Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Aile Destek Merkezi kuruldu
Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından kent merkezinde genelde dar gelirli ailelerin yaşadığı Akmescit Mahall..

2

Image

Hüdai Kaplıcaları çığır açmaya hazırlanıyor
Şifalı suları ile tarih boyunca ün salan Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesindeki Hüdai Kaplıcaları normalleşme süreci ile birlikte ziyaretçilerini ağır..

3

Image

'Her zaman destek olacağız'
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, kadınların ürettikleri el emeği ürünlerin satılabilmesi için belediyenin her zaman destek olacağını söyledi ..

4

Image

Bürokratlardan merkeze tam not
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde hizmet veren ve Türkiye’de ilklerden biri olma özelliği taşıyan Çocuk ve Genç Ruh Sağlığı Merkezi Aile ve Sosyal H..

5

Image

'Türkiye'ye örnek bir proje olacak'
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Veteriner Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliğinde yapılan manda yetiştiriciliğinin hem bölgeye hem de ülke genel..

6

Image

'Türkiye'yi yeni değerler üzerine inşa edeceğiz'
Afyonkarahisar'da teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mehmet Tolga Akalın, Önümüzdeki ik..

7

Image

Afyon'daki çalışmalar örnek oluyor
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Afyonkarahisar'ın tarihi mekanlarında in..

8

Image

Afyon dünyaya tanıtılıyor
Avrupa 65/85 cc Motokros Şampiyonası ve Balkan Motosiklet Birliği (BMU) Avrupa Motokros Şampiyonası'na hafta sonu Afyonkarahisar'ın ev sahipliği yapac..

9

Image

FETÖ'cü şahıslar yakalandı
Afyonkarahisar’da Fetullahçı terör Örgütü davalarında haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şahıs, polisin düzenlediği operasyonlarda yakaland..

10

Image

Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi
ATSO KOBİ Akademisi ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi, video konferans yöntemiy..

11

Image

'Gıda güvenli büyük önem arz ediyor'
AKÜ Veteriner Fakültesi Besin/Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zeki Gürler, günümüzde gıda güvenliğinin önem arz ettiğini söyleyerek..

12

Image

Yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı
Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından Sandıklı Devlet Hastanesi’nde tatbikat gerçekleştirildi. Tatbikatta senaryo gereği hastane binasına y..

13

Image

'Türkiye'yi temsil eden okullar arasındayız'
Özel Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Önder Artuk,PISA 2021'de Türkiye'yi temsil eden 43 okuldan birisi olduklarını belir..

14

Image

Bakan Soylu'ya sevgi seli
Afyonkarahisar’da esnaf ziyareti gerçekleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu iş yeri sahipleri havai fişek ve konfeti patlatarak karşıladı. Girdi..

15

Image

Yapılacak çalışmalar görüşüldü
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, ziyaretlerine gelen konuklarıyla Afyonkarahisar'la ilgili olarak konularda istişare etti..

16

Image

'Verilen sözler yerine getirilecek'
Güney beldesinde seçimler sonuçlandı. Cumhur İttifakı adayı Erol Karabacak belediye başkanı seçildi. AK Parti Milletvekilleri ve teşkilat mensupları y..

17

Image

'Dünyaya medeniyeti nakşedeceğiz'
Afyonkarahisar Belediyesi ziyaretinde vatandaşlara seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hızlı tren gibi olduğ..

AK Partililer tepki gösterdi | Gazete3.com.tr
Image

AK Partililer tepki gösterdi


DEVA Partili Hatice Dudu Özkal’ın, AK Parti ile ilgili olarak yaptığı açıklamalara AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen sosyal medya hesaplarından ve yaptıkları açıklamalarla tepki gösterdiler
Milletvekili Özkaya kastederek yaptığı açıklamada, AK Parti davasının makam, mevki ve rant uğruna yapılan bir hareket olmadığını belirterek, AK Parti davasının Allah rızası için, millete hizmet etmek için yürütülen bir dava olduğunu söyledi. Özkaya, “7 Haziran’da aday gösterilmeyince başka partilere oy iste, sonra gel dava adamıyım diye makamlara otur. Recep Tayyip Erdoğan’ı Afyonkarahisar’ın yukarı mahalleler tanımıyordu diyenler, acaba bugün bile o mahalleler sizleri tanıyor mu?” diyerek isim vermeden Özkal’a gönderme yaptı.
  SİYASET    15.09.2020 11:47:48
“VEFA VE AİDİYET DUYGUSU YOK”

Milletvekili Yurdunuseven sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada isim vermeden Özkal’ı kastederek, “Sırf menfaatleri, makamı ve mevkileri için kılıktan kılığa girenleri çok gördük. Elhamdülillah dava ve davaya gönül verenler belli. Vefa ve aidiyet duygusu olmayanlara, düne kadar vefa vefa deyip 2007 deki gibi korkan, menfaate tamah eden ve fırıldaklar konumuna düşenlere söylenecek bir lafımız yok. Öbür kıtadaki sümüklünün sözleri ile konuşanlar; hadi oradan hadi oradan” dedi.

“GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERDİ”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yaptığı açıklama ile Özkal’ı kastederek, şu ifadeleri kullandı: “Bugünlerde görüyoruz ki daha önce partimizde çeşitli görevler yapmış kerameti kendinden menkul bir zat, 24 Haziran genel seçimlerinde kendine Milletvekilliği listesinde yer bulamayınca, ilk fırsatta Liderimizin ve Partimizin karşısında yer almış ve bugün başka bir siyasi partinin kurucu üyesi olarak gerçek yüzünü göstermiştir.”

“TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE MAHKUM OLACAKLAR”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’de Özkal’a isim vermeden sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Sezen, “Ekonomiyi yediği meyveye, sağlık hizmetini salgın rakamlarına, adaleti de sadece avukatlık mesleğine bağlayan vefasızların at gözlüklü, şahsi menfaat odaklı siyasetleri tarihin çöplüğüne mahkum olacaktır” diye konuştu.>>>Gazete3


  SİYASET    15.09.2020 11:47:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER