Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

6

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

7

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

8

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

9

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

10

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

11

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

12

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

13

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

14

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

ASMMMO’da seçim yapıldı | Gazete3.com.tr
Image

ASMMMO’da seçim yapıldı


Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
  SİYASET    13.05.2019 10:36:12Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Seçimli genel kurulda Serhat Gümüş ile Yusuf Tür, başkan olabilmek için yarıştı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul’da Divan Teşekkülü oluşturuldu. Divan Teşekkülü’nün ardından başkan adayları konuşmalarını yaptılar.
“HER ŞEY MESLEĞİMİZ VE MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN”
Genel Kurul’da konuşan ASMMMO Başkan Adayı Serhat Gümüş, “Yorucu geçen bir seçim sürecini geride bıraktık. Zaman zaman üzüldük, zaman zaman sevindik, zaman zaman da birbirimizle tartıştık. Ne olursa olsun bizim için önemli olan mesleğimiz ve meslektaşlarımız oldu. Bugünde meslektaşlarımızda gayet duyarlı davranıyorlar, oylarını kullanıyorlar. Hakkımızda hayırlı olan neyse o olsun, bizim amacımız mesleğimize ve meslektaşlarımıza hizmet edebilmek” dedi.
“BU BİR NÖBET DEĞİŞİMİ”
Bir diğer başkan adayı olan Yusuf Tür ise, meslekte yaşanan sıkıntılara dur demek adına aday olduğunu söyleyerek, “Genç bir ekibimiz var, bazı durumları değiştirmek için yola çıktık. İnşallah meslektaşlarımızda bizlere destek verecektir” diye konuştu. Yapılan seçimlerle ilgili konuşan ASMMMO eski Başkanı Kadir Arık, “10 yıldır ASMMMO’da çeşitli görevlerde bulundum. 3 yıldır da başkanlık yaptım. Bu iş bir bayrak yarışıdır. Bizlerden devraldıkları görevleri ve odamızı daha ileriye taşımak için nöbet değişimi yapıyoruz. 2 genç arkadaş yarışıyorlar, ikisine de hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Odamız için mesleğimiz için en faydalı olacak olan aday kazansın temennisinde bulunuyorum” dedi.
“HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
ASMMMO’nun 23. Olağan Genel Kurulu’nun hoş seda içinde gerçekleştiğini belirten ASMMMO Onursal Başkanı Erdal Sayar, “2 genç arkadaşımız odamızı, mesleğimizi daha ileriye taşımak için yarışıyorlar. Ben şu anada ufak tefek tartışmalar dışında, 2 adayın da birbirine sevgi ile baktığını gördüm. Genel Kurul’un hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    13.05.2019 10:36:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER