Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Herkes Çetinkaya’yı örnek almalı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen Ali Çetinkaya’yı Anma töreninde konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, herkesin Ali Çetinkaya’yı örnek alm..

2

Image

Eroğlu’ndan jet çözüm
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte şehrimizin ekonomik değerlerinden olan OGAŞ Şekerleme Yönetim Kur..

3

Image

Başkanlar istişare etti
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı makamında ağırladı ..

4

Image

‘Başkanlar büyük işler başardı’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, il yöneticilerini ve MHP’li belediye başkanlarını Ankara’da m..

5

Image

Yazar Keskin söyleşi yaptı
Şuhut ilçesinde açılan 3.kitap Fuarı’na katılan yazar Nursefa Keskin, öğrencilerle söyleşi yaptı..

6

Image

Başkan Çöl destek sözü aldı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçe ile ilgili talepleri, milletvekillerine ileterek, destek sözü aldı

..

7

Image

‘Rehberlik mesleği önemli”
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen etkinlikte 21 Şubat Dünya Rehberler Günü kutlandı. Programda konuşan AKÜ Rekt..

8

Image

Öğrencilere su tasarrufu anlatıldı
İçme Suyu Arıtma Tesisi’ni ziyaret eden Anıtkaya Ortaokulu ve Anıtkaya İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, su tasarrufunun önemini öğrendi..

9

Image

Zafer 03 Teras Kafe hizmete açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda İşletme Müdürlüğü bünyesinde Zafer Meydanı’nda açılan Zafer 03 Kafe’nin camlı teras bölümü de ..

10

Image

Proje uygulanmaya başladı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca başlatılan "2019'da Ülkem İçin Bir Fikrim Var" projesi kapsamında sunulan fikirler, ilgili bakanlıklar ve kuru..

11

Image

‘Hep beraber hareket edeceğiz’
Dinar ilçesinde Sevgi Yılı Projesi kapsamında düzenlenen toplantı da konuşan Kaymakam Selami Kapankaya, Dinar ilçesinin menfaatlerinin söz konusu oldu..

12

Image

Kampanya uzatıldı
Afyonkarahisar PTT Başmüdür Mehmet Örsdemir, PTT Kargo’nun yöresel ürün gönderim kargo indirimi kampanyasını 1 ay daha uzattıklarını söyledi..

13

Image

TÜBA Başkanı Şeker’den ziyaret
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziy..

14

Image

Kitap okudular
Çay ilçesi Şehit Kamil Tuna Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu’nun da katılımıyla Kitap okuma etkinliği düzenl..

15

Image

Girne Koleji’nden ziyaret
Girne Amerikan Koleji yetkilileri İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin'i makamında ziyaret etti...

16

Image

‘Eğitime desteğimiz sürecek’
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e, ilçede faaliyet gösteren okullardan teşekkür ziyaretleri gelmeye devam ediyor...

17

Image

Atık Ekmek Projesi
Çay ilçesine hayata geçirilen Atık Ekmek Projesi hakkında, Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu’na proje ekibi bilgilendirme yaptılar..

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor


AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı ilçelerde yapılacak olan kongre takvimini belirledi. 22 Şubat’ta başlayacak olan kongreler süreci 22 Martta sona erecek.
  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

CHP ile Birlikte Kongreler süreci yaşayan bir diğer parti de iktidar Partisi AK Parti. AK Parti Afyonkarahisar il teşkilatı ilçelerde yapılacak olan ilçe kongreleri takvimini açıkladı. AK Parti Beldelerde yapılan kongrelerin ardından ilçe kongrelerine rotayı çevirdi. 18 ilçede yapılacak olan ilçeler kongresi 22 Şubat’ta Bolvadin İlçe Kongresi ile başlayacak.
BOLVADİN KONGRESİ 22 ŞUBAT’TA
Bolvadin’deki kongre ve başkanın kim olacağı kaybedilen belediye başkanlığı seçiminin ardından büyük önem taşıyor. AK Parti ilçe kongreleri süreci 23 Şubat’ta saat 11’de Başmakçı, 15.00 de ise Evciler ilçe kongreleri ile devam edecek. 29 Şubat’ta da iki kongre birden gerçekleştirilecek. Saat 11’de Hocalar ile başlayacak kongre süreci, aynı gün 15’de Kızılören ilçe kongresi ile devam edecek. Dinar ilçe kongresi ise 1 Martta yapılacak. İscehisar kongresi 6 Mart’ta, Emirdağ Kongresi ise 7 Mart’ta gerçekleştirilecek. 8 Mart’ta da iki kongre birden yapılacak. İlk kongre saat 11’de Afyonkarahisar’ın medarı iftarı Veysel Eroğlu’nun memleketi Şuhut’ta yapılırken, günün diğer kongresi ise 15’de belediye seçimlerinde yıllar sonra AK Parti’ye geçen Sultandağı’nda yapılacak. 14 Mart’ta yapılacak kongreler ise Çobanlar ve Çay ilçe kongreleri yapılacak. Çobanlar’da kongre 11’de başlarken, Çay’da 15’de başlayacak.
MERKEZ İLÇE KONGRESİ 15 MART’TA
Merkez İlçe Kongresi ise 15 Mart’ta yapılacak. Aynı gün Sinanpaşa İlçe Kongresi de gerçekleştirilecek. Merkez ilçe başkanı 11’de yapılacak kongre ile belirlenecek. Sinanpaşa’da ise kongre saati 15. Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi Sandıklı’da ise kongre 21 Martta saat 11’de yapılacak. Dazkırı ilçesinde Kongre aynı gün saat 15’te toplanacak. AK Parti Afyonkarahisar İlçe Kongreleri 22 Martta yapılacak İhsaniye ve Bayat kongreleri ile son bulacak. İhsaniye kongre hazirunu saat 11’de, Bayat ise 15’de toplanacak. İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ise gözler İl Kongresine çevrilecek. İl Kongresi yer saat ve tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.>>>Gazete3

  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2020
22.02.2020
22.02.2020
OZEL HABERLER