Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kaymakam Tortop, mutluluklarına ortak oldu

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop eşi Reyhan Tortop ile birlikte Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal’ın oğlu Ahmet Ünsal’ın nişan törenine k..

2

Image

Sandıklı ulusal ve yerel basında

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Ramazan ve Kurban Bayramlarında ilçeden geçen vatandaşlara değişik ikramlarda bulunarak bayramlarını kutlay..

3

Image

Dinar’da toplu sünnet şöleni yapılacak

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı tarafından Dinar ilçesinde çocuklarını sünnet ettirmek isteyenler için toplu sünnet şöleni düzenlenecektir...

4

Image

Zeybek’e her türlü desteği vereceğiz

Anayasa Mahkemesi Üyesi hemşehrimiz Celal Mümtaz Akıncı ve Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i maka..

5

Image

Rektör Karakaş ameliyat sonrası taburcu oldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde geçirdiği kritik kalp ameliyatı sonrası taburcu e..

6

Image

“Erkan Hoca’ya güveniyoruz”
Genç teknik adam Erkan Avseren’e güvenlerinin sonsuz olduğunu belirten Afyonlu sporseverler, mor beyazlı takımın başarılı bir sezon geçireceğine inand..

7

Image

Şehit babası istedi Başkan Zeybek yaptı

Afyonkarahisar Belediyesi, Iğdır'da, güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan piyade uzman onbaşı Yasin Çubuk'un Balçı..

8

Image

AKÜ ve DEÜ bilim insanları Denizli depremini inceledi


Afyon Kocatepe Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi (DUAM) ile Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merk..

9

Image

Gezginci arıcıların yeni gözdesi Kocatepe


Kocatepe Belediye Başkanı Abdullah Çelik, Kocatepe'ye 1300 civarında gezginci arıcının geldiğini ve bölgede de yaklaşık 200 bin arı kovanı b..

10

Image

“Erenler’de çalışmaya başlayacağız”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Erenler Mahallesi'ni ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Hasan Çavlan ve kafe işletmecilerinin talep ve sorunlarını d..

11

Image

"Festivalle 20 yılda 600 bin çocuğa ulaştım”

Dünyaca ünlü sanatçıları Afyonkarahisar halkıyla buluşturan Hüseyin Başkadem, "Biz iyi olan bütün donanımları toplumsal vazifemiz olarak bunlara ..

12

Image

Sağanak yağışlar geliyor


Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun Marmara, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karade..

13

Image

Park Afyon sponsor oldu


Cumhurbaşkanlığı himayesinde 6-7-8 Eylül tarihlerinde, "Senin Şehrin Senin Festivalin Afyonkarahisar" sloganıyla düzenlenecek Dünya Motokros..

14

Image

Doğaltaş sektörü 2020’ye hazırlanıyor


Türk doğaltaş ihracatçıları, yıllık ithalatının yüzde 12'sini karşıladıkları, en büyük ihraç pazarları Çin Halk Cumhuriyeti'nde 16-19 Mart 2..

15

Image

Sanayi üretimi yüzde 3,9 azaldı

Ülkemizde sanayi üretimi bir önceki yılın aynı ayına göre %3,9 azaldı...

16

Image

Çöp konteynırları dezenfekte edildi

Evsel atıkların toplanmasında kullanılan çöp konteynırları, Şuhut Belediyesi’nce; koku giderici deterjanlı suyla yıkanıp, dezenfekte ediliyor...

17

Image

AK Gençlerden 18. Yaş günü sürprizi

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları teşkilatı, 14 Ağustos 2001 tarihinde doğan gençlerin 18. Yaş günlerinde doğum günü sürprizi için kapıl..

‘Vatandaşlar icraatları bekliyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Vatandaşlar icraatları bekliyor’


İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, 31 Mart seçimlerinin geride kaldığını ve Afyonkarahisar halkının artık icraatlara geçilmesini beklediğini söyledi.
  SİYASET    15.05.2019 10:41:43İnkaya, yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar’da vatandaşın AKP den beklentileri var! Vatandaş seçimler öncesi verilen vaatlerin bir an önce gerçekleşmesini bekliyor. Havaalanının bir an önce açılmasını bekliyor. Şehrimizin sıkışan trafiğine bir an önce çözüm bekliyor. Raylı sistemin yapımına ne zaman geçileceğini merak ediyor. İYİ Parti’nin projeleri arasındaki, jeotermal enerjinin ısınmada ne zaman kullanılacağını bekliyor. Bu proje İyi Parti tarafından dillendirildiğinde ‘ayağı yere basmayan proje’ diyen AKP daha sonra, projeyi sahiplenmişti. Yani vatandaş icraatlara geçilmesini bekliyor” dedi.

“8 AYI SOĞUK OLAN KENTİMİZDE UCUZ ISINMAK İSTİYORUZ”

İnkaya, “Bu vatandaşın bir bölümü ‘iktidarda AKP var, oylarımızı ona verelim de şehrimize hizmet gelsin’ demişlerdi. Hizmetlerimizi hızlandırın. 8 ayı soğuk geçen, yaşadığımız bu şehirde temiz ve ucuz ısınmak istiyoruz. Kuralsız trafiğin kurala bağlanmasını istiyoruz. İnsanımızın hastanelerde saatlerce sıra beklemesini istemiyoruz. Başta domates, soğan, biber vb. meyve sebzeler olmak üzere ana tüketim maddelerinin halka ucuz fiyatlarla satılmasını istiyoruz. Elektriğe, suya, sigaraya, mazota yapılan zamların durdurulmasını istiyoruz. Unutulan köylünün tekrar hatırlanmasını istiyoruz. Maliyet yüksek ürünü elinden ucuza alınmakta. Dar gelirli vatandaşın tespit edilip faydalandığı elektrik, su, yakıt gibi ana hizmetlerin ucuzlatılmasını istiyoruz” ifadelerine yer verdi.>>>Gül Seçkin


  SİYASET    15.05.2019 10:41:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2019
17.08.2019
17.08.2019
OZEL HABERLER