Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Askerlerimiz teröristlerin inlerine girdi’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da Mazlum Et Entegre Tesisi’nin açılışına katılarak, açılışı yaptı. Eroğlu, burada y..

2

Image

‘Batı Türkiye’yi Suriye’ye çevirmek istiyor’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Türkiye üzerinde büyük oyun var. Batı Türkiye'yi Suriye’ye çevirmek istiyor. PKK'yı kuran kim? Bat..

3

Image

‘Yeni bir Türkiye için hazırız’
ESOB Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret eden AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Akdeniz Bölgesi Sorumlusu Ahmet Koca istikrar ve geleceğimiz için ..

4

Image

‘AK Parti’nin istikrar söylemi inandırıcılığını yitirdi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, AKP’nin tek adam rejiminin, sahte bir istikrar söylemiyle şekillendirmeye ..

5

Image

‘Kalkınıyoruz diye kandırılıyoruz’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, AK Parti hükümetinin vatandaşları kalkınma yalanlarıyla kandırdığını iddia etti..

6

Image

‘Şahsiyetli bir dış politika oluşturacağız’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Halit Kuş, Saadet Partisi iktidarında şahsiyetli dış politika ilişkileri kuracaklarını söyledi.
..

7

Image

Özkaya, Kanal 3’te açıkladı: ‘Uyan, AK Parti’den belediye başkan adayı olmak istemişti’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programında İsmail Sagun, İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in sorularını yanıtlayan ..

8

Image

BAKANIMIZ, ZAFER’E EL ATIYOR
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin ardından Zafer Bölgesel Havalimanı’na yapılacak olan seferlerin artırılması..

9

Image

‘Ortak kaygımız vatan ve millet’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Sezen, or..

10

Image

MÜTEVAZI BAKAN
Tempo Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar'ın işsizliğin ..

11

Image

‘AK Parti ne varsa mirasyedi evlat gibi sattı’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hasan Basri Kantar, AK Parti’nin 16 yıllık iktidarlık sürecinde ülkemizin önemli fabrikalarını mirasy..

12

Image

Dinar TSO’dan İYİ Parti’ye ziyaret
Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri İYİ Parti seçim bürosuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Dinar TSO Başkanı A..

13

Image

“CHP iktidarında yandaş değil, üretici kazanacak”
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP iktidarında zengini daha zengin etmeye dayalı mevcut büyüme anlayışı yerine,..

14

Image

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘Belediye Başkanı adayı olma gibi bir talebim olmadı’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk olan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, Mil..

15

Image

‘Türkiye muhteşem süper güç olacak’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Türkiye'nin bahtı açık ve Allah'ın izniyle onlar inişte, biz yükselişteyiz. Bakın o büyük görünen ..

16

Image

‘CHP ile HDP ikiz gibi’
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "CHP ile HDP şu anda ikizler gibi. CHP artık Atatürk'ün partisi olmaktan tamamen çıktı. CHP'li kard..

17

Image

‘İşsizliği 5 yılda yüzde 5’in altına indireceğiz’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'le birlikte gerçekleştirdiği seçim çal..

‘Türkiye’nin iktisadi alt yapısı değişmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye’nin iktisadi alt yapısı değişmeli’


Demokrat Parti Genel Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Gültekin Uysal, Türk-İş Afyonkarahisar İl Temsilciliğini ziyaret etti. Uysal, Türkiye’nin 16 yılda değişen iktisadi yapısının yeniden ele alınarak kökten değişerek, halkın çıkarlarına uygun hale getirilmesi gerektiğini belirtti.
  SİYASET    08.06.2018 09:41:45


Demokrat Parti ve İYİ Parti heyetleri ile beraber Türk-İş binasına gelerek 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde ki görüşlerini belirten Uysal, Türkiye’nin refah seviyesine ulaşacağını ifade etti. Türkiye’nin durumu hakkında açıklamalarda bulunan Gültekin Uysal şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle bir mübarek Ramazan ayı içerisindeyiz. Hem memleketimiz hem milletimize hayır dualarımızın da kabul olmasını temenni ediyoruz. Tabii ki sıcak seçim atmosferi içerisindeyiz. Gönül arzu ederdi ki Türkiye’nin çok can alıcı çok can yakıcı meselelerinin olduğu bir dönemde daha fazlası ile demokratik ortamda tüm bunları tartışması gerekir. Vatandaşlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın tüm meselelerini kamuoyuna yansıtabileceği bir platform olsun” dedi.

“DEVLETİ TAM OLARAK YERİNE KOYACAK BİR SİYASİ AKLA İHTİYACIMIZ VAR”

Açıklamalarına devam eden Gültekin Uysal: “Bizler zihniyet ve anlayış itibarı ile her daim “yaptık oldu” mantığından ziyade karşılıklı bir anlayış içerisinde politika oluştururken, süreçleri yürütürken her daim rıza gözeterek çünkü demokrasinin bir rıza rejimi olduğunu biliyoruz o açıdan da Türkiye’nin rahat bir nefes almasının gerektiği bu durumda sadece var olan sistemi ıslah etmek değil, kurucu bir ruh ile Türkiye’de top yekûn devlet sivil toplum ve devlet birey ilişkilerini top yekun devlet mekanizmasını yerli yerine koyacak bir siyasi akla, bir siyasi idareye ihtiyacımız olduğu kanaatindeyim” ifadelerine yer verdi.

“KARŞIMIZDA KAZANMADAN HARCAYAN BİR TÜRKİYE VAR”

“Türkiye’nin 15-16 yıllık süreç içerisinde top yekûn değişen bir iktisadi alt yapı var” diyen Uysal: “ Bu altyapı gönlümüz isterdi ki, serbest piyasa düzeninin sonuna kadar yerleştiği, hukuku esas alan bireysel öncelik girişimciliğin hâkim kılındığı, ahbap-çavuş kapitalizmi diyebileceğimiz bir düzen içerisinde iktidara yakınlık dolayısı ile insanların bu süreçten mesafe değil, emeği ile alın teri ile bu süreçlerin içerisinde bulunabileceği bir yapının Türkiye’de daha fazla derinleşmesi hedefimiz. Bu açıdan bakınca bugün üretmeden tüketen, kazanmadan harcayan bir Türkiye portresi var karşımızda. Bunu düzeltmek mecburiyetindeyiz. Türkiye’de bugün istihdama katılım oranları erkekler de yüzde 50 civarında, kadınlarda yüzde 30’lar civarında. Türkiye kendi insanını çalışmamaya teşvik ederek bu sürecin içerisinde çıkabilmek gibi bir imkânı yoktur” diye konuştu.

“ÖZELLEŞTİRMELERE ONLARIN DA VİCDANI EL VERMEZ”

İktidar partisine de değinen Demokrat Parti Genel Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Gültekin Uysal: “Bugün AK Parti içerisinde her şeyden bağımsız tüm Milletvekillerine sorsak, bu özelleştirmelere onların vicdanlarının da akıllarının da kabul etmediğini biliyoruz fakat Türkiye’de eğer siz tek seçici Genel Başkanları yaparsanız, Milletvekillerinin seçim bölgeleri vatandaş değil de Genel Başkanların odaları olursa maalesef iradesi sıfırlanmış atama demokrasisi dediğimiz bu sistem içerisinde Milletvekilliğinin bir manası olmaz” dedi.>>>Fatma YILDIZ  SİYASET    08.06.2018 09:41:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.06.2018
21.06.2018
21.06.2018
OZEL HABERLER