Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon gelişmiş bir şehir’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden Ünlü Türkücü Mahmut Tuncer, ziyarette yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın gelişmiş bir şehir olduğunu söyledi. Müzi..

2

Image

İstişare ettiler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda istişare etti ..

3

Image

‘Mazlumların tek umudu Türkiye’

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yoğun bir katılımla, pandemi kuralları çerçevesinde yapıldı. Tek liste halinde yapı..

4

Image

OSB GENİŞLİYOR
Vali Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi Yönetimiyle t..

5

Image

Emirdağ Güvenci’ne Coğrafi Tescil
Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan tarafından ‘Emirdağ Güveci’nin coğrafi işaret tescilini aldıklarını sosyal medya hesabından d..

6

Image

‘Edirne’yi susuz bırakmadık’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Edirne’ye su alanında yapılan yatırımlar hakkında..

7

Image

‘Önceliğimiz fiyat istikrarı’
TOBB, TESK, TÜSİAD ve MÜSİAD tarafından yapılan ortak açıklamada, Türkiye’nin önceliğinin fiyat istikrarı olduğu vurgulandı. ..

8

Image

Kaçırılan geminin kaptanı Afyonlu
Gine açıklarında korsan saldırısında kaçırılan Türk gemisinin 15 kişilik mürettebatının isimleri belli olurken, bunlardan kaçırılan geminin birinci ka..

9

Image

Birliktir’den teşekkür
Esnaf ve sanatkârların içerisinde bulunduğu zor durum nedeniyle AK Parti’li Milletvekilleri ve il yöneticilerine ilettikleri taleplerinin kabul görmes..

10

Image

Birliktir talep etti esnafların KREDİLERİ ERTELENDİ
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün açıkladığı esnaf kredilerinin ertelenmesine ilişkin bir açıklam..

11

Image

Katil tutuklandı
Afyonkarahisar’da trafikte hatalı sollama nedeniyle 1 kişinin öldüğü ve 1 kişinin de yaralandığı silahlı kavgada gözaltına alınan B.E. çıkarıldığı mah..

12

Image

‘Aile iki cihan saadetinin anahtarıdır’
2021 Aile Yılı Projesi Tanıtım Toplantısında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Türk milletinin binlerce yıldır varoluşunun en önemli sebebinin aile yapısı ol..

13

Image

‘Afyon’un gelişmesine büyük destek sağlıyor’
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin şirketi Yüntaş’ın Afyonkarahisar’ın gelişmesi için büyük destek sağladığını söyledi ..

14

Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, bir..

15

Image

‘Afyon imrenilen bir şehir olacak’
Taşpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın her yerine hizmet edeceklerini ve Afyon’u imrenilen ..

16

Image

Rektör Karakaş Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Zafer Teknopark Genel Kurulu yapıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, genel kurulda Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Teknopark G..

17

Image

Devremülk dolandırıcılarına operasyon
Devremülk satışı üzerinden vatandaşları dolandırdıkları iddia edilen organize suç örgütüne yönelik jandarma tarafından Afyonkarahisar merkezli İzmir’d..

20. Caz Festivali başladı | Gazete3.com.tr
Image

20. Caz Festivali başladı


Afyonkarahisar 20.Caz Festivali’nin açılışında sanatçı Ömür Göksel ve Ankara Büyükşehir Kent Orkestrası ekibi online bir konser verdi
  SİYASET    30.11.2020 10:39:20

20.Afyonkarahisar Caz Festivali başladı. Covid 19 pandemisi nedeniyle online olarak izlenen festivalin açılış konserini sanatçı Ömür Göksel ve Ankara Büyükşehir Kent Orkestrası verdi. Açılış için hazırlanan videoda konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar'ın son yıllarda gösterdiği büyümeyle göz kamaştıran, her geçen gün sosyo-ekonomik anlamda biraz daha büyüyen bir şehir olduğunu söyledi.
“FESTİVALLER AFYON’A AYRI BİR HAVA KATIYOR”
Vali Çiçek, “Afyonkarahisar UNESCO tarafından gastronomi alanında Türkiye’de seçilen 3.kenttir. Frig uygarlığına dayanan geçmişi, termalin ve mermerin başkenti oluşu, Kurtuluş Savaşı’ndaki mücadelesi, yolların kavşak noktasında olması, Afyonkarahisar’ı farklı kılmaktadır” dedi. Vali Çiçek, Klasik Müzik Festivali’nin ardından 20.Caz Festivali’nin de düzenlendiğini ifade ederek, festivallerin Afyonkarahisar’a ayrı bir hava kattığını belirtti.
“SANAT KAVRAMI ŞEHİRLE İÇ İÇE”
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de dünyada şehir kavramının sanatla iç içe olduğunu belirterek, "Bizler de bu şehrin emanet edildiği kişiler olarak şehri kültür ve sanatın uluslararası alanda gelişmesi noktasında diyalog ve birikimlerimizi halkımızla paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    30.11.2020 10:39:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER