Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

‘Yine beraber yürüyeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Yine beraber yürüyeceğiz’


Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Özel Gündem programında konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Burhanettin Çoban’ın AK Parti’nin önemli bir değeri olduğunu ifade ederek, “Burhanettin bey Afyonkarahisar’a çok sayıda kazanım sağladı. Bizlerde onun tecrübelerinden yararlanacağız. Siyasette uzun bir yol alma hedefindeyseniz bir süre dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Burhanettin Bey ile işimiz bitmedi. Yine beraber yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
  SİYASET    03.12.2018 11:05:30

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Özel Gündem programında Mehmet Zeybek’in belediye başkan adaylığı sürecini anlatan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Belediye Başkan adayımızın belirlendiği son güne kadar 3 milletvekili, İl Başkanımız adaylık için Burhanettin Çoban’ın uygun gördüklerini fakat takdirin genel merkezde olduğunu, son anketlerde farklı bir durum ortaya çıkması durumunda farklı alternatiflere yönleneceğimizi söyledik. Son ana geldiğimizde genel merkezimiz ‘Adayınız değişecek’ dedi.

“GENEL MERKEZİMİZİN KARARI ÜZERİNE ADAY DEĞİŞTİ”

Özkaya, “Genel merkezimizin adaylar konusundaki bilgiler bizlerden daha fazla bilgi sahibi olduğu için bizlerde bu karara saygı duyarak farklı bir aday arayışı içine girdik. Mevcut anketlerde aday adayı olan arkadaşlarımız, aday adayı olmayıp ismi geçen arkadaşlarımız vardı. Bazı arkadaşların ismi geçmesine rağmen göreve sıcak bakmadıklarını biliyorduk. Bütün durumlar değerlendirildi. Genel merkezimizin de tanıdığı 5 ay önce milletvekili listesinde yer verdiği, teşkilat ve Afyonkarahisar’da çok sevilen, Mehmet Zeybek’in ismi gündeme geldi. Zeybek’in ismi bu konsensüsün üzerine gündeme geldiği için genel merkezimiz tarafından başkan adayı olarak ilan edildi. Sayın Zeybek’te ‘Partim bana ne görev verirse yapmaya hazırım’ dedi. AK Parti bu kararıyla, hizmet eden, partisine küsmeyen kişilere karşı vefalı bir parti olduğunu gösterdi” diye konuştu.

“YİNE BERABER YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Özkaya, Burhanettin Çoban’ın son derece başarılı belediye başkanlığı dönemleri geçirdiğini ve AK Parti’nin önemli bir değeri olduğunu söyleyerek, “Burhanettin bey Afyonkarahisar’a çok sayıda kazanım sağladı. Bizlerde onun tecrübelerinden yararlanacağız. Siyasette uzun bir yol alma hedefindeyseniz zaman zaman dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Burhanettin Bey ile işimiz bitmedi. Yine beraber yürümeye devam edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    03.12.2018 11:05:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER