Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KAYNAK BULUNDU
Hizmete girmesiyle birlikte Afyon’a önemli katkıları olacak olan YHT ile ilgili sevindirici haber geldi. AK Parti Afyon Milletvekillerinin ısrarla tak..

2

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

3

Image

Araç hibe edildi
Sinanpaşa Belediyesine hizmetlerinde kullanması amacıyla bir adet araç hibe edildi. ..

4

Image

Turizm turları devam ediyor
Sandıklı ilçesinde turizm faaliyeti kapsamında ilçe turları düzenleniyor. Başkan Mustafa Çöl, tur kapsamında ilçeye gelen vatandaşlarla her fırsatta ..

5

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

6

Image

‘Ekonomi düzene sokulmalı’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de ekonomi düzeni sağlamak için borç-faiz-vergi-trafik cezası ekonomisinden, üretim-ist..

7

Image

Başkan Çöl, CHP’lileri ağırladı
Cumhuriyet Halk Partisi Sandıklı İlçe Başkanı Raşit Güneş ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek işl..

8

Image

İstişare Kurulu toplandı
Ticaret Bakanlığı 9. İstişare Kurulu Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın başka..

9

Image

Bozkurt, Kaymakam’ı ağırladı
Bolvadin Kaymakamı ve Şuhut Kaymakam Vekili Adem Öztürk Şuhut Belediyesini ziyaret etti. ..

10

Image

‘Destek vermeye hazırız’
Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilk yerli kamyon fabrikasının İscehisar’da kurulması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. ..

11

Image

AK Parti’de görev değişimleri
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında görev değişimi oldu. İl Yürütme Kurulunda ve İl Yönetiminde olan dördü görevli toplam beş kişinin görev yerle..

12

Image

Kitap Fuarı açıldı
Şuhut ilçesinde Şuhut Kitap Fuarı’nın açılışı yapıldı. ..

13

Image

‘MYO’daki bölümler güçlendirilecek’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İscehisar Meslek Yüksekokulu’ndaki bölümleri güçlendirerek, daha aktif hale getirileceğini söyledi..

14

Image

Karakaş, Özdemir’i ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Muhittin Özdemir’i makamında kabul etti...

15

Image

Mahalleliler taleplerini iletti
Sandıklı ilçesinde bulunan Sazak Mahallesi sakinleri, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’le istişare ederek, mahallede yapılacak olan çalışmaları anlattılar..

16

Image

Süleyman Demir başkan oldu
Yeniden Refah Partisi İhsaniye İlçe gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimde Süleyman Demir İlçe Başkanlığına seçildi...

17

Image

‘Sevgi Yılı Projesini önemsiyoruz’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Afyonkarahisar Valiliği tarafından başlatılan Sevgi Yılı Projesini desteklediklerini belirterek, “Öze..

‘Vatandaşlara hizmet için seferber olalım’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Vatandaşlara hizmet için seferber olalım’Vali Mustafa Tutulmaz Dazkırı ilçesinde merkez mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantıda bir araya geldi. Tutulmaz, vatandaşlara ayırt etmeden hizmet etme noktasında seferber olunması gerektiğini söyledi.
  SİYASET    09.10.2019 10:56:54


Belediye Düğün Salonu’nda yapılan toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Kaymakam Vekili Mesut Coşkun, Belediye Başkanı Vekili Naciye İpek, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy, İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, ilçe müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Vali Tutulmaz toplantı öncesinde son kararname ile Dazkırı ilçesine atanan Dazkırı Kaymakam Vekili Mesut Coşkun’u makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Burada ilçe müdürleri ile de toplantı yapan Vali Tutulmaz ilçedeki son durum hakkında brifing aldı. Toplantıda öncelikle mahalli idareler seçimleri değerlendirildi. Vali Tutulmaz, Muhtarlık müessesi ve görevleri, kolluk birimleriyle işbirliği, taleplerde hiyerarşik silsilenin takibi, istek ve taleplerde fayda ve maliyet analizi, kamu görevlileriyle işbirliği ve denetim, kamu yatırımlarının takibiyle düğünlerde silah atılmaması hakkında muhtarlara detaylı bilgiler verdi.
“BULUNDUĞUMUZ MAKAMLARA
YAKIŞIR ŞEKİLDE DAVRANALIM”
Köylerde yatırımlar konusunda hassas olunması gerektiğinin altını çizen Vali Mustafa Tutulmaz: “Her şey usulüne uygun mu kontrol edelim. İlçelerde görev yapan kamu görevlilerini takip edin ve olumsuz durumları muhataplarına bildirin. Öğretmen geç geliyorsa bu durumu yetkililere bildirin. Köylerdeki metruk binaların takibi noktasında da dikkatli olalım. Bu tür binaları yıkalım. İl Özel İdaremiz bu noktada çalışmalarına başladı. Bu tür binalar suç ve suçlulara ortam oluyor. Burada başlayan olumsuzluklar topluma zarar veriyor. Köylerde terk edilmiş araç vb. eşyaları kaldıralım. Köy düzenine ve temizliğine özen gösterelim. Yine bir diğer husus su sıkıntısı. Suların kullanımı noktasında sıkıntı oluyor. Suyu iyi yönetmeliyiz. İl Özel İdaresi bu alanda çalışma yapıyor. İlerleyen dönemlerde bu alanda da sıkıntıyı çözmüş olacağız. İlçe ve köylerle ilgili problemleri genel anlamda ilçede çözmeye çalışalım. Eğer ilçede çözüme kavuşmaz ise bana cep telefonumdan iletebilirsiniz. İhtiyaç durumunda 24 saat beni arayabilirsiniz. Vatandaşlarımıza hizmet etmek adına hepimiz seferber halinde olmalıyız. Çünkü üzerimizde vebal taşıyoruz. Onun için bulunduğumuz makamlara yakışır bir şekilde duruş sergileyelim ve hiç kimseyi ayırt etmeden görevimizi layıkıyla yerine getirelim” şeklinde konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    09.10.2019 10:56:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.02.2020
19.02.2020
19.02.2020
OZEL HABERLER