Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Tutumlu aday adayı
Afyonkarahisar’da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyaset kazanı kaynamaya devam ediyor...

2

Image

Başkan Çoban’dan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Kadastro Müdürlüğü görevine atanan Ali Soydan’a iade-i ziyarette bulundu.
..

3

Image

‘Türkiye, İslam Birliği’ni aktifleştirmeli’
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, İsrail’in dünyan..

4

Image

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’
CHP İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek Afyonkarahisar’daki basın kuruluşlarının yayın anlayışına teşekkür ederken, b..

5

Image

Cansuyu’ndan MHP’ye ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret etti...

6

Image

‘Sürpriz adaylarımız var’
CHP il başkanlığında haftalık basın toplantısı düzenlendi...

7

Image

‘3600 ek gösterge ne olacak?’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, “AKP tarafından seç..

8

Image

‘Gerekli tedbirler alınmalı’
TBMM Genel Kurulu’nda Hakkâri’deki şehitler konusunda açıklama yapan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, teröristlerin yeni saldırılarını ö..

9

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

10

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

11

Image

Hanımlar Lokali’ne Nermin Erbakan köşesi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaptırılarak 2014 yılında açılışı yapılan ve sosyal kombinasyon zenginliği dolayısıyla hanımların hizmetine sunu..

12

Image

Hamm heyeti el sanatlarımızı öğreniyor
Kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklar ilimizdeki temaslarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban'ın ev sahipliğinde..

13

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

14

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

15

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

16

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

17

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

Bakan Eroğlu durmak bilmedi | Gazete3.com.tr
Image

Bakan Eroğlu durmak bilmedi


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu son 17 günde 17 il ziyareti gerçekleştirerek bu illerde düzenlenen merasimlerde 134 tesisin temelini atarak, 41 tesisin ise açılışlarını gerçekleştirdi.
  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Kısa sürede pek çok ili ziyaret ederek yoğun ve verimli bir çalışma gerçekleştiren Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bakanlığına bağlı başta Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü olmak üzere Orman Genel Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne ait pek çok tesisin temel atma ve açılış merasimlerini gerçekleştirdi.

17 GÜNDE 17 İL

25 Nisan ile 12 Mayıs arasındaki 17 günde 17 il ziyareti yapan Prof. Dr. Eroğlu, buralardaki merasimlerde içme suyundan sulamaya, enerjiden taşkın korumaya, ağaçlandırmadan ormancılık çalışmalarına kadar pek çok alanda yapılan yatırımların açılışlarını yaparak temellerini attı.

TESİSLERİN TOPLAM YATIRIM BEDELİ 4 MİLYAR 750 MİLYON LİRA

Bu illerdeki programlarda 134 tesisin temelini atan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 41 tesisin ise açılışını yaptı. Açılış ve temel atması yapılan bu toplam 175 tesisin toplam yatırım bedeli ise 4 milyar 750 milyon lirayı buluyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun program yaptığı, toplu temel atma ve açılış merasimi gerçekleştirdiği 17 il ve 4 ilçe ise Ankara-Kahramankazan, Muş ve Malazgirt, Tekirdağ, Bolu-Abant, İstanbul, Kütahya, Isparta, Burdur, Denizli, Afyonkarahisar (Dazkırı-Başmakçı), Düzce, Çanakkale, Balıkesir, Osmaniye, Adana, Hatay, Kahramanmaraş’tan oluşuyor. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ayrıca bu illerde merasimlerin yanında çeşitli ziyaretler de gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.>>>>Gazete3

  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.11.2018
16.11.2018
16.11.2018
OZEL HABERLER