Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gençlerle yeni bir Türkiye inşa edeceğiz’

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, gençlerle bir arada yeni bir Türkiye inşa
edeceklerini söyledi
..

2

Image

‘Artık birlik olma zamanı’
Türkiye Partisi İl Başkanlığı heyetini ağırlayan İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Türkiye’de ekonomik sıkıntıların büyüdüğünü ifade ederek, ..

3

Image

Kapalı pazaryeri yapılıyor

Sultandağı ilçesinde belediye tarafından kapalı pazar yeri yapılıyor ..

4

Image

‘En yakın çalışma arkadaşımızsınız’

Muhtarları kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarların en yakın çalışma arkadaşları olduğunu söyledi ..

5

Image

‘1999 ruhunu tekrar yaşayacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl yönetimi görevine yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile t..

6

Image

‘Taşıma suyla değirmen dönmüyor’

CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, banka kredili konut satışlarının azaldığını ifade ederek, “Taşıma suyla değirmen dönmüyor” dedi ..

7

Image

‘Üretim yatırımları yapılmalı’

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Türkiye’nin bir numaralı gündem maddesinin ekonomi olduğunu belirterek, “Şu anda yapılması gerek..

8

Image

‘Çürük elmalara yer yok’

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay gündeme ilişkin bir basın açıklaması yaptı. Uluçay açıklamasında, “Gayri yasal-ahlaki iş..

9

Image

‘Başarılı çalışmalara imza attınız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’den övgüyle söz ederek, “İlimizde göreve geldiğiniz günden bu yana gerek asayiş..

10

Image

Gazete3 önceden yazmıştı: Kocacan Başkan
Geçtiğimiz günlerde Megabirlik Medya Temsilcimiz Mehmet Emin Güzbey’in özel haberinde sözünü ettiği ‘MHP’de Kocacan’a yeşil ışık’ haberinde bahsedile..

11

Image

Kadınlar taleplerini iletti

İscehisar ikamet eden kadınlar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i makamında ziyaret ederek taleplerini ilettiler. ..

12

Image

‘Vatandaşların dertlerine çare oluyorlar’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Av. Burcu Köksal, muhtarların vatandaşların dertlerine çare olan kişil..

13

Image

MHP’de tanışma toplantısı
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe görevine yeni seçilen yönetim ile ta..

14

Image

‘Herkesi AK Parti’ye davet ediyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Ziya Karadeniz ve ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Karadeniz, üye çalışmalarını hızlandırdık..

15

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul etti..

16

Image

‘Muhtarlık zor bir iş’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek , ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Zeybek, muhtarlığın fedakarlık isteyen zor ..

17

Image

MHP Kongresi 18 Ekim’de
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar ilçe kongre sürecinin başarıyla tamamlandığını söyleyen İl Başkanı Mehmet Kocacan, 18 Ekim Pazar günü ..

‘Türkiye nereden nereye geldi?’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’


Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılından önce borçlu bir ülke olan Türkiye’nin şu anda dünyanın pek çok yerinde üsleri olan bir ülke haline geldiğini belirtti
  SİYASET    21.09.2020 11:59:32


AK Parti 7. Olağan Kongre süreci kapsamında hafta sonu Hocalar ve Kızılören ilçelerinin kongreleri pandemi dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında tamamladı. Hocalar Kongresinde mevcut başkan Salih Sarı güven tazelerken, Kızılören ilçesinde ise mevcut başkan Mehmet Kaya görevi Abdullah Coşkun’a devretti. Kongrelere AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, İGM üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

“HEDEFİMİZ 2023-2024 SEÇİMLERİ”

Kongrelerde ilk sözü İl Koordinatörü Kurtcan Çelebi aldı. Çelebi, “Önümüzde 2023 seçimleri var, 2024 seçimleri var. Bu kongreler aslında ona hazırlıktır. Bir nevi ilçelerimizde yaşayan gönlünü kırdığımız kim varsa gönlüne giremediğimiz kim varsa kapı kapı gezerek sıkmadığımız el bırakmayacağız. Bu davaya bu partiye hizmet etmek için bugün de yine yola çıkıyoruz” dedi.

