Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kaçırılan geminin kaptanı Afyonlu
Gine açıklarında korsan saldırısında kaçırılan Türk gemisinin 15 kişilik mürettebatının isimleri belli olurken, bunlardan kaçırılan geminin birinci ka..

2

Image

Birliktir’den teşekkür
Esnaf ve sanatkârların içerisinde bulunduğu zor durum nedeniyle AK Parti’li Milletvekilleri ve il yöneticilerine ilettikleri taleplerinin kabul görmes..

3

Image

Birliktir talep etti esnafların KREDİLERİ ERTELENDİ
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün açıkladığı esnaf kredilerinin ertelenmesine ilişkin bir açıklam..

4

Image

Katil tutuklandı
Afyonkarahisar’da trafikte hatalı sollama nedeniyle 1 kişinin öldüğü ve 1 kişinin de yaralandığı silahlı kavgada gözaltına alınan B.E. çıkarıldığı mah..

5

Image

‘Aile iki cihan saadetinin anahtarıdır’
2021 Aile Yılı Projesi Tanıtım Toplantısında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Türk milletinin binlerce yıldır varoluşunun en önemli sebebinin aile yapısı ol..

6

Image

‘Afyon’un gelişmesine büyük destek sağlıyor’
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin şirketi Yüntaş’ın Afyonkarahisar’ın gelişmesi için büyük destek sağladığını söyledi ..

7

Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, bir..

8

Image

‘Afyon imrenilen bir şehir olacak’
Taşpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın her yerine hizmet edeceklerini ve Afyon’u imrenilen ..

9

Image

Rektör Karakaş Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Zafer Teknopark Genel Kurulu yapıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, genel kurulda Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Teknopark G..

10

Image

Devremülk dolandırıcılarına operasyon
Devremülk satışı üzerinden vatandaşları dolandırdıkları iddia edilen organize suç örgütüne yönelik jandarma tarafından Afyonkarahisar merkezli İzmir’d..

11

Image

‘İlimizi en iyi şekilde tanıtıyorlar’
Afyonkarahisar’daki işletmeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın adını tanıtan firmalara teşekkür ederek, işlerinde bere..

12

Image

İş birliği protokolü imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Girişimci Öğretmen Eğitimi: E-STEM” eğitiminde iş birliği pro..

13

Image

‘Kadınlar geleceğe güvenle bakacak’
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kadınların ekonomik özgürlüğüne sahip olduğu, kendi geleceğine güven içinde bakabildiği yarınları kuca..

14

Image

Mahalle bakkallarından alışveriş yapıp dağıttılar
AK Parti İl Başkanlığı yeni bir proje başlattı. Proje ile mahalle bakkallarının canlandırılması için alışveriş yapılıyor, alınan gıda malzemeleri de m..

15

Image

Sollama kavgası kanlı bitti
Afyonkarahisar’da peş peşe seyir halindeki iki tır ve bir otomobil sürücüsü arasında çıkan hatalı sollama tartışması kanlı bitti. Otomobil sürücüsünün..

16

Image

Başkan Demirel rekor kırdı
İhsaniye İlçesine bağlı Döğer Kasabasında kilit parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesinde rekor kırıldı. Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, 1,5..

17

Image

‘Mağdur olmamak için tarım sigortası yaptırın’
Afyonkarahisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, çiftçileri ve üreticileri Tarım Sigortalarını yaptırmaları konusunda uyardı ..

‘Verilen sözler yerine getiriliyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Verilen sözler yerine getiriliyor’


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın, belediyelere araç ve ekipman desteği sürüyor. Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir’in girişimleri ve Milletvekili Taytak’ın da destekleri ile belediyeye yeni kazandırılan araçların tanıtımı yapıldı. Taytak, belediye başkanlarının verdikleri sözleri yerine getirmeye devam ettiğini söyledi
  SİYASET    10.01.2021 16:52:16

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir tarafından düzenlenen araç tanıtım programına katılmak üzere ilimize geldi. 3 adet otobüs, 1 adet minibüs, 1 adet kamyon, 1 vidanjör araçların tanıtım programına MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Başkan Yardımcıları Doğan Şimşek, Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, MHP İscehisar İlçe Başkanı Avni Azgın ve belediye meclis üyeleri katıldı. Araç tanıtım programı koronavirüs tedbirlerine uygun bir şekilde gerçekleşti.
“ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATILIYOR”
Üretken belediyecilik anlamında Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir’in önemli çalışmalara imza attığını belirten Milletvekili Taytak, meydanlarda verilen sözlerin yerine getirildiğini söyledi. Taytak, “Üretken belediyecilik anlamında Seydiler Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Tokdemir’in ortaya koyduğu çalışmalar sonucunda hem İller Bankasından hem’de Belediyeler Birliğinden hizmet alma şansımız oldu. Başkanımızda belediye imkanları dahilinde 4 araç daha aldı. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Meydanlarda vermiş olduğumuz sözü daha 1,5 yıl geçmeden tamamlamış olduk. Seçim döneminde buraya geldiğimizde her yer toz toprak çamurdu, şimdi ise güzel bir belde görünümüne kavuşmuş. Ayrıca belediye meclis üyeleri arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum” dedi.
“VEKİLİMİZ AFYON’U HİÇ
AKLINDAN ÇIKARMIYOR”
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Milletvekili Mehmet Taytak’ın destekleri ile MHP’li belediyelere araç ve ekipman desteğinin devam ettiğini belirterek teşekkür etti. Kocacan, “Belediyelerimizin tamamına istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda Milletvekilimiz gereken desteği vermeye çalışıyor. Üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Afyon için sevdalı, Afyon’u her an aklından çıkarmayan bir vekile sahibiz. İnşallah hizmetlerimiz ve yatırımlarımız devam edecek”
“HALKIM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Belediye başkanı seçildiği günden itibaren Milletvekili Taytak’ın Seydiler Kasabasına gereken desteği verdiğini belirten Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir, kasaba halkına adına Milletvekili Taytak’a teşekkür etti. Başkan Tokdemir, “Milletvekilimiz Taytak’ın ve İl başkanlığımızın destekleri ile seçim öncesi meydanlarda ne söz verdiysek yerine getirmeye çalışıyoruz. Belediyemizin araç parkuruna şimdiye kadar dört otobüs, bir hafriyat kamyonu, su tankeri ve bir adet vidanjör kazandırdık. Sağolsun vekilimiz Ankara’da bizim istek ve taleplerimiz doğrultusunda yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Her süreçte her zaman yanımızda olan Vekilim Sayın Mehmet Taytak Beye tüm belde halkım adına teşekkür ediyorum.”>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    10.01.2021 16:52:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER