Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Döğer’de karantina bitti
İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi..

2

Image

Afyonkarahisar’daki kazalar Mobesede
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz ay meydana gelen trafik kazaları şehir polis kameraları tarafından kayıt altına alındı..

3

Image

Girne Koleji’nde tanışma toplantısı
Afyonkarahisar’da 2020-2021 Eğitim Yılında hizmet verecek olan Girne Koleji, öğretmen kadrosu ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Etkinlikte ..

4

Image

Leylak Fotoğraf ajansı açıldı
Teknolojinin geldiği son nokta sistemlerle donatılan Leylak Fotoğraf Ajansı, Afyonkarahisar’da dualarla açıldı ..

5

Image

Şüpheli bavuldan elbise çıktı
Afyonkarahisar’da otogar önünde unutulan bavul polisi alarma geçirdi. Karayolunun trafiğe kapandı, fünye ile patlatılan bavuldan elbise çıktı..

6

Image

‘Ayasofya’ya parayla değil abdestle gireceğiz’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ayasofya’nın, Danıştay kararı sonrası yeniden cami statüsüne kavuşmasını, “Bu ülkenin her döneminde Fatihleri olmuş..

7

Image

Lavantalar büyülüyor
Afyonkarahisar’ın Dazkırı ilçesine bağlı İdris Köyü’nde her geçen gün artan lavanta bahçeleri gelenleri büyülüyor. Köy Muhtarı Sami Şahin, köydeki lav..

8

Image

Uslanmaz dolandırıcı tutuklandı
Adana'da daha önce de iki kez kendisini karayolları otoyol bölge müdürü olarak tanıtıp asfalt döktürme bahanesiyle binlerce lira dolandıran zanlı, 12 ..

9

Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’
Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğu..

10

Image

Kooperatif binası karantinaya alındı
Şuhut ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktığı için bina karantinaya alındı..

11

Image

Kaya, Vali Yardımcısı oldu
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Vali Yardımcılığı görevine getirildi..

12

Image

‘Kızılay Maden Suyu Afyon’a yakışıyor’
Kızılay Vakfı tarafından Türkiye'nin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk İnsani Yardım Ar-Ge Merkezi, Afyonkarahisar'da kuruldu. Açılışta konuşa..

13

Image

Başkan Zeybek teşekkür etti
Başkan Zeybek, Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına destek veren STK ve iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti ..

14

Image

İscehisar’da dezenfekte çalışmaları
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında İscehisar ilçesinde bulunan tüm camiler ile resmi kurumların araçları ilaçlanarak dezenfekte e..

15

Image

Trendyol ile KOBİ’ler işbirliği yapacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca m..

16

Image

‘ATSO büyük destek sağladı’
ATSO Yönetimi’ne, Afyon İçin Vefa Vakti Kampanyasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Zeybek, kampanyadaki hedefin aşılarak, ö..

17

Image

AFİKAD’ın eğitimi başladı
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 32 saat sürecek olan STK’lar için Gerçekçi ve Sürdürülebilir Adı..

‘Yatırımlara katma değer katacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Yatırımlara katma değer katacağız’


İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi’nin gece gündüz demeden Afyonkarahisar için çalıştığını ifade ederek, “Sosyal sorumluluk projeleri ile de yatırımlara katma değer katmaya devam edeceğiz” dedi
  SİYASET    24.06.2020 20:11:41

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi tarafından uygulamaya konan çalışmaları anlattı. İGM’nin gece gündüz demeden Afyonkarahisar için çalıştığını kaydeden Başkan Çoban, sosyal sorumluluk projelerinin de uygulanarak yatırımların üstüne katma değerler ekleneceğinin altını çizdi.
“BİR İLKİ YAPTIK”
Başkan Çoban, “İl Özel İdaremiz tarihinde ilk defa bir sosyal sorumluluk faaliyeti daha gerçekleştirdi. İlçelere köylere gittiğimizde çok sayıda akülü araba talep edenler oldu. Hayırseverlerin desteğiyle 15 adet akülü aracı temin ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim ettik. Tabi bu dağıtımlar sosyal medya, televizyonda, gazetelerde yayınlanınca talepler artmaya devam ediyor. Bizler bu talepleri toplayacağız, hayırseverlerin desteğiyle temin edeceğimiz akülü arabaları ihtiyaç sahiplerine vereceğiz” dedi.
“VATANDAŞLAR BİZİMLE
İRTİBAT KURSUNLAR”
İGM üyelerinin 18 ilçeden seçilen kişiler olduğunu kaydeden Başkan Çoban, “Köy muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza çağrımdır. İl Genel Meclisi üyeleriyle irtibatı kesmesinler. İlçede yaşayan vatandaşlarda sağlık, eğitim, güvenlik, tarım ve hayvancılık noktasında bizimle irtibatlı olabilir. Bizler özellikle su, kanalizasyon, yol temini noktasında hassasiyet gösteriyoruz. Devletimizin bizlere sağladığı kaynakları kılı kırk yararak, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek için harcıyoruz” diye konuştu.>>>Gazete3-Özel

  SİYASET    24.06.2020 20:11:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.07.2020
10.07.2020
10.07.2020
OZEL HABERLER