Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

2

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

3

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

4

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

5

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

6

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

7

Image

‘Halkımız projelerimizi beğenecek’
Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkının beğenisine sunacağı önemli projelerinin old..

8

Image

‘Mekanik otoparklar yapacağız”


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a mekanik otoparklar yapacaklarını belirtti. ..

9

Image

‘45 milyon insana su temin ettik’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Cumhurbaşkanı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, hizmetleri döneminde ..

10

Image

Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör ve Kadın Kolları Teşkilatı ‘Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün’ sloganı..

11

Image

‘Niyet hayır ise akıbette hayır olur’
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. ..

12

Image

‘Laf değil, iş üreteceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "Amacımız laf değil, iş üretmek. Artık sistem bizimle değişiyor, laf ..

13

Image

‘Torba yasada vatandaş yok’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal torba yasada vatandaşın sorunlarına yönelik maddeler olmadığına dikkat çekti...

14

Image

‘Başkan Çoban Afyon’a mührünü vurdu’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar’a 10 yıldır b..

15

Image

Vekillerden adaylara ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ve Akha..

16

Image

AEV’den teşekkür
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, vakfa destek verenlere teşekkür etti..

17

Image

‘Türkiye’nin en hayırlı derneği’
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi, 7. Olağan Genel Kurulunda katıldı. Türkiye’nin en hayırlı der..

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi | Gazete3.com.tr
Image

Afyonkarahisar’da Kadın Hikayeleri defilesi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar çayı ve defile programı düzenlendi.
  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Fatma YILDIZ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban tarafından "Kadın Hikayeleri" konulu bahar ayı ve defile programı düzenlendi. Korel Termal Otel'de gerçekleşen programa, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Vali Mustafa Tutulmaz'ın eşi Fatma Tutulmaz, protokol eşleri, kadın belediye meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

“KADIN, TOPLUMUN EN BİRLEŞTİRİCİ UNSURUDUR”

Programın açılış konuşmasını yapan Emine Çoban, toplantının Afyonkarahisarlı kadınları, 'kadın olma ortak paydasında' buluşturup, alanında ön plana çıkmış kadınlarla yeni ufuklara pencere açmak ve birlikte hoşça vakit geçirmek amacıyla düzenlendiğini söyledi. Kadının, toplumun en etkili yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsuru olduğunu belirten Çoban, "Kadının ilerlemesi, sosyal adaletin bir şartı olmakla birlikte, sadece bir kadın sorunu değildir. Demokratik ileri bir toplum için kadınların güçlendirilmeleri, etkinlik alanlarının genişletilmesi, eğitim, istihdam, sağlık, siyaset, hukuk ve benzeri alanlarda eşit fırsat olanaklarından faydalanabiliyor olması dolayısıyla büyük bir önem taşımaktadır." dedi.

“MEDET UMULAN İLK KAPI, BİZ KADINLAR OLUYORUZ”

Toplumun en ağır iş yükünün kadınların üzerinde olduğuna dikkat çeken Emine Çoban,"Çocukların yetiştirilmesi, eğitimi, topluma ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanması sorumluluğu, adı konmasa da kadınlardan bekleniyor. Çocuklarımızın, eşlerimizin, annelerimizin her zaman medet umduğu ilk kapı, biz kadınlar oluyoruz. Zaman içinde kendi mutluluklarımızdan kopup, etrafımızdaki insanların mutlu olmasına bağlı hale geliyoruz. Kendi istek ve hayallerimizi bir kenara bırakıp, etrafımızdaki insanların mutluluğu ve başarısıyla kendi mutluluğumuzu özdeşleştiriyoruz. Sizlerle birlikte yapacağımız etkinliklerle biraz olsun kendi varlığımızı önceleyecek programlar düzenlemeyi arzu ediyoruz." diye konuştu.

  SİYASET    11.05.2018 10:30:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.01.2019
17.01.2019
17.01.2019
OZEL HABERLER