Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kaymakam Tortop, mutluluklarına ortak oldu

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop eşi Reyhan Tortop ile birlikte Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal’ın oğlu Ahmet Ünsal’ın nişan törenine k..

2

Image

Sandıklı ulusal ve yerel basında

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Ramazan ve Kurban Bayramlarında ilçeden geçen vatandaşlara değişik ikramlarda bulunarak bayramlarını kutlay..

3

Image

Dinar’da toplu sünnet şöleni yapılacak

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı tarafından Dinar ilçesinde çocuklarını sünnet ettirmek isteyenler için toplu sünnet şöleni düzenlenecektir...

4

Image

Zeybek’e her türlü desteği vereceğiz

Anayasa Mahkemesi Üyesi hemşehrimiz Celal Mümtaz Akıncı ve Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i maka..

5

Image

Rektör Karakaş ameliyat sonrası taburcu oldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde geçirdiği kritik kalp ameliyatı sonrası taburcu e..

6

Image

Şehit babası istedi Başkan Zeybek yaptı

Afyonkarahisar Belediyesi, Iğdır'da, güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan piyade uzman onbaşı Yasin Çubuk'un Balçı..

7

Image

“Erkan Hoca’ya güveniyoruz”
Genç teknik adam Erkan Avseren’e güvenlerinin sonsuz olduğunu belirten Afyonlu sporseverler, mor beyazlı takımın başarılı bir sezon geçireceğine inand..

8

Image

AKÜ ve DEÜ bilim insanları Denizli depremini inceledi


Afyon Kocatepe Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi (DUAM) ile Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merk..

9

Image

Gezginci arıcıların yeni gözdesi Kocatepe


Kocatepe Belediye Başkanı Abdullah Çelik, Kocatepe'ye 1300 civarında gezginci arıcının geldiğini ve bölgede de yaklaşık 200 bin arı kovanı b..

10

Image

“Erenler’de çalışmaya başlayacağız”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Erenler Mahallesi'ni ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Hasan Çavlan ve kafe işletmecilerinin talep ve sorunlarını d..

11

Image

"Festivalle 20 yılda 600 bin çocuğa ulaştım”

Dünyaca ünlü sanatçıları Afyonkarahisar halkıyla buluşturan Hüseyin Başkadem, "Biz iyi olan bütün donanımları toplumsal vazifemiz olarak bunlara ..

12

Image

Sağanak yağışlar geliyor


Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun Marmara, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu'nun doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karade..

13

Image

Park Afyon sponsor oldu


Cumhurbaşkanlığı himayesinde 6-7-8 Eylül tarihlerinde, "Senin Şehrin Senin Festivalin Afyonkarahisar" sloganıyla düzenlenecek Dünya Motokros..

14

Image

Doğaltaş sektörü 2020’ye hazırlanıyor


Türk doğaltaş ihracatçıları, yıllık ithalatının yüzde 12'sini karşıladıkları, en büyük ihraç pazarları Çin Halk Cumhuriyeti'nde 16-19 Mart 2..

15

Image

Sanayi üretimi yüzde 3,9 azaldı

Ülkemizde sanayi üretimi bir önceki yılın aynı ayına göre %3,9 azaldı...

16

Image

Çöp konteynırları dezenfekte edildi

Evsel atıkların toplanmasında kullanılan çöp konteynırları, Şuhut Belediyesi’nce; koku giderici deterjanlı suyla yıkanıp, dezenfekte ediliyor...

17

Image

AK Gençlerden 18. Yaş günü sürprizi

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları teşkilatı, 14 Ağustos 2001 tarihinde doğan gençlerin 18. Yaş günlerinde doğum günü sürprizi için kapıl..

ASMMMO’da seçim yapıldı | Gazete3.com.tr
Image

ASMMMO’da seçim yapıldı


Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
  SİYASET    13.05.2019 10:36:12Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Seçimli genel kurulda Serhat Gümüş ile Yusuf Tür, başkan olabilmek için yarıştı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul’da Divan Teşekkülü oluşturuldu. Divan Teşekkülü’nün ardından başkan adayları konuşmalarını yaptılar.
“HER ŞEY MESLEĞİMİZ VE MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN”
Genel Kurul’da konuşan ASMMMO Başkan Adayı Serhat Gümüş, “Yorucu geçen bir seçim sürecini geride bıraktık. Zaman zaman üzüldük, zaman zaman sevindik, zaman zaman da birbirimizle tartıştık. Ne olursa olsun bizim için önemli olan mesleğimiz ve meslektaşlarımız oldu. Bugünde meslektaşlarımızda gayet duyarlı davranıyorlar, oylarını kullanıyorlar. Hakkımızda hayırlı olan neyse o olsun, bizim amacımız mesleğimize ve meslektaşlarımıza hizmet edebilmek” dedi.
“BU BİR NÖBET DEĞİŞİMİ”
Bir diğer başkan adayı olan Yusuf Tür ise, meslekte yaşanan sıkıntılara dur demek adına aday olduğunu söyleyerek, “Genç bir ekibimiz var, bazı durumları değiştirmek için yola çıktık. İnşallah meslektaşlarımızda bizlere destek verecektir” diye konuştu. Yapılan seçimlerle ilgili konuşan ASMMMO eski Başkanı Kadir Arık, “10 yıldır ASMMMO’da çeşitli görevlerde bulundum. 3 yıldır da başkanlık yaptım. Bu iş bir bayrak yarışıdır. Bizlerden devraldıkları görevleri ve odamızı daha ileriye taşımak için nöbet değişimi yapıyoruz. 2 genç arkadaş yarışıyorlar, ikisine de hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Odamız için mesleğimiz için en faydalı olacak olan aday kazansın temennisinde bulunuyorum” dedi.
“HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
ASMMMO’nun 23. Olağan Genel Kurulu’nun hoş seda içinde gerçekleştiğini belirten ASMMMO Onursal Başkanı Erdal Sayar, “2 genç arkadaşımız odamızı, mesleğimizi daha ileriye taşımak için yarışıyorlar. Ben şu anada ufak tefek tartışmalar dışında, 2 adayın da birbirine sevgi ile baktığını gördüm. Genel Kurul’un hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    13.05.2019 10:36:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2019
17.08.2019
17.08.2019
OZEL HABERLER