Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

2

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

3

Image

Hanımlar Lokali’ne Nermin Erbakan köşesi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaptırılarak 2014 yılında açılışı yapılan ve sosyal kombinasyon zenginliği dolayısıyla hanımların hizmetine sunu..

4

Image

Hamm heyeti el sanatlarımızı öğreniyor
Kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklar ilimizdeki temaslarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban'ın ev sahipliğinde..

5

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

6

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

7

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

8

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

9

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

10

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

11

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

12

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

13

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

14

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

15

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

16

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

17

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’


AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Bakanı Alperen Bozdağ, “AK Parti siyasetinin temeline muhafazakar demokrasi kavramını oturtmuş bir davadır. AK Parti ile muhafazakar demokrasinin, muhafazakarlığın yapısına ve tarihi geçmişine uygun bir şekilde ayrıca siyaset yaptığımız toprakların geleneklerine uyumlu bir halde ortaya konulması Türk siyasetine yeni bir soluk getirmiştir” dedi.
  SİYASET    15.10.2018 11:12:51


“AK Parti ile siyaset gençleşiyor, Türkiye güçleniyor “ sloganı ile gerçekleştirilen 1. Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma meclisi toplantısı Afyonkarahisar Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleşti. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, “Hesabi değil hasbi olarak çalışacağımıza söz vererek çıktığımız bu kutlu yolda 6 ayı geride bıraktık. Bu süre zarfında yağmur-çamur, gece-gündüz demeden yol arkadaşlarımızla beraber birçok çalışmaya imza attık. 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesinde ve sonrasında gerek sahada gerek sosyal medyada, cumhurbaşkanımızın, genel merkezimizin ve il teşkilatımızın yüküne naçizane sırt verdik. Bu kutlu davada bir zerre olabilme ümidiyle; disiplin, vefa, sadakat, dava, uhuvvet, muhabbet, azim, adanmışlık, özveri ve inanç ilkelerini kendimize şiar edinerek hareket ettik. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Türkiye cumhuriyeti devleti 780 bin kilometrekarelik vatan toprağından ibaret değildir. Gönül coğrafyamızın uzandığı, zulüm altındaki mazlumların da sesi olmaya çalışan, bu yolda mücadele eden bir devlettir” dedi.

“FATİH SULTAN MEHMET İLE AYNI RUHA SAHİPSİNİZ”

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de “Ben bugün karşımda Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaştaki gençleri görüyorum ve bu gençlerimiz yani sizler Fatih Sultan Mehmet ile aynı ruha ve aynı ideallere sahipsiniz. Sizler Yunus Emrelerin, Hacı Bektaşların, Yörük Ali Efelerin, Nene Hatunların ve onlar gibi birçoğu nice kahramanların torunlarısınız. Değerli gençler, bizim AK Parti olarak gençler üzerinde bir kızıl elmamız var. Ben AK Parti il başkanı olarak karşımda aklı ve kalbi selim bir gençlik görüyorum. Yani imanında, inancında, maneviyatı da önemli bir noktaya gelmiş bir gençlik görüyorum. Sanatıyla, kültürü ile zirvede bir gençlik görüyorum. Son kongremizde Cumhurbaşkanımızın övgüyle söz ettiği bir gençlik görüyorum” diye konuştu.

“DEMOKRASİ KAVRAMINI OTURTMUŞ BİR DAVAYIZ”

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Bakanı Alperen Bozdağ da konuşmasında, “AK Parti siyasetinin temeline muhafazakâr demokrasi kavramını oturtmuş bir davadır. Partimiz temsilcisi olduğumuz davanın düşünce ve geleneğinden yola çıkarak, yerli ve köklü değerleri bünyesinde barındıran sistemimizi küresel ölçekte muhafazakâr siyaset çizgisinde sürdürme amacını taşımaktadır. AK Parti ile muhafazakar demokrasinin, muhafazakarlığın yapısına ve tarihi geçmişine uygun bir şekilde ayrıca siyaset yaptığımız toprakların geleneklerine uyumlu bir halde ortaya konulması Türk siyasetine yeni bir soluk getirmiştir. Partimiz geçmişten herhangi bir siyasi görüş ya da politikayı ödünç almak yerine kendi öz düşüncesi ve gelenekleri sayesinde dünya üzerinde geniş coğrafyaların gönlüne girebilmiş bir siyasi yol açmıştır” ifadelerine yer verdi.

YURDUNUSEVEN’DEN GENÇLERE
KİTAP VE GAZETE TAVSİYESİ

AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında şöyle dedi: AK Parti büyük bir ailedir. Bu aile dünyada birçok ülkenin nüfusu ile aynı hatta daha fazlasına sahip bir ailedir. Gençliğin özellikle okunmasını tavsiye ediyorum. Bütün kitapları okuyun. Gençler bununla birlikte günde en az birkaç gazeteyi okumanızı tavsiye ediyorum. Türkiye'de neler oluyor, neler bitiyor, şehrimizde neler yaşanıyor bunları güncel olarak bilmenizi istiyorum. Bunlara vakıf olursanız o zaman siyasete de gündeme de vakıf olursunuz.”

“İYİLİĞİ, HAKKI VE HAKKANİYETİ
DAĞITMAKLA MESULÜZ”

Son olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban konuştu. Çoban, “Cenabı Allah bizleri bir görev üzerine yaratmıştır. Dünyada iyiliği hakkı hakkaniyeti güzelliği sadece ülkemize, şehrimize, kendi soydaşlarımıza veya arkadaşlarımıza değil hatta farklı dinlerin mensuplarına götürmekle iletmekle mesulüz. Sadece ülkemiz, şehrimiz ve kendimiz için çalışmayacağız. Şu anda dünyanın her yerinde bizlere ihtiyaç var. Ülkemizde kişi başı milli gelir 11 bin dolar civarında. Dünyada Müslüman olan Hatta şeriatla yönetildiği iddia edilen ve milli geliri 30 - 40 bin dolar civarında olan ülkeler var. Haliyle o Müslüman ülkelerin dünyada nerede yoksulluk, sefalet ve mağduriyet varsa onların çok daha önde koşması lazım değil mi. Ama onlar koşmuyorlar. Onlar sahip oldukları bu zenginlikleri kendi zevk ve sefaları için kullanıyorlar. Kendi nefislerinin tatmini yönünde kullanıyorlar. Ancak bizim milletimiz, bizim liderimiz sahip olduğumuz bütün nimetlerde herkesin hakkı vardır düşüncesi ile yaşıyoruz. Hatta insanlardan ziyade hayvanları da düşünen bir milletiz. Bu inşallah böyle de devam edecek” dedi. Konuşmaların ardından toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    15.10.2018 11:12:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.11.2018
14.11.2018
14.11.2018
OZEL HABERLER