Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KOSGEB’ten üst düzey ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Binali Aydın, KOSGEB İl Müd..

2

Image

‘Terör seviciliğine müsaade etmeyeceğiz’
TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyonda HDP’li Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Dokunulmazlığının kaldırıl..

3

Image

Çocukların kışlık kıyafetleri belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin 500 çocuğun mont ve bot ihtiy..

4

Image

Albikere.com farkındalık oluşturuyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ti..

5

Image

‘Çocuklarımızın her zaman arkasındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferbe..

6

Image

Ayazini’de kış manzaraları
Afyonkarahisar'daki tarihi Frig Vadisi'nde bulunan Ayazini köyünde etkili olan kar yağışının ardından usta bir fotoğrafçı tarafından çekilen kar altın..

7

Image

Başkan Şahin Özhaseki ile görüştü
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yle görüştü..

8

Image

Özer Merdivenci ve Serteser’i ziyaret etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanay..

9

Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberl..

10

Image

Başkan Çöl müjdeleri açıkladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ankara’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Çöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılaca..

11

Image

‘Afyon Eğitim Vakfı 652 öğrenciye burs veriyor’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını yanıtlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı’nın çalışmalarının sürdüğünü sö..

12

Image

Dükkan sahiplerine anahtarlar teslim edildi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kapalı Pazar Yeri ve Yöresel Ürünler Pazarı'nda yer alan dükkanların..

13

Image

Sportif yetenek taramaları başladı
Afyonkarahisar’da Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme" programı için çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında yetenekli öğrenciler ..

14

Image

Soğuk havada termal havuz keyfi
Sandıklı ilçesinde yoğun kar yağışı ve sıfırın altında 2 dereceyi bulan soğuk havaya aldırmayan tatilciler, açık havadaki termal havuzda vakit geçirdi..

15

Image

Afyonkarahisar’a yatırım yağmuru
AK Parti Afyonkarahisar heyeti, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Ankara’da Afyonkarahisar ve ilçelerinin sorunla..

16

Image

Afyon’da Covid-19 vaka sayıları yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık koronavirüs (Covid-19) vaka haritasını açıkladı. Açıklamaya göre, 1-7 Ocak tarihl..

17

Image

‘Sorunlara kalıcı çözüm bulacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, mobilya sektörünün sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını ifade etti ..

“Vatandaşın defterini dürüyorlar” | Gazete3.com.tr
Image

“Vatandaşın defterini dürüyorlar”  SİYASET    26.11.2021 12:35:05

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti’nin şekerden una, kömürden yağa, her şeye neredeyse saatlik zam yaparak vatandaşı açlık ve yoksulluk sınırı altında yaşamaya mahkûm ettiğini söyledi. Köksal, “AKP ekonominin kitabını mı yazıyor, vatandaşın defterini mi dürüyor?” dedi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Avukat Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu’nda CHP Grubu adına konuştu. Milletvekili Köksal, konuşmasına önceki bakanlardan Hasan Fehmi Güneş’e ve AKP Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’a Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine sabırlar dileyerek başladı. Türkiye’de iğneden ipliğe kadar her şeye zam geldiğini dile getiren Köksal, “Gün geçtikçe dibe çöken ekonomide İcra ve İflas Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’ni konuşuyoruz çünkü millet ya iflas ediyor ya icralık oluyor. İcra dosyalarının sayısı 23 milyonu geçti, dolar 13 liraya doğru koşuyor, Türk liramız hızla değer kaybediyor ve Türk lirası değer kaybettikçe de yoksullaşıyoruz” şeklinde konuştu.
“MİLLET AÇLIK SINIRININ ALTINDA YAŞAMAYA MAHKÛM OLDU”
Türkiye’de milyonlarca emekli ve asgari ücretlinin açlık sınırının altında yaşamaya mahkûm olduğunun önemle altını çizen Köksal, “Zamlarla güzel ülkemizi ne hâle getirdiniz? 95 liradan aşağı 5 kiloluk ayçiçeği yağı yok. Vatandaş eskiden 18 kiloluk büyük tenekelerle aldığı ayçiçeği yağını neredeyse gramla alacak hâle geldi. Eskiden 5 kiloluk tenekelerle alınan peynirin şimdi 1 kilosunu bile alamıyor. Eskiden kömürü tonla alırdı, şimdi tek torbasını zor alıyor. Sizin yüzünüzden milyonlarca emekli ve asgari ücretli açlık sınırının altında yaşamaya mahkûm oldu, insan bir hicap duyar. Kara kış çetin geçecek, millet geçinemiyor, doğal gaz faturalarını ödeyemiyor. ‘Fon oluşturun, yardım edin’ diyoruz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı çıkıyor ‘Kombiyi kısın’ diyor. Ya, ne kısması, milleti kombiyi kapatacak hâle getirdiniz, doğal gaz faturaları o kadar yüksek ki…” ifadelerini kullandı. >>>Gazete3

  SİYASET    26.11.2021 12:35:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER