Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yılmaz aday adayı
Geçtiğimiz hafta yayınlanan Mega Siyaset programında Gazeteciler Mehmet Emin Güzbey, İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim, MHP Genel Merkezi’ni ziyaret eden ..

2

Image

‘YHT Afyon için büyük önem taşıyor’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programına konuk olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuse..

3

Image

‘AFSÜ Afyon için bir şanstır’
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Ero..

4

Image

‘Tuvaletler başka bir yere yapılmalı’
MHP İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Haydar Serdaroğlu, İmaret Camii’de yapılacak olan restorasyon çalışmaları kapsamında yapılması planlanan tuval..

5

Image

‘Astsubay kursiyerler ne olacak?’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Savunma Bakan..

6

Image

‘Acilen önlem alınmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkan Yardımcısı Bekir Özerdem, Gaz..

7

Image

‘AK Parti vizyonunu ortaya koyacağız’
Yerel seçimler öncesi belde ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “Merkez dahil olmak üzere 14 belde..

8

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programlarda şehitlere ve gazilere minnetlerini dile getiren Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğl..

9

Image

AK Partililer yaralıları ziyaret etti
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Antalya yolunda devrilen ve 7 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan v..

10

Image

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’
Gazetemizin dile getirdiği CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in Afyonkarahisar’da STK’ları ziyaretinde aldığı notları masada bırakmasına AK Parti İl..

11

Image

‘Seçimi kazanacak olan teşkilattır’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Av. İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Kadın Kolları yönetim kurulu topla..

12

Image

İlk maçımız 5 Ekim’de
Temsilcimiz Afyon Belediyespor’un da mücadele edeceği Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde ilk 4 haftalık programın müsabaka saatleri belli oldu.
..

13

Image

‘CHP’liler önce aldıkları notları unutmasın’
AK Parti haftalık değerlendirme toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, CHP milletvekili Burcu Köksal’ın Milli Eğitim Bakanlı..

14

Image

‘Gazilerimiz her zaman gönlümüzde yaşayacak’
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladıla..

15

Image

‘Kahramanlığın yaşayan abideleri’
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, gazilerin vatanseverliğin ve kahramanl..

16

Image

Başkan Çoban işyeri sahiplerini ziyaret etti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 15 Mayıs Cumartesi günü Sanayi Sitesi’nde meydana gelen yangında maddi hasar gören işyeri sahiplerini ziyaret etti..

17

Image

Özkaya Gaziler Günü’nü kutladı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 19 Eylül Gaziler Günü’nü dolayısıyla yaptığı açıklamayla kutladı. ..

Bakan Eroğlu durmak bilmedi | Gazete3.com.tr
Image

Bakan Eroğlu durmak bilmedi


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu son 17 günde 17 il ziyareti gerçekleştirerek bu illerde düzenlenen merasimlerde 134 tesisin temelini atarak, 41 tesisin ise açılışlarını gerçekleştirdi.
  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Kısa sürede pek çok ili ziyaret ederek yoğun ve verimli bir çalışma gerçekleştiren Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bakanlığına bağlı başta Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü olmak üzere Orman Genel Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne ait pek çok tesisin temel atma ve açılış merasimlerini gerçekleştirdi.

17 GÜNDE 17 İL

25 Nisan ile 12 Mayıs arasındaki 17 günde 17 il ziyareti yapan Prof. Dr. Eroğlu, buralardaki merasimlerde içme suyundan sulamaya, enerjiden taşkın korumaya, ağaçlandırmadan ormancılık çalışmalarına kadar pek çok alanda yapılan yatırımların açılışlarını yaparak temellerini attı.

TESİSLERİN TOPLAM YATIRIM BEDELİ 4 MİLYAR 750 MİLYON LİRA

Bu illerdeki programlarda 134 tesisin temelini atan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 41 tesisin ise açılışını yaptı. Açılış ve temel atması yapılan bu toplam 175 tesisin toplam yatırım bedeli ise 4 milyar 750 milyon lirayı buluyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun program yaptığı, toplu temel atma ve açılış merasimi gerçekleştirdiği 17 il ve 4 ilçe ise Ankara-Kahramankazan, Muş ve Malazgirt, Tekirdağ, Bolu-Abant, İstanbul, Kütahya, Isparta, Burdur, Denizli, Afyonkarahisar (Dazkırı-Başmakçı), Düzce, Çanakkale, Balıkesir, Osmaniye, Adana, Hatay, Kahramanmaraş’tan oluşuyor. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ayrıca bu illerde merasimlerin yanında çeşitli ziyaretler de gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.>>>>Gazete3

  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2018
21.09.2018
21.09.2018
OZEL HABERLER