Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KOSGEB’ten üst düzey ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Binali Aydın, KOSGEB İl Müd..

2

Image

‘Terör seviciliğine müsaade etmeyeceğiz’
TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyonda HDP’li Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Dokunulmazlığının kaldırıl..

3

Image

Çocukların kışlık kıyafetleri belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin 500 çocuğun mont ve bot ihtiy..

4

Image

Albikere.com farkındalık oluşturuyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ti..

5

Image

‘Çocuklarımızın her zaman arkasındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferbe..

6

Image

Ayazini’de kış manzaraları
Afyonkarahisar'daki tarihi Frig Vadisi'nde bulunan Ayazini köyünde etkili olan kar yağışının ardından usta bir fotoğrafçı tarafından çekilen kar altın..

7

Image

Başkan Şahin Özhaseki ile görüştü
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yle görüştü..

8

Image

Özer Merdivenci ve Serteser’i ziyaret etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanay..

9

Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberl..

10

Image

Başkan Çöl müjdeleri açıkladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ankara’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Çöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılaca..

11

Image

‘Afyon Eğitim Vakfı 652 öğrenciye burs veriyor’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını yanıtlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı’nın çalışmalarının sürdüğünü sö..

12

Image

Dükkan sahiplerine anahtarlar teslim edildi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kapalı Pazar Yeri ve Yöresel Ürünler Pazarı'nda yer alan dükkanların..

13

Image

Sportif yetenek taramaları başladı
Afyonkarahisar’da Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme" programı için çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında yetenekli öğrenciler ..

14

Image

Soğuk havada termal havuz keyfi
Sandıklı ilçesinde yoğun kar yağışı ve sıfırın altında 2 dereceyi bulan soğuk havaya aldırmayan tatilciler, açık havadaki termal havuzda vakit geçirdi..

15

Image

Afyonkarahisar’a yatırım yağmuru
AK Parti Afyonkarahisar heyeti, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Ankara’da Afyonkarahisar ve ilçelerinin sorunla..

16

Image

Afyon’da Covid-19 vaka sayıları yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık koronavirüs (Covid-19) vaka haritasını açıkladı. Açıklamaya göre, 1-7 Ocak tarihl..

17

Image

‘Sorunlara kalıcı çözüm bulacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, mobilya sektörünün sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını ifade etti ..

“Vatandaşla dalga geçiyorlar” | Gazete3.com.tr
Image

“Vatandaşla dalga geçiyorlar”  SİYASET    23.11.2021 12:44:05

Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül, “Çilelerin ve vatandaşla dalga geçmelerin bitmesi için sadece iktidar değişikliği değil, iklim değişikliğine ihtiyacımız elzem hale gelmiştir” dedi
Demokrat Parti (DP) Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül, yazılı bir açıklama yaparak ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. Enflasyonun arttığını belirten Başkan Bülbül, gelen zamları eleştirdi. Başkan Bülbül, “Temel tüketim maddelerinin kaç lira olacağını kimse bilememektedir. İktidar vatandaşı rahatlatacak bilgiler vermektense ben gidersem haaa diyerek vatandaşına aba altından sopa göstermektedir. İktidar vatandaşın yaşadığı her olumsuzluğu dış güçlere bağlamaktadır. Artık mızrak çuvala sığmamaktadır. Ülke bir kişinin iktidarda kalmasına kodlanmış gibi ekonomik felaketin eşiğine getirilmiştir. Vatandaşın geçim zorluklarına, ülkenin ekonomik çöküşüne çare olarak pazara akşama doğru gidin, porsiyonları küçültün az yiyin, az doğal gaz faturaları için kalorifer düğmelerini kısın gibi önerilerle çok yiyorsunuz az yiyin, çok ısınıyorsunuz hiç ısınmayın denilmektedir. Bu çilelerin ve vatandaşla dalga geçmelerin bitmesi için sadece iktidar değişikliği değil, iklim değişikliğine ihtiyacımız elzem hale gelmiştir” dedi.
“AYNI SAFTA OLMAYACAK, İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ”
İktidarı sert dille eleştiren Başkan Bülbül, “Mecliste milletin hassasiyetleri doğrultusunda açılması meclis araştırma komisyonlarının kurulması bizzat cumhur ittifakı partileri tarafından reddedilmektedir. Biz Demokrat Parti olarak ‘Memleketi soyanla, soyulmasına göz yumanla, kul hakkı yiyenle, pudra şekeri içenlerle ve onların hamileri ile, vatandaşımızın çektiği çileleri görmezden gelenlerle, ülkemizi uçurumun kenarına getirip beceriksizliği kendinde görmeyenlerle, memleketi ‘illet, zillet, PKK’lı, FET֒cü’ diye bölenle, Türkiye'yi yıllardır ‘sistematik çöküş’ programıyla karşı karşıya getirip, insanların yoksulluğuna, çaresizliğine duyarsız kalanlarla; karanlığı aydınlık, yokuşu düzlük, yoksulluğu pişkin şekilde varsıllık gösterenlerle, milli şirketlerimizi ve varlıkları batırarak ucuzlatan sonrasında da yabancılara satılarak ülkeye para girişini sağladığını iddia ederek vatandaşın aklıyla alay edenlerle asla aynı safta olmayacak, ittifak yapmayacağız” dedi.
“BUGÜN DE MİLLETİMİZİN ÖNÜNDEYİZ”
Hikmet Bülbül, açıklamasının devamında “Birtakım popstar figürlerin memlekette 20 yıldır olduğu gibi Türk demokrasisinin kurtarıcısı olarak ortaya sunulmasına geleneksiz, köksüz bir siyasetin karşılığında geçmişi de olan, geleceği de olan ortak değerlerini de özümsemiş bir hareket olarak kendimizi, fikir ve kadro derinliğimizi milletin önüne, milletin hizmetine sunmak mecburiyetinde olduğumuza inanıyoruz. İşte bu inançla çıktığımız bu yolda, doğru yolda olanların görünmez orduları vardır, diyerek yürüdüğümüz bu güzergahta bugün de milletimizin önündeyiz” ifadelerini kullandı. >>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    23.11.2021 12:44:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER