Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İhtiyaç sahiplerini bizlere bildirin’
Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, muhtarlardan mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerini bildirmeleri çağrısında bulunarak, “Beledi..

2

Image

‘Şehitlere minnet borcumuz var’
Tüm Şehit Çocukları Derneği tarafından hazırlanan “Şehit Kütüphaneleri” projesi kapsamında Şehit Abdülkadir Kocatürk adına oluşturulan kütüphanenin a..

3

Image

‘İhtiyaç sahiplerine ulaşacağız’
İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Tüm bu yardı..

4

Image

Türkiye’nin dört bir yanına hurma ticareti yapıyor
Köylüoğlu işletmesi sahibi girişimci Bahattin Uslu, iftar sofralarının vazgeçilmezi hurmaları Arabistan ve İran’dan ithal edip Afyonkarahisar’a getire..

5

Image

‘Eskiyen depoları değiştirdik’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, jeotermal tesisle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Halkımızın sağlığını korumak adına jeotermal kaplıca tesi..

6

Image

Avukatlar yapılanmasına operasyon
Afyonkarahisar ve Denizli'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avukatlar yapılanması"na yönelik düzenlenen operasyonda 9 zanlı gözaltına alındı...

7

Image

‘Gönül sofraları kurmaya başladık’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da Ramazan ayı boyunca günlük bin kişiye iftarlık kumanya dağıtacaklarını söyledi ..

8

Image

Mukabele programları devam ediyor
Afyonkarahisar Belediyesi, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyor. Paşa Camii’nde 30 gün boyunca okunacak olan mukabel..

9

Image

İlk başvuru yapıldı
Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney beldesinde 6 Haziran 2021’de yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına ilk belediy..

10

Image

‘Annelik doğal babalık öğrenilebilen bir şeydir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) tarafından “El Üstünde Tutulmak İçin İllaki..

11

Image

‘Sizler için gayret göstereceğiz’
Gece Karası olarak bilinen hastalığa dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Gerçekten zor bir hastalık. Bugünden sonra b..

12

Image

‘Tarım ekonomiye büyük katkı sağladı’
Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir, "2020 yılında Türkiye ekonomisi yüzde 1,8 büyürken tarım yüzde 4,8 büyüyerek ek..

13

Image

Belediye Ramazan ayı tedbirlerini aldı
İçişleri Bakanlığı, Ramazan Tedbirleri genelgesini yayınladı. Genelgeye göre Afyonkarahisar Belediyesi tarafından da gerekli önlemler alındı. Bu tedbi..

14

Image

İftar yemekleri hazırlanıyor
Sandıklı Belediyesi’nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine vereceği iftar yemekleri özenle hazırlanıyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, hazırlanan yeme..

15

Image

TMO Şuhut’tan patates alacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Türkiye genelinde yemeklik ve patates alımına başladı. Türkiye genelinde ..

16

Image

Taylan Başkan Böcek’le görüştü
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü ..

17

Image

‘Tedbirlere uyalım’
MHP İl Binası’nın dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapıldığını kaydeden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cov..

‘Yer tahsisine hazırız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Yer tahsisine hazırız’


Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek “Modern Sanayi Sitemiz son 50 yılda yapılan büyük yatırımlardan bir tanesi. Ayrıca Bölgenin en büyük Modern Sanayi Sitesi adayıyız. TEKNOFEST İlimizde yapılırsa Modern Sanayi Sitemizde yer tahsisine hazırız” dedi
  SİYASET    02.04.2021 10:53:08

Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek; “Afyonkarahisar olarak sanayide, teknolojide ve büyük organizasyonlarda olmamız şehrimizin ekonomisi ve tanıtımı için büyük önem arz etmektedir. Çünkü şehrimiz kavşak noktasında yer alıyor ve aranılan tüm ham madde mevcut. İstanbul ve Ankara’ya yakın bir şehiriz. Maden, turizm, sanayi kentiyiz, bunun yanında neden büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmayalım ki” diye konuştu.

MODERN SANAYİ SİTEMİZDE
TÜM OLANAKLAR MEVCUT
“Türkiye her geçen gün ekonomisini güçlendiren bir ülke” diyerek sözlerine sürdüren Dilek; “İnşallah 2023 yılında Türkiye Dünya’da en büyük ilk 10 ekonomi arasında yer alacak ve çıtasını daha da yükseltecek. Tabi Şehrimiz de Türkiye’nin artan bu ivmeden nasibini almak için mücadele edecek. Biz Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri olarak 2022 yılında yapılacak olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin (TEKNOFEST) Büyük Taarruz ‘un 100. yılında yapılmasını içtenlikle istiyoruz ve destekliyoruz. Bu kapsamda TEKNOFEST için Modern Sanayi Sitemizde, festivalin düzenlenmesi için alan tahsis etmekten onur duyarız. Alanımız da bulunan 382 dükkanımız devletimizin, milletimizin ve festivale katılacak olan tüm vatandaşlarımızın hizmetine açmaktan gurur duyarız. Biliyorsunuz Modern Sanayi Sitemiz toplam 200 Bin Metrekare alana sahip. 53 Bin 200 metrekare kapalı alanı bulunuyor. 25 metre yol genişliğimiz, 9 metre dükkanlarımızın yüksekliği, yeşil alanı ve yollarıyla TEKNOFEST’in Modern Sanayi Sitemizde yapılması için tüm olanaklar mevcut.”

“ÇOK ÖNEMSİYOR VE DESTEKLİYORUZ”
Dilek, “Biz de bu organizasyonun Zaferin 100. Yılında, Zaferin şehri Afyonkarahisar’da olmasının önemli olduğunu düşünüyoruz. Bizim orada en küçük dükkânımız 100 metrekare, 200, 300, 400 metrekarelik dükkanlarımız da mevcut. Bu alanımızı TEKNOFEST için kullanmaya hazırız. Teknoloji gibi tüm envanterimizi TEKNOFEST için değerlendirmeye hazırız. Ayrıca, tedarik zincirlerimizi, lojistik planlamalarımızı ve verimlilik modellerimizi paylaşmaya hazırız. Geleceğin büyük Türkiye’sine Afyonkarahisar’ı hazırlamak, şehrimiz için atılacak her adımda ve yapılacak olan bütün çalışmalara Modern Sanayi Sitemizin kapılarını açmaya hazırız.”>>>Gazete3


  SİYASET    02.04.2021 10:53:08

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER