Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Suç işlemenin önüne geçilmeli”

Artan kadın cinayetleri nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, önleyici tedbirlerin alınması ve caydırıcı ..

2

Image

Başkanların Akören buluşması

Sinanpaşa ilçe ve belde belediye başkanları Akören Belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Sinanpaşa Belediye Başkanı Er..

3

Image

Atatürkçü gençler kampta buluşuyor
Büyük Taarruzun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen Reşat Çiğiltepe Gençlik ve Eğitim kampı başladı...

4

Image

Pilotlar, zafer coşkusunu doruğa çıkaracak

Milli Mücadelenin kilit şehri Afyonkarahisar Büyük Taarruz ’un 97. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsam..

5

Image

“Vatansızlığın ne olduğunu MÜLTECİLERDE GÖRDÜM”

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı görevinden Genel Kurmay Eğitim Daire Başkanlığı görevine atanan Tuğgeneral Özdemir Şan, “Vatansızlığ..

6

Image

Devlet Hastanesi’nden özel hastaneleri aratmayan ameliyat

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde 82 yaşındaki bir hastanın kalın bağırsak, dalak ve karaciğerinde oluşan kanserli bölge kapalı sistem ameliyat..

7

Image

Meclis 2 Eylül’de toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi 2 Eylül Pazartesi günü saat 18:30’da toplanacak...

8

Image

Yurdunuseven’den ziyaret turları

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı, AFSÜ Hastanesi’ni ziyaret etti ve Dünya Mot..

9

Image

İşte öğrencilerin tatil günleri

2019-2020 eğitim-öğretim yılının 9 Eylül'de başlayacağını söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu yıl ilk kez uygulanacak ara tatillerin tar..

10

Image

Üst başlık: ATSO Meclisi’nin 2019 Ağustos olağan toplantısı yapıldı “Devlet büyüklerimizi Kocatepe’de görmeliyiz”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında konuşan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdiv..

11

Image

Yarın Büyük Taarruz’u anlatacaklar

Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri bu yıl Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Bingür Sönmez’in paneliyle renklenecek. Ülkemizin yetiştirdi..

12

Image

Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Örenkaya, Alamescit, Asmacık ve Menteş köylerini ziyaret etti.
..

13

Image

Adalet için Kılıçdaroğlu’na gidiyor

İzmir Menemen Belediyesinde çaycılık yaparken haksız şekilde işine son verildiğini iddia eden Bayram Akbaş, Afyonkarahisar’da mola verdi. İzmir’d..

14

Image

Genç Fenerlilerden Başkan’a ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yeni Nesil Basketbol Spor Kulübünde oynayan ve Fenerbahçe U15 takımına transfer olan Batın Fidan ve Fenerbahçe U1..

15

Image

Yükümlülerde ‘Hayır’ diyebilecek

Dinar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Belediye Kültür Sarayı'nda, haklarında denetimli serbestlik kararı bulunan 70 yükümlüye "Hayır Di..

16

Image

“Enflasyon ve işsizlik çözülmesi gerekiyor”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında değerlendirmelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başk..

17

Image

Tüketici Güven Endeksi 58,3 oldu

Türkiye İstatistik Kurumu ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası işbirliği ile yürütülen Tüketici Eğilim Anketi sonuçlarından hesaplanan mevsim etk..

Altın harflerle yazılan bir zafer 15 TEMMUZ | Gazete3.com.tr
Image

Altın harflerle yazılan bir zafer 15 TEMMUZ


15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 3. yılı dolayısıyla mesajlar yayınlayan Afyonkarahisar protokolü, 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemiz yöneticilerinin feraseti, halkımızın cesaretiyle tarihimize altın harflerle yazılan bir zafer kazanıldığını belirttiler.
  SİYASET    15.07.2019 18:34:51

Afyonkarahisar protokolü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladılar. Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Burcu Köksal, Mehmet Taytak, Gültekin Uysal, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ve İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, yayınladıkları mesajlarında demokrasimiz ile ülkemize yönelik olarak hain planları olanların oyunlarına gelinmeyeceğini belirttiler.
“ŞER ODAKLARINA İYİ BİR DERS VERİLDİ”
15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain saldırı karşısında ülke idarecilerinin ferasetinin ve Türk halkının kahramanca mücadelesinin, ülkemiz üzerinde emelleri olan şer odalarına iyi bir ders verdiğini kaydeden protokol üyeleri, kazanılan başarının tarihimize altın harflerle geçtiğini belirttiler. Birlik ve beraberliğin güçlü bir şekilde muhafaza edildiği sürece, Türkiye’de huzurun, istikrarın, kalkınmanın önünde hiçbir engel olamayacağını kaydeden protokol üyeleri, bir daha böyle kötü hadiselerin yaşanmaması temennisinde bulundular.
ŞEHİTLİK ZİYARETİ VE SERGİ AÇILIŞLARI YAPILACAK
Afyonkarahisar’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında bugün bazı etkinlikler düzenlenecek. İlk olarak protokol üyeleri tarafından Afyonkarahisar’da Şehitlik ziyareti yapılacak. Daha sonra Taş Medrese’de, 15 Temmuz Şehitleri anısına Esma’ül Hüsna Hat Sergisi açılacak. Afyonkarahisar Belediyesi ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın ortaklaşa hazırladığı 15 Temmuz Fotoğraf sergisi açılacak. Gedik Ahmet Paşa İl Halk Kütüphanesinde kitap sergisi açılacak.
ETKİNLİKLER GECE YARISINA KADAR SÜRECEK
Etkinlikler akşam saatlerinde de devam edecek. Saat 20.00’dan itibaren Kent Meydan’ında Afyonkarahisar Belediyesi Mehteran Takımı gösteri sergileyecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm Türkiye’ye sesleneceği konuşması, meydanda kurulan dev ekranda katılımcılara izlettirilecek. Daha sonra Afyonkarahisar protokol konuşmalarında protokol üyeleri, 15 Temmuz’la ilgili görüşlerini anlatacaklar. Program gece yarısı tüm camilerde sela okunmasıyla devam edilecek.>>>Gazete3

  SİYASET    15.07.2019 18:34:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.08.2019
24.08.2019
24.08.2019
OZEL HABERLER