Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Eski Türkiye hortlatılmak isteniyor’
Danıştay’ın Öğrenci Andı’nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etmesine tepki gösteren Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, “Eski..

2

Image

İl İl FET֒nün yaptıklarını anlatıyor
Yaklaşık 35 yıldır emniyet teşkilatının içerisinde yer alan 48 yaşındaki Polis Başmüffettişi Ahmet Sula, il il gezerek lise ve üniversite öğrencilerin..

3

Image

AEV ilgi odağı oldu
Afyon Eğitim Vakfı, yaptığı hizmetlerle toplumun her kesiminden vatandaşların olduğu gibi bürokrasinin önemli isimlerinin de dikkatini çekiyor...

4

Image

Başkan Çoban muhtarları ağırladı
Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların halkla devlet arasında aracılık gibi önemli ..

5

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

6

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

7

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

8

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

9

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

10

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

11

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

12

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

13

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

14

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

15

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

16

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

17

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar çayı ve defile programı düzenlendi.
  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Fatma YILDIZ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar ayı ve defile programı düzenlendi. Korel Termal Otel'de gerçekleşen programa, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Vali Mustafa Tutulmaz'ın eşi Fatma Tutulmaz, protokol eşleri, kadın belediye meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

“KADIN, TOPLUMUN EN BİRLEŞTİRİCİ UNSURUDUR”

Programın açılış konuşmasını yapan Emine Çoban, toplantının Afyonkarahisarlı kadınları, 'kadın olma ortak paydasında' buluşturup, alanında ön plana çıkmış kadınlarla yeni ufuklara pencere açmak ve birlikte hoşça vakit geçirmek amacıyla düzenlendiğini söyledi. Kadının, toplumun en etkili yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsuru olduğunu belirten Çoban, "Kadının ilerlemesi, sosyal adaletin bir şartı olmakla birlikte, sadece bir kadın sorunu değildir. Demokratik ileri bir toplum için kadınların güçlendirilmeleri, etkinlik alanlarının genişletilmesi, eğitim, istihdam, sağlık, siyaset, hukuk ve benzeri alanlarda eşit fırsat olanaklarından faydalanabiliyor olması dolayısıyla büyük bir önem taşımaktadır." dedi.

“MEDET UMULAN İLK KAPI, BİZ KADINLAR OLUYORUZ”

Toplumun en ağır iş yükünün kadınların üzerinde olduğuna dikkat çeken Emine Çoban,"Çocukların yetiştirilmesi, eğitimi, topluma ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanması sorumluluğu, adı konmasa da kadınlardan bekleniyor. Çocuklarımızın, eşlerimizin, annelerimizin her zaman medet umduğu ilk kapı, biz kadınlar oluyoruz. Zaman içinde kendi mutluluklarımızdan kopup, etrafımızdaki insanların mutlu olmasına bağlı hale geliyoruz. Kendi istek ve hayallerimizi bir kenara bırakıp, etrafımızdaki insanların mutluluğu ve başarısıyla kendi mutluluğumuzu özdeşleştiriyoruz. Sizlerle birlikte yapacağımız etkinliklerle biraz olsun kendi varlığımızı önceleyecek programlar düzenlemeyi arzu ediyoruz." diye konuştu.

  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.10.2018
20.10.2018
20.10.2018
OZEL HABERLER