Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediyeden Gençlik Konseri
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında konser programlarına devam ediyor. Bu kapsa..

2

Image

İyilik Yürüyüşü
İYİ Parti İl Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’na Çelenk koydu. Daha sonra ise Anıtpark’a kadar sür..

3

Image

CHP’lilerden 19 Mayıs kutlaması
CHP İl Başkanlığı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi

..

4

Image

‘Karaca başarısıyla bizleri gururlandırdı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece’de 7. Uluslararası Turkish Open World Cup yarışmasında düzenl..

5

Image

Markalaşma eğitimi düzenlendi
ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, ATSO Me..

6

Image

Yıllık 5 milyon litre tıbbi etil alkol üretimi yapılacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan U..

7

Image

İhsaniyeli kadınlar Kılıçdaroğlu ile buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İhsaniyeli kadınlarla birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret e..

8

Image

Kısa Film Festivali için geri sayım
Türkiye’nin ve Anadolu’nun sanata olan ihtiyacına yönelik yeni çalışmalar hedefleyerek Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali bu yıl kapıların..

9

Image

TED Koleji’nden 23 Nisan sergisi
TED Okulları öğrencileri arasında düzenlenen “102 yıl sonra 23 Nisan” konulu resim yarışmasına TED okullarından gönderilen eserlerden ve TED Afyon Kol..

10

Image

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. B..

11

Image

‘Yürekten tebrik ediyorum’
TBMM’de yapılan futbol turnuvasında başarı sağlayan Afyon takımını ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Sporun baş..

12

Image

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’
Afyonkarahisar’da mahalle iftarına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’da 3 yıl içerisinde doğalgazı olmayan ilçe ve..

13

Image

‘Büyük bir enerjiyle 2023’e hazırlanıyoruz’
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz’deki doğal gaz çalışmaları ile ilgili önemli bir mesafe kat edildiğini belirterek, “Geçtiğimi..

14

Image

Bakan Dönmez’den Vali Çiçek’e ziyaret
Afyonkarahisar’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti...

15

Image

‘MHP gücünü milletten almıştır’
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Önce ülkem ve milletim diyen partimiz, milli devlet, güçlü iktidar hedefinden taviz vermez, vermeyecektir. Milliyetçi ..

16

Image

AKܒden 14 takım ön elemeyi geçti
TEKNOFEST 2021’de 5 takım ile temsil edilen AKܒde öğrenci kulüp ve topluluklarının azimli çalışmaları sonuç verdi. AKܒnün çeşitli kategorilerdeki 14..

17

Image

Eber Sarısı tanıtıldı
Dünya’da sadece Eber ve Akşehir göllerinde yetişen Eber Sarısı bitkisi Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından İl Milli Eğiti..

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’


İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberlik içinde olduğunu belirterek, “Bu konuda Valimiz Gökmen Çiçek, Belediye Başkanlığımız, üniversitelerimiz sağlık, gastronomi, sokak sağlıklaştırması gibi konularda ciddi çalışmalar yapıyor” dedi
  SİYASET    19.01.2022 19:08:12

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı faaliyetleri kapsamında oluşturulan Afyonkarahisar İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu ilk toplantısını yaptı. Toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ile birlikte, Belediye Başkanı Yardımcısı Murat Öner, Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Nurullah Okumuş, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Ersan Eraslan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, termal otel yöneticileri ile ilgililer ve kurul üyeleri katıldı.

“TURİZM BACASIZ FABRİKA”
Gerçekleştirilen Kurul Toplantısında konuşan Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Turizmin bacasız bir fabrika olduğunu belirtti. Afyonkarahisar’ın da turizm açısında çok önemli bileşenlere sahip olduğunu dile getirin Keklik, şunları kaydetti: “Hepimizin bildiği gibi, Afyonkarahisar binlerce yıllık geçmişi olan kadim bir kent. Bu geçmişinden gelen çok köklü bir kültür mirasına sahip. Tüm yolların kesiştiği çok stratejik bir konumda bulunuyor. Çok zengin yer altı ve yer üstü kaynakları var. Ülkemizin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Termal turizm macerasıyla başlayan turizm geçmişi, bu günlerde tarihi evleri, spor ve doğa turizmi ile çeşitlendirerek geliştirdi.”

KENTİN TANITIM VİDEOSU İZLENDİ
Turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekûn bir seferberlik içinde olduğuna değinen Vali Yardımcısı Keklik, “Kent merkezinde ve ilçelerde çok çeşitli turizm çalışmaları var. Bu konuda Valimiz Gökmen Çiçek, Belediye Başkanlığımız, üniversitelerimiz sağlık, gastronomi, sokak sağlıklaştırması gibi konularda ciddi çalışmalar yapıyor.” dedi. Daha sonra kentin tanıtım videosu gösterildi. İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu’nun çalışma prensibi ve işleyişi ile ilgili sunum yapıldı. Toplantı kurul üyelerinin önerilerinin alınmasıyla sona erdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    19.01.2022 19:08:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER