Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

2

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

3

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

4

Image

Taraftarlardan seferberlik
İkinci yarı öncesi TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’in başkanlığında bir araya gelerek mor beyazlı takıma tam destek kararı alan Afjet Afyonspor taraft..

5

Image

Taytak’tan Ateş’e ziyaret

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Si..

6

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

7

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

8

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

9

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

10

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

11

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

12

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

13

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

14

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

15

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

16

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

17

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

‘Tüm belediyeleri tekrar kazanacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Tüm belediyeleri tekrar kazanacağız’


AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Av. Ömer Dayı yaptığı basın açıklamasında, “ Bolvadin’de yola çıkmaya hazırız. Yapacağımız işler ve proje odaklı kampanya yürüteceğiz. Üçte üç yapacağız. Tüm belediyeleri tekrar kazanacağız” dedi.
  SİYASET    10.01.2019 10:55:32

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Av. Ömer Dayı yaptığı açıklamada, “Bolvadin İçin yüreğimizde aşk var, şevk var, gayret var. Kısa süre içerisinde açıklanacak olan, her biri birbirinden tecrübeli ve iddialı adaylarımız ile Bolvadin deki tüm belediyeleri tekrar kazanmak için “Bismillah” deyip yola çıkmaya, sefer bizden, zafer Allah’tan. Önce millet, önce memleket diyerek hazırız” ifadelerini kullandı.

“PROJE ODAKLI KAMPANYA YÜRÜTECEĞİZ”

Proje odaklı kampanya yürüteceklerini söyleyen Dayı, “Yapacağımız işler ve projeler odaklı bir kampanya yürüteceğiz. Polemik, siyasi çekişme ve kavgalara girmeyeceğiz. Şehrimize kazandırdığımız, kazandıracağımız eserler ve yatırımlar üzerinde duracağız. Hizmete giren Emniyet Müdürlüğü binamızı, önümüzdeki yaz aylarında hizmete girecek olan adliye binamızı, yine önümüzdeki yaz aylarında açılacak olan yeni cezaevinin ilçemize katkılarını anlatacağız. Cezaevine ziyaret için gelmesi beklenen binlerce kişiyi nasıl karşılayacağımızı, misafir edeceğimizi, esnafımıza ve şehrimize ekonomik katkılarını anlatacağız” şeklinde konuştu. >>>Gazete3

  SİYASET    10.01.2019 10:55:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER