Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yolları nakış nakış işliyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin belediye konutlarında devam ettirdiği parke taşı çalışmalarını..

2

Image

Roma döneminden eserler taşınmayı bekliyor
Şuhut ilçesinde Roma döneminden kalma tarihi sütun parçaları ve taşlar sergilenmeyi bekliyor. Koruma Kurulu tarafından bulundukları yerlerde kalmasına..

3

Image

‘Afyon kültür ve sanatla iç içe’
Afyonkarahisar Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kent Sanat Buluşması Karma Sergisi’nin açılışında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyon’un kültür ve..

4

Image

‘Şehrimizin değerini bilelim’
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Afyonkarahisar’ın saklı bir hazine olduğunu belirterek, “Şehrimizin kıymetini bile..

5

Image

‘Belediye işi ekip işidir’
Çobanlar ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Belediye işi ekip işidir, gönül işidir” dedi ..

6

Image

Basketbolda 10.hafta heyecanı
ING Basketbol Süper Ligi’nin 10.haftasında bugün ve yarın toplam 8 karşılaşma oynanırken, HDI Sigorta Afyon Belediyespor, kendi evinde Frutti Extra Bu..

7

Image

Oto hırsızı güvenlik görevlisinden kaçamadı
Afyonkarahisar'da galeri önündeki otomobili düz kontak yaparak çalmaya çalışan hırsız, güvenlik görevlisiyle yaşadığı kovalamaca sonucu düşerek yarala..

8

Image

Sokağa çıkma yasağını çiğnediler cezayı yediler
Afyonkarahisar'da polisin "dur" ihtarına uymayarak kaçan minibüsteki 4 kişiye, sokağa çıkma yasağını ihlalden para cezası uygulandı...

9

Image

Sahte parayla yakalandılar
Hocalar ilçesinde, kullandıkları otomobilde sahte 12 bin 650 lira çıkan iki şüpheli gözaltına alındı..

10

Image

Eber’de sular çekildi
Türkiye’nin en büyük 12. gölü olarak kabul edilen Eber Gölü’nde kuraklığa bağlı su çekilmesi ürkütücü boyutlara ulaştı. Geçmiş yıllarda balıkçı ve kam..

11

Image

‘Sürekli işin başında olacağız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki doğal gaz hatlarının yapımının devam ettiğini, yapılan çalışmalar esnasında alt yapıya zarar verilme..

12

Image

Sağlık hizmetlerine destek
Nuribey Belediyesi açtığı tekstil atölyesi ile hem istihdama katkı sağladı hem de sağlık sektörüne yönelik yardım gerçekleştirdi. Bu kapsamda Nuribey ..

13

Image

Müzik dinletisi ve arşiv çalışmaları
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen sanatsal, bilimsel ve kültürel etkinlikler kapsamında müzik dinletisi ve ..

14

Image

“EMRİNİZDEYİM”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, “..

15

Image

550 fidan toprakla buluştu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Olimpik Yüzme Havuzu bölgesinde 550 adet dişbudak ağacı toprakla buluştu...

16

Image

“Bireysel hatalar sonucu gol yedik”
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Özgür Zengin, Amed Sportif Faaliyetler maçına iyi hazırlandıklarını ancak yapmak istediklerini sahaya yansıtamadıklar..

17

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Taksi ve servis taşımacılığı yapan esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafların her zaman yanlarında olduklarını söyl..

‘Üretim yatırımları yapılmalı’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Üretim yatırımları yapılmalı’Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Türkiye’nin bir numaralı gündem maddesinin ekonomi olduğunu belirterek, “Şu anda yapılması gereken sosyal hizmet yapıları değil, üretim yatırımlarıdır” dedi
  SİYASET    20.10.2020 10:23:19


Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, gündemdeki gelişmeler üzerine açıklamalarda bulundu. Arslan, “Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki çatışmaları hep birlikte takip ediyoruz. Türkiye iktidarıyla, muhalefetiyle Kardeş Azerbaycan’ın yanında olduğunu bildirmektedir. Bölgede kalıcı bir ateşkesin bir numaralı şartı Dağlık Karabağ’daki Ermeni işgalinin son bulmasıdır. Karabağ’ın Azerbaycan’ın toprağı olduğu ve Ermenistan’ın işgal ettiği bu topraklardan kayıtsız şartsız çekilmesi gerektiği BM kararlarıyla da belirtilmiştir. Bu kararın uygulanmasını sağlamalıyız” dedi.

“ÜLKENİN BİR NUMARALI GÜNDEMİ EKONOMİ”

Türkiye’nin bir numaralı gündemin ekonomi olduğunu kaydeden Arslan, “İnsanımızın birinci gündemi ekonomidir. İktidar ekonomiyi düzeltemediği için konuşulmasını istemiyor. Bunun için bir yandan suni gündemler oluşturuyor. Bir yandan ekonomi iyi algısı oluşturuyor. Diğer bir yandan çeşitli maden-gaz rezervleri bularak ümit pompalıyor. İşsizlik rakamlarını düşürüyor. Enflasyon rakamlarına müdahale ediyor. Bunların yetmediği yerde ‘sabır’ tavsiye ediyor. Sayın Cumhurbaşkanı millete fakirliğe sabretmelerini söylüyor. Ekonomi bakanı dolara bakmıyor, Çalışma Bakanı emeklilerimizin maaşlarını ödemekle övünüyor. Bütün bu açıklamalar gösteriyor ki; iktidar ekonomiyi bu politikalarla düzeltemeyeceğini anlamıştır. Buna karşılık politikalarını değiştirmek gibi bir niyetinin olmayışı, anlaşılabilir bir durum değildir. Betona ve asfalta yatırım yapmaya devam etmektedir. Şu anda yapılması gereken sosyal hizmet yapıları değil, üretim yatırımlarıdır” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    20.10.2020 10:23:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.12.2020
01.12.2020
01.12.2020
OZEL HABERLER