Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

2

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

3

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

4

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

5

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

6

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

7

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

8

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

9

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

10

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

11

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

12

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

13

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

14

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

15

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

16

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

17

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’


AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Bakanı Alperen Bozdağ, “AK Parti siyasetinin temeline muhafazakar demokrasi kavramını oturtmuş bir davadır. AK Parti ile muhafazakar demokrasinin, muhafazakarlığın yapısına ve tarihi geçmişine uygun bir şekilde ayrıca siyaset yaptığımız toprakların geleneklerine uyumlu bir halde ortaya konulması Türk siyasetine yeni bir soluk getirmiştir” dedi.
  SİYASET    15.10.2018 11:12:51


“AK Parti ile siyaset gençleşiyor, Türkiye güçleniyor “ sloganı ile gerçekleştirilen 1. Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma meclisi toplantısı Afyonkarahisar Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleşti. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, “Hesabi değil hasbi olarak çalışacağımıza söz vererek çıktığımız bu kutlu yolda 6 ayı geride bıraktık. Bu süre zarfında yağmur-çamur, gece-gündüz demeden yol arkadaşlarımızla beraber birçok çalışmaya imza attık. 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesinde ve sonrasında gerek sahada gerek sosyal medyada, cumhurbaşkanımızın, genel merkezimizin ve il teşkilatımızın yüküne naçizane sırt verdik. Bu kutlu davada bir zerre olabilme ümidiyle; disiplin, vefa, sadakat, dava, uhuvvet, muhabbet, azim, adanmışlık, özveri ve inanç ilkelerini kendimize şiar edinerek hareket ettik. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Türkiye cumhuriyeti devleti 780 bin kilometrekarelik vatan toprağından ibaret değildir. Gönül coğrafyamızın uzandığı, zulüm altındaki mazlumların da sesi olmaya çalışan, bu yolda mücadele eden bir devlettir” dedi.

“FATİH SULTAN MEHMET İLE AYNI RUHA SAHİPSİNİZ”

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de “Ben bugün karşımda Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaştaki gençleri görüyorum ve bu gençlerimiz yani sizler Fatih Sultan Mehmet ile aynı ruha ve aynı ideallere sahipsiniz. Sizler Yunus Emrelerin, Hacı Bektaşların, Yörük Ali Efelerin, Nene Hatunların ve onlar gibi birçoğu nice kahramanların torunlarısınız. Değerli gençler, bizim AK Parti olarak gençler üzerinde bir kızıl elmamız var. Ben AK Parti il başkanı olarak karşımda aklı ve kalbi selim bir gençlik görüyorum. Yani imanında, inancında, maneviyatı da önemli bir noktaya gelmiş bir gençlik görüyorum. Sanatıyla, kültürü ile zirvede bir gençlik görüyorum. Son kongremizde Cumhurbaşkanımızın övgüyle söz ettiği bir gençlik görüyorum” diye konuştu.

“DEMOKRASİ KAVRAMINI OTURTMUŞ BİR DAVAYIZ”

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Bakanı Alperen Bozdağ da konuşmasında, “AK Parti siyasetinin temeline muhafazakâr demokrasi kavramını oturtmuş bir davadır. Partimiz temsilcisi olduğumuz davanın düşünce ve geleneğinden yola çıkarak, yerli ve köklü değerleri bünyesinde barındıran sistemimizi küresel ölçekte muhafazakâr siyaset çizgisinde sürdürme amacını taşımaktadır. AK Parti ile muhafazakar demokrasinin, muhafazakarlığın yapısına ve tarihi geçmişine uygun bir şekilde ayrıca siyaset yaptığımız toprakların geleneklerine uyumlu bir halde ortaya konulması Türk siyasetine yeni bir soluk getirmiştir. Partimiz geçmişten herhangi bir siyasi görüş ya da politikayı ödünç almak yerine kendi öz düşüncesi ve gelenekleri sayesinde dünya üzerinde geniş coğrafyaların gönlüne girebilmiş bir siyasi yol açmıştır” ifadelerine yer verdi.

YURDUNUSEVEN’DEN GENÇLERE
KİTAP VE GAZETE TAVSİYESİ

AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında şöyle dedi: AK Parti büyük bir ailedir. Bu aile dünyada birçok ülkenin nüfusu ile aynı hatta daha fazlasına sahip bir ailedir. Gençliğin özellikle okunmasını tavsiye ediyorum. Bütün kitapları okuyun. Gençler bununla birlikte günde en az birkaç gazeteyi okumanızı tavsiye ediyorum. Türkiye'de neler oluyor, neler bitiyor, şehrimizde neler yaşanıyor bunları güncel olarak bilmenizi istiyorum. Bunlara vakıf olursanız o zaman siyasete de gündeme de vakıf olursunuz.”

“İYİLİĞİ, HAKKI VE HAKKANİYETİ
DAĞITMAKLA MESULÜZ”

Son olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban konuştu. Çoban, “Cenabı Allah bizleri bir görev üzerine yaratmıştır. Dünyada iyiliği hakkı hakkaniyeti güzelliği sadece ülkemize, şehrimize, kendi soydaşlarımıza veya arkadaşlarımıza değil hatta farklı dinlerin mensuplarına götürmekle iletmekle mesulüz. Sadece ülkemiz, şehrimiz ve kendimiz için çalışmayacağız. Şu anda dünyanın her yerinde bizlere ihtiyaç var. Ülkemizde kişi başı milli gelir 11 bin dolar civarında. Dünyada Müslüman olan Hatta şeriatla yönetildiği iddia edilen ve milli geliri 30 - 40 bin dolar civarında olan ülkeler var. Haliyle o Müslüman ülkelerin dünyada nerede yoksulluk, sefalet ve mağduriyet varsa onların çok daha önde koşması lazım değil mi. Ama onlar koşmuyorlar. Onlar sahip oldukları bu zenginlikleri kendi zevk ve sefaları için kullanıyorlar. Kendi nefislerinin tatmini yönünde kullanıyorlar. Ancak bizim milletimiz, bizim liderimiz sahip olduğumuz bütün nimetlerde herkesin hakkı vardır düşüncesi ile yaşıyoruz. Hatta insanlardan ziyade hayvanları da düşünen bir milletiz. Bu inşallah böyle de devam edecek” dedi. Konuşmaların ardından toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    15.10.2018 11:12:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.01.2019
19.01.2019
19.01.2019
OZEL HABERLER