Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Döğer’de karantina bitti
İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi..

2

Image

Afyonkarahisar’daki kazalar Mobesede
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz ay meydana gelen trafik kazaları şehir polis kameraları tarafından kayıt altına alındı..

3

Image

Girne Koleji’nde tanışma toplantısı
Afyonkarahisar’da 2020-2021 Eğitim Yılında hizmet verecek olan Girne Koleji, öğretmen kadrosu ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Etkinlikte ..

4

Image

Leylak Fotoğraf ajansı açıldı
Teknolojinin geldiği son nokta sistemlerle donatılan Leylak Fotoğraf Ajansı, Afyonkarahisar’da dualarla açıldı ..

5

Image

Şüpheli bavuldan elbise çıktı
Afyonkarahisar’da otogar önünde unutulan bavul polisi alarma geçirdi. Karayolunun trafiğe kapandı, fünye ile patlatılan bavuldan elbise çıktı..

6

Image

‘Ayasofya’ya parayla değil abdestle gireceğiz’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ayasofya’nın, Danıştay kararı sonrası yeniden cami statüsüne kavuşmasını, “Bu ülkenin her döneminde Fatihleri olmuş..

7

Image

Lavantalar büyülüyor
Afyonkarahisar’ın Dazkırı ilçesine bağlı İdris Köyü’nde her geçen gün artan lavanta bahçeleri gelenleri büyülüyor. Köy Muhtarı Sami Şahin, köydeki lav..

8

Image

Uslanmaz dolandırıcı tutuklandı
Adana'da daha önce de iki kez kendisini karayolları otoyol bölge müdürü olarak tanıtıp asfalt döktürme bahanesiyle binlerce lira dolandıran zanlı, 12 ..

9

Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’
Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğu..

10

Image

Kooperatif binası karantinaya alındı
Şuhut ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktığı için bina karantinaya alındı..

11

Image

Kaya, Vali Yardımcısı oldu
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Vali Yardımcılığı görevine getirildi..

12

Image

‘Kızılay Maden Suyu Afyon’a yakışıyor’
Kızılay Vakfı tarafından Türkiye'nin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk İnsani Yardım Ar-Ge Merkezi, Afyonkarahisar'da kuruldu. Açılışta konuşa..

13

Image

Başkan Zeybek teşekkür etti
Başkan Zeybek, Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına destek veren STK ve iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti ..

14

Image

İscehisar’da dezenfekte çalışmaları
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında İscehisar ilçesinde bulunan tüm camiler ile resmi kurumların araçları ilaçlanarak dezenfekte e..

15

Image

Trendyol ile KOBİ’ler işbirliği yapacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca m..

16

Image

‘ATSO büyük destek sağladı’
ATSO Yönetimi’ne, Afyon İçin Vefa Vakti Kampanyasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Zeybek, kampanyadaki hedefin aşılarak, ö..

17

Image

AFİKAD’ın eğitimi başladı
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 32 saat sürecek olan STK’lar için Gerçekçi ve Sürdürülebilir Adı..

AKRONES yeniden hizmete başladı | Gazete3.com.tr
Image


AKRONES yeniden hizmete başladı


AKRONES Termal Otel koronavirüs salgını dolayısıyla ara verilen çalışmaların ardından yeniden hizmet vermeye başladı
  SİYASET    24.06.2020 19:50:34

Akrones Termal Otel, koronavirüs salgını sonrası yaptığı düzenlemelerin ardından yeniden hizmete açıldı. Genel Ünal Özgen, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Otel yetkilileri tarafından oluşturulan hijyen ekibimiz personel ve misafirlerimizin sağlığı için gerekli tüm önlem ve düzenlemeleri takip ederek güncellemeleri gerçekleştirdi. Almış olduğumuz üst düzey önlemlerle 19 Haziran’da kapılarımızı hizmete açmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.
“PERSONELLERİMİZE EĞİTİMLER VERİLDİ”
Özgen, “COVID-19 sürecinde tüm personelimize Kişisel Hijyen Eğitimi, Bulaşıcı Hastalık Farkındalık Eğitimi, Gıda Güvenliği Farkındalık Eğitimi, Misafir Farkındalık Eğitimi, Mutfak Hijyeni ve Personelin Sorumlulukları, Temel Gıda Eğitimi ve Profesyonel Hijyen Eğitimi online olarak verildi ve belgelendirildi. Sosyal mesafe kuralları, COVID-19 acil durum vb. konularda izlenecek yol hakkında eğitim uzmanımız tarafından personelimize eğitimler verildi” diye konuştu.
“HİJYENE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”
Özgen, “Açık büfede alınan önlemlerden bir tanesi de misafirlerimizin mümkün olduğunca az temasını sağlamaktır. Bu nedenle cam paravanlarla bölünmüş açık büfemizde yemekler görevlilerimiz tarafından misafirlerimize verilecek. SPA alanlarında sosyal mesafe kuralına uygun düzenleme yapıldı. Bu alanlarda da maksimum seviyede hijyen hassasiyeti gösterildi. SPA alanlarında aldığımız bir diğer önlem ise; buhar banyosu, sauna ve tuz odası her yarım saat kullanımdan sonra yarım saat kullanım dışı bırakarak temizlenmesini sağlamaktır. Termal bir otel olduğumuz için İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenli olarak havuzlarımız denetlenmekte. Havuzlarımızın hijyeni ilgili bakanlığın belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda sağlanmaktadır” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    24.06.2020 19:50:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.07.2020
10.07.2020
10.07.2020
OZEL HABERLER