Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘AKÜ ve AFSÜ sayılı üniversitelerden olacak’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile AKÜ bünyesinde kurulan Spor Bilimleri Fakültesi’nin Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hayırlı olmas..

2

Image

Emirdağ geleceğe nefes oldu

Tarım ve Orman Bakanlığı ve Orman Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Geleceğe Nefes” kampanyası kapsamında Emirdağ ilçesinde fidanlar to..

3

Image

Yeşil pasaporta yeni düzenleme: Limit miktarı indirildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, ihracatçı firmaların temsilcilerine tanınan yeşil pasaport h..

4

Image

Belediyeden ağaçlandırmaya destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen “11 Milyon Ağaç; Bugün..

5

Image

‘Zam sağanağı yaşanıyor’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Erhan Akpınar, “AK Parti iktidarının ekonomide çizdiği iyimser tablonun vatandaşın gerçekliğiyle bağdaşmı..

6

Image

Başkan Çöl fidan dikti

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Geleceğe Nefes” kampanyası kapsamında Sandıklı ilçesinde fidan dikim ..

7

Image

Başkanlar istişare etti

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile İscehisar hakkındaki projelerini istişare etti. ..

8

Image

‘Afyonkarahisar yeşilleniyor’

Afyonkarahisar’da düzenlenen ağaçlandırma seferberliğinde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın her geçen gün yeşillendirildiğini söyl..

9

Image

Özerler’den Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Özerler Holding yetkililerini makamında kabul etti...

10

Image

Fidanlar toprakla buluştu

İscehisar ilçesinde Geleceğe Nefes kampanyası kapsamında fidan dikimi yapıldı. ..

11

Image

Sülümenli yeşilleniyor

"Geleceğe nefes" kampanyası kapsamında Sülümenli kasabasında 3000 fidan toprakla buluştu. Fidan dikme töreninde konuşan Sülümenli Belediye Başkan..

12

Image

Bir tebrik de UNESCO Türkiye’den

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz, UNESCO tarafından Gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı’na dahil edilen Afyonk..

13

Image

ATA’YI ANDILAR

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 81. yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde (AKÜ) tören ve akabinde..

14

Image

Madalyalarına kavuştular

1974 Kıbrıs Barış Harekâtına katılarak Gazilik unvanı kazanmış gaziler için Kamil Miras Anadolu Lisesi Şehit Kerim Üye Konferans Salonu’nda “Mill..

15

Image

‘Ülke sporuna büyük katkı sağlayacak’

AKÜ bünyesinde Spor Bilimleri Fakültesi’nin kurulmasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, fakültenin ül..

16

Image

6 bin fidan diktiler

Milli Ağaçlandırma Günü “11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” kampanyası kapsamında Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) 6 bin fidan toprak..

17

Image

AK Parti Milletvekili Özkaya, GAZETE 3’ün gündeme getirdiği ‘Kitap’ konusunda net konuştu; ‘PARASINI CEBİNDEN ÖDEYECEK’
İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır’ın kendi yazdığı ve Afyon ile ilgisi olmayan bir kitabı Özel İdare kaynaklarıyla ve Valilik izni olmadan bastı..

Altın harflerle yazılan bir zafer 15 TEMMUZ | Gazete3.com.tr
Image

Altın harflerle yazılan bir zafer 15 TEMMUZ


15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 3. yılı dolayısıyla mesajlar yayınlayan Afyonkarahisar protokolü, 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemiz yöneticilerinin feraseti, halkımızın cesaretiyle tarihimize altın harflerle yazılan bir zafer kazanıldığını belirttiler.
  SİYASET    15.07.2019 18:34:51

Afyonkarahisar protokolü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladılar. Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Burcu Köksal, Mehmet Taytak, Gültekin Uysal, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ve İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, yayınladıkları mesajlarında demokrasimiz ile ülkemize yönelik olarak hain planları olanların oyunlarına gelinmeyeceğini belirttiler.
“ŞER ODAKLARINA İYİ BİR DERS VERİLDİ”
15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain saldırı karşısında ülke idarecilerinin ferasetinin ve Türk halkının kahramanca mücadelesinin, ülkemiz üzerinde emelleri olan şer odalarına iyi bir ders verdiğini kaydeden protokol üyeleri, kazanılan başarının tarihimize altın harflerle geçtiğini belirttiler. Birlik ve beraberliğin güçlü bir şekilde muhafaza edildiği sürece, Türkiye’de huzurun, istikrarın, kalkınmanın önünde hiçbir engel olamayacağını kaydeden protokol üyeleri, bir daha böyle kötü hadiselerin yaşanmaması temennisinde bulundular.
ŞEHİTLİK ZİYARETİ VE SERGİ AÇILIŞLARI YAPILACAK
Afyonkarahisar’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında bugün bazı etkinlikler düzenlenecek. İlk olarak protokol üyeleri tarafından Afyonkarahisar’da Şehitlik ziyareti yapılacak. Daha sonra Taş Medrese’de, 15 Temmuz Şehitleri anısına Esma’ül Hüsna Hat Sergisi açılacak. Afyonkarahisar Belediyesi ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın ortaklaşa hazırladığı 15 Temmuz Fotoğraf sergisi açılacak. Gedik Ahmet Paşa İl Halk Kütüphanesinde kitap sergisi açılacak.
ETKİNLİKLER GECE YARISINA KADAR SÜRECEK
Etkinlikler akşam saatlerinde de devam edecek. Saat 20.00’dan itibaren Kent Meydan’ında Afyonkarahisar Belediyesi Mehteran Takımı gösteri sergileyecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm Türkiye’ye sesleneceği konuşması, meydanda kurulan dev ekranda katılımcılara izlettirilecek. Daha sonra Afyonkarahisar protokol konuşmalarında protokol üyeleri, 15 Temmuz’la ilgili görüşlerini anlatacaklar. Program gece yarısı tüm camilerde sela okunmasıyla devam edilecek.>>>Gazete3

  SİYASET    15.07.2019 18:34:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.11.2019
12.11.2019
12.11.2019
OZEL HABERLER