Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

Bakan Eroğlu durmak bilmedi | Gazete3.com.tr
Image

Bakan Eroğlu durmak bilmedi


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu son 17 günde 17 il ziyareti gerçekleştirerek bu illerde düzenlenen merasimlerde 134 tesisin temelini atarak, 41 tesisin ise açılışlarını gerçekleştirdi.
  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Kısa sürede pek çok ili ziyaret ederek yoğun ve verimli bir çalışma gerçekleştiren Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bakanlığına bağlı başta Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü olmak üzere Orman Genel Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne ait pek çok tesisin temel atma ve açılış merasimlerini gerçekleştirdi.

17 GÜNDE 17 İL

25 Nisan ile 12 Mayıs arasındaki 17 günde 17 il ziyareti yapan Prof. Dr. Eroğlu, buralardaki merasimlerde içme suyundan sulamaya, enerjiden taşkın korumaya, ağaçlandırmadan ormancılık çalışmalarına kadar pek çok alanda yapılan yatırımların açılışlarını yaparak temellerini attı.

TESİSLERİN TOPLAM YATIRIM BEDELİ 4 MİLYAR 750 MİLYON LİRA

Bu illerdeki programlarda 134 tesisin temelini atan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 41 tesisin ise açılışını yaptı. Açılış ve temel atması yapılan bu toplam 175 tesisin toplam yatırım bedeli ise 4 milyar 750 milyon lirayı buluyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun program yaptığı, toplu temel atma ve açılış merasimi gerçekleştirdiği 17 il ve 4 ilçe ise Ankara-Kahramankazan, Muş ve Malazgirt, Tekirdağ, Bolu-Abant, İstanbul, Kütahya, Isparta, Burdur, Denizli, Afyonkarahisar (Dazkırı-Başmakçı), Düzce, Çanakkale, Balıkesir, Osmaniye, Adana, Hatay, Kahramanmaraş’tan oluşuyor. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ayrıca bu illerde merasimlerin yanında çeşitli ziyaretler de gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.>>>>Gazete3

  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER