Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

2

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

3

Image

‘Halkımız projelerimizi beğenecek’
Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkının beğenisine sunacağı önemli projelerinin old..

4

Image

‘Mekanik otoparklar yapacağız”


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a mekanik otoparklar yapacaklarını belirtti. ..

5

Image

‘45 milyon insana su temin ettik’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Cumhurbaşkanı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, hizmetleri döneminde ..

6

Image

Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör ve Kadın Kolları Teşkilatı ‘Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün’ sloganı..

7

Image

‘Niyet hayır ise akıbette hayır olur’
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. ..

8

Image

‘Laf değil, iş üreteceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "Amacımız laf değil, iş üretmek. Artık sistem bizimle değişiyor, laf ..

9

Image

‘Torba yasada vatandaş yok’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal torba yasada vatandaşın sorunlarına yönelik maddeler olmadığına dikkat çekti...

10

Image

‘Başkan Çoban Afyon’a mührünü vurdu’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar’a 10 yıldır b..

11

Image

Vekillerden adaylara ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ve Akha..

12

Image

AEV’den teşekkür
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, vakfa destek verenlere teşekkür etti..

13

Image

‘Türkiye’nin en hayırlı derneği’
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi, 7. Olağan Genel Kurulunda katıldı. Türkiye’nin en hayırlı der..

14

Image

‘Irak’taki sıkıntıları çözeceğiz’
Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekili ve Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Irak’ın sorunlarını bildiğini belirterek ..

15

Image

NE DEDİYSEK O...
AK Parti ilçe ve belde adaylarını dün yapılan tören ile açıkladı. Geçen hafta başında Yazarımız Mehmet Emin Güzbey, AK Parti’nin adaylarını köşe yazıs..

16

Image

‘GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ’
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Saya..

17

Image

‘Emirdağ ilçesine 5 yıldızlı hizmet’

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın Emirdağ’da başarılı çalışmalara ve büyük projelere imza attığını söyleyen MHP MYK Üyesi Afyonkarah..

‘Türkiye’nin iktisadi alt yapısı değişmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye’nin iktisadi alt yapısı değişmeli’


Demokrat Parti Genel Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Gültekin Uysal, Türk-İş Afyonkarahisar İl Temsilciliğini ziyaret etti. Uysal, Türkiye’nin 16 yılda değişen iktisadi yapısının yeniden ele alınarak kökten değişerek, halkın çıkarlarına uygun hale getirilmesi gerektiğini belirtti.
  SİYASET    08.06.2018 09:41:45


Demokrat Parti ve İYİ Parti heyetleri ile beraber Türk-İş binasına gelerek 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde ki görüşlerini belirten Uysal, Türkiye’nin refah seviyesine ulaşacağını ifade etti. Türkiye’nin durumu hakkında açıklamalarda bulunan Gültekin Uysal şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle bir mübarek Ramazan ayı içerisindeyiz. Hem memleketimiz hem milletimize hayır dualarımızın da kabul olmasını temenni ediyoruz. Tabii ki sıcak seçim atmosferi içerisindeyiz. Gönül arzu ederdi ki Türkiye’nin çok can alıcı çok can yakıcı meselelerinin olduğu bir dönemde daha fazlası ile demokratik ortamda tüm bunları tartışması gerekir. Vatandaşlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın tüm meselelerini kamuoyuna yansıtabileceği bir platform olsun” dedi.

“DEVLETİ TAM OLARAK YERİNE KOYACAK BİR SİYASİ AKLA İHTİYACIMIZ VAR”

Açıklamalarına devam eden Gültekin Uysal: “Bizler zihniyet ve anlayış itibarı ile her daim “yaptık oldu” mantığından ziyade karşılıklı bir anlayış içerisinde politika oluştururken, süreçleri yürütürken her daim rıza gözeterek çünkü demokrasinin bir rıza rejimi olduğunu biliyoruz o açıdan da Türkiye’nin rahat bir nefes almasının gerektiği bu durumda sadece var olan sistemi ıslah etmek değil, kurucu bir ruh ile Türkiye’de top yekûn devlet sivil toplum ve devlet birey ilişkilerini top yekun devlet mekanizmasını yerli yerine koyacak bir siyasi akla, bir siyasi idareye ihtiyacımız olduğu kanaatindeyim” ifadelerine yer verdi.

“KARŞIMIZDA KAZANMADAN HARCAYAN BİR TÜRKİYE VAR”

“Türkiye’nin 15-16 yıllık süreç içerisinde top yekûn değişen bir iktisadi alt yapı var” diyen Uysal: “ Bu altyapı gönlümüz isterdi ki, serbest piyasa düzeninin sonuna kadar yerleştiği, hukuku esas alan bireysel öncelik girişimciliğin hâkim kılındığı, ahbap-çavuş kapitalizmi diyebileceğimiz bir düzen içerisinde iktidara yakınlık dolayısı ile insanların bu süreçten mesafe değil, emeği ile alın teri ile bu süreçlerin içerisinde bulunabileceği bir yapının Türkiye’de daha fazla derinleşmesi hedefimiz. Bu açıdan bakınca bugün üretmeden tüketen, kazanmadan harcayan bir Türkiye portresi var karşımızda. Bunu düzeltmek mecburiyetindeyiz. Türkiye’de bugün istihdama katılım oranları erkekler de yüzde 50 civarında, kadınlarda yüzde 30’lar civarında. Türkiye kendi insanını çalışmamaya teşvik ederek bu sürecin içerisinde çıkabilmek gibi bir imkânı yoktur” diye konuştu.

“ÖZELLEŞTİRMELERE ONLARIN DA VİCDANI EL VERMEZ”

İktidar partisine de değinen Demokrat Parti Genel Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Gültekin Uysal: “Bugün AK Parti içerisinde her şeyden bağımsız tüm Milletvekillerine sorsak, bu özelleştirmelere onların vicdanlarının da akıllarının da kabul etmediğini biliyoruz fakat Türkiye’de eğer siz tek seçici Genel Başkanları yaparsanız, Milletvekillerinin seçim bölgeleri vatandaş değil de Genel Başkanların odaları olursa maalesef iradesi sıfırlanmış atama demokrasisi dediğimiz bu sistem içerisinde Milletvekilliğinin bir manası olmaz” dedi.>>>Fatma YILDIZ  SİYASET    08.06.2018 09:41:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.01.2019
16.01.2019
16.01.2019
OZEL HABERLER