Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

3

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

6

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

11

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

15

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

16

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

‘Türkiye hızla uçuruma gidiyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye hızla uçuruma gidiyor’


Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’nda konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, Türkiye’de ekonomik bir krizin olduğunu söyleyerek, “Kriz Külliye'de hissedilmiyor olabilir ama Türkiye yanıyor. Türkiye hızla uçuruma doğru gidiyor” dedi.
  SİYASET    04.10.2018 11:02:09

Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı İl Başkanı Adnan Şenel Başkanlığında İl binasında il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yapıldı. İl Başkanı Adnan Şenel ilçe başkanlarından aylık çalışma raporlarını ve değerlendirmelerini aldı. Teşkilat çalışmaları hakkında istişareler yapıldı. İl Başkanı Adnan Şenel teşkilat çalışmaları sonunda gündemi değerlendiren bir açıklama yaptı. Şenel, Türkiye’de çok sayıda firmanın konkordato ilan ettiğini bunun sebebinin de ekonomik krizden dolayı olduğunu ileri sürerek, “Sayın Cumhurbaşkanı geçen hafta yine hepimizi şaşırtan bir açıklama yaptı: "Bizde kriz miriz yok sakın inanmayın. Bunlar manipülasyondur?” dedi. Cumhurbaşkanının dediği gibi Türkiye'de ekonomik kriz yoksa enflasyon neden düşürülemiyor. Türk lirasındaki değer kaybı neden engellenemiyor. İğneden ipliğe gelen zamlar neden durdurulamıyor! Binlerce esnaf neden kepenk kapatmak zorunda kalıyor. Yüz yıllık firmalar neden birbiri ardına konkordato ilan ediyor. Eğer bu ülkede kriz yoksa oğluna okul pantolonu alamayan işsiz bir baba neden canına kıyıyor.

“TÜRKİYE YANIYOR”

Şenel, “Çok net söylüyorum, bu ülke Cumhuriyet tarihinin en büyük ekonomik krizlerinden biriyle karşı karşıyadır. Kriz Külliye'de hissedilmiyor olabilir ama Türkiye yanıyor.Türkiye hızla uçuruma doğru gidiyor. Böyle bir ortamda "Türkiye'de kriz yok. Yaşananlar psikolojik" demek devekuşu gibi başımızı kuma gömmektir. Ayrıca keşke kriz sadece ekonomi de olsa. Türkiye yönetilemiyor, yeni sistem ile işler içinden çıkılmaz bir hal almıştır. İktidara olan güven her geçen gün azalmaktadır. Kimse önünü göremiyor yarın ne ile karşılaşacağını bilemiyor. Konuşma yok, tartışma yok, istişare yok. Muhalif olan herkes ya susturuluyor ya da hainlikle suçlanıyor. Türkiye hızla tek parti ve tek adam hakimiyetine eviriliyor” dedi. >>>Gazete3

  SİYASET    04.10.2018 11:02:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER