Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

10

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

13

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

14

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

100 YILDA YAPILANIN fazlasını 15 yılda yaptık’ | Gazete3.com.tr
Image

100 YILDA YAPILANIN fazlasını 15 yılda yaptık’


Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru Programına konuk olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetleri döneminde Afyonkarahisar’a 30 milyar TL’lik yatırım yapıldığını söyleyerek, Böyle bir şey başka bir yerde yok. Afyonkarahisar’a 100 yılda yapılanın kat kat fazlasını biz yaptık” dedi.
  SİYASET    09.02.2019 11:41:13

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru Programına konuk olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yapılan çalışmalar, yerel seçimler gibi konularda açıklamalarda bulundu. Eroğlu, AK Parti’nin 15 yıllık süreçte merkezi bütçeden 21 milyar TL yatırım yaptığını söyleyerek, “Bu miktar özel idare, belediyelerin yaptıklarıyla beraber 30 milyar TL’yi buluyor. Böyle bir şey başka bir yerde yok. Afyonkarahisar’a 100 yılda yapılanın kat kat fazlasını biz yaptık” dedi.

“PARKURA BURHANETTİN ÇOBAN’IN İSMİ VERİLEBİLİR”

Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in, program esnasında Motokros Parkuru’na Burhanettin Çoban’ın isminin verilmesi konusunda yaptığı teklifle ilgili olarak görüşlerini paylaşan Eroğlu, “Burhanettin Bey’in isminin Motokros alanına verilmesi konusu gündeme getireceğim. O parkura Burhanettin Çoban’ın ismi verilebilir. Hizmet konusunda belediye ve merkezi hükümetin bağlantılı olması gerekiyor. Yoksa tek başına belediyeler vizyon denilen projeleri yapamaz. Motokros alanını Hazine’ye aitti. Sağ olsun o dönemki Maliye Bakanımız Naci Ağbal, burasıyla ilgili olarak yardımcı oldu. Afyonkarahisar’a böyle güzel bir eser kazandırdık” ifadelerine yer verdi.>>>Gazete3

  SİYASET    09.02.2019 11:41:13

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER