Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

2

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

3

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

4

Image

“Sizden isteğim gönüllere gireceksiniz”


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Sultandağı’nda gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık etti. Toplantıda konuşan Sez..

5

Image

Tevazu samimiyetle hep birlikte el ele

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği’ni makamında kabul etti. Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Neşe Yılmaz ve..

6

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

7

Image

Yurdunuseven Halk gününde vatandaşları dinledi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği halk günü toplantılarına devam etti. ..

8

Image

EKOIFF festivalinde tek Türk filmi: Büyük Menderes
AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Özer’in yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Büyük Menderes Havzas..

9

Image

“Babalarımız gibi savaşarak ölmeyi yeğleriz”
Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi Bölüm Başkanlığı tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıl dönümü ..

10

Image

Geleceğin robotlarını tasarlıyorlar


Çocukları geleceğin dünyasına hazırlamak, ilgi, yetenek ve becerileri doğrultusunda yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen Zeka Gücü Projesi,..

11

Image

Çiçekleri satarak eğitime bağışladı

CHP Yeşilçiftlik Belediye Başkanı seçilen Mehmet Ali Sakal, belediye başkanı seçilmesi nedeniyle kendisini kutlamak için makamına gelen yüzlerce ..

12

Image

İGM’de üç parti komisyonlara alınmadı
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nin nisan ayı ikinci toplantısında komisyon üyeleri belirlendi. Komisyonlara MHP ve AK Parti dışındaki diğer partileri..

13

Image

Başkan Sarı, çocukları sevindirecek

Dinar Belediye Başkan’ı Nihat Sarı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bugün çocuklara özel “Çocuk Şenliği” düzenleyecek. ..

14

Image

AKÜ ve İGM’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ..

15

Image

Herkesin gönlünü kazanacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimlerinde kullandığı “Gönül Belediyeciliği” sloganını seçim sonunda yerine getiren Sinanpa..

16

Image

AKܒde devir teslim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Karakaş, görevini eski Rektör Prof..

17

Image

Özdilek 23’üncü yılını kutladı


Özdilek Afyonkarahisar, nisan ayına özel kampanyalar ve etkinliklerle 23. açılış yıl dönümünü kutluyor...

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’


AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Bakanı Alperen Bozdağ, “AK Parti siyasetinin temeline muhafazakar demokrasi kavramını oturtmuş bir davadır. AK Parti ile muhafazakar demokrasinin, muhafazakarlığın yapısına ve tarihi geçmişine uygun bir şekilde ayrıca siyaset yaptığımız toprakların geleneklerine uyumlu bir halde ortaya konulması Türk siyasetine yeni bir soluk getirmiştir” dedi.
  SİYASET    15.10.2018 11:12:51


“AK Parti ile siyaset gençleşiyor, Türkiye güçleniyor “ sloganı ile gerçekleştirilen 1. Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma meclisi toplantısı Afyonkarahisar Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleşti. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, “Hesabi değil hasbi olarak çalışacağımıza söz vererek çıktığımız bu kutlu yolda 6 ayı geride bıraktık. Bu süre zarfında yağmur-çamur, gece-gündüz demeden yol arkadaşlarımızla beraber birçok çalışmaya imza attık. 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesinde ve sonrasında gerek sahada gerek sosyal medyada, cumhurbaşkanımızın, genel merkezimizin ve il teşkilatımızın yüküne naçizane sırt verdik. Bu kutlu davada bir zerre olabilme ümidiyle; disiplin, vefa, sadakat, dava, uhuvvet, muhabbet, azim, adanmışlık, özveri ve inanç ilkelerini kendimize şiar edinerek hareket ettik. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Türkiye cumhuriyeti devleti 780 bin kilometrekarelik vatan toprağından ibaret değildir. Gönül coğrafyamızın uzandığı, zulüm altındaki mazlumların da sesi olmaya çalışan, bu yolda mücadele eden bir devlettir” dedi.

“FATİH SULTAN MEHMET İLE AYNI RUHA SAHİPSİNİZ”

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de “Ben bugün karşımda Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaştaki gençleri görüyorum ve bu gençlerimiz yani sizler Fatih Sultan Mehmet ile aynı ruha ve aynı ideallere sahipsiniz. Sizler Yunus Emrelerin, Hacı Bektaşların, Yörük Ali Efelerin, Nene Hatunların ve onlar gibi birçoğu nice kahramanların torunlarısınız. Değerli gençler, bizim AK Parti olarak gençler üzerinde bir kızıl elmamız var. Ben AK Parti il başkanı olarak karşımda aklı ve kalbi selim bir gençlik görüyorum. Yani imanında, inancında, maneviyatı da önemli bir noktaya gelmiş bir gençlik görüyorum. Sanatıyla, kültürü ile zirvede bir gençlik görüyorum. Son kongremizde Cumhurbaşkanımızın övgüyle söz ettiği bir gençlik görüyorum” diye konuştu.

“DEMOKRASİ KAVRAMINI OTURTMUŞ BİR DAVAYIZ”

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Bakanı Alperen Bozdağ da konuşmasında, “AK Parti siyasetinin temeline muhafazakâr demokrasi kavramını oturtmuş bir davadır. Partimiz temsilcisi olduğumuz davanın düşünce ve geleneğinden yola çıkarak, yerli ve köklü değerleri bünyesinde barındıran sistemimizi küresel ölçekte muhafazakâr siyaset çizgisinde sürdürme amacını taşımaktadır. AK Parti ile muhafazakar demokrasinin, muhafazakarlığın yapısına ve tarihi geçmişine uygun bir şekilde ayrıca siyaset yaptığımız toprakların geleneklerine uyumlu bir halde ortaya konulması Türk siyasetine yeni bir soluk getirmiştir. Partimiz geçmişten herhangi bir siyasi görüş ya da politikayı ödünç almak yerine kendi öz düşüncesi ve gelenekleri sayesinde dünya üzerinde geniş coğrafyaların gönlüne girebilmiş bir siyasi yol açmıştır” ifadelerine yer verdi.

YURDUNUSEVEN’DEN GENÇLERE
KİTAP VE GAZETE TAVSİYESİ

AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında şöyle dedi: AK Parti büyük bir ailedir. Bu aile dünyada birçok ülkenin nüfusu ile aynı hatta daha fazlasına sahip bir ailedir. Gençliğin özellikle okunmasını tavsiye ediyorum. Bütün kitapları okuyun. Gençler bununla birlikte günde en az birkaç gazeteyi okumanızı tavsiye ediyorum. Türkiye'de neler oluyor, neler bitiyor, şehrimizde neler yaşanıyor bunları güncel olarak bilmenizi istiyorum. Bunlara vakıf olursanız o zaman siyasete de gündeme de vakıf olursunuz.”

“İYİLİĞİ, HAKKI VE HAKKANİYETİ
DAĞITMAKLA MESULÜZ”

Son olarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban konuştu. Çoban, “Cenabı Allah bizleri bir görev üzerine yaratmıştır. Dünyada iyiliği hakkı hakkaniyeti güzelliği sadece ülkemize, şehrimize, kendi soydaşlarımıza veya arkadaşlarımıza değil hatta farklı dinlerin mensuplarına götürmekle iletmekle mesulüz. Sadece ülkemiz, şehrimiz ve kendimiz için çalışmayacağız. Şu anda dünyanın her yerinde bizlere ihtiyaç var. Ülkemizde kişi başı milli gelir 11 bin dolar civarında. Dünyada Müslüman olan Hatta şeriatla yönetildiği iddia edilen ve milli geliri 30 - 40 bin dolar civarında olan ülkeler var. Haliyle o Müslüman ülkelerin dünyada nerede yoksulluk, sefalet ve mağduriyet varsa onların çok daha önde koşması lazım değil mi. Ama onlar koşmuyorlar. Onlar sahip oldukları bu zenginlikleri kendi zevk ve sefaları için kullanıyorlar. Kendi nefislerinin tatmini yönünde kullanıyorlar. Ancak bizim milletimiz, bizim liderimiz sahip olduğumuz bütün nimetlerde herkesin hakkı vardır düşüncesi ile yaşıyoruz. Hatta insanlardan ziyade hayvanları da düşünen bir milletiz. Bu inşallah böyle de devam edecek” dedi. Konuşmaların ardından toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    15.10.2018 11:12:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2019
24.04.2019
24.04.2019
OZEL HABERLER