“HİÇBİR ŞEY ESKİSİ
GİBİ OLMAYACAK”

İGM Başkanı Burhanettin Çoban aldı. Çoban konuşmasında, “Biz artık eskisi gibi çalışmıyoruz. ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sözü öyle sanıldığı gibi sadece ideolojik bir söz değildir. Bu söz hizmet anlamında da Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği bir sözdür. Bu yüzden eskiden yapılan hizmet dolayısıyla vatandaştan istenen akaryakıt parası artık ortadan kalmıştır. Nasıl bir dönemi yaşadık ki iş makinelerinin kullandığı akaryakıtı devlet vatandaştan istiyordu. Bugün halkımız bizden neyi talep ediyorsa ayağına kadar götürüyor ve gereği neyse onu yapıyoruz. Kongrelerimizin hayırlara vesile olmasını diler, tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

“AK PARTİ DE KİMSE MAKAM
MEVKİ DELİSİ DEĞİLDİR”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen de bir konuşma yaptı. “AK Parti’ye sıradan bir siyasi parti değildir. AK Parti bir sevdadır, bir davadır. AK Parti Türkiye’nin ta kendisidir. Cumhurbaşkanımız ‘AK Parti’nin mayasında Türkiye Cumhuriyeti milleti vardır, vatandaşı vardır. AK Parti bu milletin ta kendisidir. AK Parti Türkiye modelidir. Her bir neferi durmadan yorulmadan çalışan bir dava hareketidir’ diyor. Dolayısıyla 18 yıldır farklı kademelerde farklı görevlerde yer alan arkadaşlarımız ile bundan sonra da inşallah hep birlikte durmadan yorulmadan koşturmaya devam edeceğiz. AK Parti çok güzel bir birlikteliktir. Bu partide istisnalar hariç kimse makam mevki delisi değildir” ifadelerine yer verdi.

“SEÇİMLERDE NE OLDUĞUNUZU GÖRECEĞİZ”

Milletvekili Ali Özkaya da konuşmasında “Yola çıktığınız insanları yolda bulduklarınıza değiştirmeyeceksiniz. Bazen yolunu şaşıranlar oluyor. Görev veriliyor, her türlü makamlara getiriliyor. Yıllarca bu partide Başbakan yardımcılığı yapacaksın, Başbakanlık yapacaksın, bakanlık yapacaksın ondan sonra da konuşacaksın; Ben bu partiye şu kadar oy kazandırdım. Hiç kusura bakma bu oyların %95’i Recep Tayyip Erdoğan’ın oyudur. Çık bakalım seçimde göreceğiz ne olduğunuzu. Herkes kendi sınırını da iyi bilmeli. Bazı insanların varı yoğu kendisi. O varsa parti var, o varsa dava var, o yoksa hiçbir şey yok. Hemen yol değiştirerek farklı bir güzergahta giriyor. Allah bizi yolumuzdan ayırmasın. Cumhurbaşkanımızla beraber güçlü liderliğinin arkasında yürümeye devam edeceğiz” dedi.

“2002 öncesi borçla yaşayan bir ülkeydik”

Son konuşmayı Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu yaptı. Eroğlu, “AK Parti öncesi Türkiye çok zor günlerden geçti. 2002 öncesinde yaşanan sıkıntılar ülkeyi ciddi krizlere boğdu. Ülke olarak bir tüfek dahi üretemez haldeydik. Her konuda dışa bağlıydık ve borçla yaşayan bir haldeydik. Bugün Allah'a şükür Fırat Kalkanı harekâtının, Zeytin Dalı Harekâtı’nı, Libya'daki operasyonları, Irak’ın kuzeyindeki operasyonları başarıyla yürütüyoruz. Bugün dünyanın birçok yerindeki askeri üsleri olan bir ülke haline geldik. Türkiye savunma sanayinde çok ileri bir noktaya geldi. Bir tarafta Atak helikopterleri, bir tarafta kendi ürettiğimiz füzeler, bir tarafta düzenlediğimiz operasyonlar, yerli ve milli gemilerimiz bugün bunları başarmışsak ve dünyaya meydan okuyabiliyorsak birlik ve beraberliğimizin bizi bugünlere getirdiğindendir. Bu yüzdendir ki birlikte ver beraberlik istikrarı, istikrar da gelişmeyi ve büyümeyi beraberinde getirir. Türkiye Allah’a şükür çok büyüdü ve daha da büyüyecek. Yeter ki tek ihtiyacımız birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daha da arttıralım. Bununla birlikte AK Partimizin bayrağını da her seçimde zaferle taçlandıralım” diye konuştu.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    21.09.2020 11:59:32

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.10.2020
21.10.2020
21.10.2020
OZEL HABERLER