Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

3

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkumdur’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkumdur’


Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, gündemdeki konular üzerine değerlendirmelerde bulundu. Şenel, Türkiye ekonomisinin büyük sorunlarla boğuştuğunu öne sürerek, “Her zaman dedik, demeye devam edeceğiz, Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkûmdur” dedi.
  SİYASET    31.08.2018 10:57:08

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, gündemdeki konular üzerine açıklamalarda bulundu Şenel, 26 Ağustos’ta Malazgirt Meydan Muhaberesi Zaferi kutlamalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı bazı açıklamaları eleştirdi. Şenel, “Çadırlarda kurulan devletler saraylarla idare ettirilememiştir. Ahlat’a Köşk Değil, Fabrika Lazım. Malumunuz olduğu üzere Malazgirt Zaferi’nin yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan bir müjde verdi. Ahlat’a 10 dönüm içerisinde 1071 metrekare büyüklüğünde bir cumhurbaşkanlığı köşkü yapılacak. Malazgirt Zaferini kazanmış olan Sultan Alparslan dahi buraya bir köşk yapalım dememişken, ülke ekonomisinin içinde bulunduğu şu zor günlerde bu köşkün inşası ne ile izah edilebilir” ifadelerini kullandı.

“İSRAF İFLASI GETİRİR”

Türkiye’nin köşkler, saraylar yerine fabrikalara ihtiyacı olduğunu dile getiren Şenel, “Her zaman dedik, demeye devam edeceğiz, “Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkûmdur.” Bugün Ahlat’ın, Malazgirt’in, 1071 metrekarelik köşke değil, 1071 kişinin çalışacağı fabrikaya ihtiyacı var. Muş Şeker Fabrikası daha üç ay önce satıldı. Afyon Şeker Fabrikası dört ay önce satıldı. Fabrikayı satacaksın yerine köşk yapacaksın. Sonra da çıkıp ekonomik kriz yok Amerika’nın oyunu var diyeceksin. Bu oyunu gerçekten bozmak istiyorsak köşk yapmak yerine şeker fabrikalarını güçlendirmeliyiz. Et balık kombinalarını güçlendirmeliyiz. Tarım ve hayvancılığı desteklemeliyiz. Daha da önemlisi, köşke, saraya, betona değil üretime, sanayi ve teknolojiye yatırım yapmalıyız” diye konuştu.

“EKONOMİ ARTIK ALARM VERMİYOR RESMEN YANIYOR”

Son dönemlerde bazı fabrikalarda çıkan yangınların endişe edici boyutlara ulaştığını kaydeden Şenel, “Bu arada son dönemde birbiri ardına yanan fabrikalar dikkat çekiyor. Rakamlar hakikaten endişe verici; Son 6 ayda sadece İstanbul’da 80’in üzerinde fabrika fiilen yanmış. Bir yılda Türkiye genelinde yanan fabrika sayısı ise 200’e yakın. Görülmemiş bir şey. Bu konudaki iddialar vahim. Deniyor ki; işadamları, sanayiciler o kadar zor durumdaki, çaresizlikten fabrikasını yakmak zorunda kalıyor. Çünkü üretemiyor, ürettiğini satamıyor, sattığının yerini doldurulamıyor. Tam bir darboğazın içinde. Tek umudu sigortadan alacağı para. Türkiye bugün ekonomik bir afetle karşı karşıyadır. Acilen esnafa, sanayiciye, işadamına yeni teşvik ve destek paketleri açıklanmalıdır. Bugün fertler, esnaf, çiftçi ve sanayici borç yükü altında eziliyor. Devlet ise tam bir açmazda. Çünkü yanan sadece fabrikalar değil yanan Türkiye ekonomisidir. Bu ateş bir an evvel söndürülmelidir” dedi.  SİYASET    31.08.2018 10:57:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER