Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

7

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

‘Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var’


Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği ile Sandıklılılar Vakfı'nın ortaklaşa düzenlediği iftar programında konuşan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Ülkemizin birlik, beraberlik ve dayanışmaya ihtiyacı var. İnşallah bu mukaddes günler gelecek olan güzelliklerin, refahın, kalkınmanın habercisi olur. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum” dedi
  SİYASET    14.04.2022 17:47:45

Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği ile Sandıklılılar Vakfı'nın birlikte düzenledikleri geleneksel iftar programına Ankara'da yaşayan 1000'in üzerinde Afyonkarahisarlı katıldı.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın ev sahipliğini yaptığı ve pandemi sebebiyle verilen 2 yıllık aranın ardından Yenimahalle Belediyesi İlkadım Salonları'nda gerçekleştirildi. Programa Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, emekli Anayasa Mahkemesi Üyesi Celal Mümtaz Akıncı, emekli Yargıtay Üyesi Hakkı Manav, 21. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Müjdat Kayayerli, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı ile Emekli Albay Ahmet Bilginsoy katıldı.

AYDOĞDU BAŞKAN YAŞAR’A TEŞEKKÜR ETTİ
Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği Genel Sekreteri İbrahim Aydoğdu yaptığı açılış konuşmasında; "Sayın Genel Başkanım, değerli Belediye Başkanım, Milletvekilim, değerli misafirlerimiz, çok kıymetli hemşehrilerimiz. Sandıklılılar Vakfımızla birlikte düzenlediğimiz iftar programına hoş geldiniz şeref verdiniz. Pandemi nedeniyle iki yıl aradan sonra bu gün bu sofralarda bizleri biraraya getiren çok değerli hemşehrimiz Sayın Fethi Yaşar'a huzurlarınızda teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerimiz adına şükranlarımı sunuyor, Ramazan'da tutulan oruçların, kılınan namazların Cenab-ı Hakk'ın yüce katında kabul ve makbul olmasını diliyorum” diye konuştu.

“RAMAZANLAR PAYLAŞIM AYIDIR”
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar konuşmasında; “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz ve iki yıl aradan sonra tekrar hemşehrilerimle bu iftar sofralarında biraraya geldiğim için çok mutluyum. Ben her zaman Afyonkarahisarlı olmaktan gurur duydum. Ramazan ayı boyunca iftar sofralarımız tüm hemşehrilerimize açık olacak. Ramazan ayı paylaşım ayıdır. Ramazan ayı birlik beraberlik ve dayanışma ayıdır. Bu duygularla tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını bu günden tebrik ediyorum” diyerek katılanlara teşekkür etti.

“BU MUKADDES GÜNLER, GELECEK
GÜZELLİKLERİN HABERCİSİ OLSUN”
Daha sonra kürsüye gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da konuşmasında; "Değerli büyüklerim, kardeşlerim, hemşehrilerim; Bugün bu iftar sofralarında sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Ülkemizin birlik, beraberlik ve dayanışmaya ihtiyacı var. İnşallah bu mukaddes günler gelecek olan güzelliklerin, refahın, kalkınmanın habercisi olur. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, saygılar sunuyorum" dedi. Pandemi nedeniyle uzun zamandır birbirini görmeyen hemşehrilerin sohbetleriyle iftar programı sona erdi.>>>Gazete3

  SİYASET    14.04.2022 17:47:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER