Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

2

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

3

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

4

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

5

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

6

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

7

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

8

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

9

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

10

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

11

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

12

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

13

Image

‘Emperyalist düzen yıkılmalı’
Kudüs’ün emperyalist güçler tarafından gasp edildiğini söyleyen Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, dünya üzerindeki ..

14

Image

‘Tüm belediyeler AK Belediyecilikle tanışacak’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi, yürütme kurulu üyelerini açıkladı. Toplantıda yerel seçimler..

15

Image

‘İşimiz hizmet olacak’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu İş’te Başkan programında Evciler ilçesi konusunda açıklamalarda bulunan Evciler Belediye Başka..

16

Image

Temmuz ayı siyasetine Sandıklı’daki çalıştay yön verdi
Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından hazırlanan raporda, Temmuz ayının siyaset öne çıkan siyaset başlıkları açıkladı...

17

Image

HAMM’DA AFYONRING
2007 yılında başlayan Hamm ve Afyonkarahisar şehirleri arasındaki kardeşlik projesinin onuncu yılı kutlamaları kapsamında Hamm şehrinde ‘‘Afyon Bulvar..

‘Türkiye’nin iktisadi alt yapısı değişmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye’nin iktisadi alt yapısı değişmeli’


Demokrat Parti Genel Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Gültekin Uysal, Türk-İş Afyonkarahisar İl Temsilciliğini ziyaret etti. Uysal, Türkiye’nin 16 yılda değişen iktisadi yapısının yeniden ele alınarak kökten değişerek, halkın çıkarlarına uygun hale getirilmesi gerektiğini belirtti.
  SİYASET    08.06.2018 09:41:45


Demokrat Parti ve İYİ Parti heyetleri ile beraber Türk-İş binasına gelerek 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde ki görüşlerini belirten Uysal, Türkiye’nin refah seviyesine ulaşacağını ifade etti. Türkiye’nin durumu hakkında açıklamalarda bulunan Gültekin Uysal şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle bir mübarek Ramazan ayı içerisindeyiz. Hem memleketimiz hem milletimize hayır dualarımızın da kabul olmasını temenni ediyoruz. Tabii ki sıcak seçim atmosferi içerisindeyiz. Gönül arzu ederdi ki Türkiye’nin çok can alıcı çok can yakıcı meselelerinin olduğu bir dönemde daha fazlası ile demokratik ortamda tüm bunları tartışması gerekir. Vatandaşlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın tüm meselelerini kamuoyuna yansıtabileceği bir platform olsun” dedi.

“DEVLETİ TAM OLARAK YERİNE KOYACAK BİR SİYASİ AKLA İHTİYACIMIZ VAR”

Açıklamalarına devam eden Gültekin Uysal: “Bizler zihniyet ve anlayış itibarı ile her daim “yaptık oldu” mantığından ziyade karşılıklı bir anlayış içerisinde politika oluştururken, süreçleri yürütürken her daim rıza gözeterek çünkü demokrasinin bir rıza rejimi olduğunu biliyoruz o açıdan da Türkiye’nin rahat bir nefes almasının gerektiği bu durumda sadece var olan sistemi ıslah etmek değil, kurucu bir ruh ile Türkiye’de top yekûn devlet sivil toplum ve devlet birey ilişkilerini top yekun devlet mekanizmasını yerli yerine koyacak bir siyasi akla, bir siyasi idareye ihtiyacımız olduğu kanaatindeyim” ifadelerine yer verdi.

“KARŞIMIZDA KAZANMADAN HARCAYAN BİR TÜRKİYE VAR”

“Türkiye’nin 15-16 yıllık süreç içerisinde top yekûn değişen bir iktisadi alt yapı var” diyen Uysal: “ Bu altyapı gönlümüz isterdi ki, serbest piyasa düzeninin sonuna kadar yerleştiği, hukuku esas alan bireysel öncelik girişimciliğin hâkim kılındığı, ahbap-çavuş kapitalizmi diyebileceğimiz bir düzen içerisinde iktidara yakınlık dolayısı ile insanların bu süreçten mesafe değil, emeği ile alın teri ile bu süreçlerin içerisinde bulunabileceği bir yapının Türkiye’de daha fazla derinleşmesi hedefimiz. Bu açıdan bakınca bugün üretmeden tüketen, kazanmadan harcayan bir Türkiye portresi var karşımızda. Bunu düzeltmek mecburiyetindeyiz. Türkiye’de bugün istihdama katılım oranları erkekler de yüzde 50 civarında, kadınlarda yüzde 30’lar civarında. Türkiye kendi insanını çalışmamaya teşvik ederek bu sürecin içerisinde çıkabilmek gibi bir imkânı yoktur” diye konuştu.

“ÖZELLEŞTİRMELERE ONLARIN DA VİCDANI EL VERMEZ”

İktidar partisine de değinen Demokrat Parti Genel Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Gültekin Uysal: “Bugün AK Parti içerisinde her şeyden bağımsız tüm Milletvekillerine sorsak, bu özelleştirmelere onların vicdanlarının da akıllarının da kabul etmediğini biliyoruz fakat Türkiye’de eğer siz tek seçici Genel Başkanları yaparsanız, Milletvekillerinin seçim bölgeleri vatandaş değil de Genel Başkanların odaları olursa maalesef iradesi sıfırlanmış atama demokrasisi dediğimiz bu sistem içerisinde Milletvekilliğinin bir manası olmaz” dedi.>>>Fatma YILDIZ  SİYASET    08.06.2018 09:41:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.08.2018
15.08.2018
15.08.2018
OZEL HABERLER