydetti: “Herkesin bambaşka hedeflerle ikbal arayışı içinde olduğu dönemlerde Türkiye’nin her toprağında sayısız hizmetleri olan bir parti olarak söz söyleme hakkımızın bir gereği olarak siyasette dik duruşumuzu, hizmet etme kabiliyetimizi bir kez daha ispat etmek adına ülkemizin tüm bölgelerinde aday belirleme çalışmalarımızı yürütüyoruz. Siyasetin alternatif maliyetinin çok yüksek olduğu bir dönem geçirdiğimizin farkındayız. Maalesef ülkemizde insanların siyasetten caydırıldığı, parti devletine dönüştürülmeye çalışıldığı, devletin bütçesiyle siyaset yapanlara karşı adil olmayan bir seçim yarışına dönüştürülmüş bir ortamda köklerimizden aldığımız cesaret ve inançla siyasi mücadelemizi sürdürüyoruz.”

“ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN DERİNDEN SORUNLARI VAR”

Türkiye’nin derinden ilerleyen sorunları olduğunu söyleyen Uysal, “Çok derinden ilerleyen sorunları var milletimizin. Topyekûn bir silkelenişe ihtiyacımız var. Birbirine muhalefet edermiş gibi yapan partilerin çok dar parantezlere hapsedilmiş hedefleri olduğunu görüyoruz. Türkiye’de yeniden siyaseti dengeleyecek, toplumu milli ve manevi temel ortak değerlerimizde birleştirecek irade olarak kendimizi görüyoruz. Kutuplaştırılmaya, ayrıştırılmaya, ötekileştirilmeye çalışılan milletimize diyoruz ki “Mahkûm değilsin, Demokrat Parti var” dedi. >>>Gazete3

  SİYASET    09.02.2019 10:48:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER