Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Başkan Sarı boş durmuyor
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Ankara’da temaslarda bulundu. Başkan Sarı, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’yi ziyaret edere..

2

Image

1994 yılı İstanbul için milat
İstanbul’un su problemini çözüme kavuşturduklarını söyleyen Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “1994 yılından önce..

3

Image

YERLİ MALI KULLAN YÖRESEL ÜRÜN TÜKET
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yerli mallarının ülkelerin ekonomik gelişimleri için çok önemli olduğunu belirterek, “Yerli Malı Kullan, Y..

4

Image

AK Parti Şuhut Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı, İlçe Başkanı Ali Diren Başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda yapılan çalışmalar değ..

5

Image

Soydaşlarımız esir tutuluyor
Dünden Bugüne Doğu Türkistan konferansında konuşan Türk Ocakları Afyonkarahisar Şube Başkanı Prof. Dr. Yavuz Osman Birdane, Doğu Türkistan’daki Türkle..

6

Image

Cam ve Cam Ürünleri Meclisi toplandı
TOBB Türkiye Cam ve Cam Ürünleri Sanayi Meclisi Toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu ile Meclis Başkanı Gizep Sayın başk..

7

Image

Sosyal sorumluluk projeleri üretilecek
Afyonkarahisar Belediyesi bayan kurum müdürleri ve daire müdürlerinin eşleri, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek öncülüğünde sosyal so..

8

Image

e-Belediye Bilgi Sistemine geçildi
İçişleri Bakanlığı e-Belediye Bilgi Sistem Projesine dahil olan Afyonkarahisar Belediyesi, artık tüm yazışmalarını elektronik ortamda yapacak. Sistem,..

9

Image

Jandarma kaçakçılara göz açtırmadı
İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler Afyonkarahisar’da yaptıkları operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi. Olayla ilgili oldukları anl..

10

Image

İscehisar Belediyesi ekipleri tarafından TOKİ yolunun yapım çalışmaları devam ediyor.
İscehisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce başlatılan TOKİ yol çalışmaları devam ediyor...

11

Image

Geleceği kadınlarla beraber inşa edeceğiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium’da düzenlenen “Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şûrası”nda yaptığı konuşmada, Türkiye’nin gele..

12

Image

İlçeler tanıtılıyor
AK Parti Yerel Yönetimler Kadın Şurası’nda, stantlar açılarak, ilçelerin tanıtımları yapılıyor.
AK Parti tarafından farklı coğrafyaların yerel yö..

13

Image

Toplu sözleşme ön görüşmesi
Dinar Belediyesi personel şirketinde çalışan işçileri ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi için sendikalar ile yeni yıl öncesi ön görüşmeler başladı...

14

Image

Hak arama kültürü yaygınlaşmalı
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşların Kamu Denetçiliği Kurumu yetkileri konusunda bilgilendirilmesi gerektiğini belirterek, “Ön..

15

Image

Yardımlaşma duygusunu perçinliyor
Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın’ı ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, vakıfların toplumdaki yardımlaşma duygusunu perçinle..

16

Image

Ülkeyi sevmek hizmetle olur
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sosyal medya hesabından 12.12.2012 ve 11.12.2013 tarihlerinde hizmete açtıkları ..

17

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu: ‘Ülkeyi sevmek hizmetle olur’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sosyal medya hesabından 12.12.2012 ve 11.12.2013 tarihlerinde hizmete açtıkları ..

586 bin araç geçti | Gazete3.com.tr
Image

586 bin araç geçti


Yolların kesişme noktası, Türkiye’nin ön önemli kavşağı olan Afyonkarahisar’dan bayram tatili dolayısıyla 9 Ağustos’ta başlayan araç trafiğinde dönüşlerin bittiği 18 Ağustos’a kadar 586 bin araç geçti.
  SİYASET    22.08.2019 10:45:19Afyonkarahisar, Ankara, Konya, Kütahya, Eskişehir, İzmir ve Antalya yönünden gelen ve giden araçların birleştiği bir nokta… 3 saatlik bir süre içinde yaklaşık 30 milyon nüfusa ulaşılabilecek bir konumda olan Afyonkarahisar, özel günlerde yoğun bir araç geçişine ev sahipliği yapıyor. Özellikle bayram tatillerinde memleketlerine veya tatil beldelerine gitmek isteyen vatandaşlar, Afyonkarahisar’ın şehirlerarası yollarını kullanıyor.
AFYON’DAN 6 GÜNDE 375 BİN ARAÇ GEÇTİ
Kurban bayramı da bu araç yoğunluğunun yüksek olduğu bir tatil süreci yaşanmasına neden oldu. 8 Ağustos günü mesainin sona ermesinden sonra başlayan araç geçişlerindeki yoğunluk, resmi bayram tatilinin sona erdiği 14 Ağustos Çarşamba gününe kadar devam etti. Bu tarih aralığında Afyonkarahisar’dan tam 375 bin araç geçti. Bayram dönüşü yoğunluktan dolayı kaza yaşanmaması için Trafik ekipleri takviye edilen ekiplerle birlikte kusursuz görev yaptı.
211 BİN ARAÇ DAHA AFYONKARAHİSAR’DAN GEÇTİ
Çarşamba günü sona eren bayram tatilini uzatan vatandaşlar ise Pazar günü dönüş yaptı. Bu dönüşlerde oldukça yoğun bir trafiğe neden oldu. Bu dört günlük sürede ise 211 bin araç daha Afyonkarahisar’dan geçti. Birleştirilen tatil süresi ile birlikte 9 günlük sürede Afyonkarahisar’dan toplam 586 bin araç geçtiği kayıt altına alındı. Yetkililer Türkiye’nin hiçbir yerinde bu tür bir araç yoğunluğu olmadığını belirterek, alınan önlemlerle tatil döneminin sorunsuz geçirildiğini bildirdi.>>>Mustafa BAYER

  SİYASET    22.08.2019 10:45:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.12.2019
13.12.2019
13.12.2019
OZEL HABERLER