Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KOSGEB’ten üst düzey ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Binali Aydın, KOSGEB İl Müd..

2

Image

‘Terör seviciliğine müsaade etmeyeceğiz’
TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyonda HDP’li Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Dokunulmazlığının kaldırıl..

3

Image

Çocukların kışlık kıyafetleri belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin 500 çocuğun mont ve bot ihtiy..

4

Image

Albikere.com farkındalık oluşturuyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ti..

5

Image

‘Çocuklarımızın her zaman arkasındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferbe..

6

Image

Ayazini’de kış manzaraları
Afyonkarahisar'daki tarihi Frig Vadisi'nde bulunan Ayazini köyünde etkili olan kar yağışının ardından usta bir fotoğrafçı tarafından çekilen kar altın..

7

Image

Başkan Şahin Özhaseki ile görüştü
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yle görüştü..

8

Image

Özer Merdivenci ve Serteser’i ziyaret etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanay..

9

Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberl..

10

Image

Başkan Çöl müjdeleri açıkladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ankara’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Çöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılaca..

11

Image

‘Afyon Eğitim Vakfı 652 öğrenciye burs veriyor’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını yanıtlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı’nın çalışmalarının sürdüğünü sö..

12

Image

Dükkan sahiplerine anahtarlar teslim edildi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kapalı Pazar Yeri ve Yöresel Ürünler Pazarı'nda yer alan dükkanların..

13

Image

Sportif yetenek taramaları başladı
Afyonkarahisar’da Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme" programı için çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında yetenekli öğrenciler ..

14

Image

Soğuk havada termal havuz keyfi
Sandıklı ilçesinde yoğun kar yağışı ve sıfırın altında 2 dereceyi bulan soğuk havaya aldırmayan tatilciler, açık havadaki termal havuzda vakit geçirdi..

15

Image

Afyonkarahisar’a yatırım yağmuru
AK Parti Afyonkarahisar heyeti, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Ankara’da Afyonkarahisar ve ilçelerinin sorunla..

16

Image

Afyon’da Covid-19 vaka sayıları yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık koronavirüs (Covid-19) vaka haritasını açıkladı. Açıklamaya göre, 1-7 Ocak tarihl..

17

Image

‘Sorunlara kalıcı çözüm bulacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, mobilya sektörünün sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını ifade etti ..

AK Parti’den öğretmenlere karanfil | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’den öğretmenlere karanfil  SİYASET    25.11.2021 12:14:35

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ortaklaşa bir program düzenledi. Heyet şehirdeki bütün okulları ziyaret ederek öğretmenler karanfil dağıttı
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı, ortaklaşa 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okul ziyaretleri programı düzenledi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte okul ziyaretlerine çıktı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile ilimiz merkezde bütün okullara yapılan ziyaretlerde öğretmenlere karanfil takdim edildi.
“BİZ, İLK EMRİ ‘OKU’ OLAN BİR DİNİN MENSUPLARIYIZ”
Merkez İlçe Başkanı Karadeniz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti il başkan yardımcıları Talha Hüseyin Akkaya, Sultan Betül Erişen, Dilek Hanım Çengel de okulları ve Eğitim Bir-Sen Başkanı Mustafa Arslan’ı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Başkan Karadeniz “20 yıllık AK Parti iktidarında eğitime ve eğitimciye en çok değeri AK Parti vermiştir. Biz eğitim camiasını ‘bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ anlayışı ile değerlendiriyoruz. Biz, ilk emri ‘oku’ olan bir dinin mensuplarıyız. Burada şehrimizdeki bütün okullarda bütün yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte tek tek ziyaretlerimizi gerçekleştirerek öğretmenlerimizin yanında olduğumuzu ifade ettik. Biz sadece bugün değil, AK Parti olarak 19 yıldır eğitimcilerimizin yanındayız” dedi. >>>Gazete3

  SİYASET    25.11.2021 12:14:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER