Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Fırsatçılık yapanlar vatan hainidir’
ESOB ziyaretinde Türkiye’ye karşı yapılan ekonomik saldırıları fırsatçılığa dönüştürenlere bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali..

2

Image

‘Şehrimiz dünyaya şifa dağıtıyor’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Afyonkarahisar Barosu, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı Adalet..

3

Image

‘Kıbrıs’ta Türkiye yok sayılmak isteniyor’
Saadet Partisi İl başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan toplantıda konuşan Saadet Partisi İl Başkan Adnan Şenel, Kıbrıs’ta tehlikeli adımla..

4

Image

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR
Orman ve Su İşleri eski Bakanımız, Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu İlimizdeki Üniversitelerin A Takımı ile biraraya gelerek, Afyonkarahisar iç..

5

Image

‘YHT Afyon için büyük önem taşıyor’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programına konuk olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuse..

6

Image

‘AFSÜ Afyon için bir şanstır’
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Ero..

7

Image

Yılmaz aday adayı
Geçtiğimiz hafta yayınlanan Mega Siyaset programında Gazeteciler Mehmet Emin Güzbey, İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim, MHP Genel Merkezi’ni ziyaret eden ..

8

Image

‘Astsubay kursiyerler ne olacak?’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Savunma Bakan..

9

Image

‘Tuvaletler başka bir yere yapılmalı’
MHP İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Haydar Serdaroğlu, İmaret Camii’de yapılacak olan restorasyon çalışmaları kapsamında yapılması planlanan tuval..

10

Image

‘Acilen önlem alınmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkan Yardımcısı Bekir Özerdem, Gaz..

11

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programlarda şehitlere ve gazilere minnetlerini dile getiren Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğl..

12

Image

‘AK Parti vizyonunu ortaya koyacağız’
Yerel seçimler öncesi belde ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “Merkez dahil olmak üzere 14 belde..

13

Image

AK Partililer yaralıları ziyaret etti
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Antalya yolunda devrilen ve 7 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan v..

14

Image

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’
Gazetemizin dile getirdiği CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in Afyonkarahisar’da STK’ları ziyaretinde aldığı notları masada bırakmasına AK Parti İl..

15

Image

‘Seçimi kazanacak olan teşkilattır’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Av. İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Kadın Kolları yönetim kurulu topla..

16

Image

İlk maçımız 5 Ekim’de
Temsilcimiz Afyon Belediyespor’un da mücadele edeceği Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde ilk 4 haftalık programın müsabaka saatleri belli oldu.
..

17

Image

‘CHP’liler önce aldıkları notları unutmasın’
AK Parti haftalık değerlendirme toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, CHP milletvekili Burcu Köksal’ın Milli Eğitim Bakanlı..

‘Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkumdur’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkumdur’


Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, gündemdeki konular üzerine değerlendirmelerde bulundu. Şenel, Türkiye ekonomisinin büyük sorunlarla boğuştuğunu öne sürerek, “Her zaman dedik, demeye devam edeceğiz, Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkûmdur” dedi.
  SİYASET    31.08.2018 10:57:08

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, gündemdeki konular üzerine açıklamalarda bulundu Şenel, 26 Ağustos’ta Malazgirt Meydan Muhaberesi Zaferi kutlamalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı bazı açıklamaları eleştirdi. Şenel, “Çadırlarda kurulan devletler saraylarla idare ettirilememiştir. Ahlat’a Köşk Değil, Fabrika Lazım. Malumunuz olduğu üzere Malazgirt Zaferi’nin yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan bir müjde verdi. Ahlat’a 10 dönüm içerisinde 1071 metrekare büyüklüğünde bir cumhurbaşkanlığı köşkü yapılacak. Malazgirt Zaferini kazanmış olan Sultan Alparslan dahi buraya bir köşk yapalım dememişken, ülke ekonomisinin içinde bulunduğu şu zor günlerde bu köşkün inşası ne ile izah edilebilir” ifadelerini kullandı.

“İSRAF İFLASI GETİRİR”

Türkiye’nin köşkler, saraylar yerine fabrikalara ihtiyacı olduğunu dile getiren Şenel, “Her zaman dedik, demeye devam edeceğiz, “Üretmeyen ekonomi iflas etmeye mahkûmdur.” Bugün Ahlat’ın, Malazgirt’in, 1071 metrekarelik köşke değil, 1071 kişinin çalışacağı fabrikaya ihtiyacı var. Muş Şeker Fabrikası daha üç ay önce satıldı. Afyon Şeker Fabrikası dört ay önce satıldı. Fabrikayı satacaksın yerine köşk yapacaksın. Sonra da çıkıp ekonomik kriz yok Amerika’nın oyunu var diyeceksin. Bu oyunu gerçekten bozmak istiyorsak köşk yapmak yerine şeker fabrikalarını güçlendirmeliyiz. Et balık kombinalarını güçlendirmeliyiz. Tarım ve hayvancılığı desteklemeliyiz. Daha da önemlisi, köşke, saraya, betona değil üretime, sanayi ve teknolojiye yatırım yapmalıyız” diye konuştu.

“EKONOMİ ARTIK ALARM VERMİYOR RESMEN YANIYOR”

Son dönemlerde bazı fabrikalarda çıkan yangınların endişe edici boyutlara ulaştığını kaydeden Şenel, “Bu arada son dönemde birbiri ardına yanan fabrikalar dikkat çekiyor. Rakamlar hakikaten endişe verici; Son 6 ayda sadece İstanbul’da 80’in üzerinde fabrika fiilen yanmış. Bir yılda Türkiye genelinde yanan fabrika sayısı ise 200’e yakın. Görülmemiş bir şey. Bu konudaki iddialar vahim. Deniyor ki; işadamları, sanayiciler o kadar zor durumdaki, çaresizlikten fabrikasını yakmak zorunda kalıyor. Çünkü üretemiyor, ürettiğini satamıyor, sattığının yerini doldurulamıyor. Tam bir darboğazın içinde. Tek umudu sigortadan alacağı para. Türkiye bugün ekonomik bir afetle karşı karşıyadır. Acilen esnafa, sanayiciye, işadamına yeni teşvik ve destek paketleri açıklanmalıdır. Bugün fertler, esnaf, çiftçi ve sanayici borç yükü altında eziliyor. Devlet ise tam bir açmazda. Çünkü yanan sadece fabrikalar değil yanan Türkiye ekonomisidir. Bu ateş bir an evvel söndürülmelidir” dedi.  SİYASET    31.08.2018 10:57:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.09.2018
22.09.2018
22.09.2018
OZEL HABERLER