Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

2

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

3

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

4

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

5

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

8

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

9

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

10

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

11

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

12

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

13

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

14

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

15

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

16

Image

‘Afyon’da iktidar olacağız’
İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan konuklar, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar...

17

Image

Köy yolu yapımı başladı
İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan köy yollarının ilki Kozluca Köy Yolu’nun yapımıyla başladı ..

AK Partililer tepki gösterdi | Gazete3.com.tr
Image

AK Partililer tepki gösterdi


DEVA Partili Hatice Dudu Özkal’ın, AK Parti ile ilgili olarak yaptığı açıklamalara AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen sosyal medya hesaplarından ve yaptıkları açıklamalarla tepki gösterdiler
Milletvekili Özkaya kastederek yaptığı açıklamada, AK Parti davasının makam, mevki ve rant uğruna yapılan bir hareket olmadığını belirterek, AK Parti davasının Allah rızası için, millete hizmet etmek için yürütülen bir dava olduğunu söyledi. Özkaya, “7 Haziran’da aday gösterilmeyince başka partilere oy iste, sonra gel dava adamıyım diye makamlara otur. Recep Tayyip Erdoğan’ı Afyonkarahisar’ın yukarı mahalleler tanımıyordu diyenler, acaba bugün bile o mahalleler sizleri tanıyor mu?” diyerek isim vermeden Özkal’a gönderme yaptı.
  SİYASET    15.09.2020 11:47:48
“VEFA VE AİDİYET DUYGUSU YOK”

Milletvekili Yurdunuseven sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada isim vermeden Özkal’ı kastederek, “Sırf menfaatleri, makamı ve mevkileri için kılıktan kılığa girenleri çok gördük. Elhamdülillah dava ve davaya gönül verenler belli. Vefa ve aidiyet duygusu olmayanlara, düne kadar vefa vefa deyip 2007 deki gibi korkan, menfaate tamah eden ve fırıldaklar konumuna düşenlere söylenecek bir lafımız yok. Öbür kıtadaki sümüklünün sözleri ile konuşanlar; hadi oradan hadi oradan” dedi.

“GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERDİ”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yaptığı açıklama ile Özkal’ı kastederek, şu ifadeleri kullandı: “Bugünlerde görüyoruz ki daha önce partimizde çeşitli görevler yapmış kerameti kendinden menkul bir zat, 24 Haziran genel seçimlerinde kendine Milletvekilliği listesinde yer bulamayınca, ilk fırsatta Liderimizin ve Partimizin karşısında yer almış ve bugün başka bir siyasi partinin kurucu üyesi olarak gerçek yüzünü göstermiştir.”

“TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE MAHKUM OLACAKLAR”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’de Özkal’a isim vermeden sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Sezen, “Ekonomiyi yediği meyveye, sağlık hizmetini salgın rakamlarına, adaleti de sadece avukatlık mesleğine bağlayan vefasızların at gözlüklü, şahsi menfaat odaklı siyasetleri tarihin çöplüğüne mahkum olacaktır” diye konuştu.>>>Gazete3


  SİYASET    15.09.2020 11:47:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER