Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

2

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

3

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

4

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

5

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

6

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

7

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

8

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

9

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

10

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

11

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

12

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

13

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

14

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

15

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

16

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

17

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor


AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı ilçelerde yapılacak olan kongre takvimini belirledi. 22 Şubat’ta başlayacak olan kongreler süreci 22 Martta sona erecek.
  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

CHP ile Birlikte Kongreler süreci yaşayan bir diğer parti de iktidar Partisi AK Parti. AK Parti Afyonkarahisar il teşkilatı ilçelerde yapılacak olan ilçe kongreleri takvimini açıkladı. AK Parti Beldelerde yapılan kongrelerin ardından ilçe kongrelerine rotayı çevirdi. 18 ilçede yapılacak olan ilçeler kongresi 22 Şubat’ta Bolvadin İlçe Kongresi ile başlayacak.
BOLVADİN KONGRESİ 22 ŞUBAT’TA
Bolvadin’deki kongre ve başkanın kim olacağı kaybedilen belediye başkanlığı seçiminin ardından büyük önem taşıyor. AK Parti ilçe kongreleri süreci 23 Şubat’ta saat 11’de Başmakçı, 15.00 de ise Evciler ilçe kongreleri ile devam edecek. 29 Şubat’ta da iki kongre birden gerçekleştirilecek. Saat 11’de Hocalar ile başlayacak kongre süreci, aynı gün 15’de Kızılören ilçe kongresi ile devam edecek. Dinar ilçe kongresi ise 1 Martta yapılacak. İscehisar kongresi 6 Mart’ta, Emirdağ Kongresi ise 7 Mart’ta gerçekleştirilecek. 8 Mart’ta da iki kongre birden yapılacak. İlk kongre saat 11’de Afyonkarahisar’ın medarı iftarı Veysel Eroğlu’nun memleketi Şuhut’ta yapılırken, günün diğer kongresi ise 15’de belediye seçimlerinde yıllar sonra AK Parti’ye geçen Sultandağı’nda yapılacak. 14 Mart’ta yapılacak kongreler ise Çobanlar ve Çay ilçe kongreleri yapılacak. Çobanlar’da kongre 11’de başlarken, Çay’da 15’de başlayacak.
MERKEZ İLÇE KONGRESİ 15 MART’TA
Merkez İlçe Kongresi ise 15 Mart’ta yapılacak. Aynı gün Sinanpaşa İlçe Kongresi de gerçekleştirilecek. Merkez ilçe başkanı 11’de yapılacak kongre ile belirlenecek. Sinanpaşa’da ise kongre saati 15. Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi Sandıklı’da ise kongre 21 Martta saat 11’de yapılacak. Dazkırı ilçesinde Kongre aynı gün saat 15’te toplanacak. AK Parti Afyonkarahisar İlçe Kongreleri 22 Martta yapılacak İhsaniye ve Bayat kongreleri ile son bulacak. İhsaniye kongre hazirunu saat 11’de, Bayat ise 15’de toplanacak. İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ise gözler İl Kongresine çevrilecek. İl Kongresi yer saat ve tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.>>>Gazete3

  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER