Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Eroğlu ikinci üniversiteyi müjdeledi
Afyonkarahisarlıların günlerdir beklediği müjdeli haberi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu verdi. İkinci üniversitenin kurulacağı habe..

2

Image

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: “Afyonkarahisar gelişmeye devam edecek”
AK Parti heyetini Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda ağırlayan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, A..

3

Image

BAŞKANLAR İSTEKLİ...
YURDUNUSEVEN: İZİN BEKLİYOR DEMİRKIRKAN: KESİN ADAY ADAYI KARAGÖZ: DÜŞÜNÜYOR

24 Haziran seçimlerinde TBMM’ye 6 milletvekili gönderecek olan ..

4

Image

Yurdunuseven, Kılıçdaroğlu’nu taşıyıcı anneye benzetti
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İYİ Parti’nin seçim..

5

Image

Cemil Paslı kitapseverlerle buluştu
Afyonkarahisar’da Kültür Park Fuar Alanı’nda 29 Nisan’a kadar devam edecek olan Kitap Fuarı’nda kendisine ait 5 kitabı için imza günü düzenleyen Basın..

6

Image

Eski Bakanlardan İsmet Attila’dan ATSO’ya ziyaret:“Başarılı olduğunuz için oybirliğiyle seçildiniz”
50, 51, 52 ve 53’üncü Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri’nde Bakanlık yapmış olan İsmet Attila ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski Genel ..

7

Image

Özkal şehit çocuklarına Ankara’yı gezdirdi
Batman'daki terör saldırısında şehit düşen Uzman Çavuş İbrahim Çetin'in Afyonkarahisar'da yaşayan kızları Yağmur ve Nehir’e Ankara’yı gezdirdi. ..

8

Image

Kitap Fuarı’nda Yasin Aktay’dan söyleşi
Afyonkarahisar Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yazar Prof. Dr. Yasin Aktay’ın söy..

9

Image

Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay: “İttifaktan nasıl bir sonuç doğacak göreceğiz”
Afyonkarahisar’da katıldığı bir söyleşi öncesi CHP’li 15 milletvekilinin istifa ederek İYİ Parti’ye katılmasını değerlendiren AK Parti Siirt Milletvek..

10

Image

“Müslümanlar birlik ve beraberlik içinde olmalı”
29 Nisan’a kadar Afyonkarahisar’da Kültür Park Fuar Alanı’nda hizmet verecek olan Kitap Fuarı’nda bir söyleşi yapan Yazar Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırm..

11

Image

CHP’liler 23 Nisan’ı kutladı
Cumhuriyet Halk Partililer Afyonkarahisar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanması yaptı. ..

12

Image

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya: “İşte seçim işte sandık”
AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 24 Haziran’da yapılacak erken seçime ilişkin, "Muhalefet 'Türkiye’de sıkın..

13

Image

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “Hizmet yapma konusunda hiç kimse bizimle yarışamaz”
Afyonkarahisar Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda dün düzenlenen AK Parti İl Kadın Kolları Kongresinde konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. V..

14

Image

Orman ve SU İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “24 Haziran’da gümbür gümbür iktidara geleceğiz”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Seçimler fevkalade önemli milat olacak. Tarihi önemi var. Sadece Türkiye değil, gönül coğrafyamızl..

15

Image

“Çiftçilerimize sulama konusunda yardımcı olunmalı”
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Mehmet Karagöz, Afyonka..

16

Image

“Bu erken değil baskın seçimdir”
24 Haziran 2018 tarihinde yapılması kararlaştırılan erken seçim konusunda açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, yapılacak olan ..

17

Image

Köksal: 4C'li personel yine mağdur edildi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, 4C’li personelin 4B’li sözleşmeli statüye geçirilmesi konusunun sadece kağıt üze..

Bakan Gül, Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi | Gazete3.com.tr
Image

Bakan Gül, Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi


“Kılıçdaroğlu’nun bu zamana kadar
askerleri ziyaret etmemesi büyük eksiklik”
  SİYASET    12.04.2018 11:38:18

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sanatçılara yönelik sözlerine ilişkin, "Bir ana muhalefet partisinin başkanının bundan gurur duyması gerekir. Hem zaferden hem de Mehmetçik'e morale kim gidiyorsa artık. Kendisinin bugüne kadar gitmemesi büyük bir eksikliktir. Bu, bir siyaset değildir, partiler üstüdür." dedi.
Mehmet TABAK
Gül, Afyonkarahisar Belediyesindeki koordinasyon toplantısının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Afrin operasyonuna herkesin destek verdiğini söyledi. Bölgedeki Kürtlerin de Mehmetçik'i kollarını açarak sevinçle karşıladığını ve moral bulduklarını ifade eden Gül, Zeytin Dalı Harekatı'yla Türkiye'nin o bölgeden gelen terör tehdidini bertaraf ettiğini kaydetti.
"81 MİLYONDA HANGİ KESİM VARSA
HEPSİ YÜREĞİYLE ORADADIR"
Bakan Gül, Türkiye'nin dört bir yanından Mehmetçik'e destek amaçlı yiyecekler ve hediyeler gönderildiğini hatırlattı. "Ülkenin aydın kesimi olan sanatçılarının da Türkiye'nin bekası ve başarısı için kayıtsız kalması düşünülemez." diyen Gül, şunları ifade etti: "Sanatçı sorumluluğunu da yerine getirmek adına Mehmetçik ile buluşmuşlardır. Sporcularımız gitmişlerdir. Sanat dünyamızın önemli insanları oraya gitmişlerdir, bilim adamları gitmişlerdir. 81 milyonda hangi kesim varsa hepsi yüreğiyle oradadır. Bizim oraya bizzat giden sanatçılarımız da gerçekten kendilerine yakışanı bu millete yapmıştır. Sanatçı zaten bu milletle aynı şarkıyı, aynı türküyü söyleyen kişidir. Milletin acısıyla, milletin sevinciyle aynı duyguyu paylaşan kişidir. Bundan daha doğal olamaz."
“KILIÇDAROĞLU’NUN SANATÇILARIN ASKERLERE
ZİYARETİNDEN GURUR DUYMASI GEREKİR”
Adalet Bakanı Gül, doğal olmayanın ise ana muhalefet liderinin sanatçıların ziyaretini yersiz bulması olduğunu belirterek, "Asıl anlamsız olan bu. Asıl şaşırılacak ve kabul edilemeyecek olan budur. Bir ana muhalefet partisinin başkanının bundan gurur duyması gerekir. Hem zaferden hem de Mehmetçik'e morale kim gidiyorsa artık. Kendisinin bugüne kadar gitmemesi büyük bir eksikliktir. Bu, bir siyaset değildir, partiler üstüdür." ifadelerini kullandı. Gül, AK Parti'yi "otoriter dil kullandı" diye eleştirenlerin bugün Mehmetçik ile bir sevinci paylaşanları ve moral vermeye gidenleri ötekileştirmesinin, kötü göstermesinin, dışlamasının ve adeta hedef göstermesinin asla kabul edilebilir olmadığını vurguladı.
“BU DURUM PARTİLER ÜSTÜ BİR DURUMDUR”
Sanatçıların milletin gönlünde taht kuran kişiler olduğuna dikkati çeken Gül, "Bu kişilere böyle insani ve böyle bir milli duyarlılık gösterdiği için ancak teşekkür etmek gerekir." dedi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, sözlerini şöyle tamamladı: "Kılıçdaroğlu'nun demek ki dilinde sempati sözcükleri ve kuşatıcı sözcükler değil de hep itekleyici, ötekileştirici, dışlayıcı ve otoriter dilin sahip olduğunu gösteriyor. Bu, üzücü bir tablo. Ana muhalefet adına ve siyaset adına üzücü bir tablo. Orada Cumhurbaşkanlığımız liderliğinde büyük bir operasyon yapıldı. Cesaret ve kararlılıkla... Bunların hepsi beka mücadelesi verildiğinin göstergesidir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki birliktelik güzel bir görüntüydü. Bundan rahatsız olanlar ancak Türkiye'nin sevinciyle sevinemeyen kişilerdir diye düşünüyorum. Ayağı yere basan bir siyaset olsun. İster ana muhalefet olsun, ister muhalefet olsun, parti bir tarafa, memleket her şeyin başındadır. Memleketin bir başarısıyla, Mehmetçik'in moral bulduğu bir davranışı ancak takdir etmek gerekir. Memnun olmak gerekir. Birileri Mehmetçik'in moralinin bozulmasını mı istedi? Mehmetçik'in morali her zaman yüksektir. Buna yönelik ziyaretlerde ancak memnun olmak lazım."

  SİYASET    12.04.2018 11:38:18

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
OZEL HABERLER