Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP’Lİ ESKİ BAŞKAN AK Parti’den aday adayı
Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Dinar Belediye Başkanlığı yapan Muhammed Yıldırım, 2019 seçimlerinde AK Parti’den Dinar Belediye Başkan aday..

2

Image

‘SINIFI GEÇTİM’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 24 Haziran seçimle..

3

Image

Çoban, Sezen’e başarılar diledi
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi...

4

Image

‘Tatarlı’daki projeler göz dolduruyor’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesini ziyaret ederek kapalı pazar yeri projesini inceledi. Özkaya, T..

5

Image

‘Büyük ve güçlü Türkiye’yi kuracağız’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumartesi günü gerçekleşecek olan 6. Olağan kongre öncesi bir basın açıklaması yaptı. Sezen açıklamasında yenil..

6

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

7

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

8

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

9

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

10

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

11

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

12

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

13

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

14

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

15

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

16

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

17

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar çayı ve defile programı düzenlendi.
  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Fatma YILDIZ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar ayı ve defile programı düzenlendi. Korel Termal Otel'de gerçekleşen programa, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Vali Mustafa Tutulmaz'ın eşi Fatma Tutulmaz, protokol eşleri, kadın belediye meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

“KADIN, TOPLUMUN EN BİRLEŞTİRİCİ UNSURUDUR”

Programın açılış konuşmasını yapan Emine Çoban, toplantının Afyonkarahisarlı kadınları, 'kadın olma ortak paydasında' buluşturup, alanında ön plana çıkmış kadınlarla yeni ufuklara pencere açmak ve birlikte hoşça vakit geçirmek amacıyla düzenlendiğini söyledi. Kadının, toplumun en etkili yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsuru olduğunu belirten Çoban, "Kadının ilerlemesi, sosyal adaletin bir şartı olmakla birlikte, sadece bir kadın sorunu değildir. Demokratik ileri bir toplum için kadınların güçlendirilmeleri, etkinlik alanlarının genişletilmesi, eğitim, istihdam, sağlık, siyaset, hukuk ve benzeri alanlarda eşit fırsat olanaklarından faydalanabiliyor olması dolayısıyla büyük bir önem taşımaktadır." dedi.

“MEDET UMULAN İLK KAPI, BİZ KADINLAR OLUYORUZ”

Toplumun en ağır iş yükünün kadınların üzerinde olduğuna dikkat çeken Emine Çoban,"Çocukların yetiştirilmesi, eğitimi, topluma ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanması sorumluluğu, adı konmasa da kadınlardan bekleniyor. Çocuklarımızın, eşlerimizin, annelerimizin her zaman medet umduğu ilk kapı, biz kadınlar oluyoruz. Zaman içinde kendi mutluluklarımızdan kopup, etrafımızdaki insanların mutlu olmasına bağlı hale geliyoruz. Kendi istek ve hayallerimizi bir kenara bırakıp, etrafımızdaki insanların mutluluğu ve başarısıyla kendi mutluluğumuzu özdeşleştiriyoruz. Sizlerle birlikte yapacağımız etkinliklerle biraz olsun kendi varlığımızı önceleyecek programlar düzenlemeyi arzu ediyoruz." diye konuştu.

  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER