Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Otomobil devrildi: 2 ölü
Bolvadin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar Kurban Bayramı dolayısıyla önce şehit ailelerini daha sonra gazileri ziyaret etti.Kapar, şehit ailelerinin her zaman ya..

3

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

4

Image

Bozkurt, sosyal konutları inceledi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla durumu iyi olmayan 4 aile için yapılan sosyal konutların inşaatı devam ediyor...

5

Image

Fay hatlarının röntgeni çekiliyor
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir öncülüğündeki bir grup uzman, kazdıkları he..

6

Image

Tabiat Parkı’nda yangın
Afyonkarahisar’da 26 Ağustos Tabiat parkı içinde çıkan küçük çaplı ot yangını panik yarattı..

7

Image

‘5 günde 45 kişi öldü’
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir’de trafik kontrol noktalarını teftiş etti. Yolculara Susurluk ayranı ikram eden Soylu, “Bayramda 5 günde 45 ..

8

Image

Helikopterle DENETİM

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında dönüş yolculuğunda yaşanacak yoğunluğa bağlı olarak trafik dü..

9

Image

Metruk evde yangın
Bolvadin ilçesinde metruk ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi..

10

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

11

Image

Hint kenevirleri imha edildi
Çay ve Bolvadin ilçeleri arasında yer alan Eber Gölü'nde bir adacıkta tespit edilen 1805 kök Hint keneviri imha edildi..

12

Image

‘Fiyatlar makul seviyeye çekilmeli’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Tüvtürk araç muayene ücretlerinin çok yüksel olduğunu söyleyerek, fiyatların makul bir seviyeye çekil..

13

Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’
Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il oldu..

14

Image

‘Günü gelince görecekler’
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti heyetinin Ankara’dan hangi yatırımları getirdiğini basın aracılığı ile soran bazı..

15

Image

Gölette boğulan anne ve kızı toprağa verildi
Bilecik'te gölet kenarında piknik yaptıkları sırada düştükleri suda boğulan kız ile onu kurtarmak isteyen annesi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine ..

16

Image

Uyuşturucu taciri tutuklandı
Şuhut ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı..

17

Image

‘2023’e gümbür gümbür geleceğiz’

AK Parti İl Başkanlığı’nın Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan Eroğlu, AK Parti’nin 2023 seçimlerine de gümbür g..

ADD’den çocuklara mutluluk | Gazete3.com.tr
Image

ADD’den çocuklara mutluluk


Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şubesi, cezaevindeki çocukları bayramda sevindirmek amacıyla bir proje gerçekleştirdi. Proje kapsamında çocuklara oyuncak ve kıyafet hediye ettiklerini ifade eden ADD Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz konu ile ilgili açıklamalarda bulundu


  SİYASET    31.07.2020 20:45:16

Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz, “Bizim projemiz cezaevinde bulunan 0-6 yaşındaki çocukların oyuncaklarını olmadığını öğrendik. Geçen yıl yönetim kurulumuzda olan Dr. Sevilay Mara, bize bu durumu iletti. Biz Afyon’daki arkadaşlarımıza ve duyarlı insanlara bu konuyu açınca, çok fazla bir oyuncak elde ettik. Savcımız Mustafa Bey ile de görüşerek cezaevindeki bu çocuklara, aynı zamanda o zaman açık cezaevinde de çok çocuk vardı. O çocukların istediklerinden kat kat fazlası oyuncakla memnun ettik, mutlu ettik” dedi.

“YENİ DOĞACAK ÇOCUĞUN
İHTİYAÇLARINI KARŞILADIK”

Cengiz, “Bayramı oyuncakları ile kutladılar. Bu sene de bu iyi bir başlangıcı sürdürelim, devam ettirelim diye düşündük. Yine Afyon’un kamuoyundaki eş dost ve hayırsever insanlarla iletişime geçtik. Bu konuda yine çocukların sayılarının kat kat fazlasında oyuncak ve giysi elde ettik. Burada asıl önemli olan bayramın birinci günü cezaevinde bir doğum olacak. Dünya’ya gözlerini cezaevinde açacak olan bir çocuğumuz var. O çocuğumuza da çocuk bezi gibi ihtiyaçlarını karşıladık. İnşallah bayramda o çocuklar mutlu olacak.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

“CEZAEVLERİ ÇOCUKSUZ KALIR”
“Cezaevleri umarım çocuksuz” kalır diyen Cengiz, “Bu etkinliği sonuna kadar sürdüreceğiz. İnşallah orada çocuk olmaz. Bizim dileğimiz o. Orası çocuksuz kalır. Çocuklar dört duvarın arasında ne olacak? Yani o çocuk güneşi göremiyor. Penceresindeki bir çiçeğin, çiçek açtığını göremiyor. Bir kuşun uçtuğunu göremiyor. İnşallah çocuklarımız kendi oyuncakları ile kendileri oynayacaklar.” Şeklinde konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    31.07.2020 20:45:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER