Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yaşlılara alış veriş hizmeti
Başmakçı Belediyesi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında evinden dışarı çıkamayan yaşlı, engelli ve kronik hastalara yönelik alışveriş hizmeti sunuyor..

2

Image

Camiler dezenfekte ediliyor
Şuhut ilçesinde Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri Korona virüsü (Kovid-19) önlemleri kapsamında ilçe genelindeki camilerde i..

3

Image

‘Muazzam ağaçlandırma yaptık’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye’nin orman varlığını arttırılan na..

4

Image

Tarihi eserler ele geçirildi
Gazlıgöl’de jandarma ekipleri yaptıkları operasyonda, çok sayıda tarihi eser ele geçirildi

..

5

Image

‘Tedbirleri elden bırakmayın’
Başmakçı Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Gönüllü, vatandaşlardan tedbirl..

6

Image

Kurulan şirket sayısı arttı
Bir önceki aya göre kurulan şirket sayısı %12,62 kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısı %16,03 oranında azalmış olup kurulan kooperatif sayısı %15,..

7

Image

Afyon’da bin 172 kişi boşandı
Türkiye İstatistik Kurumu boşanma verilerini açıkladı. Türkiye genelinde boşanmaların arttığı görülürken, Afyonkarahisar’da bin 172 kişi boşandı ..

8

Image

‘AĞAÇLANDIRMA REKORU KIRDIK’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekilli Eroğlu, Türkiye’nin 18 yıllık süreçte ağaçlandırmad..

9

Image

Yeni içme suyu hattı döşendi
İscehisar Fen İşlerine bağlı su işleri ekipleri, içme suyu hattı bulunmayan bölgelerde çalışmalarına hız verdi..

10

Image

Cuma namazları kılınmadı
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda bütün Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar İmaret Camii’nde de cuma namazı kılınmadı..

11

Image

‘Paket hayal kırıklığı yarattı’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin toplumun sorunlarına çözüm yaratmayacağını söyl..

12

Image

Öğrencilerden örnek davranış
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü nedeniyle Afyon Merkez Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu öğretmenleri Türkiye Harp Malulü Gaziler,..

13

Image

Camiler ve okullar sürekli temizleniyor
İscehisar’da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında bulunan tüm okul, cami, sübyan mektebi ve kreşlerde başlatılan dezenfe..

14

Image

Dezenfekte çalışmaları sürüyor
Afyonkarahisar Belediyesi korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ..

15

Image

Virüsten korunmak için 14 altın kural
Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ten korunmak için Sağlık Bakanlığı 14 altın kural açıkladı. ..

16

Image

Afyon’da Kamera’nın 100.yılı konuşuldu
Gün FM’de yayınlanan Geçmiş Zaman Olur Ki isimli program dinleyicileriyle buluştu. Araştırmacı-Yazar Hasan Özpunar ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Fa..

17

Image

Akran eğitimi
Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı AFSU Genç Kızılay Teşkilatı okullardaki Öğrencilere Akran eğitimleri vermeye aralıksız devam ediyor..

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor


AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı ilçelerde yapılacak olan kongre takvimini belirledi. 22 Şubat’ta başlayacak olan kongreler süreci 22 Martta sona erecek.
  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

CHP ile Birlikte Kongreler süreci yaşayan bir diğer parti de iktidar Partisi AK Parti. AK Parti Afyonkarahisar il teşkilatı ilçelerde yapılacak olan ilçe kongreleri takvimini açıkladı. AK Parti Beldelerde yapılan kongrelerin ardından ilçe kongrelerine rotayı çevirdi. 18 ilçede yapılacak olan ilçeler kongresi 22 Şubat’ta Bolvadin İlçe Kongresi ile başlayacak.
BOLVADİN KONGRESİ 22 ŞUBAT’TA
Bolvadin’deki kongre ve başkanın kim olacağı kaybedilen belediye başkanlığı seçiminin ardından büyük önem taşıyor. AK Parti ilçe kongreleri süreci 23 Şubat’ta saat 11’de Başmakçı, 15.00 de ise Evciler ilçe kongreleri ile devam edecek. 29 Şubat’ta da iki kongre birden gerçekleştirilecek. Saat 11’de Hocalar ile başlayacak kongre süreci, aynı gün 15’de Kızılören ilçe kongresi ile devam edecek. Dinar ilçe kongresi ise 1 Martta yapılacak. İscehisar kongresi 6 Mart’ta, Emirdağ Kongresi ise 7 Mart’ta gerçekleştirilecek. 8 Mart’ta da iki kongre birden yapılacak. İlk kongre saat 11’de Afyonkarahisar’ın medarı iftarı Veysel Eroğlu’nun memleketi Şuhut’ta yapılırken, günün diğer kongresi ise 15’de belediye seçimlerinde yıllar sonra AK Parti’ye geçen Sultandağı’nda yapılacak. 14 Mart’ta yapılacak kongreler ise Çobanlar ve Çay ilçe kongreleri yapılacak. Çobanlar’da kongre 11’de başlarken, Çay’da 15’de başlayacak.
MERKEZ İLÇE KONGRESİ 15 MART’TA
Merkez İlçe Kongresi ise 15 Mart’ta yapılacak. Aynı gün Sinanpaşa İlçe Kongresi de gerçekleştirilecek. Merkez ilçe başkanı 11’de yapılacak kongre ile belirlenecek. Sinanpaşa’da ise kongre saati 15. Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi Sandıklı’da ise kongre 21 Martta saat 11’de yapılacak. Dazkırı ilçesinde Kongre aynı gün saat 15’te toplanacak. AK Parti Afyonkarahisar İlçe Kongreleri 22 Martta yapılacak İhsaniye ve Bayat kongreleri ile son bulacak. İhsaniye kongre hazirunu saat 11’de, Bayat ise 15’de toplanacak. İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ise gözler İl Kongresine çevrilecek. İl Kongresi yer saat ve tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.>>>Gazete3

  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.03.2020
27.03.2020
27.03.2020
OZEL HABERLER