Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘Yine beraber yürüyeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Yine beraber yürüyeceğiz’


Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Özel Gündem programında konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Burhanettin Çoban’ın AK Parti’nin önemli bir değeri olduğunu ifade ederek, “Burhanettin bey Afyonkarahisar’a çok sayıda kazanım sağladı. Bizlerde onun tecrübelerinden yararlanacağız. Siyasette uzun bir yol alma hedefindeyseniz bir süre dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Burhanettin Bey ile işimiz bitmedi. Yine beraber yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
  SİYASET    03.12.2018 11:05:30

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Özel Gündem programında Mehmet Zeybek’in belediye başkan adaylığı sürecini anlatan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Belediye Başkan adayımızın belirlendiği son güne kadar 3 milletvekili, İl Başkanımız adaylık için Burhanettin Çoban’ın uygun gördüklerini fakat takdirin genel merkezde olduğunu, son anketlerde farklı bir durum ortaya çıkması durumunda farklı alternatiflere yönleneceğimizi söyledik. Son ana geldiğimizde genel merkezimiz ‘Adayınız değişecek’ dedi.

“GENEL MERKEZİMİZİN KARARI ÜZERİNE ADAY DEĞİŞTİ”

Özkaya, “Genel merkezimizin adaylar konusundaki bilgiler bizlerden daha fazla bilgi sahibi olduğu için bizlerde bu karara saygı duyarak farklı bir aday arayışı içine girdik. Mevcut anketlerde aday adayı olan arkadaşlarımız, aday adayı olmayıp ismi geçen arkadaşlarımız vardı. Bazı arkadaşların ismi geçmesine rağmen göreve sıcak bakmadıklarını biliyorduk. Bütün durumlar değerlendirildi. Genel merkezimizin de tanıdığı 5 ay önce milletvekili listesinde yer verdiği, teşkilat ve Afyonkarahisar’da çok sevilen, Mehmet Zeybek’in ismi gündeme geldi. Zeybek’in ismi bu konsensüsün üzerine gündeme geldiği için genel merkezimiz tarafından başkan adayı olarak ilan edildi. Sayın Zeybek’te ‘Partim bana ne görev verirse yapmaya hazırım’ dedi. AK Parti bu kararıyla, hizmet eden, partisine küsmeyen kişilere karşı vefalı bir parti olduğunu gösterdi” diye konuştu.

“YİNE BERABER YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Özkaya, Burhanettin Çoban’ın son derece başarılı belediye başkanlığı dönemleri geçirdiğini ve AK Parti’nin önemli bir değeri olduğunu söyleyerek, “Burhanettin bey Afyonkarahisar’a çok sayıda kazanım sağladı. Bizlerde onun tecrübelerinden yararlanacağız. Siyasette uzun bir yol alma hedefindeyseniz zaman zaman dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Burhanettin Bey ile işimiz bitmedi. Yine beraber yürümeye devam edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    03.12.2018 11:05:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER