Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Afyon’da Tokatlılar gecesi

Afyon Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Erol ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Gökberk Narin’in gerçekleştirdiği or..

2

Image

‘Usulsüz atamalar yapıldı’
Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yönetici atamalarında usulsüz atamalar yapı..

3

Image

İmar planlarını İGM yapacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi...

4

Image

İFTAR BEREKETİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞANDI

Ramazan ayı Mahalle İftarlarımızı Sandıklımızın en güzel seyredebileceğiniz mekânlardan olan Fatih Mahallesinde, vatandaşlarımızın katılımıyla ge..

5

Image

“Ramazan’ın bereketini hep beraber hissediyoruz”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO 15. Meslek Komitesi, ATSO İftar Çadırı’nda vatandaşlara yemek ik..

6

Image

360 kişi istihdam edildi

İŞKUR Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Karakaya, İş başı Eğitim Programı (İEP) çerçevesinde kentte 54 firmada 360 kişinin iş başı yaptığını belirtt..

7

Image

Jeotermal enerji konuşuldu
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesinde Jeotermal Enerji Hüdai Kaplıcalar Birliği ve muhtarlar toplantılarına katıldı...

8

Image

10 öğrenciye tablet bilgisayar

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2018-2019 eğitim döneminde Merkez Atık Su Arıtma Tesisi’nde teknik gezi ve eğitime katılan öğrenci..

9

Image

56 kaçak telefon ele geçirildi

Afyonkarahisar polisi tarafından 3 telefon bayiisinde yapılan aramalarda toplam 56 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi...

10

Image

‘İşsizlik Sigorta fonu nerede kullanılıyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

11

Image

Kil terapisi

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri, görme engelli öğrencilerle kil terapisi çalışması yaptı...

12

Image

Kanalizasyon hattı döşeniyor

Dinar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Amirliği altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

13

Image

‘Devlet rehberlik etmeli’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin..

14

Image

Yeni mezbahanede çevre düzenlemesi

Çay Belediyesi’ne ait yeni yapılan mezbahanede çevre düzenleme çalışmaları kapsamında perde duvarı yapılıyor...

15

Image

Genç MÜSİAD’tan Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ..

16

Image

KARDEŞLİK İFTARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde başlatılan Kardeşlik İftarı’nın altıncısı geniş katılımla gerçekleştirildi. ..

17

Image

Erkmen’de iftar geleneği

İlimizin güzide merkezlerinden biri olan Erkmen beldesinde bu yıl 15’ncisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Yakla..

‘Türkiye hızla uçuruma gidiyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye hızla uçuruma gidiyor’


Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’nda konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, Türkiye’de ekonomik bir krizin olduğunu söyleyerek, “Kriz Külliye'de hissedilmiyor olabilir ama Türkiye yanıyor. Türkiye hızla uçuruma doğru gidiyor” dedi.
  SİYASET    04.10.2018 11:02:09

Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı İl Başkanı Adnan Şenel Başkanlığında İl binasında il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yapıldı. İl Başkanı Adnan Şenel ilçe başkanlarından aylık çalışma raporlarını ve değerlendirmelerini aldı. Teşkilat çalışmaları hakkında istişareler yapıldı. İl Başkanı Adnan Şenel teşkilat çalışmaları sonunda gündemi değerlendiren bir açıklama yaptı. Şenel, Türkiye’de çok sayıda firmanın konkordato ilan ettiğini bunun sebebinin de ekonomik krizden dolayı olduğunu ileri sürerek, “Sayın Cumhurbaşkanı geçen hafta yine hepimizi şaşırtan bir açıklama yaptı: "Bizde kriz miriz yok sakın inanmayın. Bunlar manipülasyondur?” dedi. Cumhurbaşkanının dediği gibi Türkiye'de ekonomik kriz yoksa enflasyon neden düşürülemiyor. Türk lirasındaki değer kaybı neden engellenemiyor. İğneden ipliğe gelen zamlar neden durdurulamıyor! Binlerce esnaf neden kepenk kapatmak zorunda kalıyor. Yüz yıllık firmalar neden birbiri ardına konkordato ilan ediyor. Eğer bu ülkede kriz yoksa oğluna okul pantolonu alamayan işsiz bir baba neden canına kıyıyor.

“TÜRKİYE YANIYOR”

Şenel, “Çok net söylüyorum, bu ülke Cumhuriyet tarihinin en büyük ekonomik krizlerinden biriyle karşı karşıyadır. Kriz Külliye'de hissedilmiyor olabilir ama Türkiye yanıyor.Türkiye hızla uçuruma doğru gidiyor. Böyle bir ortamda "Türkiye'de kriz yok. Yaşananlar psikolojik" demek devekuşu gibi başımızı kuma gömmektir. Ayrıca keşke kriz sadece ekonomi de olsa. Türkiye yönetilemiyor, yeni sistem ile işler içinden çıkılmaz bir hal almıştır. İktidara olan güven her geçen gün azalmaktadır. Kimse önünü göremiyor yarın ne ile karşılaşacağını bilemiyor. Konuşma yok, tartışma yok, istişare yok. Muhalif olan herkes ya susturuluyor ya da hainlikle suçlanıyor. Türkiye hızla tek parti ve tek adam hakimiyetine eviriliyor” dedi. >>>Gazete3

  SİYASET    04.10.2018 11:02:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER