Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyonkarahisar’a sevdalıyım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Galip Şanlı ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor. Şanlı ziyaretlerinde, “Ben doğdu..

2

Image

Aday Adayı Köken’den ATSO’ya Ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret et..

3

Image

Filistin’e destek, İsrail’e tepki
ABD'nin Tel Aviv büyükelçiliğini Kudüs'e taşıması ve İsrail askerlerinin Gazze sınırında düzenlenen gösterilere katılan 59 Filistinliyi şehit edip 2 b..

4

Image

AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanı Yılmaz: ‘24 Haziran’da yeni bir dönem başlayacak’
AK Parti seçim hazırlıklarını tamamladı. Seçim İşleri Başkanları ve İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi başkanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Yapıl..

5

Image

Başkan Çoban, Osmangazi Mahallesi iftarına katıldı: ‘Mahalle iftarları gelenek haline geldi’
Ramazan ayı mahalle iftarlarını Osmangazi Mahallesi’nde başlatan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, belediye başkanlığı görev sürecinde Osmangazi Mah..

6

Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayları belli oldu: Taytak ilk sırada Parsak listede yok
Milliyetçi Hareket Partisi’nin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçimlerde Afyonkarahisar’da yarışacak olan milletvekili adayları belli ..

7

Image

Valiler kararnamesi yayınlandı: Köksal Şakalar Sinop Valisi oldu
Resmi Gazete'de valiler kararnamesi yayınlandı. Yayınlanan kararnameye göre 2 ilin valisi merkeze alınırken, 4 ile yeni vali atandı. Sandıklı Kaymakam..

8

Image

Başkan Çoban AKUT ekibini ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, tamamı gönüllülerden oluşan ve ülkemizin önemli arama kurtarma ekiplerinden olan AKUT Arama Kurtarma Derneği Afyo..

9

Image

Bir TV bir bilgisayar kampanyası sürüyor
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın talimatıyla Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 'eğitime destek' amacıyla başlatılan “Her Okula, Bir Bilgisayar..

10

Image

‘Hizmetlerimize milletvekili olarak devam etmek istiyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Galip Şanlı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret et..

11

Image

‘ABD ve İsrail huzur ve barışa ihanet ediyor’
Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı üyeleri, ABD’nin İsrail’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması sonucunda yaşanan Kudüs katliamına ili..

12

Image

‘İstikrar devam edecek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ahmet Sarıdere Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ..

13

Image

Erken seçime vatandaş ne diyor?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimlerin 24 Haziran'da yapılacağının açıklamasının ardından Afyonkarahisar’da vatandaşlar erken seçimi Gazete 3’e değerlend..

14

Image

“Denetimler artarak devam edecek”
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Acar, rutin olarak gerçekleştirilen işletme denetimlerinin Ramazan ayında daha da artırıldığını söyledi...

15

Image

“Ramazan ayında hava sıcaklıkları artacak”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ramazan ayının ilk haftasında hava sıcaklıklarının ülkemizin iç ve batı bölgelerinden başlayarak ha..

16

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni üniversiteleri onayladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 yeni üniversite kurulmasını öngören kanunu onayladı. ..

17

Image

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban: ‘Belde belediyeleri kapatılmalı’
Ensar Vakfı’nın ikindi sohbetinde konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türkiye’de belde belediyelerinin kapatılması gerektiğini ifade ederek, “..

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar çayı ve defile programı düzenlendi.
  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Fatma YILDIZ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar ayı ve defile programı düzenlendi. Korel Termal Otel'de gerçekleşen programa, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Vali Mustafa Tutulmaz'ın eşi Fatma Tutulmaz, protokol eşleri, kadın belediye meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

“KADIN, TOPLUMUN EN BİRLEŞTİRİCİ UNSURUDUR”

Programın açılış konuşmasını yapan Emine Çoban, toplantının Afyonkarahisarlı kadınları, 'kadın olma ortak paydasında' buluşturup, alanında ön plana çıkmış kadınlarla yeni ufuklara pencere açmak ve birlikte hoşça vakit geçirmek amacıyla düzenlendiğini söyledi. Kadının, toplumun en etkili yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsuru olduğunu belirten Çoban, "Kadının ilerlemesi, sosyal adaletin bir şartı olmakla birlikte, sadece bir kadın sorunu değildir. Demokratik ileri bir toplum için kadınların güçlendirilmeleri, etkinlik alanlarının genişletilmesi, eğitim, istihdam, sağlık, siyaset, hukuk ve benzeri alanlarda eşit fırsat olanaklarından faydalanabiliyor olması dolayısıyla büyük bir önem taşımaktadır." dedi.

“MEDET UMULAN İLK KAPI, BİZ KADINLAR OLUYORUZ”

Toplumun en ağır iş yükünün kadınların üzerinde olduğuna dikkat çeken Emine Çoban,"Çocukların yetiştirilmesi, eğitimi, topluma ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanması sorumluluğu, adı konmasa da kadınlardan bekleniyor. Çocuklarımızın, eşlerimizin, annelerimizin her zaman medet umduğu ilk kapı, biz kadınlar oluyoruz. Zaman içinde kendi mutluluklarımızdan kopup, etrafımızdaki insanların mutlu olmasına bağlı hale geliyoruz. Kendi istek ve hayallerimizi bir kenara bırakıp, etrafımızdaki insanların mutluluğu ve başarısıyla kendi mutluluğumuzu özdeşleştiriyoruz. Sizlerle birlikte yapacağımız etkinliklerle biraz olsun kendi varlığımızı önceleyecek programlar düzenlemeyi arzu ediyoruz." diye konuştu.

  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.05.2018
21.05.2018
21.05.2018
OZEL HABERLER