Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Dinar’dan Milletvekillerine ziyaret
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’ya ve AK Parti Milletvekili İbrahi..

2

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

3

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

4

Image

‘Vatandaşlarımızı Ankara’ya kadar yormayacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanlığı’nda vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını dinledi. Her zaman ulaşıl..

5

Image

‘İhracatta hedefimiz süper lige yükselmek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’in ATSO’yu ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

6

Image

TBMM kararları Resmi Gazete’de
TBMM’nin Başkanlık Divanı üyelikleri ile komisyon üyeliklerine ilişkin yapılan seçimlere ait kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. ..

7

Image

‘İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ’
Saadet Partisi’nin 17.kuruluş yıldönümü ve Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44.yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, ..

8

Image

‘Afyonkarahisar’ın sesi olmaya devam edeceğim’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bundan önce olduğu ..

9

Image

‘En iyi hizmet için gayret edeceğiz’
Ankara TBMM’de Afyonkarahisar’dan misafirlerini ağırlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlara hizmet etmek için çıktıkları bu ..

10

Image

CHP’liler kurultay istiyor
CHP Afyonkarahisar önceki İl Başkanı ve Kurultay Delegesi Dr. Kemal Demirkırkan partide değişim isteyen kurultay delegeleriyle birlikte CHP Genel Merk..

11

Image

"Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayacağız"
Afyonkarahisar’ın ilçelerine teşekkür ziyaretlerine devam eden ve açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet ..

12

Image

Özdilek’te dondurma bir başka güzel
Özdilek, alışılmış kalitesini Sütfest dondurmalar aracılığıyla bir kez daha kanıtlayarak yaz sıcağında serinlemek isteyenleri birbirinden lezzetli don..

13

Image

‘Hedeften sapmadan sivil direnişin destanı yazıldı’
“15 Temmuz: Direniş ve Diriliş Destanı” konulu konferansta konuşan AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, 15 Temmuz’da hedef dışına sapmadan ..

14

Image

‘Haşhaş üreticilerinin zararları karşılanmalı’
Afyonkarahisar’da yağışlardan zarar gören haşhaş üreticilerinin sıkıntılarını Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, TBMM G..

15

Image

Taytak Dinar heyetini ağırladı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM’de Dinar ilçesine bağlı belde ve köylerden gelen misafirlerini ağırladı. ..

16

Image

‘Millet iradesi hainlere güzel bir ders verdi’
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Afyon Kocatepe Ünivers..

17

Image

‘Hedefimiz yerel seçimler’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 24 Haziran seçimler..

Bakan Gül, Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi | Gazete3.com.tr
Image

Bakan Gül, Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi


“Kılıçdaroğlu’nun bu zamana kadar
askerleri ziyaret etmemesi büyük eksiklik”
  SİYASET    12.04.2018 11:38:18

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sanatçılara yönelik sözlerine ilişkin, "Bir ana muhalefet partisinin başkanının bundan gurur duyması gerekir. Hem zaferden hem de Mehmetçik'e morale kim gidiyorsa artık. Kendisinin bugüne kadar gitmemesi büyük bir eksikliktir. Bu, bir siyaset değildir, partiler üstüdür." dedi.
Mehmet TABAK
Gül, Afyonkarahisar Belediyesindeki koordinasyon toplantısının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Afrin operasyonuna herkesin destek verdiğini söyledi. Bölgedeki Kürtlerin de Mehmetçik'i kollarını açarak sevinçle karşıladığını ve moral bulduklarını ifade eden Gül, Zeytin Dalı Harekatı'yla Türkiye'nin o bölgeden gelen terör tehdidini bertaraf ettiğini kaydetti.
"81 MİLYONDA HANGİ KESİM VARSA
HEPSİ YÜREĞİYLE ORADADIR"
Bakan Gül, Türkiye'nin dört bir yanından Mehmetçik'e destek amaçlı yiyecekler ve hediyeler gönderildiğini hatırlattı. "Ülkenin aydın kesimi olan sanatçılarının da Türkiye'nin bekası ve başarısı için kayıtsız kalması düşünülemez." diyen Gül, şunları ifade etti: "Sanatçı sorumluluğunu da yerine getirmek adına Mehmetçik ile buluşmuşlardır. Sporcularımız gitmişlerdir. Sanat dünyamızın önemli insanları oraya gitmişlerdir, bilim adamları gitmişlerdir. 81 milyonda hangi kesim varsa hepsi yüreğiyle oradadır. Bizim oraya bizzat giden sanatçılarımız da gerçekten kendilerine yakışanı bu millete yapmıştır. Sanatçı zaten bu milletle aynı şarkıyı, aynı türküyü söyleyen kişidir. Milletin acısıyla, milletin sevinciyle aynı duyguyu paylaşan kişidir. Bundan daha doğal olamaz."
“KILIÇDAROĞLU’NUN SANATÇILARIN ASKERLERE
ZİYARETİNDEN GURUR DUYMASI GEREKİR”
Adalet Bakanı Gül, doğal olmayanın ise ana muhalefet liderinin sanatçıların ziyaretini yersiz bulması olduğunu belirterek, "Asıl anlamsız olan bu. Asıl şaşırılacak ve kabul edilemeyecek olan budur. Bir ana muhalefet partisinin başkanının bundan gurur duyması gerekir. Hem zaferden hem de Mehmetçik'e morale kim gidiyorsa artık. Kendisinin bugüne kadar gitmemesi büyük bir eksikliktir. Bu, bir siyaset değildir, partiler üstüdür." ifadelerini kullandı. Gül, AK Parti'yi "otoriter dil kullandı" diye eleştirenlerin bugün Mehmetçik ile bir sevinci paylaşanları ve moral vermeye gidenleri ötekileştirmesinin, kötü göstermesinin, dışlamasının ve adeta hedef göstermesinin asla kabul edilebilir olmadığını vurguladı.
“BU DURUM PARTİLER ÜSTÜ BİR DURUMDUR”
Sanatçıların milletin gönlünde taht kuran kişiler olduğuna dikkati çeken Gül, "Bu kişilere böyle insani ve böyle bir milli duyarlılık gösterdiği için ancak teşekkür etmek gerekir." dedi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, sözlerini şöyle tamamladı: "Kılıçdaroğlu'nun demek ki dilinde sempati sözcükleri ve kuşatıcı sözcükler değil de hep itekleyici, ötekileştirici, dışlayıcı ve otoriter dilin sahip olduğunu gösteriyor. Bu, üzücü bir tablo. Ana muhalefet adına ve siyaset adına üzücü bir tablo. Orada Cumhurbaşkanlığımız liderliğinde büyük bir operasyon yapıldı. Cesaret ve kararlılıkla... Bunların hepsi beka mücadelesi verildiğinin göstergesidir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki birliktelik güzel bir görüntüydü. Bundan rahatsız olanlar ancak Türkiye'nin sevinciyle sevinemeyen kişilerdir diye düşünüyorum. Ayağı yere basan bir siyaset olsun. İster ana muhalefet olsun, ister muhalefet olsun, parti bir tarafa, memleket her şeyin başındadır. Memleketin bir başarısıyla, Mehmetçik'in moral bulduğu bir davranışı ancak takdir etmek gerekir. Memnun olmak gerekir. Birileri Mehmetçik'in moralinin bozulmasını mı istedi? Mehmetçik'in morali her zaman yüksektir. Buna yönelik ziyaretlerde ancak memnun olmak lazım."

  SİYASET    12.04.2018 11:38:18

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.07.2018
21.07.2018
21.07.2018
OZEL HABERLER