Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Azeriler Afyon’daki sistemi örnek alacak

Afyonkarahisar’ın Türkiye’de tek olan İçme Suyu Arıtma Tesisi’nde inceleme yapan Azerbaycanlı heyet, tesisin çalışma sistemini örnek alacaklarını..

2

Image

Emirdağ’a 50 milyon Euro’luk yatırım

Bursa Merkezli bir firma Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi’ne dondurulmuş gıda üzerine 50 milyon Euro’luk yatırım yapacak. ..

3

Image

AFYON’U ATSO temsil etti
Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde ATO Congresium’da düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nde stant açan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Oda..

4

Image

İstanbul basketbol takımına Akhisar Belediyespor talip


Afyon Belediyespor’un mücadele ettiği Basketbol Süper Ligi’nde yer alan takımlardan İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un ligden çekilebileceğ..

5

Image

İstişareler sürüyor

AFSÜ Hastanesi’nin hizmet kalitesini arttırmak amacıyla haftada bir istişare toplantısı yapılıyor. ..

6

Image

‘Sizlere minnet borcumuz var’

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bu ş..

7

Image

Canlı Hayvan Borsası genişletilecek

Şuhut ilçesinde geçmişte sadece tabelası olan Başkan Bozkurt’un yoğun girişimleri sonucu yapımı tamamlanan Canlı Hayvan Borsası’nda genişletme ça..

8

Image

AFSܒye yapılacak yatırımlar görüşüldü

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ile AFSܒye..

9

Image

‘Hedef 5 milyar dolar’

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı’nda konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusun..

10

Image

Jandarmadan uyuşturucuya geçit yok

İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipleri Dereçine beldesinde yaptıkları çalışmalar sonrası çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi. ..

11

Image

BAL 8.GRUP İLK YARI FİKSTÜRÜAfyonkarahisar’ı Sandıklıspor ve Bolvadin Belediyespor’un temsil edeceği Bölgesel Amatör Lig’in 8.Grubu’nda 2019-2020 sezonu bu hafta o..

12

Image

Sağlık hizmetleri değerlendirildi

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri İl Değerlendirme Toplantısı yapıldı...

13

Image

Gaziler Günü kutlandı

Afyonkarahisar’ın İscehisar ve Sandıklı ilçelerinde Gaziler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.
..

14

Image

Aşure duası yapıldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Afyonkarahisar'ın abide şahsiyetlerinden Mevlana'nın Torunu Sultan Divani Hazretleri'nin anılması amacıyla h..

15

Image

Başkan Şahin’den öğrencilere jest

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Yaz Şenliklerinin son gününde verdiği sözü tutarak, ilçedeki 3 bin öğrenciye verilmek üzere okul idarecil..

16

Image

BİR GÜNDE İKİ ÖDÜL

Afyonkarahisar’da mermer sektörünün en büyük firmalarından biri olan Tureks Mermer’in kurucusu Turunç, dedesinin yanında başladığı ticaret hayatı..

17

Image

Emirdağ heyetinden Bursa çıkarması


Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu beraberindeki heyetle, Bursa’da ziyaretlerde bulundular. ..

586 bin araç geçti | Gazete3.com.tr
Image

586 bin araç geçti


Yolların kesişme noktası, Türkiye’nin ön önemli kavşağı olan Afyonkarahisar’dan bayram tatili dolayısıyla 9 Ağustos’ta başlayan araç trafiğinde dönüşlerin bittiği 18 Ağustos’a kadar 586 bin araç geçti.
  SİYASET    22.08.2019 10:45:19Afyonkarahisar, Ankara, Konya, Kütahya, Eskişehir, İzmir ve Antalya yönünden gelen ve giden araçların birleştiği bir nokta… 3 saatlik bir süre içinde yaklaşık 30 milyon nüfusa ulaşılabilecek bir konumda olan Afyonkarahisar, özel günlerde yoğun bir araç geçişine ev sahipliği yapıyor. Özellikle bayram tatillerinde memleketlerine veya tatil beldelerine gitmek isteyen vatandaşlar, Afyonkarahisar’ın şehirlerarası yollarını kullanıyor.
AFYON’DAN 6 GÜNDE 375 BİN ARAÇ GEÇTİ
Kurban bayramı da bu araç yoğunluğunun yüksek olduğu bir tatil süreci yaşanmasına neden oldu. 8 Ağustos günü mesainin sona ermesinden sonra başlayan araç geçişlerindeki yoğunluk, resmi bayram tatilinin sona erdiği 14 Ağustos Çarşamba gününe kadar devam etti. Bu tarih aralığında Afyonkarahisar’dan tam 375 bin araç geçti. Bayram dönüşü yoğunluktan dolayı kaza yaşanmaması için Trafik ekipleri takviye edilen ekiplerle birlikte kusursuz görev yaptı.
211 BİN ARAÇ DAHA AFYONKARAHİSAR’DAN GEÇTİ
Çarşamba günü sona eren bayram tatilini uzatan vatandaşlar ise Pazar günü dönüş yaptı. Bu dönüşlerde oldukça yoğun bir trafiğe neden oldu. Bu dört günlük sürede ise 211 bin araç daha Afyonkarahisar’dan geçti. Birleştirilen tatil süresi ile birlikte 9 günlük sürede Afyonkarahisar’dan toplam 586 bin araç geçtiği kayıt altına alındı. Yetkililer Türkiye’nin hiçbir yerinde bu tür bir araç yoğunluğu olmadığını belirterek, alınan önlemlerle tatil döneminin sorunsuz geçirildiğini bildirdi.>>>Mustafa BAYER

  SİYASET    22.08.2019 10:45:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.09.2019
20.09.2019
20.09.2019
OZEL HABERLER