Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yolları nakış nakış işliyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin belediye konutlarında devam ettirdiği parke taşı çalışmalarını..

2

Image

Roma döneminden eserler taşınmayı bekliyor
Şuhut ilçesinde Roma döneminden kalma tarihi sütun parçaları ve taşlar sergilenmeyi bekliyor. Koruma Kurulu tarafından bulundukları yerlerde kalmasına..

3

Image

‘Afyon kültür ve sanatla iç içe’
Afyonkarahisar Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kent Sanat Buluşması Karma Sergisi’nin açılışında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyon’un kültür ve..

4

Image

‘Şehrimizin değerini bilelim’
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Afyonkarahisar’ın saklı bir hazine olduğunu belirterek, “Şehrimizin kıymetini bile..

5

Image

‘Belediye işi ekip işidir’
Çobanlar ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Belediye işi ekip işidir, gönül işidir” dedi ..

6

Image

Basketbolda 10.hafta heyecanı
ING Basketbol Süper Ligi’nin 10.haftasında bugün ve yarın toplam 8 karşılaşma oynanırken, HDI Sigorta Afyon Belediyespor, kendi evinde Frutti Extra Bu..

7

Image

Oto hırsızı güvenlik görevlisinden kaçamadı
Afyonkarahisar'da galeri önündeki otomobili düz kontak yaparak çalmaya çalışan hırsız, güvenlik görevlisiyle yaşadığı kovalamaca sonucu düşerek yarala..

8

Image

Sokağa çıkma yasağını çiğnediler cezayı yediler
Afyonkarahisar'da polisin "dur" ihtarına uymayarak kaçan minibüsteki 4 kişiye, sokağa çıkma yasağını ihlalden para cezası uygulandı...

9

Image

Sahte parayla yakalandılar
Hocalar ilçesinde, kullandıkları otomobilde sahte 12 bin 650 lira çıkan iki şüpheli gözaltına alındı..

10

Image

‘Sürekli işin başında olacağız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki doğal gaz hatlarının yapımının devam ettiğini, yapılan çalışmalar esnasında alt yapıya zarar verilme..

11

Image

Eber’de sular çekildi
Türkiye’nin en büyük 12. gölü olarak kabul edilen Eber Gölü’nde kuraklığa bağlı su çekilmesi ürkütücü boyutlara ulaştı. Geçmiş yıllarda balıkçı ve kam..

12

Image

Sağlık hizmetlerine destek
Nuribey Belediyesi açtığı tekstil atölyesi ile hem istihdama katkı sağladı hem de sağlık sektörüne yönelik yardım gerçekleştirdi. Bu kapsamda Nuribey ..

13

Image

Müzik dinletisi ve arşiv çalışmaları
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen sanatsal, bilimsel ve kültürel etkinlikler kapsamında müzik dinletisi ve ..

14

Image

“EMRİNİZDEYİM”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, “..

15

Image

550 fidan toprakla buluştu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Olimpik Yüzme Havuzu bölgesinde 550 adet dişbudak ağacı toprakla buluştu...

16

Image

“Bireysel hatalar sonucu gol yedik”
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Özgür Zengin, Amed Sportif Faaliyetler maçına iyi hazırlandıklarını ancak yapmak istediklerini sahaya yansıtamadıklar..

17

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Taksi ve servis taşımacılığı yapan esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafların her zaman yanlarında olduklarını söyl..

‘Yandaş torpil değil liyakat esas olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Yandaş torpil değil liyakat esas olacak’


Yeniden Refah Partisi Emirdağ 1. Olağan Kongresi’nde konuşan İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, “Kamuda - bürokraside atama ve görevlendirmelerde, işe alımlarda “akrabalık, yandaşlık, hemşericilik, torpil” değil, “ehliyet, liyakat, adalet”in geçerli olduğu bir Türkiye inşaa edeceğiz” dedi
  SİYASET    14.10.2020 09:48:54


Yeniden Refah Partisi Emirdağ 1. Olağan Kongresi hafta sonu gerçekleştirildi. Tek liste halinde gerçekleşen kongrede İsa Şahbaz Emirdağ İlçe Başkanı seçildi. Kongrede ilk olarak söz alan Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, “Kuvveti üstün tutan değil, iktidarı üstün tutan değil, hakkı üstün tutan adalet mekanizması için. Kamuda - bürokraside atama ve görevlendirmelerde, işe alımlarda akrabalık – yandaşlık – hemşerilik - torpil değil, ehliyet–liyakat - adalet”in geçerli olduğu bir Türkiye olması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

“REFAH İÇİNDE YAŞAYACAK
BİR ÜLKE YARATACAĞIZ”

Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu Üyesi, Eskişehir İl Başkanı Osman Mandacı, “Partimiz köklü bir partidir. İktidara geldiği her dönemde milletine bolluk, bereket getirmiştir. Milli Görüşçüler burada, iktidara yürüyen kadrolar burada. Bizler inşallah ülkemizi, milletimizi hayırlısıyla refaha erdiği günlere kavuşturacağız. Dünyanın en verimli topraklarında yaşayan bu millet halinden neden şikâyetçi? Bugün 18 seneden bu yana iktidarda bulunan kadrolar, Türkiye’de inanç özgürlüğünün tesis edilmesi için son derece itinalı çalışmıştır. Fakat bunlar yeterli değil. Bizim derdimiz sadece bu değil, biz milletimizin refah içinde yaşayacak bir ülke yaratacağız” dedi.

“BİZLER SIRLI DAVANIN
SIRLI MÜCAHİTLERİYİZ”

Son olarak söz alan Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi İbrahim Meral ise, “Bizler sırlı davanın sırlı mücahitleriyiz. Elhamdülillah biz Milli Görüş Hareketi olarak sırlı bir davayız. Bu sırrı liderimiz Dr. Fatih Erbakan ve liderimizin babası merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’da görmek mümkündür. Dünya da hayır için çalışan kadroların başında elbette ki Milli Görüş vardır. Milli Görüşün başında da Yeniden Refah Partisi gelmektedir” diye konuştu. Meral, “Dünya gündemi pandemi, ekonomi ve terör gündemleriyle çalkalanırken milli görüşe olan ihtiyaç her geçen daha da büyümektedir, bunun farkındayız. Çünkü biz biliyoruz ki milli görüşün temel ilke ve prensipleri inancımızdan kaynaklanan hem ekonomisi, hem siyaseti, hem de toplum ahlakıyla ilgili bizim inancımızın ete kemiğe büründürülmüş, günümüze yansıtılmış halidir, milli görüş ve adil düzen” ifadelerine yer verdi.>>>Gazete3


  SİYASET    14.10.2020 09:48:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.12.2020
01.12.2020
01.12.2020
OZEL HABERLER