Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

6

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

7

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

8

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

9

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

10

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

11

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

12

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

13

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

14

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

‘Vatandaşlar icraatları bekliyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Vatandaşlar icraatları bekliyor’


İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, 31 Mart seçimlerinin geride kaldığını ve Afyonkarahisar halkının artık icraatlara geçilmesini beklediğini söyledi.
  SİYASET    15.05.2019 10:41:43İnkaya, yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar’da vatandaşın AKP den beklentileri var! Vatandaş seçimler öncesi verilen vaatlerin bir an önce gerçekleşmesini bekliyor. Havaalanının bir an önce açılmasını bekliyor. Şehrimizin sıkışan trafiğine bir an önce çözüm bekliyor. Raylı sistemin yapımına ne zaman geçileceğini merak ediyor. İYİ Parti’nin projeleri arasındaki, jeotermal enerjinin ısınmada ne zaman kullanılacağını bekliyor. Bu proje İyi Parti tarafından dillendirildiğinde ‘ayağı yere basmayan proje’ diyen AKP daha sonra, projeyi sahiplenmişti. Yani vatandaş icraatlara geçilmesini bekliyor” dedi.

“8 AYI SOĞUK OLAN KENTİMİZDE UCUZ ISINMAK İSTİYORUZ”

İnkaya, “Bu vatandaşın bir bölümü ‘iktidarda AKP var, oylarımızı ona verelim de şehrimize hizmet gelsin’ demişlerdi. Hizmetlerimizi hızlandırın. 8 ayı soğuk geçen, yaşadığımız bu şehirde temiz ve ucuz ısınmak istiyoruz. Kuralsız trafiğin kurala bağlanmasını istiyoruz. İnsanımızın hastanelerde saatlerce sıra beklemesini istemiyoruz. Başta domates, soğan, biber vb. meyve sebzeler olmak üzere ana tüketim maddelerinin halka ucuz fiyatlarla satılmasını istiyoruz. Elektriğe, suya, sigaraya, mazota yapılan zamların durdurulmasını istiyoruz. Unutulan köylünün tekrar hatırlanmasını istiyoruz. Maliyet yüksek ürünü elinden ucuza alınmakta. Dar gelirli vatandaşın tespit edilip faydalandığı elektrik, su, yakıt gibi ana hizmetlerin ucuzlatılmasını istiyoruz” ifadelerine yer verdi.>>>Gül Seçkin


  SİYASET    15.05.2019 10:41:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER