Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TBMM kararları Resmi Gazete’de
TBMM’nin Başkanlık Divanı üyelikleri ile komisyon üyeliklerine ilişkin yapılan seçimlere ait kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. ..

2

Image

‘Afyonkarahisar’ın sesi olmaya devam edeceğim’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bundan önce olduğu ..

3

Image

‘Vatandaşlarımızı Ankara’ya kadar yormayacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanlığı’nda vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını dinledi. Her zaman ulaşıl..

4

Image

‘İhracatta hedefimiz süper lige yükselmek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’in ATSO’yu ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

5

Image

‘İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ’
Saadet Partisi’nin 17.kuruluş yıldönümü ve Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44.yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, ..

6

Image

‘En iyi hizmet için gayret edeceğiz’
Ankara TBMM’de Afyonkarahisar’dan misafirlerini ağırlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlara hizmet etmek için çıktıkları bu ..

7

Image

CHP’liler kurultay istiyor
CHP Afyonkarahisar önceki İl Başkanı ve Kurultay Delegesi Dr. Kemal Demirkırkan partide değişim isteyen kurultay delegeleriyle birlikte CHP Genel Merk..

8

Image

"Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayacağız"
Afyonkarahisar’ın ilçelerine teşekkür ziyaretlerine devam eden ve açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet ..

9

Image

Özdilek’te dondurma bir başka güzel
Özdilek, alışılmış kalitesini Sütfest dondurmalar aracılığıyla bir kez daha kanıtlayarak yaz sıcağında serinlemek isteyenleri birbirinden lezzetli don..

10

Image

‘Hedeften sapmadan sivil direnişin destanı yazıldı’
“15 Temmuz: Direniş ve Diriliş Destanı” konulu konferansta konuşan AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, 15 Temmuz’da hedef dışına sapmadan ..

11

Image

‘Haşhaş üreticilerinin zararları karşılanmalı’
Afyonkarahisar’da yağışlardan zarar gören haşhaş üreticilerinin sıkıntılarını Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, TBMM G..

12

Image

Taytak Dinar heyetini ağırladı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM’de Dinar ilçesine bağlı belde ve köylerden gelen misafirlerini ağırladı. ..

13

Image

‘Millet iradesi hainlere güzel bir ders verdi’
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Afyon Kocatepe Ünivers..

14

Image

‘Hedefimiz yerel seçimler’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 24 Haziran seçimler..

15

Image

‘2023 hedeflerine ulaşacağız’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 15
Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü törenlerini canlı yayınlaya..

16

Image

Afyonkarahisar destan yazdı
Afyonkarahisar'da bayraklarıyla Cumhuriyet Meydanı'na akın eden binlerce vatandaş, FETÖ'nün darbe girişimine tepki gösterdi.15 Temmuz hain darbe giriş..

17

Image

Selâlar yine belediye hoparlöründen okundu
15 Temmuz 2016 gecesi, FETÖ tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimine karşı ilk selâ, Afyonkarahisar Belediyesi hoparlöründen okunmuştu, kanlı..

Bakan Eroğlu durmak bilmedi | Gazete3.com.tr
Image

Bakan Eroğlu durmak bilmedi


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu son 17 günde 17 il ziyareti gerçekleştirerek bu illerde düzenlenen merasimlerde 134 tesisin temelini atarak, 41 tesisin ise açılışlarını gerçekleştirdi.
  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Kısa sürede pek çok ili ziyaret ederek yoğun ve verimli bir çalışma gerçekleştiren Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Bakanlığına bağlı başta Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü olmak üzere Orman Genel Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne ait pek çok tesisin temel atma ve açılış merasimlerini gerçekleştirdi.

17 GÜNDE 17 İL

25 Nisan ile 12 Mayıs arasındaki 17 günde 17 il ziyareti yapan Prof. Dr. Eroğlu, buralardaki merasimlerde içme suyundan sulamaya, enerjiden taşkın korumaya, ağaçlandırmadan ormancılık çalışmalarına kadar pek çok alanda yapılan yatırımların açılışlarını yaparak temellerini attı.

TESİSLERİN TOPLAM YATIRIM BEDELİ 4 MİLYAR 750 MİLYON LİRA

Bu illerdeki programlarda 134 tesisin temelini atan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 41 tesisin ise açılışını yaptı. Açılış ve temel atması yapılan bu toplam 175 tesisin toplam yatırım bedeli ise 4 milyar 750 milyon lirayı buluyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun program yaptığı, toplu temel atma ve açılış merasimi gerçekleştirdiği 17 il ve 4 ilçe ise Ankara-Kahramankazan, Muş ve Malazgirt, Tekirdağ, Bolu-Abant, İstanbul, Kütahya, Isparta, Burdur, Denizli, Afyonkarahisar (Dazkırı-Başmakçı), Düzce, Çanakkale, Balıkesir, Osmaniye, Adana, Hatay, Kahramanmaraş’tan oluşuyor. Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ayrıca bu illerde merasimlerin yanında çeşitli ziyaretler de gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.>>>>Gazete3

  SİYASET    16.05.2018 09:54:24

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.07.2018
20.07.2018
20.07.2018
OZEL HABERLER