Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

“Ülkeyi seçilenler değil, borç verenler yönetiyordu” | Gazete3.com.tr
Image

“Ülkeyi seçilenler değil, borç verenler yönetiyordu”


AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ve milletvekili İbrahim Yurdunuseven Sandıklı ve Hocalar ilçelerinde teşkilatlarla esnafları ziyaret ettiler. Sezen programda yaptığı konuşmada “Ülkeyi seçilenler değil, ülkeye borç verenler yönetiyordu” dedi. Yurdunuseven ise “Dün ‘Abdulhamit gitsin’ diyenler bugün ‘Erdoğan gitsin’ diyor” diyerek Osmanlı’nın çöküşünü hatırlattı.

  SİYASET    12.08.2020 11:33:17
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ve milletvekili İbrahim Yurdunuseven Sandıklı ve Hocalar ilçelerinde teşkilatlarla esnafları ziyaret ettiler. İlk olarak Sandıklı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Sezen ve Yurdunuseven burada İlçe Başkanı Osman Işık, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Parti yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette Teşkilat Başkanı Yakup Yılmaz, İlçe koordinatörleri Kadir Tarkan, Ahmet Kışpınar ve İl Genel Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

HALK BİZİ İKTİDAR YAPIYOR
Burada bir konuşma yapan Sezen, teşkilatçılığın önemine dikkat çekti. Sezen, “2002 yılında iktidara geldiğinde ülkenin durumu belliydi. GSMH 3 kat büyüdü. Türkiye 18 seneye birçok şeyi sığdırdı. 2023 hedeflerimize doğru gönül almaya, gönül seferberliğimiz ile devam edeceğiz. 2001 yılından bu günlere kadar teşkilatlarımızın her kademelerinde görev yapan dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ahirete irtihal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. İnşallah önümüzdeki hafta partimizin 19. kuruluş yıl dönümünü kutlayacağız. 18 yıldır da Allah’a şükürler olsun ki halk bizi iktidar yapıyor. Biz bu anlamda birçok şeyi 18 yıllık iktidarımıza sığdırmaya gayret sarf ettik. Çünkü bizden önce maalesef bu ülkeyi seçilenler değil, ülkeye borç verenler yönetiyordu. Vatandaşlarımızın görmezden gelindiği her konuyu tek tek ele alıp hizmet olarak sunduk” dedi.

DAHA GÜÇLÜYÜZ
Sezen'in ardından söz alan Yurdunuseven de konuşmasında, “Türkiye bugün büyük bir operasyona maruz kalmıştır. Bunun nedeni de tıpkı ‘Abdulhamit gitsin de ne olursa olsun’ diyenlerle aynı düşünceye sahip olanlar ‘Erdoğan gitsin de ne olursa olsun’ diyenlerdir. Abdulhamit gittiğinde Osmanlı'dan geriye bir avuç toprak kalmıştı. Bugün yaşadığımız operasyonların tek nedeni budur. Allah kimseyi ülkesine düzenlenen ekonomik operasyonları alkışlayacak kadar gafil etmesin. Ancak maalesef bunları fırsat bilen zihniyet siyasi pay koparma derdi ile yanıp tutuşmaktadır. Bugüne kadar birçok operasyonun üstesinden geldik, bu operasyonun da üstesinden geleceğiz. Bugün karşılarında 2001 yılında 1 milyar dolarla ekonomisini alt üst ettikleri Türkiye yok. Elhamdülillah daha güçlüyüz.

ESNAFI ZİYARET ETTİLER
Programda İlçe Başkanı Osman Işık ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl de birer konuşma yaptı. Teşkilat ziyaretinin ardından Sandıklı esnafını ziyaret eden heyet, vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinlediler.

HOCALAR İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİLER

Heyet Sandıklı ziyaretinin ardından Hocalar ilçesini ziyaret etti. Heyetin ilk ziyaret durağı AK Parti İlçe Başkanlığı oldu. Sezen, Yurdunuseven, İlçe Başkanı Salih Sarı ve Belediye Başkanı Ali Arslan da birer konuşma yaptı.

TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİLER

İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Hocalar esnafını ziyaret eden heyet kahvehanelerde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Her bir vatandaşla tek tek ilgilenen Sezen ve Yurdunuseven talep ve önerilerini de takip edeceklerini kaydettiler. Ziyarette Teşkilat Başkanı Yakup Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri ve partililer de hazır bulundu. >>Gül Seçkin

  SİYASET    12.08.2020 11:33:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER