Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Dinar’a özgü ürünler sergilendi

Türkiye Ormancılık Sektörü (TORSEB) buluşması adı altında 12-16 Haziran tarihleri arasında Ankara'da Orman Genel Müdürlüğü yerleşkesinde açılan f..

2

Image

Yumurtacılar iflasın eşiğinde
Yumurta ihracatında en önemli ülke olan Irak pazarının kapanmasıyla birlikte Yumurta üreticileri zor günler yaşıyor. Bazı firmalar kapılarına kilit vu..

3

Image

Dinar Belediyesi’nin borcu açıklandı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın 1 Nisan 2019 tarihi itibari ile Dinar Belediyesi’ni devraldığı toplam borcu 59 milyon 410 bin TL olduğu bel..

4

Image

‘Eğitim seviyemizi yükseltmeliyiz’
Afyonkarahisar’da 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla Neriman-İbrahim Küçükkurt Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım töreninde ..

5

Image

Gül yağı Uzak Doğu’ya açılıyor

Afyonkarahisar ve Burdur'un dağ köylerinde ekolojik tarımla üretilen güllerden elde edilen gül yağı, başta Çin olmak üzere Uzak Doğu pazarına açı..

6

Image

Seyid Cemal Sultan’ı andılar

Döğer Kasabası’nda 9’uncusu düzenlenen “Seyyid Cemal Sultanı Anma” etkinlikleri gerçekleşti. Tunceli’nin Hozat eski Belediye Başkanı Celalettin P..

7

Image

Bayat kilimlerine özel pul

PTT tarafından Bayat ilçesinin meşhur kökboyalı kiliminin tanıtımının yapılması amacıyla basılan pullar Bayat Kaymakamı Halil İbrahim Acır’a tesl..

8

Image

“Karamık’ta su sıkıntısı kalmadı”

Gazetemizin dile getirdiği Karamık köyündeki su depolarına yönelik olarak saldırılar üzerine harekete geçen Afyonkarahisar Valiliği söz konusu ol..

9

Image

YKS Koordinasyon Toplantısı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 15-16 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde A..

10

Image

Dinar’da karne heyecanı

Dinar da eğitim gören 8 bin 650 öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline girdi...

11

Image

Hac semineri

Dinar ilçesinden 2019 yılında Hac görevini yerine getirmek amacıyla Kutsal topraklara yola çıkacak hacı adayları için Müftülük Site Camii’nde 12-..

12

Image

‘Babalarımız en değerli varlıklarımızdır’

Babalar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zo..

13

Image

2 bin 200 öğrenciye su bilinci aşılandı

Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünce, çevreye duyarlı ve su tasarrufu konusunda sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek amacı..

14

Image

Rektör Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, hayırlı olsun ziyareti için gelen misafirlerini makamında kabul etti...

15

Image

Protokol Babalar Günü’nü kutladı

Afyonkarahisar protokolü Babalar Günü dolayısıyla mesajlar yayınladı. ..

16

Image

‘Eğitimdeki sorunlar giderilmeli’

2018-2019 eğitim öğretim yılının tamamlanması nedeniyle bir değerlendirme yapan Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, yeni y..

17

Image

Karnelerini aldılar

Afyonkarahisar’da 2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından öğrenciler karnelerini alarak 3 ay sürecek olan yaz tatiline başladıla..

‘Tüm belediyeleri tekrar kazanacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Tüm belediyeleri tekrar kazanacağız’


AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Av. Ömer Dayı yaptığı basın açıklamasında, “ Bolvadin’de yola çıkmaya hazırız. Yapacağımız işler ve proje odaklı kampanya yürüteceğiz. Üçte üç yapacağız. Tüm belediyeleri tekrar kazanacağız” dedi.
  SİYASET    10.01.2019 10:55:32

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Av. Ömer Dayı yaptığı açıklamada, “Bolvadin İçin yüreğimizde aşk var, şevk var, gayret var. Kısa süre içerisinde açıklanacak olan, her biri birbirinden tecrübeli ve iddialı adaylarımız ile Bolvadin deki tüm belediyeleri tekrar kazanmak için “Bismillah” deyip yola çıkmaya, sefer bizden, zafer Allah’tan. Önce millet, önce memleket diyerek hazırız” ifadelerini kullandı.

“PROJE ODAKLI KAMPANYA YÜRÜTECEĞİZ”

Proje odaklı kampanya yürüteceklerini söyleyen Dayı, “Yapacağımız işler ve projeler odaklı bir kampanya yürüteceğiz. Polemik, siyasi çekişme ve kavgalara girmeyeceğiz. Şehrimize kazandırdığımız, kazandıracağımız eserler ve yatırımlar üzerinde duracağız. Hizmete giren Emniyet Müdürlüğü binamızı, önümüzdeki yaz aylarında hizmete girecek olan adliye binamızı, yine önümüzdeki yaz aylarında açılacak olan yeni cezaevinin ilçemize katkılarını anlatacağız. Cezaevine ziyaret için gelmesi beklenen binlerce kişiyi nasıl karşılayacağımızı, misafir edeceğimizi, esnafımıza ve şehrimize ekonomik katkılarını anlatacağız” şeklinde konuştu. >>>Gazete3

  SİYASET    10.01.2019 10:55:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.06.2019
15.06.2019
15.06.2019
OZEL HABERLER